Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45564
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 18:41 25.03.2005
  0 0
  Біда від поганого життя і фальсифікату, а для апетиту - хто ж собі ворог!
   
 • 00:39 26.03.2005
  0 0
  А цироз i виразка шлунку - це теж для апетиту, чи, може, виключно вiд поганого життя???
  Що стосується фальсифiкату, вiн становить небезпеку лише для тих, хто п’є, особливо якщо п’є часто.
   
 • 01:03 26.03.2005
  0 0
  А цироз i виразка шлунку - це теж для апетиту, чи, може, виключно вiд поганого життя???
  Прошу уточнити всетаки ви говорите про пянство чи про споживання алкоголю??????????????
   
 • 01:05 26.03.2005
  0 0
  Яке може бути пияцтво без вживання алкоголю?
   
 • 01:16 26.03.2005
  0 0
  ніяке. Але може бути споживання без алкоголізму
   
 • 00:37 21.03.2008
  0 0
  То хто ж винен, що стільки горілки понавипускали! От бідолашні люди й мусять її пити.
   
 • 15:28 22.03.2008
  0 0
  До: Murat - #143718
  Ага, викручують бідолашним людям руки і силоміць заливають її, кляту, в горлянку.
  "И в борьбе с зеленым змеем побеждает змей!"
   
 • 23:13 23.03.2008
  0 0
  Є такий представник племені москалів - Жданов його прізвище. Знайдіть у мережі його лекції на відео і всьо второпаєте про того змія (зеленого як хлопець на першому побаченні) Досить переконливо, як на мене.
   
 • 11:31 25.03.2008
  0 0
     2 Чорнобилянка:
     В принципі, її не силоміць заливають, діють значно хитріше: створюють позитивні образи, проте пов’язані із наркотиками, як то алкоголь та тютюн. Створюють такі умови, коли людина неусвідомлено робить вибір, який від неї вимагається зробити рекламістами. Я певний час працював у рекламній сфері, тож в загальному знайомий із цими технологіями. Повірте, все дуже сейрозно - реклама спиртного та тютюну побудована на надзвичайно потужній та дієвій науковій платформі. Самі подумайте: які шанси ів пересічного недоосвіченого обивателя встояти проти тиску маніпуляцій цілих груп науковців-психологів та пофесіоналів-рекламістів? Це ж, фактично, партія в шахи між третьокласником та Каспаровим - із наперед визначеним результатом.

     
     Знову ж, віднесення такої серйозної отрути, як пиво, до безалкогльних напоїв - злочин (там щось Сенека на першій сторінці на цю тему виступав. І це лікар???!!! ). Окрім того, що пиво перетворює чоловіків у баб (бо містить жіночі гормони), окрім того, що саме по собі воно є отрутою, воно ще й виконує напрочуд важливу функцію "міста до алкоголізму", оскільки підлітки, зазвичай, не вживають горілки - вони усі починають із пива. Фактично, УСІ алкоголіки долучалися до алкоголю поступово - через такі щаблі, як вино та пиво, і "по висхдіній" аж до горілки та денатурату. Ніхо ж не бачив школяра, який би хлебтав денатруат, пра? Зате вони поголовно попивають пиво у парку, таким чином долаючи суспільне табу на алкоголізм не одразу, а "потрохи".

  2 Добродій Юрко: 100%. Я в локалці його лекції в розмістив і заохочую студіків скачувати Дехто зізнається, що їх людеве не вивертає, коли Жданов описує дію алкоголю на кровозгортання в капілярах чи дію тютюну на спазми судин. І це класно. Наступного разу, підносячи ту отруту до рота, задумаються, як виникають внаслідок закупорки та спазмів судин їх розриви, що похмільний біль у голові - то набряк, викликаний відмиранням та гниттям нейронів головного мозку...
   
 • 19:33 25.03.2008
  0 0
  Мдя, як вже ці абстиненти задовбали. Отак гаруєш цілий день, і щоб потім си вдома не випити келих вина чи плящинку пива?! Отрута, отрута... Яка в ср..., пардон, носі отрута. Пиво свого часу мені здоров’я і, може, навіть життя врятувало. От кока-кола - оце отрута.
   
 • 19:50 25.03.2008
  0 0
  знав я одного чоловіка, який пивом вивів
  камінчик з сечового міхура.Обійшлося без операції.
  Про Черчіля взагалі мовчу,-то феномен.
  І взагалі,-питання зовсім не однозначне.
  Алкоголіками не стають, ними народжуються, це точно
   
 • 23:11 25.03.2008
  0 0
  До речі, грузини п"ють вино, щоб додати в організм певні мікроелементи, які він не виробляє, але вони є в вині. Це їхня, можна сказати, національна особливість. вірмени налягають на коньяк, але от дивно - у них навіть за часів перманентного похмільного застою на вулицях п"яні не валялися. В Єревані навіть витверезника не було. Хоча - квасили добряче, але так старанно закусювали, причому, такими стравами, які уповільнювали засвоєння організмом алкоголю, що могли з вечора до ранку отак сидіти - всі були збуджені, веселі. але під столом ніхто не валявся.
   
 • 22:40 29.03.2008
  0 0
  До: Чорнобилянка - #143956

  Десь читав, що південні народи (для яких характерним вживання винограду та продуктів із нього), мають спец. фермент, що розщеплює алкоголь, тоді як північні народи його позбавлені. Ось тому, напр., північні народи Росії, усі ці чукчі й евенки, спилися, як каже ЮЛЯ, в ср. і вже майже вимерли. Слов’яни живуть якраз на перетині цих зон, тому фермент мають, але в незначних кількостях. Принаймні, є така версія.

  Цитата:
  Мдя, як вже ці абстиненти задовбали. Отак гаруєш цілий день, і щоб потім си вдома не випити келих вина чи плящинку пива?! Отрута, отрута... Яка в ср..., пардон, носі отрута. Пиво свого часу мені здоров’я і, може, навіть життя врятувало. От кока-кола - оце отрута.
  ОК, як би ви поставилися до того, щоб вашій малій дитині налили чарчину білого сухого чи кухлик пива? Це ж не отрута?
   
 • 22:56 29.03.2008
  0 0
  Ну, у Франції вино за обідом як мінералку вживають. І дітки часом теж. Але то вино. У нас же часом буває, як у тому анекдоті:
  Зупиняє даішник машину, яка по дорозі синусоїди виписує. Каже дядькові: ви пили? -Ні, не пив! -Ану дихніть у трубочку. От бачите - пили. - Та ні, не пив, то у вас трубочка несправна. От дайте жінці дихнути. О, бачите, показує, що й вона пила. - Ну, цілком могла і жінка ваша випити. - Ну то дайте дихнути дитині, он, спить на задньому сидінні. Що, може, скажете, і дитина пила? - Трубочка показує, що пила. - От бачите, я ж казав, що то у вас трубочка несправна.
  Даішник відпускає машину, дідько від"їжджає і каже жінці:
  - От бач, я ж казав, що дитині грамулька не завадить.
   
 • 23:03 29.03.2008
  0 0
  До: Teren - #144150

  Цитата:
  ОК, як би ви поставилися до того, щоб вашій малій дитині налили чарчину білого сухого чи кухлик пива? Це ж не отрута?

  Мдя... Де Крим, де Рим, а де Зелені Свята... Чи це у вас передчасні пологи гумору у переддень 1-го квітня?
   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова