Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 18 липня 2019 року

Ссилки на сайти з фільмами

Переглядів: 54534
Додано: 23.06.2005 Додав: slavik  тем: 2
Hi 1 Рекомендую 1 Коментарі: 23
 • 20:41 19.05.2011
  0 0
  Останні дні Емми Бланк (2009)
  Дивовижна кінострічка від легендарного режисера Алекса Ван Вармердама.
  Емма Бланк (Марліх Хойер) — власниця заміського будинку, у якому також живе її божевільний брат Тео (сам режисер), колишній чоловік Ханевальд (Жен Бервуц), доросла донька Гонні (Ева ван де Війдеван) і служниця Белла з дорослим сином. У Емми тяжка хвороба і вона користується цим, усіляко знущаючись над служницями і родичами, які, затаївши ненависть, чекають її смерті, щоб отримати спадщину.
  Кінокартина — дуже специфічна, це реалізм із показом усього огидного людського ставленння до грошей, до людей. Режисер грає Тео, який майже за всіма характеристиками нагадує песа: ходить у туалет куди хоче, їсть, як собака, приносить речі, які хтось кидає.
  У фільмі практично зовсім відсутня логіка дій героїв. Іноді здається, що це не родина, а група божевільних. Проте, якщо ретельніше придивитися до сюжету і проаналізувати, можна помітити глибинну ідею картини. Режисер бажав показати ту мерзенну сутність кожної людини, якщо мова йде про великі гроші, коли навіть загибель близької тобі людини не є перепоною на шляху до збагачення.
  Коли одного дня Емма розповідає родичам, що грошей у неї немає, вони припиняють за нею дивитися, годувати її та взагалі не звертають уваги на хвору. Страшною є кульмінація кінострічки, коли родичі прискорюють смерть Емми. Проте і цього недостатньо. З’ясувалося, що Тео домагається доньки Емми — Гоні, тому її батько Ханевальд вирішує вбити і його.

  http://kselezen.com/index.php/afisha/kinomanam/ostanni-dni-emmi-blank-2009.html
   
 • 20:41 19.05.2011
  0 0
  Я також (2009)

  Історія кохання Даніеля та Лаури. Даніелю 34 роки і у нього синдром Дауна.
  Проте це не заважає йому мати тонкий гумор, самоіронію, бути випускником вищого навчального закладу, захоплюватися картинами Босха, добре знатися на жипописі, вивчати іноземні мови, займати відповідальну посаду та закохуватися у жінок, хоча він і має інший набір хромосом.
  Двом талановитим іспанським режисерам Антоніо Нахарро та Альваро Пастору вдалося відзняти чудову драму "Я також (Yo, tambien / Me Too) ", яка на кінофестивалях отримала чимало нагород вищого рівня, уславивши її режисерв та акторів, які зігради головні ролі.
  Варто зазначити, що Пабло Пінеда, якиій зіграв головного героя, також страждає синдромом Дауна. Проте, як бачите, це зовсім не завадило йому знятися у кінострічці, що часом не можуть здорові люди.
  У свої 34 роки Даніель пройшов через велику кількість неприємних та болючих ситуацій, викликаючи нерозуміння та огиду зі сторони оточуючих. Тільки близькі йому люди (батьки і брат) весь час вірили в нього та допомагали. Завдяки цій вірі, він зміг стати тим, ким він зараз є, майже таким, як усі інші, а може і кращим...

  http://kselezen.com/index.php/afisha/kinomanam/ya-takozh-2009.html
   
 • 20:42 19.05.2011
  0 0
  Поцілуй мене ще раз (2010)

  Пройшло десять років після історії «Останнього поцілунка». Тепер п’ятеро сорокарічних друзів почуваються нещасливими через холостяцьке чоловіче життя.
  Десять років тому кожен із них посварився зі своєю сім’єю. Аби змінити ситуацію на краще вони вирішують повернути втрачені стосунки. Карло та Марко хочуть повернути своїх дружин; Адріано — наладити контакт зі своїм сином; хтось хоче дітей, але не може; зради, ревнощі та старе єдине кохання.
  Багато чого розуміють ці люди, які колись наробили багато дурниць і тепер жалкують.
  Проте вихід є завжди, головне — зрозуміти, що для Вас найцінніше за все.
  Обмін поцілунками, ляпасами, биття посуду — усе треба пройти, щоб знов відчути щастя!
  Кінострічка сповнена італійськими любовними пристрастями та справжнім південним темпераментом.

  http://kselezen.com/index.php/afisha/kinomanam/potseluy-menya-eshhe-raz-2010.html
   
 • 20:59 18.09.2012
  0 0
  http://grubber.uax.co/

  УКРАЇНСЬКИЙ ТОРРЕНТ ТРЕКЕР !!!
  ТАКОЖ КІНОТЕАТР ОНЛАЙН
  КАЧАЙ І ПЕРЕГЛЯЯДАЙ
   
 • 21:15 18.09.2012
  0 0
  До: Веломастер - #237447
  Дякую! Але я ніяких фільмів не копіюю, а переглядаю лише онлайново
   
 • 23:52 30.01.2013
  0 0
  рекомендую дуже хороший сайт з фільмами http://bobfilm.net/ хороша якість,безкоштовні фільми думаю ви залишетесь задоволені
   
 • 16:19 18.03.2013
  0 0
  http://fs.ua/ - хороший сайт з українськими перекладами і в хорошій якості. Раджу пройти легку реєстрацію, щоб не діставали реклами
   
 • 23:57 09.10.2015
  0 0
  Привет на сайте очень часто находил комментарии о новом пиве Радой? кто то пробовал? его у нас вообще реально найти? Расторопша, расторопша, что это вообще фиг его знает.
  Ура я наконец нашел это пива Радой, про которое везде расписано в интернете. Скажу так пиво как пиво пить можно, но всех комплиментов которые ему приписывают думаю оно не достойно. Но то что я его нашел, то я уже победитель! а вам слабо?
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Ссилки на сайти з фільмами

Наші Друзі: Новини Львова