Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45561
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 01:54 30.04.2008
  0 0
  Ще трохи інформації:

  "Фармацевтична промисловість Франції розглядає добову дозу натурального червоного вина для дорослої людини від 100 до 500 мл як профілактичний лікувальний засіб, що поглинає вільні радикали. Відомий вчений США Р. Гейл в рекомендаціях до системи харчування і реабілітації населення, яке потерпіло від Чорнобильської катастрофи, рекомендував обов’язково щоденно вживати червоне вино – від 30 до 100 мл на людину. Червоне вино, з метою виведення з організму радиоактивних елементів, використовують здавна. В наш час вина «Каберне» і «Сапераві» офіційно видавались екіпажам атомних підводних човнів, персоналу, який обслуговує радіоактивні установки тощо. Червоні вина мають ще низку корисних властивостей. Їх тисячоліттями використовують для лікування шлунково-кишкових захворювань. Окрім того, на їх основі рекомендується виготовляти препарати для лікування катарів верхніх дихальних шляхів. Усі сортові та купажні, ординарні й марочні червоні вина використовують у малих дозах при поганому апетиті, рекомендують хворим у післяопераційний період та у процесі одужання. Під час захворювання на грип та бронхопневмонію вживають гаряче червоне вино з медом або цукром (глінтвейн). Особливо добре діють натуральні виноградні вина на стан літніх людей (нормалізують сон). Відомі випадки, коли медикаменти безсилі, а препарати з використанням вина як біологічного компонента допомагали хворим. За даними американських учених, помірна доза натурального виноградного вина може використовуватися під час лікування урологічних захворювань. Позитивний ефект досягається при вживанні склянки вина перед їжею літніми людьми, схильними до недостатньої секреції шлункових соків.

  Вином іноді можна замінити сильнодіючі препарати, які спричиняють побічні реакції у хворого. Для підтримання ослабленої серцевої діяльності добре вживати легкі білі вина. При захворюваннях шлунку корисні червоні з великою кількістю дубильних речовин – «Сапераві», «Каберне». Червоні столові вина рекомендують також при анемії – до двох склянок на день під час їжі. При атеросклерозі призначають сухі білі вина з мінеральними водами – до 500 мл на день. При авітамінозі можна пити будь-які вина, а при переломах чи захворюваннях кісткового апарату потрібні ті, що містять багато мінеральних речовин.

  Навіть розбавлене наполовину водою виноградне вино може запобігти кишковій інфекції, при цьому за кілька хвилин гинуть навіть збудники черевного тифу. При загостренні туберкульозу корисне червоне столове вино у невеликих дозах: воно не тільки згубно діє на бацили, а й збуджує апетит."
  -----------------------------------------------

  Цікавим для роздумів є останній абзац
   
 • 01:58 30.04.2008
  0 0
  Лікування вином

  Виявляється, вина корисні для лікування й профілактики різних захворювань. Зрозуміло, допомагають тільки натуральні вина й у невеликих дозах (не більше келиха в день). Інакше лікування може перетворитися в зовсім інше захворювання

  Отже, по своїх корисних властивостях вина умовно можна розділити наступним образом

  Їдальні білі вина допомагають при хворобах з порушеннями обміну речовин, шлункових хворобах, анемії

  Їдальні рожеві вина корисні при шлункових хворобах, колітах, хворобах печінки, що гнітять неврозах, підвищеному артеріальному тиску, недоліку серцевої діяльності

  Їдальні червоні вина роблять позитивна дія при шлункових захворюваннях, колітах, тучності

  Напівсухі, напівсолодкі, білі й червоні гристі вина допоможуть при інфекціях, гарячковому стані, грипі, малярії, гіпотонії, серцевої недостатності
   
 • 02:04 30.04.2008
  0 0
  Вибачайте за русизми в попередній цитаті, от ще одна з російського ресурсу:

  "29 червня, 13:01
  Вчені виявили, що вино корисне для зубів
  Вчені виявили, що вино корисне для зубів

  Вчені виявили, що вино корисне для зубів
  Вчені виявили, що вино корисне для зубів
  Помірне вживання вина може бути добрим антибактеріальним засобом для лікування зубів. Цей алкогольний напій захищає зуби від руйнування, карієсу і навіть запобігає деяким хворобам дихальних шляхів.

  Доктор Габріелла Газзані (Італія) в науковому тестуванні ефектів білого і червоного вина на порожнину рота виявила, що цей алкогольний напій запобігає формуванню і розповсюдженню стрептококових мікроорганізмів і служить справжнім бар’єром для зубної емалі від різних пошкоджень. Вино ще з давніх часів використовувалося для дезинфекції ран, а недавні дослідження показали, що його вживання в малих кількостях знижує ризики серцевих хвороб і раку. Тепер до списку корисних властивостей вина додалася і здатність боротися із зубними бактеріями, повідомляють "Подробности"."
   
 • 02:09 30.04.2008
  0 0
  Навіть освітній портал не заперечує лікувальні властивості вина
  "Один келих червоного вина приносить користь серцю й кровоносним судинам, але позитивні ефекти на певні біологічні маркери зникають із підвищенням дози навіть до двох випитих келихів, визначили лікарі із Центру серця Пітера Манка (Торонто, Канада). "

  http://www.osvita.org.ua/news/34571.html
   
 • 02:11 30.04.2008
  0 0
  "Келих вина є відмінною профілактикою руйнування зубів, запалення ясен та ангіни, показало недавно проведене дослідження. І червоне, і біле вино містить нищівні мікроби компоненти, стверджують італійські учені.

  Отримані ними дані є черговим доказом на користь того, що регулярне, але помірне вживання вина корисне для здоров’я. Крім того, вже відомо, що вживання червоного вина зменшує ризик захворіти хворобами серця, раком та хворобою Альцгеймера."

  http://news.iv-fr.net/index.php?id=5263
   
 • 02:11 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Панове, весь секрет у дозі.

  В принципі, правильно. Якраз до невеликих доз вина (натурального) претензій найменше, окрім того, що воно є трампліном до вживання чогось міцнішого для підлітків. Але, скажіть чесно, невже в компаніях, про які ви нам розповідаєте (і про що тут, фактично, йшлося), ви вживаєте лише келишок червоного вина? Взагалі (не сприйміть на власну адресу) зазвичай поборники питущого способу життя наводять як аргумент на свою користь деякі дані щодо корисності вина, а потім все’дно йдуть бухати водко і цмулити пиво ,користь від яких буває хіба що у рекламах цих продуктів, проте не у реальному житті.
  Стосовно мед. досліджень, то в медицині на значну кількість явищ є добрий десяток поглядів. Напр., одні дослідники твердять, що сало шкідливе, інші - що навпаки - це як ілюстрація. От і спробуй розберися.
  А ще, крім того, алкоголь (навіть у невеликій концентрації, як у вині) так чи інакше має кровозгортаючу дію. Тобто, речовина, що сприяє злипанняю кров. тілець ну ніяк не може сприяти нормальній роботі судин.
   
 • 02:21 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Фармацевтична промисловість Франції розглядає добову дозу натурального червоного вина для дорослої людини від 100 до 500 мл як профілактичний лікувальний засіб
  як на мене, за цифру в 500 мл. денно МОЗ Франції мало б на того, хто опублікував ці дані, в суд подати. А ще й представники французької фармацевтичної промисловості - за наклеп, адже НЕ МІГ фаховий фармацевт на тверезу голову такого морознути.

  А ось, напр., про "користь" вживання алкоголю жінками під час вагітності:

  Цитата:
  Наслідки вживання алкоголю під час вагітності
  Якщо ви плануєте вагітність:

      * Алкоголь зменшує вашу і вашого партнера плідність. Таким чином можливість вагітності зменшується.
      * Вживання вами та вашим партнером алкоголю перед статевим актом збільшує ризик викидня.

  Якщо ви вагітні:

      * Вживання алкоголю під час вагітності збільшує ризик переривання вагітності, мертвонародження або передчасних пологів.
      * Діти, що перебували під впливом алкоголю протягом ембріонального періоду, можуть народитися із порушеннями. Приклади легких порушень: неспокійність, проблеми зі сном, гіперактивність. Приклади важких порушень: проблеми із навчанням, фізичні аномалії і розумові вади.

  Якщо ви годуєте:

      * Після вживання вами алкоголю дитина менше їсть, що порушує режим сну і активності.
      * Через алкоголь зменшується утворення молока.

  10 найпоширеніших запитань
  Чи дійсно для мене заборонене вживання будь-якого алкоголю протягом усього періоду вагітності?

  Відповідь: найбезпечнішим є взагалі не вживати алкоголю протягом усієї вагітності. Чим більше ви п’єте, тим більшими стають ризики. Багато людей вважають, одна склянка алкоголю не нашкодить, однак, дослідження показали, що небезпечною є будь-яка кількість. Єдиний безпечний вибір – відмовитися від алкоголю на час вагітності.
  Чи є протягом вагітності моменти, коли вживання алкоголю менш шкідливе?

  Відповідь: ні, на будь-якому етапі вагітності існують ризики. Протягом перших трьох місяців вагітності алкоголь завдає особливої шкоди фізичному розвитку. Від четвертого місяця вагітності вживання алкоголю вражає мозок.
  Що може трапитися, якщо пити трошки алкоголю?

  Відповідь: Навіть у малих дозах алкоголь може спричиняти проблеми. Навіть одна чарка на день може призвести до порушень росту, навчання та поведінки у майбутньому. Якщо ви випиваєте п’ять або більше чарок протягом тижня, помітно збільшується ризик народити мертву дитину. Також зростає можливість викидня.
  Що відбувається, якщо я випиваю багато протягом одного разу?

  Відповідь: Вживання великої кількості алкоголю, наприклад, на вечірці, може призвести до хронічних порушень. Це може статися після п’яти чи більше чарок. А такий випадок може збігтися із важливим моментом у формуванні мозку дитини.
  Яка може бути шкода від вживання вагітною регулярно великої кількості алкоголю?

  Відповідь: Якщо жінка протягом вагітності багато п’є, значно збільшується ризик народити дитину із розумовими порушеннями. У найгіршому випадку дитина народиться із так званим фетальним алкогольним синдромом (ФАС). Дитина із ФАС серйозно інвалідизована на все подальше життя.
   
 • 02:29 30.04.2008
  0 0
  Але, скажіть чесно, невже в компаніях, про які ви нам розповідаєте (і про що тут, фактично, йшлося), ви вживаєте лише келишок червоного вина?
  -------------------------------------------------------------
  Скажу чесно, вживають вино, горілку, коньяк (якісні) в розумних дозах, і то тільки по "великих святах".
  Стосовно мед. досліджень, можете поїхати на Кавказ, і подивитись у яких дозах приймають вино "довгожителі". Звісно на тривалість їхнього життя більше впливає чистота клімату, вода, їжа, генетика, але, поясніть мені, як вони проживають своє довге життя, і цілком комфортно, після прийому такої великої кількості "отрути"?
   
 • 02:34 30.04.2008
  0 0
  А ось, напр., про "користь" вживання алкоголю жінками під час вагітності:
  ----------------------------------------------------------------
  Вагітним жінкам протипоказано вживання не тільки алкоголю, але й багато чого іншого.
   
 • 02:35 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  4. Яка кількість алкоголя прийнятна з точки зору медицини?


  Неодноразово робилися спроби встановини ту межу, за якою вживання алкогольних напоїв стає надмірним (тобто наносить серйозну шкоду здоров’ю і підвищує ризик розвитку алкогольної залежності). З цією метою проводилися дослідження та аналіз статистичних даних. Але якщо хтось очікує, що вчені нарешні скажуть йому: “Ну ось, пий собі спокійненько стільки-то спиртного в день (тиждень, місяц) і ні про що не турбуйся!”, то ці сподівання навряд чи коли небудь виправдаються.
  По-перше, будь-яке регулярне систематичне вживання алкоголю завжди небезпечне. На цьому погоджуються усі дослідники.
  По-друге, результати дослідження дозволяють тільки стверджувати, за якою межею негативні наслідки виявляються практично неуникними. Наприклад, в Англії були отримані докази того, що потенціал шкоди від алкоголю зростає при вживанні більше 400 г алкоголю на тиждень у чоловіків і 280 г для жінок (щоб можливо було порівняти ці показники з реальною кілкістю напоїв, відмітимо, що склянка столового — неміцного — вина або чарка міцного напою містить приблизно 8 г алкогля). Але звідси зовсім не виходить, що коли “трішки недобирати” цієї міри, то все буде добре. Більш того, навіть тримаючись на рівні набагато нижчім “порогового”, ніхто не гарантований від ускладнень. Адже якщо вам говорять, що за такою-то рискою небезбека підвищується, це зовсім не означає, що до неї вона відсутня взагалі. Знаєте байку, в якій турист екзотичної країни питав у місцевого жителя, де краще купатися — у морі чи у річці? “У морі акули”, - попередив абориген. “Тож у річці, мабуть, безпечніше?”. “Та як сказати… Акули туди не запливають: вони бояться крокодилів”.
  ....
  6. Чи може алкоголь бути корисним для здоров’я?


  “Все є отрута і все є ліки. Тільки доза робить речовину отрутою або ліками”, - сказав відомий лікар Парацельс, що жив у XVI столітті. Алкоголь отрутний, але разом з тим він має певні властивості, які дозволяють думати, що в обмежених дозах він може діяти як ліки. Так, він здатен розширювати судини. Автори деяких публікацій на основі результатів досліджень стверджують, що у тих, хто вживає алкоголь у малих дозах, ймовірність розвитку серцевого нападу менша, ані ж у непитущих. Але не можна не враховувати, що під впливом алкоголю з часом підвищується тиск, а стінки судин стають тендітними, що підвищує вірогідність крововиливу в мозок та інших ускладнень.
  Можна згадати і про те, що для багатьох людей помірне епізодичне вживання алкоголю пов’язане з отриманням насолоди та почуттям розслабленості, а це корисно для здоров’я. Однак не варто забувати: сумно, коли це джерело позитивних емоцій виявляється основним.

  http://www.center-escape.org/uk/answers/alcohol_in...
   
 • 02:40 30.04.2008
  0 0
  “Все є отрута і все є ліки. Тільки доза робить речовину отрутою або ліками”, - сказав відомий лікар Парацельс, що жив у XVI столітті.
  ---------------------------------------------------
  Дядько Парацельс був ганіальним чоловягою
   
 • 02:47 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Серед багатьох людей побутує думка, що алкоголь розширює судини і таким чином може призводити до зниження артеріального тиску.

       В мене був знайомий професор-математик, у якого піднімався артеріальний тиск. Він любив іноді випити. Я попереджував його про необхідність лікування і шкоду вживання алкоголю. Цей чоловік при мені випивав 200 грам горілки і казав через півгодини: “Бери, міряй артеріальний тиск!” Я міряв, і справді тиск знижувався з 180/120 мм рт.ст. до 150/100 мм рт.ст. "Але, - казав я, - він через 2-4 години значно підвищиться". Ця людина не реагувала на мої зауваження. Через 8 місяців він помер від інсульту. У дії алкоголю спостерігається фазність реакції: напочатку тиск зменшується, а потім значно підвищується, причому це підвищення може відбуватися аж до 3 днів. Я спостерігав таку закономірність, працюючи в кардіореанімації інфарктного відділення, ми завжди запитували хворих з гострим інфарктом міокарда про те, чи не вживали вони алкоголь. Ті, як правило, віповідали, що не вживали. А три дні назад? - уточнював я. А, ну три дні назад, це ж не рахується, - казали пацієнти. І повідомляли про те, що дійсно три дні назад було надмірне вживання алкоголю чи то на дні народження, чи при святкуванні якогось свята, або і не зовсім надмірне.

  http://209.85.135.104/search?q=cache:8CLCilwQ1WsJ:...
   
 • 02:53 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  В Україні, за даними С.КОСТЮЧЕНКА, 30% чоловіків у віковій групі від 25 до 50 років залежні від алкоголю. Ще одна особливість – це низький відсоток звернень до медиків щодо лікування алкоголезалежності.

  Головний психіатр-нарколог Київської області, заслужений лікар України Геннадій ЗІЛЬБЕРБЛАТ повідомив, що в Україні офіційно зареєстровані та поставлені на наркологічний облік 700 тис. осіб. В той же час точної цифри людей із залежністю від алкоголю нема, оскільки її важко встановити. За його словами, коли говорять про шкоду алкоголю, в тому числі в міжнародних програмах, такий вираз як “зловживання” не використовується, а використовується вираз “споживання алкоголю”. Лікар підкреслив, що це тому, що фахівцями встановлено, що навіть повторне вживання психоактивної речовини, в тому числі й алкоголю, призводить до тривалих, а часто незворотних змін у центральній нервовій системі. Зокрема, за його даними, в ході дослідження, що проводилось в великому індустріальному місті України (назва не уточнювалась) серед 11-класників, які не є наркозалежними, але 50% з яких сказали, що десь раз на тиждень вживають алкоголь, виявилось, що в них навіть артеріальний тиск вищий, ніж у тих, хто не п’є. Крім того, у тих старшокласників, хто вживає алкоголь, були проблеми психологічного та психічного характеру, тобто були проблеми медичні та проблеми з соціальним функціонуванням: в них конфлікти в сім’ї, в навчанні, вони гірше навчаються і т.д.

  Г.ЗІЛЬБЕРБЛАТ також звернув увагу на те, що алкоголізм часто є спадковим. “І як тільки народилася така дитина, в неї розвивається похмільний синдром, як у алкоголіка. Можливо, перші 10-15 років він з алкоголем не стикається, це ніби алкоголік в стані ремісії, але перше зіткнення цієї дитини з алкоголем призводить до появи запоїв та важких видів п’янства”, - наголосив він.

  За інформацією Г.ЗІЛЬБЕРБЛАТА, за статистикою в Україні алкоголіками стають 1 з 10 українців, які вживають алкоголь   (ТОБТО ЯКЩО ВИ ЖИВАЄТЕ АЛКОГОЛЬ, ВАШІ ШАНСИ - 1 ДО 10. МАЛО ЦЕ ЧИ БАГАТО - ДУМАЙТЄ САМІ, РЄШАЙТЄ САМІ...). За останні 10 років кількість осіб, що знаходяться в залежності тільки від пива, зросла в 10-12 разів.

  В Україні показник вживання алкогольних напоїв становить близько 12 л на 1 особу в рік.

  http://www.unian.net/ukr/news/news-230837.html
   
 • 02:55 30.04.2008
  0 0
  Серед багатьох людей побутує думка, що алкоголь розширює судини і таким чином може призводити до зниження артеріального тиску.
  ---------------------------------------------------------
  Етиловий спирт, а вірніше продукти його розпаду, призводить спочатку до розширення капілярів, а потім звуження. Тому "согрется водочкой" зимою неможливо, приймаючи її всередину кінськими дозами.
   
 • 02:58 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Дядько Парацельс був ганіальним чоловягою

  Цілком із вами згідний. Але ж той самий кетчуп, який, напр., теж шкідливо вживати в значних кількостях, не є наркотичною речовиною, на відм. від алкоголю. Від кетчупу не буває залежності, "білочки" і т. п.
   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова