Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 30 березня 2020 року

Ганебний гетьман липових козаків відсвяткував покрову з бандитами

 • 09:31 18.10.2005
  0 0
  Попалася на очі статейка досить актуальна після шабашу комуністичної падалі на Хрещатику під патронатом хоружівського засранця Ющенка картонного гетьмана липових козаків. Стаття Анатолія Гриви - представника бутафорської козаччини, що дала бидлюку цей "законний титул"
   
 • 09:33 18.10.2005
  0 0
  http://slovo.prosvita.com.ua/modules.php?name=News...

  14 жовтня — визначний день для Української держави, святковий день для українців. Це свято Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці Українського війська; це День створення Української Повстанської Армії; День Української зброї і всіх захисників України;
  це державне свято — День Українського козацтва, встановлений згідно з Указом Президента України від 07.08.99 ¹ 966/99.


  Як святкує гетьман головне козацьке ми вже побачили.
   
 • 09:37 18.10.2005
  0 0
  Цілу бурю емоцій викликали у суспільстві події навколо обрання Віктора Ющенка Гетьманом України та проведення Установчої Ради Українського козацтва 4 червня на легендарному острові Хортиця. Багато хто так і не зрозумів, чому В. Ющенко став на чолі громадського об’єднання козацьких організацій України. На Хортиці ним було підписано Указ про Раду Українського козацтва. Цьому передувала велика кількість звернень до Президента України як від прихильників, так і від противників такого його кроку.
  Не залишилася осторонь і Міжнародна Асоціація “Козацтво”, яка висловила свою підтримку ініціативи Президента України та обґрунтувала своє бачення цієї проблеми. У її зверненні до Секретаріату Президента України зазначалося: “Ми вважаємо, що титул “Гетьман України” є правомірним і відповідає світовій історичній практиці наслідування державних титулів. Цей титул був визначений законодавством Української держави у 1918 році і не скасовувався наступними українськими урядами. Той факт, що Віктор Ющенко є Гетьманом України, сприятиме зміцненню його авторитету як правонаступника українських державних діячів, які утверджували принципи української козацької демократії та козацько-лицарського виховання. Це дасть змогу не обмежувати діяльності секретаріату Президента України опікуванням тільки частини українського суспільства, яка вважає себе козаками, а провадити діяльність серед усієї української громадськості”.  "які утверджували принципи української козацької демократії та козацько-лицарського виховання"

  Бачили ми вже те козацько лицарське виховання як на долоні - чорний бумер, гламурні бляді, будиночки по ціні однокімнатної квартири, телефони по ціні квартири, чайові в 300$
   
 • 09:40 18.10.2005
  0 0
  У своєму виступі на Установчій Раді Президент Віктор Ющенко сказав: “Сімнадцять днів і ночей Майдан був полем мирної боротьби за волю України. Тоді кожен, хто там стояв, міг повторити слова гетьмана Павла Полуботка: “Заступаючись за Батьківщину, я не лякаюся ні кайданів, ні тюрми”. Мирна перемога Майдану продовжує ряд козацьких перемог, серед яких Каффа і Корсунь, Збараж і Конотоп. Сьогодні, як і сотні років тому, про перемогу української нації говорить уся Європа.
  Сьогодні нам належить продовжити велику місію козацтва. Нам потрібно викорчувати поле глибокої корупції та обману, повернути людям віру в добро і справедливість. Козаки знову мають стати захисниками честі і гідності України, її традицій, її культури. Перед нами ще багато роботи зі збереження пам’яток історії та культури, патріотичного виховання молоді, допомоги місцевим громадам.


  Корупцію наш гетьман вирішив викурчувати в цікавий спосіб - як то кажуть "КЛИН - КУМОМ ВИШИБАЮТЬ"
   
 • 09:44 18.10.2005
  0 0
  Ми — європейська нація, яка хоче жити в Об’єднаній Європі. Родині її народів ми готові принести наш неповторний досвід свободи і демократії. Відродження українського козацтва — це унікальне поєднання європейської демократії з нашими традиціями вольності й демократії.

  Пожалійте, Вікторе Андрійовичу Європу з вашою демократією, НЕ НЕСІТЬ! Вона ваша куманду з сімейкою точно не прокорме, краще протягніть руку бандитам(перепрошую - бізнесу). Якраз напередодні Покрови це справді було символічно.
   
 • 09:52 18.10.2005
  0 0

  Перед сучасними організаціями Українського козацтва стоять такі завдання:
  1. Кожен, хто вважає себе козаком і є членом козацької громади, повинен усвідомити, що попри всі свої громадські, професійні та посадові обов’язки в суспільстві, попри свої політичні, соціальні та інші вподобання, передусім він — Український козак — Лицар, а отже, людина гідна, самоповажна, самодостатня. А звідси — його манера поводження і мислення, стиль його життя, принцип його світобачення.
  2. Усю пропаганду козацького відродження слід налагодити в такий спосіб, щоб вирвати його з площини фольклоризації та театральщини. Козацтво повинне об’єднати зусилля інших громадських організацій, які діють на теренах України, з метою впровадження в життя рішень Президента України, Гетьмана України та уряду України.
  3. Щоб інтегрувати козацькі ідеали в міжнародний громадсько-політичний рух, в Європейську спільноту, слід далекоглядно поєднати жорстке самовиховання кожного з козаків із громадським і суспільним вихованням, із козацько-лицарською ідеологією.
  4. Усі козацькі організації повинні чітко виконувати рішення нашого найвищого органу — Ради Українського козацтва при Президентові України, а Рада має виробити дієві механізми для реалізації як оперативних завдань козацького життя, так і державних програм розвитку Українського козацтва.
  5. Кожен, хто стає козаком, повинен запитати себе, чи готовий він до цього. Щоб стати козаком, потрібно прийняти передумови: це служба Українському народові, Гетьману України, козацькій громаді та дисципліна.


  Подальше словоблуддя картонного гетьманчука
  http://slovo.prosvita.com.ua/modules.php?name=News...


  На щастя, в свято Покрови фарс з гетьманом Ющенком завершився.   
 • 09:59 18.10.2005
  0 0
  Пропоную патріотичній частині УкрЦентру прийняти рішення про заборону подальшої незаконної узурпації хоружівським бидлом та іншими засранцями козацьких титулів. Хай це залишиться в історії.
  Так звану козацьку організацію і усякі "секретаріати" вважати нелегітимним лайном, в якому основні посади обіймають лихварі, здирники і шути, що є знущанням над історією. Лихвар не може бути не отаманом, ні козаком. А Ющенко не може бути гетьманом!


  Як то кажуть, прошу підтримати.
   
 • 11:44 18.10.2005
  0 0
  Підтримую.
   
 • 15:40 18.10.2005
  0 0
  До Alex Бандерштадтський

  Чому ви ображаєте людей, які не можуть вам відповісти? Це позиція слабака чи навіть слимака. Якщо в ваших словах і є конструктив, то його не помічаєш черех вашу тупу людоненависницьку інтонацію невігласа. Ніхто не володіє монополією на істину! Тому толерантніше висловлюйтесь, якщо поважаєте інших форумчан
   
 • 15:53 18.10.2005
  0 0
  Підтримую...
   
 • 15:54 18.10.2005
  0 0
  Підтримую...
   
 • 00:49 01.02.2016
  0 0
  Моя дитина дуже любить читати журнал Пізнайко, дуже часто ми разом сідаємо і читаємо цікаві статті з цього журналу. Я не жалію. що виписую цей журнал, на мою думку він вносить вагомий внесок в розвиток моєї дитини.
   
 • 06:34 24.05.2016
  0 0
  Нещодавно відкрив для себе щось нове)
  Дуже полюбляю художню літературу,дуже зацікавив журнал "Дніпро"
  Дуже корисний журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html

   
 • 00:30 26.05.2016
  0 0
  Доброго вечора,я люблю почітати журнали,ось нещодавно відкрив для себе щось нове)
  Це журнал "Дніпро" журнал орієнтується на смаки сучасного читача. У ньому представлено дуже багато різноманітних рубрик) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Ганебний гетьман липових козаків відсвяткував покрову з бандитами

Наші Друзі: Новини Львова