Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45554
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 15:11 05.11.2008
  0 0
  До: Дядечко Пінгвін - #156062

  Ги, москаль!
   
 • 15:38 05.11.2008
  0 0

  Цитата:
  Teren
       10/05/2008 13:14:06 #149772 ¹195
  До: SS. - #149614

  Сосовно свині і багнюки - дуже правильно сказано. Питання не у тому, щоб відлучти нинішніх алкашів від випивки - навряд чи це можливо. Якраз навпаки: таких аліків слід показувати людям (особливо молоді), освітлювати їх спосіб життя. Хрони - винятково корисні люди у плані боротьби із алкоголізмом. Вигляд обі**яного пияка, що валяється у калюзі стократ ефективніша контрпропаганда алкоголю, ніж сотня плакатів чи попереджувальних щитів.

          Згоден на всі 100%

          Втім, якщо навіть Літературному!!! форумі я натикаюсь на таку тему:
  Цитата:
  =Bobua]
  те, що ми п’ємо [Архів] - ЛітФорум http://www.litforum.net.ua/archive/index.php/t-163...
  ...
  Цитата:
  =Desert_Eagle;39665]
  ...
  Ніколи не розумів людей які не п"ють взагалі....Тим більше коли я це чую на ЛІТЕРАТУРНОМУ форумі
  .....


  гм.... дивно...
  а я будь-коли не розумів людей які п’ють...

  розумію
  • державу — їй то вигідно (акциз + контрольованіший народ)
  • виробника — не вміє зробити чогось кращого, а жити ж якось треба
  • рекламіста, коли він дає нечесну рекламу — замість типового зразка активного споживача певного товару наводить якусь вмліваючу від задоволення кінозірку (яка того товару, насправді, навіть до рота може й бере: бо взагалі згубила клепку й харчується з мензурок для подовження життя )

  а от кінцевого споживача зрозуміти не можу...
  особливо якщо це книголюби на ЛІТЕРАТУРНОМУ форумі

  то кепські наші справи
   
 • 16:20 05.11.2008
  0 0
  Ото вчора бабахнув шампану, бо на свято попав. А потім горівки, бо футбол. А по потім самогонки, бо горівка ся скінчила. Я помру?
   
 • 17:08 05.11.2008
  0 0
  До: Дядечко Пінгвін - #156187

  Фі, шампан зі смагою мішєти - який моветон.
   
 • 17:41 05.11.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #156194

  Цитата:
  який моветон


  Певно, ще й торт десертними ложками їли.
   
 • 18:47 05.11.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #156194


  Тю. Між ними було годин 9
   
 • 18:51 05.11.2008
  0 0
  До: Пан Крук - #156196


  А нашо до корита ложок?
   
 • 19:05 05.11.2008
  0 0
  Цитата:
  А нашо до корита ложок?


  мабуть, товариш Пінгвін ,цьому господіну не подобається що українські пролетарі їдять не по етікету
   
 • 21:56 05.11.2008
  0 0
  До: Ariana - #156201

  Пінгвін не "товариш", він дядечко!
   
 • 00:13 06.11.2008
  0 0
  До: Дядечко Пінгвін - #156198

  Ах, то ви, пане, шляхтич? Шампан зранку - це сила.
   
 • 12:22 06.11.2008
  0 0
  До: Ластівка - #156203

  Цитата:
  Пінгвін не "товариш", він дядечко!


  не бійтеся, ніхто і не подумає про Пінгвіна як про комуніста бо комуністи шампанське по утрам не пьють і взагалі комуністи люди скучні,а в дядечка відразу помітно що творчий підхід до життя
   
 • 13:31 06.11.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #156208


  Звісно шляхтич, гербу Сас. Щоправда збіднійлий Ваше здоров*я! (випива)
   
 • 16:24 10.11.2008
  0 0


  Слава Ісусу Хресту, дорогі парафіяни!
  Ми живемо в часи Калі Юги, - Чорної Доби, вже більше 5000 років. Почався цей період часо-циклу 3000 років до Пришестя Ісуса Хреста. Це доба повної і повальної деградації людства, що пояснює всю складність, напруженість і проблематичність міжлюдських відносин, та проблем і хворіб які люди терплять, кожен – виключно – з власної вини.
  Ви запитаєте про вину немовляти якому не пощастило, і воно отримало аборт, - відповідь: це немовля, власне, ця особа у попередніх життях відповідно нагрішила і таким чином спокутує. Якщо це немовля у попередньому житті було лікарем і робило аборти, то стільки, скільки зробило комусь абортів, стільки разів проживе від зачаття до ножа такого ж лікаря. Закон Карми, причинно-наслідковий зв’язок, Природній Закон.
  Автором Закону Природи Являється Господь Бог.
  В цю тяжку добу люди багато роблять всупереч Закону Природи, і, від того осліпнувши,
  не бачать очевидного і дивуються, «звідки ці біди на мою голову…!».
  Споживання алкоголю, як і сигарет, та допінгових препаратів це неприродний, - протиприродний шлях. Алкоголь являється речовиною від якої людина буквально дуріє.
  Чому алкоголіки втрачають розум? Пояснюю: Кров’яні тільця природно мають намагнічення, за рахунок чого відштовхуються, не злипаються, і вільно рухаються по кровоносній системі. Так виглядає робота здорової кровоносної системи що доставляє до кожнісінької клітини людського організму кисень і поживні речовини. Молекули алкоголю, попавши в кров, позбавляють кров’яні тільця природного намагнічення, і ті злипаються. Клубок збитих до купи кров’яних тілець доходячи до капіляра в ньому застрягає і блокує даний прохід, оскільки кров’яні тільця по одному лише можуть пройти крізь капіляр, а протиприродній клубок - не може. Далі,- мозкові клітини (трикутної форми) мають лише по одному капіляру кожна. Коли капіляр забивається «п’яним» згустком кров’яних тілець – клітина мозку голодує і гине. Потім мертві мозкові клітини, як гній виводяться з організму через сечовивідну систему.
  Таким чином. Якщо вчора вечором людина випила мало випила, то зранку мало мозгів випісяла, а якщо людина вчора багато бухала, то зранку випісяє багато своїх мозгів.
  Кажуть, нервові клітини не відновлюються. Не правда. Всі клітини в організмі здатні «виростати наново». Але. Нервові клітини відновлюються дуже повільно. Тому якщо одна чарка алкогольного яду в рік – то мозкові клітини здорового мужика відновлюються без проблем. А якщо частіше – то мужик плавно тупіє буквально. Тому алкоголіки швидко дуріють.

  Для зняття стресу є кохання, спорт, ігри, мистецтво, активний, підкреслю, тверезий спів. Це все є правильними, здоровими засобами психофізичної розрядки, що знімають стрес, втому, депресію та ненастрій,--- які бадьорять, що аж хочеться жити (зранку після п’янки жити не дуже хочеться).
  Яка є безпечна норма вживання алкоголю для здорової жінки, дівчини – майбутньої мами?
  Відповідь: нуль.
  Чому?
  Бо не знати з котрою яйцеклітиною може відбутися зачаття. Можливо якраз з тою що була ще заздалегідь пошкоджена молодою дівчиною, коли вона випила, чи, в гіршому випадку – набухалася. От і вродженні вади в дитини, від відсталості і каліцтва до даунізму. За одно і викидні і ряд всяких бід-розплат.
  Тяжко бути сильному коли ти один це розумієш і явно не бажаєш здатися під психічним тиском компанії і оточення, але це дає своє, і навіть темно-несвідомі вчені плебеї з дипломами тебе починають поважати за здорову принциповість.
  ВОДА - ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ.
  Прийнято вважати. Це примітивно так думати,-- ДЖЕРЕЛОМ ЖИТТЯ ЯВЛЯЄТЬСЯ БОГ, а вода - це основний універсальний матеріальний НОСІЙ життя.
  Алкоголь – то антипод воді. Якщо вода – носій життя, тоді чого носієм є алкоголь…?!
  Поняття «СУХИЙ ЗАКОН» це обман. Бо спирт власне СУШИТЬ. А відсутність спирту,- наявність води. Тому це ми назвемо «МОКРИЙ ЗАКОН».
  Україна чекає на «МОКРИЙ ЗАКОН», і я вірю, його приймуть швидше ніж населення піде нижче 20 мільйонної позначки. Алкоголь, знаємо, дає смертність на дорогах, виробництві, від передозу.
  Якщо вино, одухотворений арійський культовий напій, різко підсилює Ваші шанси грохнути зустрічну машину по дорозі і прискорить Вашу наступну реінкарнацію, то яких же він одухотворений, якщо від нього погіршується баланс, розв’язується язик, втрачається сором, і нетверезо, викривлено, спотворено сприймається реальність.
  Кажуть, треба знати міру. Але чому не треба думати про міру коли п’єш молоко, кефір, фруктовий сік, воду, компот, - просто п’єш поки не наситишся і все, з користю для організму –пий скільки влізе - гірше не стане.
  Де є цей ліміт поки не включається «підсос» і вже треба посилати «гінця» за добавкою???
  Порочна діяльність не знає ліміту, межі. Є вже хіба тюремний строк у Пеклі (всередньому півтора мільйони Земних років треба там відсидіти у фіналі, у секції для п’яних, -//кожен день похмілля і голова болить без перестанку, жара, води нема, саме пиво…// ; там і карму погану відпрацюєш за всі останні реінкарнації, що сумно закінчились ;-) ) ну а далі знов свобода і все заново…
  Блювота – рефлекторний захист організму при потраплянні яду через стравохід у середину. Дивно як людина не розуміє очевидного!!! Як вважається відпочинком бухаловка з блюванням, якщо це не що інше як харчове отруєння!? Парадоксальний рівень свідомості! І цим не інопланетяни займаються, а я да ти, да ми с табой… Ну і зустрічне питання, як люди (МИ З ВАМИ) до такого рівня «докотилися». Та ж вчені, майстри, воїни, спортсмени, митці, геніально-талановиті люди в Україні спиваються по-чуть-чуть, тскать, по п’ятдесят грам, і за пару років перетворюються на тварин і відкидають ласти в кінцевому результаті. А кажуть, талант не проп’єш …
  Споживання спиртних напитків є так само неприроднім, протиприроднім, як сигарета, ганджа, клей момент, чифір, мак та конопля, кокаїн, та інші, власне, допінги.
  Отже, «МОКРИЙ ЗАКОН», як частина національної ідеї в час національного воскресіння.
  Просто, алкогольні напитки та сигарети законом визнати як легкі наркотичні засоби. І кримінальна відповідальність. А вже близько часи, коли бути порушником закону буде не просто не престижно, а стидно і ганебно. Інакша Україна б вимерла з власної сліпоти, лише від алкоголю і сигарет за пару літ. Але не тут то було. Є ще в нас свідомі як Андрійко.


        
   
 • 17:55 10.11.2008
  0 0

  До: a7kiper - #156328

  Цитата:
  Але чому не треба думати про міру коли п’єш молоко, кефір, фруктовий сік, воду, компот, - просто п’єш поки не наситишся і все, з користю для організму –пий скільки влізе - гірше не стане.

        Та, мабуть, таки тре
        Років 5 тому купив, здається, 2 літри кефіру (одногрупник каже, що один — мабуть, правда )
        Випив зі шматком батону...

        Пройшовся далі... купив ще літр [кефіру, але іншого виробника]
  Почав пити й доїдати батон і якось відчуваю на пів-літрі, що весь пакунок не йде. Саме тоді я вперше подумав, що і кефіру може бути забагато
   
 • 17:09 28.11.2008
  0 0
   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова