Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 01 червня 2020 року

Причини не голосувати за ТИМОШЕНКО

 • 09:18 20.09.2005
  0 0
  Думаю, що партію КУМанди-банди корупціонерів Ющенка, Порошенка(Пінчука-Кучми), Безсмертного, Жванії ... ми вже обговорили в деталях на форумі. Думаю, що у людей хоч з залишками здорового глузду не підніметься рука доврити партії нової корупції НСНУ свій голос на наступних виборах. Тому пропоную не обговорювати тут цих корупціонерів.

  Отже питання по Тимошенко(яке так довго чекала одна з наших форумчанок, попередньо зафлудивши цим половину форуму).
  Чому(або в якому випадку) я не віддам свій голос Тимошенко? А в якому випадку віддам?

  Ну і першим номером нинішня статейка від Обкому "Как лидер «Батькивщины» Родиной торгует"
  http://obkom.net.ua/articles/2005-09/19.1304.shtml...
  Щиро сподіваюся, що мода зализувати сраку Путіну розпочата нашим славним президентом і підхоплена колишнім головою РНБО не буде надалі заважати Тимошенко отримати наші голоси, тобто не ввійде у неї в моду. В іншому випадку хай шукає електорату серед східної БІОМАСИ.

  Другим номером - підозрілий склад фракції(більша частина сьогодні - кучмісти). Тут отар упорядкував
  http://www.livejournal.com/users/otar/109660.html
  Хоча позитив - що складно по БЮТівські голосують. Сподіваюся, що Юля кине їх через ... плече перед виборами
   
 • 20:32 20.09.2005
  0 0
  Ще й на лопатки їх покладе???????? Такого не діждешся,на жаль.....
   
 • 21:27 21.09.2005
  0 0
  Зачем зализаты в с.. путину давай господин Бан... зализым в свою с.. и подывымся що там творытся а потим полизым туда и покладем на лопаткы если хватить мочи.
   
 • 21:36 21.09.2005
  0 0
  Моя думка i Ющeнко i Тимошeнко будуть тягнути в Сибiр, хтось бiльшe - хтось миньшe, алe всe таки будуть
   
 • 21:44 21.09.2005
  0 0
  Alex Бандерштадтський

  Тeж побоююся що пiсля парламeтарних виборiв, у мeнe всe бiльшe будe думка Галичина
   
 • 22:13 21.09.2005
  0 0
  Господин Aleх давайте будем вирыты соби и своему народу, который не пиде в Сибир. Може тилькы на Майдан, що не желательно, но если треба защитить Украину я за, Будут когда нибудь у политиков чистые руки .   Мы, писаки интернета, поддержим нашу богату, но многострадальну Украину.
   
 • 22:46 21.09.2005
  0 0
  Богату на що?????????? на політичних недоумків,хіба-що........ та на різних там Паскалів!!!!!!!!!!
   
 • 23:32 21.09.2005
  0 0
  Богату на интелект, который обогащает другие государства.Уезжали и будут уезжать,потому что   мы имеем политических недоумков,которые жили и живут для себя и своих отприсков Как лазаренко Украина им по...,а таких много даже ЦРу не пересчитает.а мы будем делить Восток Запад и к чему это приведет?
   
 • 08:35 22.09.2005
  0 0
  Юля - авантюрна революціонерка, і як вона не ображається, а приречена на опозицію.
   
 • 16:32 23.09.2005
  0 0
  Цитата:
  http://obkom.net.ua/articles/2005-09/19.1304.shtml...
  Чесно кажучи, я так i не зрозумiв, що мали на увазi автори статтi.
  Цитата:
  Полку «еэпнутых» прибыло: теперь за сдачу украинского суверенитета «братскому» северному соседу будет отвечать лично бывший премьер-министр Юлия Тимошенко.

  Я прочитав статтю до кiнця, але так i не зрозумiв, де в промовi Тимошенко є хоч натяк на її прихильнiсть до iдеї ЄЕП?
  Цитата:
  Шановні колеги, я прошу зараз особливу увагу привернути до питання ратифікації Єдиного економічного простору. І хочу почати з того, що нічого спільного Єдиний економічний простір з економікою не має. І сьогодні мова йде про те, що ми всі в цьому парламенті будемо здавати останню барикаду: суверенітет України.
  ............................

  я просто закликаю вас не руйнувати Україну і голосувати проти ратифікації
   
 • 18:14 23.09.2005
  0 0
  moya dymaka taka-- yushchenko- shche nikoho ne posaduv ni za svoe otryennya ni tuh bandutiv, krav i byde krastu. Tumoshenko,krade i byde krastu, ale kolu stane prezudentom to hoch kohos’ posadut’ 100%. Tomy bydy holosyvatu za neii
   
 • 19:35 23.09.2005
  0 0
  Ага, посадить так само як і її ліпший товариш Ющенко!!!!!!!!!
   
 • 04:42 24.09.2005
  0 0
  Трощки історії.
  Був колись поганий премєр Кучма. За час свого прем’єрства нічого доброго не зробив, але обіцяв що зробить, коли йому дадуть більще повноважень. Люди повірили і вибрали його президентом. Через 5 років життя в Україні не стало краще, але Кучма сказав, що як його виберуть на другий срок, то вже тоді стане краще. Люди знову повірили і знову помилились.
  Юля була премєром 7 місяців. На словах у неї все було прекрасно, але насправді результати були погані - виробництво впало, ціни виросли. Вона каже, що їй заважали. Та ж завжди щось заважатиме! Якби нічого не заважало, то й дурний би справився.
  То чому я маю вірити що наступного разу буде інакше?
   
 • 10:40 24.09.2005
  0 0
  Ant - або з вас історик поганий, або з поняттям аналогій, тотожності у вас серйозні проблеми.

  Кучма на посаді премєра був сірою мишою про яку ніхто не чув, гвинтик системи тотального розкрадання і переділу власності Кравчуковської епохи. І пішов він собі безславно, здається навіть казав, що йому то премєрство нафіг не потрібно. Коли він казав, що йому заважали за Кравчука? Тоді всі займалися хрєн знає чим(крали переважно), а так як добра було навалом, а первинний капітал тільки нагромаджувався - то й нікому не було часу один другому заважати. Ось при паші Лазаренку корито стало затісним і почалося...

  Ви хоч якось можете дати характеристику, оцінку прем’єрству Кучми? Сумніваюся, може його й зовсім не було.

  І хто власне Кучмі повірив? Люди? Зомбовані гомо-совєтікуси повірили, а ще й може ви.

  Як підсумок Повна дурня - Аналогій Жодних.
  АВТОР ПОДАЙ КРАЩЕ РЕЗЮМЕ ДО РИБАЧУКА!

  Ще якусь аналогію з прем’єрством Ющенка можна знайти - причина відставки гучний скандал, криза влади, створення потужньої опозиції, створення іміджу політика etc. Але з такими припущеннями вас до Рибачука не візьмуть

  Шановні, є справді тисячі серйозних прорахунків, аналогій негативних щодо Тимошенко, але з такою фігнею, яку тут видають - у мене тільки зростає симпатія до неї і катастрофічно падає повага до комсомольців Пасічника.

  2 Python
  Погоджуюся, стаття трохи кривувата(це тільки початок), але радий що обком взявся за цю справу. Хоча зараз стаття недоступна. Бо вже від цих рибачуків-пасічників ми тільки ахінею в стилі темників Медведчука будемо чути.

  Але там зараз з’явиласяч нова ситатейка про експлуатацію світлого образу бабки Параски кавалера ордену кн. Ольги (ці цяцьки нахаляву недавно Пасічник роздавав, хоча ціна їм гріш в базарний день)
  http://obkom.net.ua/articles/2005-09/23.1828.shtml...

   
 • 14:15 24.09.2005
  0 0
  Після того скандалу і дико взаємозаперечуючого інфо-мас-медія-потоку я мав серйозні сумніви хто є хто і питав себе "Чи не зблокується вона з кимось із політичних падонків?"
  Але вже на другий день вона на прес-конференції КАТЕГОРИЧНО заперечила блок із СДПУо. А ще через день з іншим відомим падонком зблокувався наш "високоморальний віруючий гарант".
  Отак більш-менш все стало на місця.

  Я голосував за неї в 2002. Думаю, голосуватиму і тепер, якщо вона не піде на неприпустимі альянси
  Якщо вона не виправдає вкотре покладених на неї сподівань, то має шанс стати першим східноукраїнським політичним розчаруванням жіночої статі.
   

Причини не голосувати за ТИМОШЕНКО

Наші Друзі: Новини Львова