Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45557
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 17:43 05.05.2008
  0 0
  Sorry. Glkyk trapuvsja
   
 • 21:09 05.05.2008
  0 0
  До: Teren - #147258

  До чого тут австрійський "дотерфакер" зрозуміти важко. Ба навіть більше - як він 24 роки міг вішати лапшу на вуха і своїй жінці, і сусідам - от на цим тре замислитись, а не розливати тут крокодилячі сльози про допомогу в біді. Чомусь - коли він всім знайомим розказував, що його дочка повіялась із сектантами і йому тих дітей пілкидала на ґаночок - усі радо вірили. Але це таке, до нашої теми стосунку не має.

  Відносно того ж, що укрцентр може виконувати виховні функції - то не смішіть мої капці. Це раз.
  Але навіть якщо таке припустити, то ваші опуси на тему "крапля алкоголю навіки отруїть ваші статеві клітини" викличуть радше зворотню реакцію своєю висмоктаністю з пальця.

  Ну і про культуру пиття... Але що вам про це говорити, ви ж прихильник сухого закону. Для вас слово виховання - то пустий звук, для вас єдиний дієвий спосіб - це "запрєщать і нє пущать".
   
 • 16:59 06.05.2008
  0 0
  Цитата:
  прагнемо чуда...ця риса притаманна лише слов"янам
  Ги! Виявляється, Андерсен, брати Ґрім, Дж.Роулінґ - це слов’яни...
   
 • 23:27 07.05.2008
  0 0
      - можливі стадії алкоголіка. Методів не відаю, просто полишаю без зайвих слів таких своїх знайомих, коханих, родичів... Кажуть є класний спосіб. Дружина алкоголіка напивається, він то все бачить, він тверезий, йому зле від такого видовиська... Кажуть, допомагає. Єдине "але", дивіться, аби Вас це не спокусило... То був чоловік - алкоголік (чи навпаки), а тоді вже й його ладка...
   
 • 01:39 08.05.2008
  0 0
  Йому зле від такого видовиська? Щассс! Йому стане зле з іншого приводу: "Що ж це ти, сука, сама все вихлебтала, а мені не залишила!"
  Серед моїх сусідів було чимало отаких хмільних подружніх пар. Був навіть випадок - до одних прийшли гості, приятелька з коханцем, усю ніч квасили, потім баришня лягла поспати - і не прокинулась. А в сусідній кімнаті спала дитинка.
   
 • 14:03 08.05.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #147266

  стосовно "крокодилячих сліз", то це не вам судити. Адже "крокодилячі" - нещирі, а я цілком щиро співчуваю постраждалим і бажаю їм якнайшвидше отямитимя від наслдідків того жахіття.
  Взагалі, думаю, підтримка із боку сусідів - свого роду розкаяння за власну неуважність (адже нереально припустити, що хтось із сусідів міг знати про подію).
  Стосовно культури пиття - то я направду прихильник сухого закону (на перспективу, в ідеалі - як кінцева мета антиалкогольної кампанії), хоча ЗАРАЗ вважаю доцільним:
      1) різке (в рази) підвищення цін на алкоголь. Приницпово важливо, щоб пляшка пива більше не була в одній ціновій категорії із мінеральною водою. Адже дуже часто навіть малопитущі люди вживають пиво суто для потамування спраги
      2) заборона на продаж алкоголю у супермаркетах та продуктових магазинах, дозвіл на його продаж ВИНЯТКОВО у спец. магазинах та ЛИШЕ за умови пред’яви паспорта (не забувайте, що у нас дозволено вживати алкоголь із ... 21 року. Напр., більшість моїх знайомих вважає, що із 18-ти. Справа настільки запущена, що народ навіть не поінформований щодо віку, починаючи із якого можна себе отруювати)
      3) заборона реклами алкоголю та тютюну, як у розвинених країнах
      4) в ідеалі - запровадження "скандинавської системи", де паспортні дані людини, що придбала горілку у спецмагазині, автоматично надсилаються до міліції. Це робиться через те, що більшість злочинів та абсол. більшість дрібних правопорушень у Швеції (та й нас теж) чиниться саме особами, що перебували у стані алкогольного сп’яніння. Само собою, у наших умовах це призведе до сплеску самогоноваріння, але ЯКЩО Є ВОЛЯ КЕРІВНИЦТВА - ця проблема вирішувана досить легко. Просто потрібні громадські інформаційні мережі, телефони довіри. Повірте, жінки дуже і дуже швидко здадуть злочинців, що отруюють їх чоловіків та руйнують їхнє життя. І корупцію у лавах міліції (яка обов’язково мала б озквітнути) теж не проблема подолати. Свого часу поляки начисто зрубали будяк корупції своєї ДАІ - методом постійних масових провокацій проти інспекторів. Пересажали купу народу, але решта затямила, що брати хабарі небезпечно. Так що головне - бажання. Той хто хоче - робить, хто не хоче - шукає причини.
   
 • 18:20 08.05.2008
  0 0
  Цитата:
  в ідеалі - запровадження "скандинавської системи", де паспортні дані людини, що придбала горілку у спецмагазині, автоматично надсилаються до міліції.
  А ще краще просто забрати паспорт і з хати не випускати
  Один мій знайомий, добрячий пияк, декілька років працював механіком на іранських суднах, в Персидській затоці. Заплатня там шалена, але за умовами не можна, напр., ходити в шортах, мати фото оголених жінок, і, зрозуміло, вживати алкоголь. За порушення, контракт розривається автоматично. Так цей мій знайомий зійшовся на цій темі з іншим механіком - індусом, і вони разом гнали в машинному відділенні самогонку. Пили кожен сам собі, зачинившись в каюті після роботи. Зрозуміло, що це є алкоголізм, але я тут не про те. А, як ви розумієте, про те, що свиня завжди собі багнюку знайде. А контроль там повірте, суворий, тому що більшість екіпажу правовірні іранці.
   
 • 19:39 08.05.2008
  0 0
   
 • 01:48 09.05.2008
  0 0
  До: SS. - #147476
  Мені один такий розповідав - гнали самогонку з томатної пасти. Гидота рідкісна! Але пили!
   
 • 03:03 09.05.2008
  0 0
  на моїх очах спирт добували з клею БФ-6 - ото гидота. Але я тут роблю акцент на неможливості заборонити людині себе труїти. Ну обмежили легальний доступу до алкоголя, то стражденні перейшли на кокаїн. Тому жодні маніпуляції з документами, чи якісь заборонні заходи не дадуть бажаного результату. Але з чим погоджусь на всі 100% - мають бути обмеження реклами і гарантії недоступності для неповнолітніх. Що також дуже важко. З власного досвіду, ще за совєтів, класа так, починаючи з 8-го, купити алкогольні напої особливих проблем ми не мали.
   
 • 12:34 09.05.2008
  0 0
  До: Teren - #147441


  Цитата:
  запровадження "скандинавської системи", де паспортні дані людини, що придбала горілку у спецмагазині, автоматично надсилаються до міліції
  Знов байки про закордон розказуєм? Ню-ню.
   
 • 13:06 09.05.2008
  0 0
  До: SS. - #147523
  вже давно доведено, що людина прикладається до пляшки, коли їй нема чого робити. А той, кому вгору нема коли глянути, думає про те, як впоратися зі своїми справами, а не про те, щоб надратися. Звісно, ледарюга таки нап"ється. Але українці - люди працьовиті, дайте їм роботи - і побільше - то й пити менше будуть.
   
 • 15:52 09.05.2008
  0 0
  не чув про такі дослідження, але що це одна з причин, допускаю.
  Хоча можна абсолютно нормально досить багато років добре працювати, але щоденно випивати свої літри пива і пляшки горілки. Щоб фактично бути алкоголіком необов’язково аж так напиватися, чи надиратися. Що таке 3-4 пляшки горілки на тиждень - тьху! І робота буде зроблена. І аргумент є: Ми тут так гарували, то хіба не маємо права на свої законні 100 грамів? І розповзаються потім на карачках.
  Тим самим є і знаменита чарка для апетиту.

  Бо це алкоголізм і зрозумієш це лише коли відійдеш трохи в бік, тобто покинеш пити хоча б на місяць.
   
 • 20:03 09.05.2008
  0 0
  До: Teren - #147441

  Цитата:
  в ідеалі - запровадження "скандинавської системи", де паспортні дані людини, що придбала горілку у спецмагазині, автоматично надсилаються до міліції.

  По-перше, відкіля це у скандинавських країнах міліція?
  По-друге, звідки ви таке взяли? Я такого ніколи не читала і не чула - ані від самих скандінавів, ані від знайомого який живе й працює у Швеції.
  Крім того, Терене, люди на Заході здебільшого споживають алкоголь не по хатах, а у барах. Тому для того, аби мати усіх п’яних на замітці, тамтешній поліції слід було би не лише з алкогольними крамницями працювати, а й за усіма наявними кнайпами.
  А тепер уявіть собі картину: заходить клієнт до бару і просить йому налити, а бармен у відповідь: шановний, спочатку дайте мені своє посвідчення особи, аби я притьмом, не відходячи від барної стійки, настукав на вас у поліцію. Вам саому не смішно такі нісенітниці плести?
   
 • 13:02 10.05.2008
  0 0


     7 років спостерігаю побут канадійців у провінції Альберта - народжених у Канаді,імігрантів з усіх країн світу,в тому числі і з України.Немає тут п’яних ватаг,що шастають по парках в пошуках пригод,немає тут традиції розраховуватися за виконану роботу пляшкою горілки.у громадських місцях розпиття пива,горілки,вина заборонено,перевозити алкоголь у салоні авта - заборонено,у багажнику можна перевозити спиртне виключно у фабричній упаковці,порушена упаковка,розпочата пляшка спиртного загрожує великим штрафом.І що найцікавіше - українці тут не відрізняються від інших національностей своїми алкогольними традиціями.Це говорить про те,що коли влада проводить нормальну антиалкогольну політику,то суспільство сприймає її нормально.Коли ж у державі вседозволеність,коли держава гребе прибутки з реклами,продажу алкоголю,не передбачаючи всі наслідки від цього "ремесла",буде рости
  СНІД,аварійність і смерті на дорогах,різанина і каліцтво людей на вулицях,деградація сімей.І це залежить в першу чергу від тих хто сьогодні керує Україною.Видно,спитими людьми легше керувати,легше нав’язувати своє бачення світу.

   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова