Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 03 червня 2020 року

Ющенко, де замовники вбивства Ґонґадзе?

 • 08:34 16.09.2005
  0 0


  День пам’яті Георгія Гонгадзе
  (*Прохання взяти участь в акції*)

  16 вересня – день зникнення Георгія Гонгадзе. Для багатьох з нас це відправний пункт боротьби, точка зламу бачення ситуації у країні. Мабуть, саме тоді і почались доволі сильні спроби боротьби проти режиму. Когось саджали, когось били, хтось зникав...

  У більшості люди, що брали участь в УБК, не полишали боротьби протягом останніх 5 років. Апогеєм був жовтень-листопад 2004. Але чомусь більшість з нас і надалі продовжує громадську діяльність. Що ж змінилось? На жаль, мало що. Знов на акціях міліціонерів більше, ніж учасників; знов оперативні зйомки - можливо, невдовзі на акціях знов доведеться ховати обличчя; знов прослуховування офісів громадських організацій; вулиця Банкова і досі так називається, незважаючі на клятвенні обіцянки Ющенка і Луценка переіменувати її на честь Георгія Гонгадзе; владні мужі і надалі роблять вигляд, що Кучма має право знаходитись на волі.(тепер не тільки роблять, але й палко цілуються і захищають його майно


  Прогрес у розслідуванні справи Гонгадзе просто „колосальний”: Кравченко „самозастрелився”; Пукач поза Україною; Мельниченко не ризикує приїхати в країну; незважаючи на його записи, Кучма досі не за гратами.


  З огляду на ситуацію низка громадських організацій 16 вересня буде проводити акцію „День пам*яті Георгія Гонгадзе”. Один з головних аспектів акції – недопущення присвоєння її якоюсь партією, НУО чи будь-якими іншими об’єднаннями. Позаяк це не акція в актив якоїсь структури, а день скорботи українців за загиблим від рук режиму журналістом. Немає значення, що ми належимо до різних організацій, але акцію будемо робити усі разом і не задля чийогось піару. Тому інша символіка, крім траурних стрічок і національного прапору буде щонайменш недоречною і просто неетичною.


  Акцію плануємо стилізувати під УБК. Символіка тих часів (з силуетами Георгія) вітається. Під час всієї акції люди триматимуть у руках запалені свічки і портрети Гонгадзе. Траурні стрічки на рукавах і прапорах обов*язкові.


  Акція планується проводитись наступним чином:
  - о 19:00 – збір на Майдані під стелою;
  - о 19:15 – побудова символічного ланцюга з людей від меморіальної дошки Гонгадзе (на будинку спілки журналістів, Хрещатик) до Банкової;
  - о 19:30 – хвилина мовчання;
  - після хвилини мовчання – побудова колони для траурної ходи. Спочатку йдемо до АП, вулицею Банковою (яка мала б носити ім’я Георгія...). Під час ходи цією вулицею демонстрантами будуть прилаштовані таблички „вул. Г. Гонгадзе”. Біля АП залишаємо Ющенку для нагадування свічки та плакати і рушаємо до Генпрокуратури. Там також залишаємо те саме для споглядання Піскуну.

  Ще один момент акції – на власний розсуд кожного з учасників. Дедалі частіше на акціях ми спостерігаємо оперативні зйомки, після яких у активістів трапляються неприємні розмови у своїх ВУЗах. Були навіть випадки погроз вбивством. Тому, можливо, нам знову скоро доведеться ховати на акціях обличчя, як це було за часів режиму Кучми. У символ цього бажаючі можуть одягнути на акцію чорні (або жовто-блакитні) бандани чи хустини, що закривають обличчя.
  Будемо вдячні усім, хто приєднається до акції. Якщо виникли будь-які питання, звертайтесь за е-мейлом in_memory@ua.fm. Нагадую, що на акції не має бути жодної символіки крім УБК-символіки (без назв організацій і партій), державної символіки, траурних стрічок та акційних футболок і бандан з зображеннями Гонгадзе (спробуємо їх організувати, але, можливо, знадобиться Ваша допомога).

  З повагою,
  ініціативна група по проведенню акції „День пам*яті Гонгадзе
   
 • 08:37 16.09.2005
  0 0
  Кучма і Литвин - замовники вбивства, а тепер найлепші друзі нашого гаранта.
   
 • 10:47 16.09.2005
  0 0
  Замовників притягти до кримінальної відповідальності.
  Гію вже нарешті поховати і сказати Царство небесне і Земля пухом.
  Закликаю форумчан тримати цю тему наверху тем марафоном, як Світлу Память про Гонгадзе.
   
 • 15:44 16.09.2005
  0 0
  Світла пам’ять Гонгадзе..
   
 • 17:05 16.09.2005
  0 0
  я одного не можу зрозуміти, чому засуджені генерали не можуть сказати, де голова Гонгадзе?
   
 • 17:07 16.09.2005
  0 0
  чи голову знайшли?
  чому Леся Гонгадзе наполягає на ексертизі п"ятки і волосся таращанського тіла?
   
 • 18:18 16.09.2005
  0 0
  Я так зрозуміла, що найбільше бажання - побачити Кучму за гратами, а те що після першого ж засідання його доведеться відпустити - вам байдуже. З усіх доказів його причетності - записи, які наврядчи суд зможе долучити, свідчення маніакально полохливого Мельниченка і полум’яна впевненність Лесі Гонгадзе. База для звинувачення - супер і добрий подарунок адвокату. А потім його відпустять за недостатністю свідчень чи їх відсутністю і стане рудий тарган - постраждалим від безпідставних переслідувань. Може і собі сходити на майдан - повигукувати "самосуд у судочинство".
   
 • 19:00 16.09.2005
  0 0
  Сходіть...............
   
 • 19:46 16.09.2005
  0 0
  До Наталі. Вам 5+

  Люди справді зациклились - Кучму в тюрму і капець, хоч їм кіл на голові теши. Та в Гамериці Аль Капоне купу людей замочив, а за ґрати його вдалось посадити лише за несплату податків.
   
 • 19:59 16.09.2005
  0 0
  До: Наталія - ¹6
  До: Юля - ¹8
  Ви праві це все називається призумція невинності. Нам тре просто ще сцикуна в ідставку послати і нормальну людину прокуром поставити тоді й докази зявляться.
   
 • 20:03 16.09.2005
  0 0
  "Нормальну людину прокурором"??? Та Ви, виявляється, ідеаліст. На Кучму доказів не знайдуть, ви що думаєте - він на папері написав "Убийте Ґонгадзе" і підпис поставив? Кравченко, по-вашому, чого "двічі застрелився"?
   
 • 20:04 16.09.2005
  0 0
  Вічна пам’ять справжнім героям. І ганьба людцям, які патякають про "презумпцію невинності". Невинних серед злочинців немає. Народ визнав попередній режим злочинним на Майдані: справа за вироком і виконанням.

   
 • 20:19 16.09.2005
  0 0
  Ще є литвин і взагалі то треба щодо злочинців та підозрюваних використовувати середньовічні детектори брехні от наприклад запхати кучмочлен піж двері і притиснути. Розтягати їх на дибах каструвати і так дальшек доки не зізнаються в злочинах. Тоді й презумція невинності буде не актуальна щодо них. Бо Ще нерозкриті вбивства Чорновола, Ємця, Гетьмана і купа інших. На каторги тих злочинців.
   
 • 20:42 16.09.2005
  0 0
  Взвагалі ще одне питання Кучма де ти курвий сину голову Гонгадзе подів?
   
 • 12:29 17.09.2005
  0 0
  Цитата:
  Ще є литвин і взагалі то треба щодо злочинців та підозрюваних використовувати середньовічні детектори брехні от наприклад запхати кучмочлен піж двері і притиснути. Розтягати їх на дибах каструвати і так дальшек доки не зізнаються в злочинах. Тоді й презумція невинності буде не актуальна щодо них. Бо Ще нерозкриті вбивства Чорновола, Ємця, Гетьмана і купа інших. На каторги тих злочинців.

  О, в такій ситуації підозрюю, що й Ви, Гуцуле, признаєтеся у вбивствах Гонгадзе, Чорновола, Ємця, Гетьмана і можливо навіть Кеннеді.
   

Ющенко, де замовники вбивства Ґонґадзе?

Наші Друзі: Новини Львова