Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45567
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 03:01 30.04.2008
  0 0
  В Україні, за даними С.КОСТЮЧЕНКА, 30% чоловіків у віковій групі від 25 до 50 років залежні від алкоголю
  --------------------------------------------------------------------
  Ну а це вже "політика партії" спрямована на загальну дибілізацію населення України, прошу не плутати з культурою вживання алкогольних напоїв (грішне із святим)
   
 • 03:05 30.04.2008
  0 0
  Цілком із вами згідний. Але ж той самий кетчуп, який, напр., теж шкідливо вживати в значних кількостях, не є наркотичною речовиною, на відм. від алкоголю. Від кетчупу не буває залежності, "білочки" і т. п.
  --------------------------------------------------------
  Від кетчупу буває гастрит, виразка шлунку, і про залежність до кетчупу можна ще поспорити.
   
 • 03:07 30.04.2008
  0 0
  а взагалі головна шкода від алкоголю - його кришезносна дія.
  От тут за 50 м. від мене вчора якийсь буховий дебіл в офісі почав цеглою вікна бити. Його затримали, так він коли проспався (кажуть), навіть не пам’ятав, що творив А теж хлопака колись, мабуть, із винця червоного починав
   
 • 03:08 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Від кетчупу не буває залежності

  хі-хі, зразу видно, що в автора фрази немає дітей, які і є наймасовішими у світі споживачами цього продукту.
   
 • 03:14 30.04.2008
  0 0
  А теж хлопака колись, мабуть, із винця червоного починав
  --------------------------------------------------------
  Всі люди починають ходити на двох ногах, але не всі закінчують на чотирьох
   
 • 03:15 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Ну а це вже "політика партії" спрямована на загальну дибілізацію населення України, прошу не плутати з культурою вживання алкогольних напоїв (грішне із святим)

  так в тому й проблема, що алік завжди переконаний, що він п’є культурно і в міру. Аліків, які вважають себе аліками, фактично, не буває.
  Що політика партії така - факт, але ми на неї ведемося Колись подібними алко-методами амери знищили індіанців - нехороша паралель, але...


  Цитата:
  Від кетчупу буває гастрит, виразка шлунку, і про залежність до кетчупу можна ще поспорити.
  А ви чули, щоб від кетчупу людина починала кидатися на інших з кулаками, бити шибки, вистрибувала із вікна (що часто трапляється у "білководів"). Почитайте будь яку кримінальну хроніку: вони рябіють словами "будучи напідпитку", "хильнувши зайвого", "перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння". Колись один знайомий мєнт розповідав, що за статистикою десь чи не 90% вбивств в Україні - побутові, на буху голову.
   
 • 03:17 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  "Легкий" напій з "тяжкими" наслідками
  У наш час бачити людину, яка п’є пиво на вулиці, - це звичайне явище. Реклама пропонує пити пиво постійно, в будь-якій життєвій ситуації, фактично йти по життю з пляшкою. При цьому більшість роликів орієнтовано на молодь. Особливо небезпечні ролики, в яких задіяні її кумири. Зрозуміло, що проблема зростання пивного алкоголізму не хвилює виробників цього напою. Прищеплюючи підростаючому поколінню за допомогою реклами новий стереотип споживання пива (а фактично - постійної алкоголізації), вони розв’язують інше завдання - гарантоване підвищення попиту на свій продукт у майбутньому. Проте проблема зловживання пивом існує і все більше турбує наркологів. Пиво завжди вважалося "стартовим" напоєм, з якого починали практично всі алкоголіки, поступово переходячи до міцних напоїв. Тепер же часто спостерігається інша ситуація, коли шлях до алкоголізму починають з пива і ним же "закінчують". Цей соціальний і водночас медичний феномен дуже небезпечний.
  Фармакологічна дія пива сприяє відпочинку, заспокоєнню. У 20-ті роки минулого століття його пропонували як седативний (заспокійливий) засіб. Таким чином, вживаючи пиво, людина виробляє в себе звичку не тільки до алкоголю, а й до своєрідного заспокійливого засобу. Минає час, і він уже стає вкрай необхідним. Відтак збільшуються дози випитого пива, формується алкоголізм. Хоча громадська думка майже не сприймає пиво як алкогольний засіб. Можливо, тому, що пивна алкоголізація тривалий час не проявляється алкогольними ексцесами з бійками та сімейними конфліктами. А потреба випити пива не спричинює такої тривоги, як потреба в горілці. Пивний алкоголізм розвивається більш приховано і підступно, ніж горілчаний. Але коли вже він виникає, то це дуже тяжкий алкоголізм.

  Від пива "обвисає" серце
  Окрім того, дія пива на організм теж шкідлива, особливо якщо вживати його багато. Це призводить до варикозного розширення вен і меж серця (серце "обвисає", стає млявим, а його функції порушуються, виникає синдром "пивного серця"). У відповідь на вживання пива у чоловічому організмі починає виділятися патологічна речовина, яка пригнічує продукцію чоловічого статевого гормону. Натомість починають продукуватися жіночі статеві гормони. З часом у чоловіків ширшає таз, розростаються грудні залози. А жінки, які зловживають пивом, ризикують захворіти на рак грудної залози.
  Небезпечно пити пиво матері, яка годує груддю (в дитини можуть з’явитися епілептичні судоми, а пізніше може виникнути епілепсія). У разі пивної алкоголізації тяжче, ніж під дією горілки, уражуються клітини головного мозку, тому швидше порушується інтелект і настають тяжкі психопатоподібні зміни. За даними ВООЗ, вживання пива достеменно підвищує ризик виникнення раку товстої кишки.

  Яких речовин більше: корисних чи шкідливих
  У пресі досить часто з’являються публікації про користь цього напою. Дані подібних досліджень здебільшого оплачені алкогольною індустрією, якій вигідно однобічне їх висвітлення. Наприклад, стверджують, що пиво багате на вітаміни і корисне для здоров’я. Ці вітаміни, здебільшого групи В, надходять у пиво переважно із солоду. Але в процесі виготовлення пива концентрація їх значно знижується. І, приміром, щоб забезпечити денну потребу у вітаміні В1, слід пити 10 л пива за день! Для порівняння: з’їсти 300-400 г чорного хліба з борошна грубого помелу. Що краще?
  Навіть малі дози пива знижують спортивні досягнення. Наприклад, ковзанярі і плавці, що випили по літру пива, зменшили швидкість плавання й бігу на ковзанах приблизно на 20%. До речі, Гаррі Каспаров свого часу повністю відмовився від вживання будь-якого алкогольного напою.
  А ось про шкідливі речовини, які містяться у пиві, виробники замовчують. Приміром, допустимі норми вмісту важких металів у пиві такі (в мг/кг): свинець - 0,3, кадмій - 0,003, срібло - 0,2, ртуть - 0,005, мідь - 5,0, цинк - 10,0. Не складно підрахувати, що, наприклад, гранично допустиму дозу кадмію, який додають до пива для утворення й утримання піни, легко можна перевищити, випивши понад 2 пляшки (1 літр) пива. Не виключено, що атипізм пивного алкоголізму частково обумовлений не лише великим об’ємом рідини, що потрапляє в організм (водна інтоксикація), а й додатковою (а можливо, основною) токсичною дією солей важких металів.

  З чого починається пивний алкоголІзм
  До того ж пиво досить швидко може перетворитися із слуги у володаря. Поріг і швидкість виникнення та прогресування хвороби в різних людей залежать переважно від сталості обміну речовин. Очевидно, що ризик зростає за умови раннього початку алкоголізації (в підлітковому віці) у разі систематичному вживанні пива та за звички перевищувати його разову дозу понад 1 літр.
  Коли ж людина переступає невидиму межу? Наведено далеко не повний перелік ознак алкоголізму. Однак, якщо присутня хоча б одна з них, це має бути сигналом до того, що необхідно переглянути своє ставлення до вживання алкогольних напоїв і звернутися за консультацією до нарколога:
  1. Людина зовсім неспроможна або часто не може зупинитися на невеликій дозі спиртного.
  2. Вживає набагато більше спиртного, ніж раніше, але ефект від цього такий самий або й менший.
  3. Виникають провали у пам’яті на період сп’яніння.
  4. Людина починає вживати спиртні напої на роботі, за кермом, у громадських місцях, з випадковими знайомими, на самоті або у зовсім невідповідній для цього ситуації.
  5. Людина відчуває бажання випити пива наступного дня після його вживання (вранці, вдень або навіть увечері).
  6. Спроби зменшити частоту і дозу випитого зазнають невдачі.
  Отже, як бачимо, "нешкідливість" пива оманлива. А агресивна реклама цього напою може спричинити спалах нової форми алкоголізму серед молоді, який матиме тяжкі медичні й соціальні наслідки. У деяких країнах таку рекламу взагалі заборонено.
  У розвинених країнах Заходу стає немодним пити пиво, адже в умовах сучасних технологій навіть невеликі дози алкоголю можуть призвести до помилки, яка обійдеться в тисячі доларів. Тому пивні компанії змушені шукати нові ринки збуту своєї продукції. Там, де не усвідомлюють, що пиво так само небезпечне для людини, як і будь-який інший спиртний напій.

  http://www.vz.kiev.ua/pop/38-05/2.shtml

  Ось із тієї ж газети "Ваше здоров’я", на яку Ви посилалися.
   
 • 03:19 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Всі люди починають ходити на двох ногах, але не всі закінчують на чотирьох

  Абсолютно точно. Шанси - один до десяти (приблизно) - за одними даними. За іншими, які я наводив, близько третини укр. чоловіків є залежними від алкоголю. Так що навіть 1 до 3...
   
 • 03:20 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Токсичний вплив алкоголю, передусім, позначається на діяльності нервової системи. Якщо вміст алкоголю в крові прийняти за 1 (одиницю), то в печінці він буде таким, що дорівнює 1,45, а в головному мозку - 1,75. Навіть невеликі дози алкоголю впливають на обмін в нервовій тканині, передачу нервових імпульсів. Одночасно порушується робота судин головного мозку: відбувається їх розширення, збільшення проникності, крововилив в тканину мозку. У підлітковому віці мозкова тканина бідніша фосфором, багатша водою, перебуває в стадії структурного і функціонального вдосконалення, тому алкоголь особливо небезпечний для неї. Навіть однократні вживання спиртного можуть мати самі серйозні наслідки.

  http://lib.search.ua/dekanat.php?do=ref-view&ref_i...
   
 • 03:23 30.04.2008
  0 0
  А ви чули, щоб від кетчупу людина починала кидатися на інших з кулаками, бити шибки, вистрибувала із вікна (що часто трапляється у "білководів"). Почитайте будь яку кримінальну хроніку: вони рябіють словами "будучи напідпитку", "хильнувши зайвого", "перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння". Колись один знайомий мєнт розповідав, що за статистикою десь чи не 90% вбивств в Україні - побутові, на буху голову.
  --------------------------------------------------------
  Наївно думати, що основною причиною злочинів була "водка", це лише "відмазка", зіграли роль сукупність факторів, що виникли внаслідок тої ж таки "політики партії".
   
 • 03:24 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Україна займає перше місце по вживанню підлітками алкогольних напоїв

  Тож, якби було здорове громадянське суспільство, воно могло б протистояти алкогольній лихоманці, яка поширюється неймовірно швидкими темпами. Коли б була мудра влада, то вона, перш за все, думала б про національне і духовне відродження, про здоров’я нащадків, вона б намагалася робити все для того, аби зупинити епідемію задурманення молоді, розповсюдження тютюну і алкоголю, масове вживання наркотичних речовин. Можливо, вигідне комусь знищення української нації? І чи не продовжується нещадний геноцид нашого народу через масове розповсюдження алкоголю? Адже, «дякуючи» рекламі, «корисне» пиво (його ж рекламують кумири молоді Кличко і Шевченко!) доступне дітям молодших класів. А слабоалкогольні напої з різнокольоровими етикетками супроводжують улюблені передачі і кінофільми підлітків.

  Психологічні причини вживання підлітками алкоголю

  Уже стало звичним побачити на вулиці підлітка із пляшкою пива чи газованого слабоалкогольного напою. Це ніби візитка для молоді, яка додає впевненості у стосунках із ровесниками...

  Щороку кількість юнаків і дівчат середніх та старших класів, які хоч раз перебували у стадії сп’яніння, стрімко збільшується. Найбільш вагомим чинником, що провокує підлітків до вживання алкогольних напоїв, є складні взаємини у сім’ї. І чим гірші стосунки підлітка з батьками, тим сильніший вплив оточуючого середовища на свідомість юнака чи дівчини. Проте, буває і надмірна увага та доброта, неконтрольоване використання кишенькових грошей дитини призводить до залежності підлітка від алкоголю або інших наркотичних речовин.
  Великої шкоди завдають наші «традиції»: обов’язкове застілля при зустрічі гостей чи на свята. Адже у давнину в Україні заборонялося вживання алкоголю до народження дітей, аби вони народжувалися здоровими.

  На психіку дітей на підсвідомому рівні надзвичайно негативно впливає реклама алкогольних напоїв, мовляв, це — «стильно, вишукано, корисно», «відчуваєш впевненість і силу», «реалізуєш свій творчий потенціал, самостверджуєшся», «мрії збуваються»... Про те, що все це обман, багато хто з молодих людей згодом починає розуміти, та нерідко буває пізно.

  Пляшка пива або іншого слабоалкогольного напою дорівнює 100 грамам горілки!

  Дожилися, що у студентські гуртожитки дозволяють заходити з пляшкою пива, хоча з горілкою ще заборонено. А у чому ж різниця? Хіба не однаково, що молоді люди п’ють, доходячи до тієї ж кондиції: пиво, сік зі спиртом, бренді, тонік чи горілку? Адже пляшка пива або іншого слабоалкогольного напою дорівнює 100 грамам горілки! І чи повинні дорослі закривати очі на те, що підлітки у барі, на дискотеці чи просто із друзями у парку спілкуються «за допомогою» слабоалкогольного напою? І якщо ви думаєте, що ваша донька або син у 15 років ще не пробував пиво чи цигарку — на 90, а то й на 99 відсотків ризикуєте помилитися...
  Пиво спричиняє до звикання до алкоголю не менше, ніж інші спиртні напої, переконані вчені. Навіть виник термін «пивний алкоголізм». Проте немає ніяких клінічних відмінностей від алкоголізму, спричиненого горілкою і пивом. В організмі від пива відбуваються гормональні зміни, порушується статева функція, що призводить до імпотенції; вражаються усі органи, а найперше — нирки, печінка, серце і нервова система.

  Від спиртного людина не тільки хворіє, але й втрачає людську подобу

  Про шкідливість алкоголю переконувати не потрібно. За статистикою, смертність від цирозу печінки (а це хвороба, спричинена, в першу чергу, перепиванням) в Україні вже 5 років перевищує всі європейські країни! Регулярне вживання спиртного призводить до патології головного і спинного мозку, що супроводжується запамороченням, головними болями, зниженням розумової активності, погіршенням пам’яті, порушеннями сну. Навіть невеликі дози спиртного пов’язані із змінами у центральній нервовій системі: втрачається точність, порушується орієнтація і координація рухів, знижується працездатність, самоконтроль і реакція. Тож нерідко аварії на дорогах, на виробництвах трапляються через стан «незначного сп’яніння». А скільки злочинів скоєно напідпитку! Особливо у середовищі підлітків, коли психіка ще нестійка. Бо вже після невеликої дози зменшується страх, тягне на «подвиги», виникає бажання «ствердитися», не бути «білою вороною» в оточенні однолітків. Тож і не дивно, що компанія молодих людей напідпитку займається вимаганням грошей у перехожих, чинить розбійницькі напади на тих, «хто не так подивився чи не те сказав», вони грабують, убивають і гвалтують... Відбувається соціальна деградація, руйнується інтелект.

  Тому медиків уже не дивують «букети» тяжких захворювань у підлітків, до яких призводить алкоголізм. Застерігали від величезної шкоди алкоголю ще римлянин Плутарх і давньогрецький лікар Гіппократ. А давньогрецький філософ і вчений Арістотель стверджував, що жінки-п’яниці породжують п’яниць.


  http://borvisti.com.ua/index.php?read=597
   
 • 03:24 30.04.2008
  0 0
  Ось із тієї ж газети "Ваше здоров’я", на яку Ви посилалися.
  ------------------------------------------------------------
  Ну про дозу, ми ніби домовились вірити дядькові Парацельсу?
   
 • 03:25 30.04.2008
  0 0
  а, до речі, понад 50 % усіх злочинів вчиняється у стані алк. сп’яніння. Ну а про вбивства я вже казав. По-моєму, навіть найгостріші кетчупи такої дії не мають
   
 • 03:29 30.04.2008
  0 0
  До: DRILL - #146963

  Стосовно дози - безумовно, віримо Парацельсу. Але скажіть чесно: от хоча б Ви (справляєте враження освіченої, мудрої людини) завжди дотримуєтеся безпечного дозування (щось біля 30 г. горілки на дорослого чоловіка)? А таких як ви - явна меншість. Одна справа вірити Парацельсу, інша - слідувати його настанові на практиці.
   
 • 03:30 30.04.2008
  0 0
  а, до речі, понад 50 % усіх злочинів вчиняється у стані алк. сп’яніння. Ну а про вбивства я вже казав. По-моєму, навіть найгостріші кетчупи такої дії не мають
  ----------------------------------------------------------
  Згоден, але раз вже почали, треба погуглити, на рахунок смертей, спричинених виразкою шлунку...
   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова