Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Тимошенко стала на дорогу вiйни!

Переглядів: 8521
Додано: 10.09.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 74
 • 20:45 11.09.2005
  0 0
  Браво, Сенеко, Нахтігалю і Додгере Ваше тріо - просто неперевершене.

  Особливо мені сподобалося соло Нахтігаля, дуже ефектно, використано увесь діапазон голосу, відчувається глибока технічна вишколеність співака. Може, ви ще затанцюєте?
  От тільки квінт-есенцією його партії є фраза:
  "Шановна, "криють" бики теличок в стодолі" (Нахтігаль).
  Усі решта факти в його спічі точно так само відповідають дійсності. В стодолі???
   
 • 00:02 12.09.2005
  0 0
  До: Юля - ¹15
     

  Але між ним і Тимошенко є одна суттєва відмінність, і для мене вона визначальна: Ющенко ніколи не прагнув влади, він вважає її ярмом, а Тимошенко пристрасно її прагне.   

     Ага. Бiдний Вiтя. Нiколи не прагнув влади. А на президента його напевно Кучма насильно висунув, погрожуючи знищити фiзично.

  Стосовно Тимошенко, то вона ж могла зберегти за собою пост прем*єра, якщо б зрадила однодумцiв. Iй запропонували такий варiант. Все, що було потрiбно, то це добровiльно "лягти" пiд Вiтю i Петю. Але Тимошенко жiнка з характером. Видно , що має певнi принципи, котрi переступити не може. А Ющ заради влади,пiд час свого прем*єрства пiдписував усе, що йому рижий тарган пiдсував, тiльки щоб не вiдiбрали у нього владу. Це i пiдпис пiд зверненням трьох,це i звiльнення Тимошенко з посади вiцепрем*єра,це i непiдтримка акцii Украiна без Кучми. I все за ради влади. I тiльки тодi, коли бачив, що iнакше, як радикальними дiями йому цю владу не дiстати i пiд тиском обставин змушений був очолити народний зрив пiд час помаранчевоi революцii,хоча i тодi душою революцii залишалась Тимошенко. Ющ тодi з усмiшкою на устах потискав руку Януковичу, котрий намовляв Кучму використати силу проти народу, а Юля не захотiла потиснути руку навiть Порошенку, для того щоб вберегтися вiд вiдставки.
   
 • 03:10 12.09.2005
  0 0
  Послухайте, Луцію Аннею, учителю Нерона, ви коли мені мій брильянт віддасте? Ви мені тут своє "De clementia" не туліть. Чи думаєте, що всі, хто носять портрети ЮТ замість образків Пречистої, можуть крадене не віддавати? "Душа революції", заливаючись сльозами у студії "Інтера", встигла тричі...якби це так делікатно висловитись... відступити від істини в питанні про ту злощасну нагороду від Економічного форуму в Криниці.
  Вже з поляків дурнів зробила, вони мусять тепер офіційно спростовувати її брехні: по-перше, ніхто їй особисто нагороди не присуджував, це була нагорода "мільйонам людей, які під час помаранчевої революції в Україні змінили обличчя східної частини Європи. Їх символічним представником повинна бути Юлія Тимошенко”.
  По-друге, не вручили її ЮТ, тому що вона в Криницю не приїхала. А по-третє, "програмна рада Форуму хоче наголосити, що його рішення є незалежними. Рада також висловлює сподівання, що дана заява покладе край чуткам щодо присуджених Форумом нагород". В перекладі з дипломатичної мови це означає: мадам Тимошенко, брешіть, та не забріхуйтеся і не вплутуйте нас у ваші внутрішні чвари. Подаю вам оригінал коммюніке: www.forum-ekonomiczne.pl розділ Nagrody

  XV Forum Ekonomiczne
  Krynica, 7 - 10 IX 2005

  Komunikat Biura Prasowego
  Rada Programowa Forum Ekonomicznego podczas XV edycji Forum przyznala dwie nagrody w kategorii "Czlowiek Europy Srodkowo-Wschodniej". Jedna z nich zostal wyrozniony Lech Walesa, natomiast druga przyznano milionom ludzi, ktorzy podczas pomaranczowej rewolucji na Ukrainie zmienili oblicze wschodniej czesci Europy. Ich symbolicznym reprezentantem miala byc Julia Tymoszenko.

  Planowana obecnosc w Krynicy Pani Julii Tymszenko, Rada Programowa uznala za znakomita okazje do przekazania w jej rece tego wyroznienia.

  Ze wzgledu na odwolanie wizyty Pani Premier nagroda nie zostala wreczona podczas XV Forum Ekonomicznego. Jej przekazanie Pani Julii Tymoszenko nastapi w najblizszym mozliwym terminie.

  Rada Programowa Forum Ekonomicznego pragnie podkreslic, ze jej decyzje sa niezalezne. Rada wyraza jednoczesnie nadzieje, ze niniejszy komunikat zakonczy spekulacje dotyczace przyznanych na XV Forum Ekonomicznym nagrod.


  Szef Biura Prasowego
  Forum Ekonomicznego
  Artur Negri

  І це тільки маленький приклад, як "душа революції" вміє вводити людей в оману. Ну, вона займається окозамилюванням відомо чого, а ви? Думаєте, як вона стане главою нашої держави, вам мій брильянт не доведеться віддавати, бо вона всім злодюгам випише індульгенції? І нє надєйтєсь - вам не випише.
   
 • 05:28 12.09.2005
  0 0
  ze niniejszy komunikat zakonczy spekulacje dotyczace przyznanych na XV Forum Ekonomicznym nagrod.

  що дана заява покладе край чуткам щодо присуджених Форумом нагород

  в переводе несколько смещены акценты:
  чутки = sluchy, а отнюдь не spekulacja, ибо спекуляция есть распускание и использование "чуток" в корыстных целях, что, согласитесь, не одно и тоже.

  так что с переводом надо быть поаккуратнее!

  вибачайте за росiйську, менi так зручнiше писати...


   
 • 05:30 12.09.2005
  0 0
      Без слiв.

  Колишній президент України, який досі так і не потрапив під дію передвиборчого гасла Ющенка "бандити сидітимуть в тюрмах", незважаючи на чисельні факти порушення ним закону, зафіксовані на записах Мельниченка, чи не вперше після втрати влади виступив із оптимістичною заявою.

  "Екс-прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО власноруч створила такі політичні умови, що змусили Президента України Віктора ЮЩЕНКА відправити її уряд у відставку", - сказав Кучма сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську.

  За його словами, Ю.ТИМОШЕНКО добре розуміє, що восени та взимку з огляду на непрості відносини з Росією ситуація в економіці України погіршиться. Л.КУЧМА зазначив, що Ю.ТИМОШЕНКО вигідно піти з посади глави уряду сьогодні "у всьому білому", залишивши "все оточення Президента ЮЩЕНКА у г....".

  Водночас на думку екс-президента України, треба радіти, що така відставка відбулася. Наразі треба зробити все, аби допомогти Президентові В.ЮЩЕНКУ і виконуючому обов’язки прем’єра Юрію ЄХАНУРОВУ сформувати дієздатний уряд, аби виправити ситуацію в економіці.

  За матеріалами UNIAN

  http://maidan.org.ua/static/news/1126356827.html
   
 • 05:32 12.09.2005
  0 0
  Водночас на думку екс-президента України, треба радіти, що така відставка відбулася. Наразі треба зробити все, аби допомогти Президентові В.ЮЩЕНКУ і виконуючому обов’язки прем’єра Юрію ЄХАНУРОВУ сформувати дієздатний уряд, аби виправити ситуацію в економіці.


  Порадiйте з Кучмою разом.
   
 • 08:02 12.09.2005
  0 0
  До: Юля - ¹17


  Наведена заява надто силіконово-пластиліново-невиразна: вона нічого ані не підтверджує, ані не спростовує. Звичайний дипломатичний дефенсивний сленг, n’est-ce pas?
   
 • 08:07 12.09.2005
  0 0
  До qwerty
  Маєте рацію, "чутки" для "spekulacja" справді є евфемізмом. Дякую за виправлення.

  До вчителя Нерона:
  Я вас, ясна річ, ні в чому не зможу переконати (навіть якби ставила це собі за мету), бо до вподоби вам жінки бальзаківського віку і нема на то ради. Але якщо вам хочеться пограти в гру "хто кого підтримує" то пропоную вам почитати наступне:

  "Вчора під час прес-конференції у Львові Леонід Кравчук заявив, що готовий прийняти екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко до ініційованого ним Громадянського форуму „Об’єднаймо Україну”.

  „Юлія Володимирівна об’єднала вчора в прямому ефірі помаранчеву і блакитну стрічки, а це значить, що вона за об’єднання, - розповів Леонід Кравчук. - А наші двері відкриті для всіх, хто хоче об’єднати Україну”.
  Гал-info http://www.maidan.org.ua/static/news/1126394767.ht...

  "Шакали загризли трепетну лань - коментарі Шуфрича про відставку уряду" http://www.unian.net/ukr/news/news-85251.html

  «Єдина Україна» стала на захист Тимошенко http://ua.proua.com/news/2005/09/10/135958.html

  СДПУ(о) закликає ВР не розглядати питання про призначення прем’єра
  http://ua.proua.com/news/2005/09/09/111303.html

  У "пречистої Юлі" захиснички також білі і пухнасті: Кравчук, Шуфрич, Губський, Шурма.

  З відставки Тимошенко радіє не лише екс-президент, а ще й люди, які незлецьки тямлять в економіці і ще в травні попереджали, що економічна діяльність Тимошенко - це зрада революції:

  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/story/2005/05/...

  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/indepth/story/2005/09/050908_aslund_crisis.shtml

  Знаєте, Луцію Аннею, у мене свій лакмусовий папірець є, досить примітивний, але згрубша вірний. Я в 99 році перечиталась газети "День", сподобались мені там були гуморески Т. Коробової, проголосувала я за Марчука. Звичайно, розумною себе назвати я не насмілюсь, але хоча б на своїх помилках вчусь: після 99 р. до всього, що дуже хвалить сія пісатєльніца, я ставлюся з великою осторогою, бо боюсь, що мені знову втюхають якесь, вибачте, гіменце. Як почала Т. Коробова після нового року Юлєчці дупцю вилизувати до дзеркального блиску - у мене негайно ідіосинкразія виникла.

  Брильянт мій коли віддасте, о вірний оборонце Берти-золотоніжки?
   
 • 09:08 12.09.2005
  0 0
  Додхер,
  якщо ви, перепрошую, imbecil, то пояснюю вам популярно, на пальцях.
  Цитата зі спічу "пречистої" на інтері: “Знаєте, мені на Економічному форумі в Польщі присвоїли звання “Людина року Центральної та Східної Європи” — саме за економічне реформування та реформування державних систем. Але сьогодні я відкриваю інтернет — уявіть, в якому стані я до вас приїхала, — й там з Польщі надходять повідомлення, що за приватним проханням Президента України в мене відібрали цю нагороду”. http://www.pravda.com.ua/news/2005/9/9/33253.htm
  Тако в інтернеті прямим текстом і було написано: "за приватним проханням Президента України". Дайте мені лінк, де таке могла прочитати "душа революції".

  Дивимось поляків з Криниці www.forum-ekonomiczne.pl
  Człowiek Europy Środkowo-Wschodniej 2004
  LECH WAŁĘSA
  Nagroda dla wybitnej osobistości, która swoją postawą i dokonaniami wywarła największy wpływ na bieg spraw w tej części Europy.

  Тобто це премія за 2004 рік. Що таке "пречиста" могла економічно реформувати в 2004 році - я не знаю. Чи вона думала, що премії за 2005 (коли вона справді щось десь "реформувала") вручаються вже у вересні 2005? Я вже не кажу, що цю нагороду дають не за "економічні реформи": в даному випадку Валенса її отримав на честь ювілею "Солідарності". У "пречистої" явна параноя - усі її переслідують, вже й Валенса під роздачу попав, стибрив, скотина, нагороду у "пречистої", замутив, зараза, 20 з гаком років тому Солідарність, аби насолити "душі революції".
  А ви, я так бачу, набрались хоробрості без "бичка в стодолі" на цю гілку вернутись. Ню-ню, дует - це завжди краще, ніж соло дискантом римського філософа.
   
 • 09:13 12.09.2005
  0 0
  Цитата:
  сподобались мені там були гуморески Т. Коробової, проголосувала я за Марчука.
  А я не проголосував за Марчука і за Кучму також, а ще дуже тішуся, що за Ющенка не довелося жодного разу. Навіть на виборах права голосу лишили.

  А от за Тимошенко проголосував на парламентських, хоча львіська клюмба просила "тіко Віктора Ющенка", бо шансів в Тимохи немає. Але добре пам’ятаючи ганебні вчинки цієї кучмівської собаки та й його "команду"(банду), що йшла на вибори(політичні трупи і злодійня) не зміг би поставити галочку напроти його блоку. Перед дітьми було б соромно.

  Роботою фракції БЮТ у парламенті задоволений - принципова позиція у всіх питаннях, одностайні голосування. Гордий за свій вибір, коли згадую принципову позицію Юлі по Іраку, коли кучмівські і ющенківські повії втягнул Україну в конфлікт.

  Після Майдану задоволений боротьбою Юлі проти банди Пінчука, яку прикривав Ющенко, проти банди московських нафтодрейдерів, яких врятував цей самий кучмівський виблюдок ЮЩЕНКО, проти корупції, яку створила банда Ющенка.
  Мій голос вона відпрацювала наславу, щодо наступних виборів не знаю чи підтримаю саме її:
  - хай викине з партійних списків всіх прийшовших в БЮТ кучмістів(їх зараз більша половина). Сподіваюся що вона гідно відпрацює цей матеріал і викине перед виборами
  - наведе порядок в партійних осередках на місцях
  - може використати допомогу, але ні в якому разі не допомогти таким як Ахмєтови, СДПУ(хоч гіршої зарази важко знайти, але при владі зараз здається не краща)
  Сподіваюся, що вона залишиться такою яскравою і сильною та зможе знести банду кучманоїда Ющенка ефектно і не замаравшись.

  Я щиро сподіваюся, що зможу віддати свій голос за неї, АЛЕ ВСЕ ПОКАЖЕ ЧАС!

  Щодо провалів в економіці - то очевидно, що банда Ющенка прямо взяла відповідальність за це у четверг. І не заставляйте розжовувати

  Цитата:
  бо до вподоби вам жінки бальзаківського віку і нема на то ради.

  Мені здається, що причини вашої злості лежать зовсім не в політичній площині )) Не гарно якось так переходити на особистості.
  Якщо ваш вік ще дитячий - то щиро бажаю вам наздогнати вашу тезку і здобути стільки ж прихильників(навіть і в бальзаківсьому віці).

  Ви мені пригадали одну жіночку також "бальзаківського" віку і колгоспних повадок - пані Богуславську. Як вона бідака старалася на шоу Пінчука - і про груди свої і про справжню косу. А Тимошенко навіть її бідачку "грудасту" не згадала. Я думаю для Богуславської це вже хвороба, сподіваюсь він не стане і вашим, якщо не вийде досягти ідеалу.
   
 • 09:26 12.09.2005
  0 0
  Шановний, ви б пішли "наповнення бібліотеки" модерувати, як обіцялись ще 2 роки тому. А то чисто, як Тимошенко: бібліотеку робимо, скидайте усе сюди, буду модерувати, хрущовки зносим, компутери кожному учню купуємо, маленькі кредити видаєм, чінім, лудім, прімуси почіняєм.
   
 • 09:39 12.09.2005
  0 0
  Хоча тут і вважається не пристойно відходити від теми. Кажуть, що свідчит про відсутність аргументів.
  Але дякую за пораду - справу по наповненню бібліотеки вже давно виконує Немирич, в чому йому дяка і хвала. Так що і йти нікуди не потрібно, всі залишаються на місцях.
  Доречі, тільки чесно - Ви часом не Інна Богуславська? У мене сантехнік якраз крани ставив, коли Шоу Пінчука транслювали. То казав, що знає що такій гарній жінці бракує, але то чоловічий секрет. Якщо що, можу його мобільний вам надіслати.
   
 • 10:23 12.09.2005
  0 0
  Дуже вам видно Богуславська сподобалась, що аж нею марите. Вважайте, абисьте жінку помилково уві сні Інною не назвали. А сантехнік у мене свій є, так що "no, thanks". А з’їжджати з теми почали саме ви, дорогий психоаналітику. Крім того, ми собі інтелігентно бесідували з учителем Нерона, обговорювали філософські трактати і зникнення брульянту на 10 каратів, а ви тут, перепрошую, вперлися зі своєю колгоспницею і сантехніком - це що, по-вашому, пристойно?
  А про одностайні голосування у БЮТі вам вдалося. От стане ЮТ заправляти в державі, усі будемо "одностайно голосувати". Може, ви прихильник ще й Сталіна? Також желєзний человєк був, порядок усюди був, нікакіх разбродрв і шатаній в умах. Усі чітко строєм ходили. Благословенний був час, ви, мабуть, за ним дуже шкодуєте.
  А любителям сильних жінок раджу почитати Бруно Шульца, справді галицька земля масово чоловіків-мазохістів родить.
   
 • 11:04 12.09.2005
  0 0
  Нiчого дивного ,так кожний на її мiсцi б зробив ,пiду в ряди її Вiйска.Пресимпатична жiнка .
   
 • 11:53 12.09.2005
  0 0
  Шановне панство, Вашими устами та мед пити.
  Трапились все по людські і війни не буде між однодумцями.
  А злодіїв і казнокрадів поменшає і не треба тішитись, що водночас вони згинуть.Суспільству ще прийдеться поборотись за своє право бути суспільством, а не бандитським середовищем.
   

Тимошенко стала на дорогу вiйни!

Наші Друзі: Новини Львова