Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Тимошенко стала на дорогу вiйни!

Переглядів: 8522
Додано: 10.09.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 74
 • 03:57 10.09.2005
  0 0
  II останнє iнтервю на телеканалi Iнтер тому пряме пiдтвердження. Дiзнались багато нового i цiкавого. Насам перед те, що Ющ не толерує ПРП i УНП, що Тимошенко хотiли морально згвалтувати, зробити все, щоб вона вiдмовилась вiд своiх союзникiв в замiн на крiсло премєра. Юля хоче йти на вибори iз право -центристськими партiями. Невiдомо , хто ще буде у ii списку. Якщо це будуть одiознi фiгури, то сумнiваюсь, що вона отримає пiдтримку правого електорату. Я не дуже у захватi вiд того, що правий електорат знову використають грошовi мiшки,котрим до правих iдей далеко i високо.
   
 • 08:34 10.09.2005
  0 0
  "Скажи мені, хто твоє оточення, і я скажу хто ти." - якось так то звучить. Гм....
   
 • 19:19 10.09.2005
  0 0
  Цікаво, коли вона заспіває: "Don’t cry for me, Argentina". Чи то пак - Україна. Українська Евіта Перон. Аргентиці за свою любов до популістів вже жорстоко поплатилися: внуки тих, хто із захопленням ловив золоті монети, які розкидала Евіта зі свого балкону і називали її святою, стоять тепер в чергах за мискою безкоштовної баланди. Популізм привів одну з найбагатших країн світу до краху, у 2002 - дефолт, усі вклади в банках заморожені, за одну ніч зник середній клас, мільйони людей стали "новими бідними", вишикувались з мисочками за баландою. Тимошенко грає в дуже небезпечні ігри, для неї усе це гра, а ми з вами - розмінна карта. Наступні місяці покажуть усю міру її безвідповідальності. Сподіваюсь, що українці все-таки народ, а не люмпен, на який найбільше орієнтується Тимошенко.
   
 • 21:05 10.09.2005
  0 0
  Ви, жіночко, не плутайте зелене з квадратним. Аргентину до дефолту привів не популізм Евіти Перон, яка померла досить такки давненько, а жидівська маріонетка Менем і його компанія. Тому читайте Козьму Пруткова і дивіться в корінь, а не в одне місце, і не заздріть Юлії Тимошенко. Їй, можливо, судилася важка, і навіть трагічна доля, тому боротьба за політичне виживання, яку вона сьогодні веде--це яскравий спалах, після якого може прийте довга ніч. А нам своє робить. Права справа має черговий шанс.
   
 • 22:00 10.09.2005
  0 0
  Я вас вітаю, Містер Президент: ви зробили одну з найбільших бздур в житті. І все через те що власними мозгами вам думати впадло, ліпше довіритися мордатим любідрузям.

  Ви могли спокійно жити собі і не гризтися за країну, балду ганяти, їздити на перерізання стрічок і міжнародні форуми, і тому подібні шоу де всі би файно бачили який ви елєгантний і ващє з моральним імперативом ;). А вашу роботу за вас могла робити кобіта, яка з тою роботою цілком справлялася, якій подобалося докладати зусиль і переборювати труднощі. І принц Ендрю міг би спокійно жити зі своєю мобілою за чотири штуки, беемве і довбомордами-бодігардами.

  А тепер знайомтеся зі своєю новою girlfriend. Її звати Параноя, і відтепер вона буде ЗАВЖДИ ПОРУЧ ІЗ ВАМИ. І спати ви спокійно не будете. І думати про щось інше крім "Чим у цей момент займається Юлька?" ви теж не зможете. І статевого життя у вас нормального не буде. І спокою. І все це через те що ви є нарцистичний йолоп, Містер Президент.

  Where’s your crown, King Nothing?
   
 • 00:31 11.09.2005
  0 0
  Шановний хлопчику Нахтігалю,
  Менем - пташок з гнізда Хуана Домінґо Перона, проводив його популістську лінію з точністю до йоти: "прожираємо все, а там - як бог дасть". Евіта (символ перонізму) померла давно, але аргентинці опинилися в такій глибокій дірі, бо й далі чекали, хто їм ще скине золота з балкону, перетворили популістку в легенду, молилися на неї як на матір Божу. І кожен, хто піднімав її ім’я на щит (як от Менем) вигравав вибори. До речі - нагадати вам дії популіста Перона(якого санта Евіта привела до влади) в 73-74 роках, коли студенти почали "революцію" проти нього? Знаєте, скільки молоді тоді безслідно зникло? Їх просто вивезли на стадіон - і пропав за ними й слід, досі ніхто не знає, що з ними сталося, тільки їх матері досі приходять на той стадіон з квітами. Якби Перон не вмер, було би те саме, що в Чилі. Ну, але Тимошенко - це не Евіта, шарм далеко не той, харизми замало. Та й фальш стало відчутно - Евіта переконливіше грала роль "попелюшки", біографія в неї була трохи інша. Хоча мотиви ті самі - вилізти нагору за будь-яку ціну.
  І ще одне питання - а без хамства обстоювати свою "богиню" ви не можете? Коли нема чим крити, будемо хамити? Крім того, чого ви далі на форумі сидите - ідіть захищайте свою вождиню, виходьте на площу. Чи одному слабо? Чи все, що ви можете, це заочно хамити жінкам? Уперед - революція forever.
   
 • 02:40 11.09.2005
  0 0
  Для чого цi воплi i соплi? Полiтично i пропагандистськи Ющ i любi друзi програють. Звiльнити разом iз особами, котрих звинувачують у корупцii ще й уряд,так би мовити, для балансу сил - повне полiтичне безглуздя. Гарно про це написано у останньому Дзеркалi Тижня. Ющ, як колись Кучма, сам сприяє популяризацii Тимошенко. Вiн хоче мати кишенькового премєра,такого, як мають Путiн i Лукашенко, для того, щоб любi друзi накопичувало крадений та корупцiйний капiтал пiд наступнi вибори, а руки, котрi "нiчого не крали" ,далi залишались "чистими".
   
 • 04:02 11.09.2005
  0 0
  Шкода, що Ющ не проконсультувався перед цим з Сенекою. А відносно осіб, звинувачених в корупції... Як би вам так пояснити, щоб ви зрозуміли... От я скажу, що Сенека - це злодій, вкрав у мене брильянтовий перстень на 10 каратів. І в мене є докази. Я їх представлю - потім, колись. Ну, і що, будете тепер ходити з тавром злодія усе своє життя? Це ж сказала Юля. Моє слово - це істина в останній інстанції. Насправді ім’я Юля - це мирське ім’я богині Феміди. Усе, що говорять Юлі, не потребує доведення в суді. Їм треба просто вірити і все. Бо з нами, Юлями, Бог і дорога наша світла. А чоловіки-шакали на нас чомусь постійно нападають - і Порошнко, і Сенека. А ми такі беззахисні-беззахисні, нас треба захистити. А мою думку про ДТ читайте на іншій гілці. Дивна у вас логіка: усе, що каже Тимошенко - свята правда, а інші брешуть. Скільки ж ви років прожили на світі, що такий наївний?
   
 • 05:20 11.09.2005
  0 0
  Цитата:
  Дивна у вас логіка: усе, що каже Тимошенко - свята правда, а інші брешуть. Скільки ж ви років прожили на світі, що такий наївний?

  Якщо б Ющ був нормальний, то зразу пiсля звинувачень Зiнченка усунув би вiд виконання своiх обовЬязкiв Порошенка i Третякова i провiв розслiдування. Якщо б виявили, що це неправда, то вони б повернулися на своi мiсця. Але Ющ вчинив iнакше. Вiн чомусь звiльняє i Тимошенко,котру нiхто iз високопосадовцiв не звинувачував у корупцii i зловживаннях владою. Я насам перед слiдую простiй логiцi. А Ющ поступив нелогiчно. Тимошенко може говорити будь що. А те що Ющ робить - залишається фактом. Тобто, навiть без слiв Тимошенко видно, хто є ху.

  Цитата:
  ... От я скажу, що Сенека - це злодій, вкрав у мене брильянтовий перстень на 10 каратів. І в мене є докази. Я їх представлю - потім, колись. Ну, і що, будете тепер ходити з тавром злодія усе своє життя?

  Шановна Юля лiтає в хмарах власних видумок. Ви ж не голова адмiнiстрацii президента(чи держсекретар) , а я не голова РНБУ i не перший помiчник президента. Тому ваш приклад не вдалий. У демократичних краiнах,якщо один високопосадовець звинувачує iншого i йде при тому у вiдставку, то вiдповiдно реагує i обвинувачений,котрого вiдстороняють вiд посади на час розслiдування. Ви це добре знаєте, а прикидаєтесь такою собi простачкою. Ющ загруз в болотi по вуха.

  Перший раз iз скандалом про сина бога,коли звинувачення залишились не спростованi i навiть бiльше,мозгiв у президента не вистачило, щоб переселити сина до себе, забрати БМВ,мобiлку i вибачитись, а дорогу машину повернути власнику.
  А тепер Ющ вiдкрито став на захист людини , котру звинуватили у корупцii i крадiзхках. I став на захист навiть не дочекавшись незалежного розслiдування. Який же це полiтик? Це в кращих традицiях Кучми.
  I панiбрацтво iз пiдлеглими i хамство, i нелогiчнiсть поведiнки. Ющ сам доводить все те, що про нього говорили його супротивники колись, а тi тiльки потирають руки.

  А тепер ще виявилось, що Ющ поганий органiзатор. Навiть призначити навколо себе нормальних не одiозних фiгур не може,постiйно порушує закон, конституцiю. Chого вартують тiльки його призначення губернаторiв в обхiд уряду, чи тепреiшней призначення глови СБУ. Або надання незаконних повноважень РНБО,скасування ДАI....

  Колись я був противником полiтреформи, а тепер бачу,що президент - самодур, котрий думає, що вiн Бог,його оточення - це люди,котрих звинуватили публiчно у органiзацii корупцiйних схем,котрi йшли на порушення закону разом iз президентом. Абсолютна влада для такого президента це небезпека для Украiни. Тому ,що Кучма 2 може виявитись ще гiршим нiж Кучма 1 . Перший був вiдkритим злодiєм i бандитом, а другий - ховаючись за демократичнi лозунги , буде робити те саме, що i перший.

  Я принципово,iдеологiчно не пiдтримую Тимошенко. Я в душi консерватор i вiддаю перевагу правому спектру,котрий в Украiнi зруйнований,нiша не заповнена i електорат використовують тi,хто себе подасть за такого, що хоть трохи любить державу. Тимошенко хоче залучити до свого блоку правоцентристськi партii i органiзацi, чи швидше те, що пiсля них залишилось пiсля виборiв президента, а я б хотiв, щоб правий блок виступив окремим i незалежним гравцем на наступних виборах до ВР.
   
 • 05:56 11.09.2005
  0 0
  "Тимошенко може говорити будь що" (Сенека) Тобто прем’єр-міністр України - це просто дівчинка з косичкою, на неї відповідальність держ. посадовця не поширюється. Плести може будь-що - відповідальний все одно буде Ющенко. Логіка у вас справді "проста". От я кажу, що Сенека вкрав у мене брильянт на 10 каратів - хай ваші працедавці завтра ж вас відсторонюють від роботи і проводять розслідування.

  "Тобто, навiть без слiв Тимошенко видно, хто є ху" Це вам з Торонта видно? Більше читайте ДТ.

  Ющенко, звичайно, не ідеал. Я від нього деколи випадаю в аут, каша у нього в голові - ну, майже як у Вас . Але між ним і Тимошенко є одна суттєва відмінність, і для мене вона визначальна: Ющенко ніколи не прагнув влади, він вважає її ярмом, а Тимошенко пристрасно її прагне. Я боюсь людей, які жадають отримати владу. На наступних виборах, на жаль, усе буде розігруватись між цими двома гравцями.


   
 • 07:00 11.09.2005
  0 0
  Мені дуже прикро що так сталося,Мені здається що під час минудого Кабіну- молодь більш цікавилася що   проводиться в Україні ніж колись. У кожного були любимі політики в Кабіні, нам було цікаво про них знати, читати. Недумаю що так буде далі.Знову Українці розділяться на Ю і на Т. А шкода ба мені сподобалось бути одним народом.
  У цій ситуації виннен Ющенко і винна Тимошенко. Що буде далі недумаю що буде гірше але ліпше теж небуде
   
 • 07:54 11.09.2005
  0 0
  Думаю, в політиці почнеться бардак. Але ліпше бардак ніж такий "порядок" як в РФ та Білорусі, коли "гаварім Пуцін, падразуміваїм партія..." і коли дихнути не дають.

  Так, чим менше єдності у верхах, тим більше громадянських свобод - логічно, нє?
  ****************
  That government is best which governs least.
  Henry David Thoreau
   
 • 16:18 11.09.2005
  0 0
  Цитата:
  Тобто прем’єр-міністр України - це просто дівчинка з косичкою, на неї відповідальність держ. посадовця не поширюється. Плести може будь-що - відповідальний все одно буде Ющенко. Логіка у вас справді "проста". От я кажу, що Сенека вкрав у мене брильянт на 10 каратів - хай ваші працедавці завтра ж вас відсторонюють від роботи і проводять розслідування.


  Для чого робите з себе дурочку? ТАк виглядає, що нiчого не розумiєте,хоча насправдi вириваєте слова з контексту. Я мав на увазi, що моi судження про звiльнення грунтуються не на словах Тимошенко, а на фактах. Факти ж нам подає Ющенко.

  А про моiх працедавцiв, то iм наплювати,що ви говорите про мене, бо я не секретар РНБО, а ви не держсекретар. I крадiжка вашого вiртуального дiаманту нiякоi шкоди Украiнi не приносить. А корупцiя i кумiвство розЬiдають Украiну з середини.
   
 • 17:19 11.09.2005
  0 0
  Шановний хлопчику Нахтігалю

  Отут змушений Вас розчарувати: після певних подій інтимного життя я вже давненько позбувся цього статусу. Тепер я вусатий, голений налисо дядечко.

  Менем - пташок з гнізда Хуана Домінґо Перона, проводив його популістську лінію з точністю до йоти: "прожираємо все, а там - як бог дасть".

  Не меліть дурниць, жіночко, або вигадуйте якось дотепніше, з вогником. Менем--вперше за всю історію Аргентини потрапив за грати через безпрецедентну корупцію (теж розвів багато "любих друзів") і нелегальні поставки озброєння Еквадору і Хорватії, виторг з яких пішов прямісінько в президентські кишені. Карлос Менем якраз відмовився від традиційної економічної політики хустисіалістської партії, і з часу свого обрання під впливом залаштункових ляльководів розпочав добре відомі ігрища у "лібералізацію економіки" та "ринкові реформи", що призвели до масштабної економічної кризи вже у 1995--1997 роках.

  І кожен, хто піднімав її ім’я на щит (як от Менем) вигравав вибори.

  Менем йшов на вибори 1989 року, багато пашталакаючи про демократію й інші подібні дурниці.

  До речі - нагадати вам дії популіста Перона(якого санта Евіта привела до влади) в 73-74 роках, коли студенти почали "революцію" проти нього?

  До влади Перона повторно привела не Евіта, а чітка перемога хустисіалістів на загальних виборах і формування ними більшості в обох палатах парламенту.
  Жодної "революції" студентів проти Хуана Перона не було, "революції" в тих краях роблять військові.

  Їх просто вивезли на стадіон - і пропав за ними й слід, досі ніхто не знає, що з ними сталося

  Напевно, в футбола ганяють.

  Якiби Перон не вмер, було би те саме, що в Чилі.

  Правильно, прискорений економічний розвиток, соціально-економічна стабілізація, ліквідація кубла лівацьких утопій і знищення агентів Москви. Було б чудово.

  Ну, але Тимошенко - це не Евіта, шарм далеко не той, харизми замало.

  Відкалібруйте шармометр з харизмометром, бо за еталон шарму і харизми не себе кохану треба брати, а об’єктивні дані.

  І ще одне питання - а без хамства обстоювати свою "богиню" ви не можете?

  Тимошенко--просто собі політик жіночої статі, а Богиня в мене одна--УССД: Українська Самостійна Соборна Держава. Відповідно обстоювати її треба всіма можливими засобами.

  Коли нема чим крити, будемо хамити?

  Шановна, "криють" бики теличок в стодолі.

  Крім того, чого ви далі на форумі сидите - ідіть захищайте свою вождиню, виходьте на площу.

  Вийдемо. Тільки не на площу, бо це вже було, і не спрацює вдруге, а в технологічні точки "вокзали--мости--банки--телеграфи". Вже закликали в листопаді, та здрейфили "провідники".

  Чи одному слабо?

  А я й не один, на щастя, цілком не один.

  Чи все, що ви можете, це заочно хамити жінкам?

  Шановна, хамити якраз почали Ви, з першої своєї появи у цій гілці з претензіями на глибинний політичний аналіз на шаманську тему "ми з вами розмінна карта". А стосовно "заочно хамити жінкам"--то не тіште себе приємною ілюзією стосовно належності до цієї приємної категорії населення.

  Уперед - революція forever.

  Коли мені знадобиться порада клімактеричної заздрісної істерички з яскравим комплексом власної неповноцінності, що не може терпіти присутності Тимошенко в українському політикумі (особисто малосимпатичної мені особи, зокрема з ідеологічної точки зору), я знатиму до кого звертатися. От тілько революцію робитимемо з кимось іншим.
   
 • 19:34 11.09.2005
  0 0
  ЮЛЯ: Але між ним і Тимошенко є одна суттєва відмінність, і для мене вона визначальна: Ющенко ніколи не прагнув влади, він вважає її ярмом, а Тимошенко пристрасно її прагне.

  Ага, "ніколи не прагнув влади", а потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу.

  Ющенко - елєкторний монарх. Але монарх не європейської моделі, де король нічого не має проти популярності свого прем’єр-міністра: бо то нормальна річ коли уряд звітує про результати а прем’єр публічно виступає на прес-конференціях. Він монарх типу царя-батюшкі: тікі його мають всі любити і тікі на нього мають всі молитися, благати "Розсуди нас, батьку!" а він буде як бацька нації казати: "Любі друзі, моральний імператив, єдність, єдність юбер алєс бла-бла-бла." А прем’єр тимчасом має вкалувати і звітувати пошепки на вушко царським лакеям.
  Фігу з маком.

  PS: компліменти Нахтігалю
   

Тимошенко стала на дорогу вiйни!

Наші Друзі: Новини Львова