Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 липня 2018 року

П'янству бiй!!!

Переглядів: 45566
Додано: 09.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 237
 • 07:08 30.04.2008
  0 0
  До: DRILL - #146970

  "50 - 100 грам спиртного, більше організм не сприймає, виштовхує назад, можливо імунітет посилений"

  Це дуже небезпечна тенденцiя! Пам’ятайте мудрi настанови Мюрата, особливо його афоризми #2 i #9. Nota bene!
   
 • 07:30 30.04.2008
  0 0
  Це дуже небезпечна тенденцiя! Пам’ятайте мудрi настанови Мюрата, особливо його афоризми #2 i #9. Nota bene!
  -----------------------------------------------------
  А хто такий Мюрат? Філософ? Тоді йому варта добавити до своєї філософії 10-й афоризм - істина на дні пляшки, або пити - значить існувати, щоб остаточно заперечити вислів "multum bibere non diu vivere"
   
 • 19:20 30.04.2008
  0 0
  До: DRILL - #146984

  Як? Ви не знаєте хто такий Мюрат? В iсторiї є два Мюрата-один французький, той який французьких дворян гiльйотинував, i наш, укр. Мюрат, фiлософ, перекладач, видатний представник укр. епiкурейства.
  А на кожну латинську сентенцiю є iнша латинська сентенцiя, напр. In vino veritas! Bibamus ex!
  А покiйний Великий Князь Київський Володимир Великий (перепрошую за тавтольогiю) взагалi вибрав християнство, бо iслам не дозволяв своїм вiрним вживати алькоголю. Iнакше вiн би мiг прийняти мусульманство яко державну релiгiю Руси. Отже врятувало нас вiд iсламiзацiї саме мед-вино. (Воткi тодi ще не було-то пiзнiший московський винахiд).
  А на всi докази запеклих iсламiстiв Великий Князь Володимир
  з келихом вина в руцi фiльозофськи вiдповiдав: "Веселiє Руси є пити-не можемо без того жити!"    
   
 • 01:22 01.05.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ

  Цитата:
  Мдя, тепер я розумію, чого ви повний абстинент - ви й без алкоголю схильні поводитися, як свиня. Уявляю собі, що було би, якби ви ще трохи випили.


      Ну от можу себе змусити образитися на ваші випади! Не в образу сказано буде, але ви мені чомусь нагадуєте стареньку сварливу бабцю, яка (щоби не трапилося) завжди знайде привід покритикувати, що то не так, і сьо не отак. Причому, як має бути чи як слід зробити, вона не знає, але точно знає, що ви всі - дурні, а от за її молодості .... От так і з вами - не пригадую від вас "авторських" гілок чи конструктивних ідей загалом, а проте зайти в чиєсь гілко і покритикувати, що там не так - ви перша на черзі

  ЗІ: і не варто ображатися на те, що ви мені дійсно нагадуєте буркотливу Шапокляк. Зрештою, Шапокляк зовсім не зла - в неї просто такий стиль заявити про себе.

  Цитата:
  Мама старухи Шапокляк. Известный мультипликатор Наталия Дабижа рассказывает о своих героях, работе с Табаковым и "японском" Чебурашке
  .... Шапокляк - она не злая. Просто у нее подростковый характер. Тот случай, когда делаешь пакости, чтобы на тебя обратили внимание. Просто ей хотелось быть рядом с Чебурашкой и Крокодилом. Но злости в ней точно нет. В этом секрет обаяния мультфильма...
  http://www.altapress.ru/12307/

  ЗЗІ: а коли я випивав (колись бувало іноді), то зазвичай ставав добрий-добрий, яким в реальному житті ніколи й не буваю. І на сон чомусь пробивало. А ще на філософію

   
 • 03:23 01.05.2008
  0 0
  До: Teren - #147025
  Цитата:
  От так і з вами - не пригадую від вас "авторських" гілок

  Мдя, це просто пєстня. Це не пригадувати треба, а просто зайти у кожен розділ і подивитися, перед тим як чергову дурню написати і вчергове облажатися.
   
 • 03:34 01.05.2008
  0 0
     
  До: Teren - #147025
  Цитата:
  а проте зайти в чиєсь гілко і покритикувати, що там не так - ви перша на черзі

  Мдя, а це вже повний апофігей. Ню-ню, і хто автор даної гілки? Пригадати вам, що ви тут про нього виписували?
  Ото вже справді - чиє би мичало, а чиє би мовчало.
   
 • 03:37 01.05.2008
  0 0
  До: Teren - #147025
  Цитата:
  Ну от можу себе змусити образитися на ваші випади! Не в образу сказано буде, але ви мені чомусь нагадуєте стареньку сварливу бабцю,

  Ох, сонце, а кого нагадуєте мені ви!
  Але шукати означення слів "самодур" і "базікало" мені влом. Крім того, абсолютно не сумніваюсь, що ви й самі добре знаєте їх тлумачення.
   
 • 10:17 01.05.2008
  0 0
     

  " П’янству бій!!!" - щось не в ту сторону пішло обговорення цієї теми.
     "Житомирська на бруньках","Хортиця","Київська","Неміроф" та безліч інших горілок пропонують всі канали УТ.Навіть,якщо не вживаєш зовсім алкоголю,то від перегляду каналів УТ з горілчаною рекламою починає виникати блювотний рефлекс.Враження таке,що це цілеспрямована компанія спрямована на поголовне споювання українських громадян.Очевидно,що з п’яним народом легше виробляти різні комбінації: по відчуженню майна,захоплення землі,лісів,заповідних територій; п’яний чоловік легше переносить інфляцію,своє злиденне існування,йому байдуже,як живе його сім’я.Снід,туберкульоз,проституція теж похідні від алкоголізму.
      Масове пияцтво в Україні розвивалось з часу московитської окупації України і даний час вийшло на його рівень.
      Маленькі келішки з яких пили наші пращури до 39-го року замінили на "ґраньонниє стакани",а самі напитки в побуті українців розширились від дармового гідролізного спирту"барматухі",яка морем лилася в горлянки робочого люду на виробництві,"тройного одеколону і аж до самогону.Московитська традиція пустила широке коріння і при нинішній владі,яка не тільки байдуже відноситься до споюванню народу,але й заохочує народ до нетверезого способу життя.
  Для порівняння:проведення дня міста Трускавця і проведення дня Канади у Шервуд Парку.У Трускавці,у центрі встановили естрадну сцену,наставили масу буфетів з набором алкогольних напитків,всі лужки вкрились скатертинами на яких нарід їв пив до бестями,молодь з пляшками пива дико кричала в екстазі під оглушливий рев музикантів.Це дійство проходило на очах малих і більших дітей,а багато підлітків вживали алкоголь і були на підпитку.Це дійство тривало аж до ранку, а коли розвиднілось,то місце п’яної гульні нагадувало побоїще з розкиданими пляшками,папером,сміттям,витоптаною травою і газонами курорту.Крім того,як правило після таких "возліяній" відбуваються вбивства і каліцтва людей.
     На день Канади,який відбувався в одному з парків Шервуд Парку теж була маса людей.На місці проведення дійства НЕ БУЛО ЖОДНОГО КІОСКУ З АЛКОГОЛЕМ.Можна було купити канапку,воду,кукурудзу,але щоб алкоголь...Батьки приходили переважно з дітьми,возили їх на конях,поні,були різні атракціони,виставки.
     І ще,цікаво,в гостях у канадців напитки виставляються на окремому столику,бажаючий наливає собі по своєму бажанню напиток і п’є скільки забажає,але ніхто нікого не просить пити,тим більше "до дна", "до пари","на посошок" і т. д.Виїзди в парки теж проходять без алкоголю. Люди набирають їжу,смажать м’ясо на спеціально встановлених пічках.Пиво і інші алкогольні напитки суворо заборонені.
     Може потрібно задуматись над тим,що час відмовитись від "слов’янського п’яного союзу",від "спільної" п’яної вітчизни і поступово перейти в цивілізований європейський світ?
   
 • 14:58 01.05.2008
  0 0
  (Воткi тодi ще не було-то пiзнiший московський винахiд
  -----------------------------------------------
  О ні,шановний п. Святослав! Честь винаходу належить
  якраз мусульманам, під час їх ренесансу,і називається
  по їхньому,- Аль Каголь, тобто "вибране".
   
 • 17:27 01.05.2008
  0 0
  До: ШАПОКЛЯҐ


  "Дацент, ти малєнькій бил? У тібя папа, мама бил? Пачіму злой такой, как сабака?" (с) /х/ф "Джентельмени удачі"/
  ЗІ: дивно бачити від вас пост, що починається не на "мдя"
  ЗЗІ: про критиканство я загалом, а не на прикладі саме цієї гілки. просто це дуже для вас характерно. Якщо так піде далі, то ви ризикуєте захлинутися у власній слині/кислоті чи чим ви там бризкаєте ?..


  Цитата:
  Враження таке,що це цілеспрямована компанія спрямована на поголовне споювання українських громадян.Очевидно,що з п’яним народом легше виробляти різні комбінації: по відчуженню майна,захоплення землі,лісів,заповідних територій; п’яний чоловік легше переносить інфляцію,своє злиденне існування,йому байдуже,як живе його сім’я.Снід,туберкульоз,проституція теж похідні від алкоголізму.
      Масове пияцтво в Україні розвивалось з часу московитської окупації України і даний час вийшло на його рівень.

  Якось зустрів цікаву інфу. Виявляється, одним із найкращих методів знищення українського народу під час 2 Св. війни німці вважали такий: вони планували безкоштовно наливати українцям горілку, АЛЕ необхідно було в обмін принести книжки. Ти здаєш книжки, а тобі в співвідношенні 1 до 1 по масі наливають горілки. Щось подібне, в принципі, відбувається і зараз - народ проміняює свої мізки, освіту і роботу на оковиту - майже третина українських чоловіків є алкогольнозалежні. І Гітлера, здавалося б, уже давно немає... А що традиція до вживання спиртного у нас штучно прищеплена відносно недавно, то це факт (принаймні у ЗУ). Напр., моя бабця із села пригадує, що до приходу совітів ті ж весілля відбували із однією пляшкою горілки … НА ВСІХ ГОСТЕЙ. І нізащо уряд (будь який із наразі можливих) не піде на конфронтацію із алкогольною мафією – по-перше, виробники спиртного наповнюють бюджет десь відсотків на 5-6, а по-друге, вони завжди із легкістю зможуть купити будь яке рішення судів чи навіть усієї ВР . Єдине, що ми, люди, яким болить таке оскотинювання нації, поки що можемо робити – то це власним прикладом «рубати» попит на алкогольну продукцію.
   
 • 19:35 01.05.2008
  0 0
  До: п.Коцький - #147055

  А я гадав-вотка то московський винахiд! Який удар вiд музульманiв по нацiональнiй самосвiдомости московитiв!!!
   
 • 20:25 01.05.2008
  0 0
  Цитата:
  І ще,цікаво,в гостях у канадців напитки виставляються на окремому столику,бажаючий наливає собі по своєму бажанню напиток і п’є скільки забажає,але ніхто нікого не просить пити,тим більше "до дна", "до пари","на посошок" і т. д.

  Чудова ілюстрація до культури пиття, якої нашому люду часто-густо дуже бракує. У нас, на жаль, а якщо так згрубша подивитись - то або п’янка до, за перепрошенням, усрачки, альбо ж забємбуюча "ліга тверезості" аля Терен з їх дебільними плакатиками "мамо, я родивсь дебілом, бо ти десять років перед моїм зачаттям випила пляшку пива".
   
 • 20:50 01.05.2008
  0 0
  Колись у мене народився такий вірш на алкогольну тематику
  * * *

  Ми випили з тобою стільки пляшок пива
  Й пустих розбили скільки! ( місткістю в півлітра)
  Бомжі й п’янички проклинали нас, бо їх поживу,
  Як попіл, ми розвіяли по вітру.

  А потім в нас зі шлунком почались проблеми,
  А згодом – і печінка почала боліти;
  Така постала перед нами враз ділема –
  Так пити пиво чи не пити?

  Але нічого!..П’ємо! Бо хіба не пацани ми?
  І зважте ще : життя одне.
  Як уявити це життя без пива?!
  Що, друже? У ганделик ввечері гайнем?
   
 • 20:51 01.05.2008
  0 0
  Цитата:
  мамо, я родивсь дебілом, бо ти десять років перед моїм зачаттям випила пляшку пива".

  А найцікваіше те, що з точки зору медицини (і сумної практики життя) - цей варінт можливий Цікаво, ви колись бачили дітей недорозвинених, хоч на фото? Не просто "заяча губа" чи ДЦП, а так, щоб без очей, з двома носами... У мене знайомий колись стажувався у Харкові в будинку для недорозвинених дітей (він спеціаліст із соцдопомоги). Каже, абс. більшість таких випадків - через вживання батьками алкоголю. Причому, та "пляшка пива, випита мамою 10 років тому" цілком може бути фатальною. У випадку жіночого організму "строку давності" отруєння статевих клітин не передбачено природою. Звісно, простіше вважати, що така пропаганда є ЗАБЕМБУЮЧОЮ. Але НЕ ДАЙ БОЖЕ комусь із форумців (і не тільки) дізнатися, як то є набембатися із чи то дитиною із патологіями, чи то із вадами розвитку.

  Цитата:
  Чудова ілюстрація до культури пиття, якої нашому люду часто-густо дуже бракує
  Ще краща ілюстрація - скандинавські країни. У Норвегії взагалі повністю сухий закон (ця країна шість років підряд очолювала список країн із найвищим рівнем розвитку людини http://www.dt.ua/2000/2020/61342/), а 8 із 16 міністрів Швеції - члени руху непитущих.
   
 • 21:33 01.05.2008
  0 0
  Цитата:
  Причому, та "пляшка пива, випита мамою 10 років тому" цілком може бути фатальною. У випадку жіночого організму "строку давності" отруєння статевих клітин не передбачено природою.

  Мдя... Звісно, можна було передбачити, що такий "спеціаліст" у жіночих орагазмах, пологах тощо буде й далі безапеляційним тоном нести нам свої "істини".

  Почитайте осьо консультацію фахового лікаря в "Здоров’ї жінки":
  http://www.zdorovja.org.ua/forum/index.html?f=004&...
  Цитата:
  В чому ж полягає небезпека зачаття в стані алкогольного сп"яніння? Результати досліджень, що провели канадські вчені показали, що алкоголь майже миттєво впливає на сперматичну рідину, яка підтримує життєздатність сперматозойдів. В нормі в спермі здорового чоловіка (що не вживає алкоголь), міститься до 25% патологічних сперматозойдів, але їх шанс приймати участь в зачатті є значно менший ніж в нормальних сперматозойдів. Однак після вживання алкоголю їх шанси вирівнюються. Результатом може бути запліднення яйцеклітини патологічним сперматозойдом, що може призвести до вад розвитку плода.
  Цитата:
  Відносно жінок, у передімплантаційному періоді алкоголь не впливає на яйцеклітину.
  Зате після імплантації зародок стає надзвичайно чутливий до впливу негативних факторів, особливо в перші 12-ть тижнів вагітності, коли відбувається закладка всіх органів і систем.

   

П'янству бiй!!!

Наші Друзі: Новини Львова