Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45559
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 21:34 01.05.2008
  0 0
  Може потрібно задуматись над тим,що час відмовитись від "слов’янського п’яного союзу",від "спільної" п’яної вітчизни і поступово перейти в цивілізований європейський світ?
  -----------------------------------------------------
  Ну аякжеш, прийде цивілізований добрий німець, і нагайкою чи газовою камерою відівчить пяниць словян від оковитої.
  Може, все ж краще почати з себе робити цивілізованішою Україну?
   
 • 21:37 01.05.2008
  0 0
  Пардон, нправильно зробила виділення. Мало бути так:
  Цитата:
  Причому, та "пляшка пива, випита мамою 10 років тому" цілком може бути фатальною. У випадку жіночого організму "строку давності" отруєння статевих клітин не передбачено природою.
  Мдя... Звісно, можна було передбачити, що такий "спеціаліст" у жіночих орагазмах, пологах тощо буде й далі безапеляційним тоном нести нам свої "істини".

  Почитайте осьо консультацію фахового лікаря в "Здоров’ї жінки":
  http://www.zdorovja.org.ua/forum/index.html?f=004&...
  Цитата:
  В чому ж полягає небезпека зачаття в стані алкогольного сп"яніння? Результати досліджень, що провели канадські вчені показали, що алкоголь майже миттєво впливає на сперматичну рідину, яка підтримує життєздатність сперматозойдів. В нормі в спермі здорового чоловіка (що не вживає алкоголь), міститься до 25% патологічних сперматозойдів, але їх шанс приймати участь в зачатті є значно менший ніж в нормальних сперматозойдів. Однак після вживання алкоголю їх шанси вирівнюються. Результатом може бути запліднення яйцеклітини патологічним сперматозойдом, що може призвести до вад розвитку плода. Відносно жінок, у передімплантаційному періоді алкоголь не впливає на яйцеклітину. Зате після імплантації зародок стає надзвичайно чутливий до впливу негативних факторів, особливо в перші 12-ть тижнів вагітності, коли відбувається закладка всіх органів і систем.
   
 • 01:06 02.05.2008
  0 0
  2 ЮЛЯ:

  «… жінки, які зловживають пивом, ризикують захворіти на рак грудної залози». – вердикт Генадія Зільберблата, головного нарколога Київщини, заслуженого лікаря України
  http://www.vz.kiev.ua/pop/38-05/2.shtml


  Той же пан Зільберблат про те, що алкоголізм часто передається від матері дитні:
  «За його словами, коли говорять про шкоду алкоголю, в тому числі в міжнародних програмах, такий вираз як “зловживання” не використовується, а використовується вираз “споживання алкоголю”. Лікар підкреслив, що це тому, що фахівцями встановлено, що навіть повторне вживання психоактивної речовини, в тому числі й алкоголю, призводить до тривалих, а часто незворотних змін у центральній нервовій системі. Зокрема, за його даними, в ході дослідження, що проводилось в великому індустріальному місті України (назва не уточнювалась) серед 11-класників, які не є наркозалежними, але 50% з яких сказали, що десь раз на тиждень вживають алкоголь, виявилось, що в них навіть артеріальний тиск вищий, ніж у тих, хто не п’є. Крім того, у тих старшокласників, хто вживає алкоголь, були проблеми психологічного та психічного характеру, тобто були проблеми медичні та проблеми з соціальним функціонуванням: в них конфлікти в сім’ї, в навчанні, вони гірше навчаються і т.д.
  Г.ЗІЛЬБЕРБЛАТ також звернув увагу на те, що алкоголізм часто є спадковим. “І як тільки народилася така дитина, в неї розвивається похмільний синдром, як у алкоголіка. Можливо, перші 10-15 років він з алкоголем не стикається, це ніби алкоголік в стані ремісії, але перше зіткнення цієї дитини з алкоголем призводить до появи запоїв та важких видів п’янства”, - наголосив він.»
  http://www.unian.net/ukr/news/news-230837.html


  «Постає проблема про стан генофонду нації, бо дані про наслідки алкоголізму такі (у відношенні до репродуктивного здоров’я): жінки, що вживали пиво до вагітності, здобули підвищення ризику розвитку хронічного аднекситу, що є однією з причин зниження здатності до запліднення, більшою ймовірністю розвитку раннього токсикозу вагітних. У дітей - надмірна маса тіла, гіпоксія в другому періоді полог.
  Вживання вина веде до ризику надмірної кровотечі при пологах, а також маленьких розмірів черепа новонародженого.
  З вживанням міцного алкоголю зв’язують зростання частоти ерозії шийки матки, гіпоксію плоду при пологах, передчасні пологи, надмірну кровотечу при пологах.

  Продовження вживання алкоголю при вагітності підвищує ризик припинення вагітності з розвитком передчасних пологів.»
  http://www.obolonrda.gov.ua/poslugi/gromagyanam/li...


  Ось уривочок не із абстрактних міркувань, а із конкретного реального автореферату дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВРОДЖЕНИХ ВАД РОЗВИТКУ ПЛОДУ В КРИМСЬКОМУ РЕГІОНІ, ЇХ ПРОФІЛАКТИКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА І КОРЕКЦІЯ У НОВОНАРОДЖЕНИХ»

  «Під час аналізу впливу різних чинників на виникнення ВВР і СЗ плоду було встановлено, що найбільший вплив в однаковій мірі мають чинники професії (професійні шкідливості) матері (13,78±0,4%, р<0,01), батька (13,78±0,4%, р<0,01); шкідливі чинники, що впливають на організм майбутньої матері до вагітності (13,78±0,4%, р<0,001); гострі захворювання і прийом лікарських препаратів, що чинять тератогенний вплив під час вагітності (13,78±0,4%, р<0,01). На другому місці за силою впливу знаходяться хронічні гінекологічні захворювання у матері під час вагітності (13,42±0,39%, р<0,01), на третьому – хронічні соматичні захворювання матері (11,49±0,36%, р<0,001). Медико-соціальні параметри матері (вік, обтяжена спадковість), менструальна функція та її порушення, обтяжений акушерський анамнез, спосіб життя матері (шкідливі звички і місце проживання – місто або сільська місцевість) впливають на розвиток ВВР у меншій мірі (відповідно, 10,2±0,34%, р<0,001; 3,59±0,19%, р<0,05; 2,72±0,17%, р<0,05 і 2,27±0,15, р<0,01). Найменший вплив на виникнення ВВР мають медико-соціальні параметри і спосіб життя батька, відповідно, 0,69±0,08% і 0,48±0,07% …. Найбільший вплив в однаковій мірі на виникнення ВВР мають чинники професії матері (13,78±0,4%, р<0,01) і професії батька (13,78±0,4%, р<0,01), шкідливі чинники, що впливають на організм майбутньої матері до вагітності (13,78±0,4%, р<0,001) гострі захворювання і прийом лікарських препаратів, що чинять тератогенний вплив під час вагітності (13,78±0,4%, р<0,01).»

  Тобто, якщо звернутися до цифр, то головний чинник народження дітей із патологіями – задіяність батьків на шкід. в-ві «виграє» у такого чинника, як спосіб життя матері, «аж» 3,58% (13,78%-10,2%).  «У женщин проблемы здоровья, связанные с употреблением алкоголя, развиваются при меньших уровнях потребления, чем у мужчин, и это связано с меньшим общим объемом воды в организме, с отличиями в метаболизме алкоголя. Оказалось, что большое значение имеют ферменты желудка, точнее, различия, которые имеются между функционированием этих ферментов у женщин и у мужчин. Как показали исследования, выполненные нью-йоркскими учеными, у женщин активность этих веществ меньше, и меньшее количество алкоголя разрушается перед поступлением в кровь. Алкоголь еще больше угнетает ферменты, так что у тех женщин, которые регулярно выпивают, спирт вообще не разрушается и поступает в кровь в таком же количестве, как если бы он вводился внутривенно, минуя желудок. Более высокие концентрации алкоголя в крови, естественно, усиливают его разрушительное действие на организм. Так, ученые определили, что минимальное количество алкоголя, которое может вызвать цирроз печени в организме женщины, в два-три раза меньше необходимого для мужчин. Более сильный эффект оказывает алкоголь также на сердце и головной мозг. По словам экспертов, слабому полу надо быть осторожнее и всегда помнить о принадлежности к группе риска. …. исследования также обнаруживают повышенный риск бесплодия и спонтанных абортов у женщин, которые много пьют.
  Данные крупномасштабного опроса женщин позволили сопоставить потребление алкоголя и репродуктивные проблемы. Например, обнаружено, что нарушения менструальной функции, болезненные менструации и предменструальный дискомфорт были тем более выражены, чем большим был уровень потребления алкоголя, особенно при употреблении не менее 60 граммов абсолютного алкоголя (150 г водки или 1 литр крепкого пива) как минимум 1 раз в неделю. Если женщины потребляли не менее 60 граммов алкоголя как минимум 5 раз в неделю, то у них возрастала вероятность гинекологических оперативных вмешательств. Частота акушерских осложнений возрастала с увеличением потребления алкоголя. Если употреблялось не менее 60 граммов алкоголя как минимум 3 раза в неделю, то возрастала вероятность невынашивания беременности, преждевременных родов и мертворождений. Если употреблялось не менее 60 граммов алкоголя как минимум 5 раз в неделю, то возрастала вероятность бесплодия и врожденных дефектов у детей.» http://valery-159.narod.ru/narcot/woman_narcot.htm...


  Загалом, медицина ніби й не може знайти механізму, яким алкоголь та тютюн руйнують статеві клітини, а з іншого – не знає, як пояснити те, що у батьків, що «вживають» уроди народжуються частіше, ніж у непитущих.      
 • 03:35 02.05.2008
  0 0
  Ні, це просто феноменально, коли людина вживає терміни, як їй заманеться, і звалює все в одну купу.
  Терене, ви самі читали оті цитати, яких насмикали з розмаїтих джерел? Де там йдеться про РУЙНУВАННЯ чи там "ОТРУЄННЯ" (sic!) жіночих статевих клітин? Де там йдеться про фатальний вплив пляшки пива, випитої десять років тому, на майбутню вагітність?
  Ви взагалі розумієте різницю між яйцеклітиною і ембріоном? Вагітною і не вагітною жінкою? Маєте поняття про розвиток плоду? Чи ви вважаєте, що "уроди" народжуються виключно з "бракованих" статевих клітин?
   
 • 04:03 02.05.2008
  0 0
  І головне: ви розумієте різницю між словами "вживання" і "зловживання"? Між гальбою пива раз чи двічі на тиждень і 150 г горілки як мінімум 5 разів на тиждень?

  Таке враження, що ви про миш’як, який входить до складу ліків, ніколи не чули. Чи про коку, яку в багатьох країнах використовують як лікувальний чай, ні сном, ні духом не відаєте.
   
 • 08:50 02.05.2008
  0 0

  До:Drill
  Цитата:
  Може, все ж краще почати з себе робити цивілізованішою Україну


     Яким способом?
   
 • 20:07 02.05.2008
  0 0
  Яким способом?
  -------------------
  У вашому випадку перестати думати, що "цивілізований європейський світ" панацея від усіх бід українців.
   
 • 12:50 05.05.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #147107


  Проблема в тому, що Україна належить до соціумів, де алкоголь є загальноакцептованим і прийнятним наркотиком. За відхилення оточення сприймає як надмірне споживання алкоголю, так і низьке, або повну абстиненцію. Тому, наприклад, в особливо складній ситуації опиняються люди, в яких розвинулася залежність від алкоголю - для успішного лікування потрібна повна відмова від спиртного, в результаті така людина немовби двічі порушує соціальні стереотипи - спершу коли пиячить, і пізніше коли зовсім відмовляється від алкоголю. А залежність може розвинутися в будь-кого, скажімо тим, в кого є вроджена схильність, взагалі не можна вживати алкоголю впродовж цілого життя.
   
 • 15:12 05.05.2008
  0 0
  розумієте...ми п"ємо не від того,що алкоголіки чи то пак від горя...а тому,що прагнемо чуда...ця риса притаманна лише слов"янам...
   
 • 16:32 05.05.2008
  0 0
  До: Пан Крук - #147243
  Цитата:
  За відхилення оточення сприймає як надмірне споживання алкоголю, так і низьке, або повну абстиненцію.

  Тут ви маєте рацію. У нас справді часто-густо коли на забаві чоловік каже "Я не п’ю", на нього дивляться як на якогось хорого. Або ще гірше, починаються оті дебільні вмовляння: "ну хоч чарочку". Це пояснюється просто: люди страшенно не люблять несхожих на них самих - "ах, не п’єш, кращий від нас хочеш бути".
  Ввязавшись у цю дискусію, я й справді, можливо, почала видаватись страшною поборницею алкоголю, хоча насправді це не так. Просто для мене заявки "Якщо не п’є - значить хорий на жолудок" і "Вип’єш пляшку пива - через десять років родиш дебіла" - абсолютно ідентичні маразми.
  Якщо людина вирішила пити до усрачки чи навпаки - повністю відмовитися від алкоголю - це її абсолютне право, але не треба при цьому намагатися усіх довкола переробити під свій копил, наводячи при цьому аргументи, абсолютно далекі від дійсності.
   
 • 17:25 05.05.2008
  0 0
     
  До: ЮЛЯ - #147250


     Ви, звісно, маєте право на власну думку, АЛЕ...
  Знаєте, от ви колись писали, що є абсолютним індивідуалістом. Чомусь одразу згадалося, як повело себе австрійське суспільство у нещодавній нашумілій справі із батьком-збоченцем. Так от, сусіди цієї родини, кількасот чоловік, провели спільну акцію у підтримку постраждалих (хоч їх ніхто не змушував і навіть не просив), а також надійшло чимало пропозицій допомогти родині фінансово, і то на круглі суми. Знайомий, що живе у Австрії каже, що там є справжній соціалізм і майже рай земний. Може, якраз тому, що для них не буває чужого горя? І хто що може, той те і робить для подолання спільної біди? Як ви вважаєте?
     Ви маєте повнісіньке право опонувати антиалкогольним гаслам, але врахуте рівень відвідуваності УЦ (а він дуже високий, попри доволі низьку активність дописувачів - запитайте Гендальфа) і те, скільки людей нас читає. Скільки із них молодих людей? Скільки із них завтра заллють за шкварку тому, що "це навіть корисно" (адже наші люди преспокійно кивають на ефект корисності від келишка черв. вина(заспокоюючи себе і свою совість) і тоді із спокійною душею заливають у себе чвертку горілки)? І де гарантія, що саме хтось із них, бухих і безконтрольних, напр., не розіб’є вам шибки, не напаскудить у під’їзді і ... навіть не хочеться згадувати, що ще буває (куди сумніші і серйозніші речі) від випивки. А де гарантія, що (дозволь ви своїм діятм вживати спиртне)ваші діти не зіп’ються? Адже ж ви читали звіт нарколога, на який я посилався? Якщо у вас син, то у разі, якщо він вживає спиртне, його шанси стати залежним від алкоголю - 1 до 3. В "російській рулетці" його шанси були б і то вищі - 1 до 7.
     ЗІ: повертався із дня Львова додому із коханою, глянув на п’яні компанії. От дивився на ці п’яні рила нашої молоді (майже поголовно бухої), на ці карети швидкої, які забирали і перепилих, і побитих, на міліцію, яка мала купу роботи із "пацифікації" п’яних бійок і якраз згадував вас. Цікаво, ви б і далі наполягали на тому, що має бути "культура пиття"? Враховуючи, що у цій країні поняття "культура" як таке не надто толерується, а вже ж пиття і культура в свідомості українця не пов’язані і не перетинаються ніяк. Культурно пити ("корисні дози", якісне вино, а не бормотуху і ін. атрибути культури пиття) здатно максимум відстоків 10 населення цієї країни.
   
 • 17:26 05.05.2008
  0 0
     
  До: ЮЛЯ - #147250


     Ви, звісно, маєте право на власну думку, АЛЕ...
  Знаєте, от ви колись писали, що є абсолютним індивідуалістом. Чомусь одразу згадалося, як повело себе австрійське суспільство у нещодавній нашумілій справі із батьком-збоченцем. Так от, сусіди цієї родини, кількасот чоловік, провели спільну акцію у підтримку постраждалих (хоч їх ніхто не змушував і навіть не просив), а також надійшло чимало пропозицій допомогти родині фінансово, і то на круглі суми. Знайомий, що живе у Австрії каже, що там є справжній соціалізм і майже рай земний. Може, якраз тому, що для них не буває чужого горя? І хто що може, той те і робить для подолання спільної біди? Як ви вважаєте?
     Ви маєте повнісіньке право опонувати антиалкогольним гаслам, але врахуте рівень відвідуваності УЦ (а він дуже високий, попри доволі низьку активність дописувачів - запитайте Гендальфа) і те, скільки людей нас читає. Скільки із них молодих людей? Скільки із них завтра заллють за шкварку тому, що "це навіть корисно" (адже наші люди преспокійно кивають на ефект корисності від келишка черв. вина(заспокоюючи себе і свою совість) і тоді із спокійною душею заливають у себе чвертку горілки)? І де гарантія, що саме хтось із них, бухих і безконтрольних, напр., не розіб’є вам шибки, не напаскудить у під’їзді і ... навіть не хочеться згадувати, що ще буває (куди сумніші і серйозніші речі) від випивки. А де гарантія, що (дозволь ви своїм діятм вживати спиртне)ваші діти не зіп’ються? Адже ж ви читали звіт нарколога, на який я посилався? Якщо у вас син, то у разі, якщо він вживає спиртне, його шанси стати залежним від алкоголю - 1 до 3. В "російській рулетці" його шанси були б і то вищі - 1 до 7.
     ЗІ: повертався із дня Львова додому із коханою, глянув на п’яні компанії. От дивився на ці п’яні рила нашої молоді (майже поголовно бухої), на ці карети швидкої, які забирали і перепилих, і побитих, на міліцію, яка мала купу роботи із "пацифікації" п’яних бійок і якраз згадував вас. Цікаво, ви б і далі наполягали на тому, що має бути "культура пиття"? Враховуючи, що у цій країні поняття "культура" як таке не надто толерується, а вже ж пиття і культура в свідомості українця не пов’язані і не перетинаються ніяк. Культурно пити ("корисні дози", якісне вино, а не бормотуху і ін. атрибути культури пиття) здатно максимум відстоків 10 населення цієї країни.
   
 • 17:30 05.05.2008
  0 0
     
  До: ЮЛЯ - #147250


     Ви, звісно, маєте право на власну думку, АЛЕ...
  Знаєте, от ви колись писали, що є абсолютним індивідуалістом. Чомусь одразу згадалося, як повело себе австрійське суспільство у нещодавній нашумілій справі із батьком-збоченцем. Так от, сусіди цієї родини, кількасот чоловік, провели спільну акцію у підтримку постраждалих (хоч їх ніхто не змушував і навіть не просив), а також надійшло чимало пропозицій допомогти родині фінансово, і то на круглі суми. Знайомий, що живе у Австрії каже, що там є справжній соціалізм і майже рай земний. Може, якраз тому, що для них не буває чужого горя? І хто що може, той те і робить для подолання спільної біди? Як ви вважаєте?
     Ви маєте повнісіньке право опонувати антиалкогольним гаслам, але врахуте рівень відвідуваності УЦ (а він дуже високий, попри доволі низьку активність дописувачів - запитайте Гендальфа) і те, скільки людей нас читає. Скільки із них молодих людей? Скільки із них завтра заллють за шкварку тому, що "це навіть корисно" (адже наші люди преспокійно кивають на ефект корисності від келишка черв. вина(заспокоюючи себе і свою совість) і тоді із спокійною душею заливають у себе чвертку горілки)? І де гарантія, що саме хтось із них, бухих і безконтрольних, напр., не розіб’є вам шибки, не напаскудить у під’їзді і ... навіть не хочеться згадувати, що ще буває (куди сумніші і серйозніші речі) від випивки. А де гарантія, що (дозволь ви своїм діятм вживати спиртне)ваші діти не зіп’ються? Адже ж ви читали звіт нарколога, на який я посилався? Якщо у вас син, то у разі, якщо він вживає спиртне, його шанси стати залежним від алкоголю - 1 до 3. В "російській рулетці" його шанси були б і то вищі - 1 до 7.
     ЗІ: повертався із дня Львова додому із коханою, глянув на п’яні компанії. От дивився на ці п’яні рила нашої молоді (майже поголовно бухої), на ці карети швидкої, які забирали і перепилих, і побитих, на міліцію, яка мала купу роботи із "пацифікації" п’яних бійок і якраз згадував вас. Цікаво, ви б і далі наполягали на тому, що має бути "культура пиття"? Враховуючи, що у цій країні поняття "культура" як таке не надто толерується, а вже ж пиття і культура в свідомості українця не пов’язані і не перетинаються ніяк. Культурно пити ("корисні дози", якісне вино, а не бормотуху і ін. атрибути культури пиття) здатно максимум відстоків 10 населення цієї країни.
   
 • 17:31 05.05.2008
  0 0
     
  До: ЮЛЯ - #147250


     Ви, звісно, маєте право на власну думку, АЛЕ...
  Знаєте, от ви колись писали, що є абсолютним індивідуалістом. Чомусь одразу згадалося, як повело себе австрійське суспільство у нещодавній нашумілій справі із батьком-збоченцем. Так от, сусіди цієї родини, кількасот чоловік, провели спільну акцію у підтримку постраждалих (хоч їх ніхто не змушував і навіть не просив), а також надійшло чимало пропозицій допомогти родині фінансово, і то на круглі суми. Знайомий, що живе у Австрії каже, що там є справжній соціалізм і майже рай земний. Може, якраз тому, що для них не буває чужого горя? І хто що може, той те і робить для подолання спільної біди? Як ви вважаєте?
     Ви маєте повнісіньке право опонувати антиалкогольним гаслам, але врахуте рівень відвідуваності УЦ (а він дуже високий, попри доволі низьку активність дописувачів - запитайте Гендальфа) і те, скільки людей нас читає. Скільки із них молодих людей? Скільки із них завтра заллють за шкварку тому, що "це навіть корисно" (адже наші люди преспокійно кивають на ефект корисності від келишка черв. вина(заспокоюючи себе і свою совість) і тоді із спокійною душею заливають у себе чвертку горілки)? І де гарантія, що саме хтось із них, бухих і безконтрольних, напр., не розіб’є вам шибки, не напаскудить у під’їзді і ... навіть не хочеться згадувати, що ще буває (куди сумніші і серйозніші речі) від випивки. А де гарантія, що (дозволь ви своїм діятм вживати спиртне)ваші діти не зіп’ються? Адже ж ви читали звіт нарколога, на який я посилався? Якщо у вас син, то у разі, якщо він вживає спиртне, його шанси стати залежним від алкоголю - 1 до 3. В "російській рулетці" його шанси були б і то вищі - 1 до 7.
     ЗІ: повертався із дня Львова додому із коханою, глянув на п’яні компанії. От дивився на ці п’яні рила нашої молоді (майже поголовно бухої), на ці карети швидкої, які забирали і перепилих, і побитих, на міліцію, яка мала купу роботи із "пацифікації" п’яних бійок і якраз згадував вас. Цікаво, ви б і далі наполягали на тому, що має бути "культура пиття"? Враховуючи, що у цій країні поняття "культура" як таке не надто толерується, а вже ж пиття і культура в свідомості українця не пов’язані і не перетинаються ніяк. Культурно пити ("корисні дози", якісне вино, а не бормотуху і ін. атрибути культури пиття) здатно максимум відстоків 10 населення цієї країни.
   
 • 17:37 05.05.2008
  0 0
     
  До: ЮЛЯ - #147250


     Ви, звісно, маєте право на власну думку, АЛЕ...
  Знаєте, от ви колись писали, що є абсолютним індивідуалістом. Чомусь одразу згадалося, як повело себе австрійське суспільство у нещодавній нашумілій справі із батьком-збоченцем. Так от, сусіди цієї родини, кількасот чоловік, провели спільну акцію у підтримку постраждалих (хоч їх ніхто не змушував і навіть не просив), а також надійшло чимало пропозицій допомогти родині фінансово, і то на круглі суми. Знайомий, що живе у Австрії каже, що там є справжній соціалізм і майже рай земний. Може, якраз тому, що для них не буває чужого горя? І хто що може, той те і робить для подолання спільної біди? Як ви вважаєте?
     Ви маєте повнісіньке право опонувати антиалкогольним гаслам, але врахуте рівень відвідуваності УЦ (а він дуже високий, попри доволі низьку активність дописувачів - запитайте Гендальфа) і те, скільки людей нас читає. Скільки із них молодих людей? Скільки із них завтра заллють за шкварку тому, що "це навіть корисно" (адже наші люди преспокійно кивають на ефект корисності від келишка черв. вина(заспокоюючи себе і свою совість) і тоді із спокійною душею заливають у себе чвертку горілки)? І де гарантія, що саме хтось із них, бухих і безконтрольних, напр., не розіб’є вам шибки, не напаскудить у під’їзді і ... навіть не хочеться згадувати, що ще буває (куди сумніші і серйозніші речі) від випивки. А де гарантія, що (дозволь ви своїм діятм вживати спиртне)ваші діти не зіп’ються? Адже ж ви читали звіт нарколога, на який я посилався? Якщо у вас син, то у разі, якщо він вживає спиртне, його шанси стати залежним від алкоголю - 1 до 3. В "російській рулетці" його шанси були б і то вищі - 1 до 7.
     ЗІ: повертався із дня Львова додому із коханою, глянув на п’яні компанії. От дивився на ці п’яні рила нашої молоді (майже поголовно бухої), на ці карети швидкої, які забирали і перепилих, і побитих, на міліцію, яка мала купу роботи із "пацифікації" п’яних бійок і якраз згадував вас. Цікаво, ви б і далі наполягали на тому, що має бути "культура пиття"? Враховуючи, що у цій країні поняття "культура" як таке не надто толерується, а вже ж пиття і культура в свідомості українця не пов’язані і не перетинаються ніяк. Культурно пити ("корисні дози", якісне вино, а не бормотуху і ін. атрибути культури пиття) здатно максимум відстоків 10 населення цієї країни.
   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова