Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 21 жовтня 2020 року

За піратський диск - в тюрму!

 • 08:34 07.07.2005
  0 0
  Як вам почувається сьогодні в ролі злочинців
  http://pravda.com.ua/archive/2005/july/6/news/15.s...

  Перший раз відчув симпатію до комуністів і Тараса Чорновала, які намагалися довести весь ідіотизм знищення національного виробника можливо однієї з сучасних галузей в україні - виробництва дисків.
  11 раз цей закон розглядався за минулі роки під тиском США і ось нарешті маємо - КРИМІНАЛ!.

  Це звичайно стосується до переважної частини громадян України, які користуються неліцензійним софтом. Сушіть сухарі
   
 • 09:19 07.07.2005
  0 0
  Алекс,не має потреби передчасно хвилюватися.Поки цей закон запрацює пройдуть роки.
  В Канаді цей закон існує вже давно.Ну і що когось посадили?.Нікого.
  Паленого софту в магазині звичайно не має.Але по руках ходить все- ігри,
  антивіруси, Оффіс ХР ,фільми ,все.І це напів легально.Знайомі між собою
  обмінюються, обговорюють.Все нормально і не страшно.
  P.S.На лінку що ,Ви , послали є стаття про майбутнього зятя Юлії Володимирівни.Люди такого типу курять "маруньку" .Цікаво чи він теж курить?
   
 • 11:01 07.07.2005
  0 0
  В принципі Закон про кримінальну відповідальність за розповсюдження піратських дисків - дурня. І напевно таки пряник Америці, бо бідний Біллі Гейтс недополучає своїх долярів.

   
 • 12:13 07.07.2005
  0 0
  Звичайно, цей закон функцiонує не в повнiй мiрi. Свобiдно ходять копiї на руках. Але все до пори, НМД. В Європi фiнансова полiцiя деколи робить рейди, можна чути по телевiзору. Не знаю чи за це тюрма, але штраф ви заплатите i то немаленький. Ввiвши цi закони в країни, Америка таким чином монополiзує новий прубутковий бiзнес.
  Для чого їх повинна заробляти Україна, Франція чи ще хтось.
   
 • 12:16 07.07.2005
  0 0
  Закон такий повинен бути - бо все таки інтелектуальна власність має захищатися... А у правовій державі якою ми прагнемо колись стати.

  Інша справа на кого має поширюватись такий закон. Я вважаю це справедливо, що заводи які продукують диски мають це робити легально.
  А великі фірми повинні сплачувати щось за софт яким користуються. Інша справа що ціна має бути доступна. Скажімо середня ціна на комп’ютер у Великій Британії приблизно така сама як і в Україні. З єдиною різницею що тут у комплект входить ліцензійний віндовс, а часто щей спрощена версія Офісу.

  Та й взагалі закон цей - фікція. У Великобританії такий закон існує довгі роки, тут навіть є заборона викачувати музику з нету. І що ви думаєте????

  Піратство у Великобританії стоїть на два кроки вперед поряд з Українським. На компютерних ринках БЕЗ ПРОБЛЕМ (знаючи точки) можна придбати що завгодно від Віндовса до Корел Драу - все найостанніші версії. Скоро мабуть не залищеться жодної людини яка немає броадбенду і цілодобово не викачує все підряд - від музики до фільмів і програм.

  Цікаво чи існує якась статистика? Але я переконаний що Україна по поширенню піратства далеко не на першому місці.

  Проблем практично ніхто ніколи за це немає. Єдиний випадок це коли мій співробітник з робочого компа через робочий АйПі викачав кілька гігабайтів піратського софта. Прийшло на компанію попередження від Інтернет Сервіс Провайдера що вони засікли. Ну Бос понервувався 5 хвилин. І на тому крапка.

  Такого щоб комусь таке попереджнення приходило приватно я не чув жодного разу.
   
 • 12:38 07.07.2005
  0 0
  Найбiльш пiратська країна Китай i вони чхали на всi тi американськi закони. I Америка нiчого не може зробити.
   
 • 21:19 08.07.2005
  0 0
  Мiльйони ув’язнених за пiратство... I всiх їх треба годувати... Скiльки там у нашому бюджетi видiлено коштiв на тюрми?
   
 • 23:32 08.07.2005
  0 0
  От з пiратiв i будуть брати штрафи для латання бюджету.
   
 • 15:08 10.07.2005
  0 0
  Весело... Це, виходить, з людини беруть штраф, а тодi за рахунок нього ще й у тюрмi тримають?

  Нi, серйозно, не можна вводити кримiнальну вiдповiдальнiсть за те, що роблять усi. Я, звичайно, не торгую пiратськими дисками. Правда, останнiм часом я їх i не купую - все необхiдне знаходжу в мережi. Навiть Windows на моєму комп’ютерi була переписана з мережi.

  Можна, звичайно, прирiвняти пiратськi диски до наркотикiв, заборонити записуючi CD-пристрої на домашнiх комп’ютерах, ввести кримiнальну вiдповiдальнiсть за закачку МР3... Але навiщо? Може, слiд змiнити механiзм дiї авторського права, скажiмо, ввiвши спецiальний податок на комп’ютери, з якого фiнансуватимуться розробники програм, замiсть того, щоб влаштовувати спектаклi з дисками й бульдозерами? Прогрес людства не зупинити...
   
 • 17:40 11.07.2005
  0 0
  _Python_

  "скажiмо, ввiвши спецiальний податок на комп’ютери"

  Мисль генiальна!!!!! Ще один спосiб залазити в кишеню громадян!!!!!
   
 • 14:27 13.07.2005
  0 0
  Сучаснi закони про авторське право малоефективнi. Заборона пiратських дискiв нiкому нiчого не дасть - можна згадати сухий закон, який теж вимагав вiд людей неможливого.

  З iншого боку, розробка програмних продуктiв потребує фiнансування. Звiдки брати цi грошi?
   
 • 14:59 13.07.2005
  0 0
  Ну звичайно, якщо нема грошей на програмування, то обов’язково потрiбно залiзати в кишеню українцiв. Народ темний, все стерпить.
   
 • 19:10 13.07.2005
  0 0
  Хлопці, дівчата! А впровадиться в життя це все дуже банально, дуже швидко (!), типово по українськи: прийде податкова, кру, сбу, чи хто там, та скаже: "От, тобі і тюрма! Або давай мені стільки-то" (досить багато, бо тюрма всетаки). Де ви бачили в Україні ЗАКОН???
   
 • 19:12 13.07.2005
  0 0
  PS. Ще питання, хто більше отримає з цього Біл чи "оновлені" органи.
   
 • 16:02 14.07.2005
  0 0
  закон в Україні - це результат хаотичного нажимання на кнопки людей, що люблять бити один одному морди, тягати за коси та слухати музику сирени.

   

За піратський диск - в тюрму!

Наші Друзі: Новини Львова