Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Хто кому поміг? Українці - Америці чи навпаки?

Переглядів: 2793
Додано: 03.02.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 03:46 03.02.2005
  0 0
  На форумі є вже декілька тем про Америку. І це не дивно. Монстр,котрий виконує функцію світового жандарма є привабливим предметом для "миття кісток". Багато ненавидять Америку через різні причини, ще більше її люблять ніколи там не бувши, є такі , котрі готові воювати з США.
  Тепер США зіграла на стороні України. Можливо перший раз за свою історію інтереси цієї супердержави збіглися із інтересами українців.

  В даний час США вграла( за перепрошенням ) Росію на Україні. І так гарно,витончено,із відсутністю ознак згвалтування, затрачуючи мінімум сил і ресурсів. Путін не міг чи не захотів цього зрозуміти вчасно. Тому і сипав поздоровленнями на право і на ліво. Тепер каже, що його просили про те Кучма і ЯН. Уявляєте собі картину,що Буш дзвоне до Кучми чи тепер до Юща і просить визнати його президентом ще до офіційниого проголошення?

  Але вернемося до США. Тут є одна особливість і цікаве питання.

  Хто кому поміг? Чи Америка помогла українцям чи українці помогли Америці отримати ще одну і немаловажливу перемогу над Росією і її васалами в Україні?
   
 • 09:40 03.02.2005
  0 0
  Стаття до теми, аж дивно як москалики опустили хвости під себе.


  http://www.mk.ru/numbers/1482/article47371.htm
   
 • 18:09 03.02.2005
  0 0
  В мене є коментарі з приводу користі нашої революції цим країнам та їх погдядів на неї, але більш турбує мене не це.
  А те, що мені абсолютно всеодно, чим переймається Буш чи Путін під час робочого дня і після. Лиш би вони не зробили ніякої підлоти нам, бо чекати від них допомоги не варто - не вірю в казочки про "прийде дядько Вашингтон з праведним законом".
  І навряд чи вони б (що одні, що другі) зупинилися б і подумали перед тим, як нас підставити, якщо б це йшло їм на користь.
  (я не говорю про окремих людей, я говорю про "загальнодержавні інтереси")
   
 • 00:08 07.12.2015
  0 0
  Всім привіт)Можно сказати,що вчора я сам,шукав порад,як стати хорошим керівником і авторитетом у своїх підлеглих,якби смішно це не звучало,але багато корисного я почув з передачі «Боси та керівники»,я просто почув промову одного керівника з 10 річним досвідом управління компанією…він розповідав,що також був молодим і невпевненим в собі,але йому допомогли поради його колеги,от і він вирішив поділитись своїм досвідом…Я намагаюсь слідувати його порадам,і може я не найкращий поки керівник,але робота робиться в нас в компанії хорошо і це головне…доречі,можливо комусь також стане в нагоді,то ось вам спилка на ту передачуhttp://www.yaskraveradio.fm/program.htm
   
 • 02:42 10.12.2015
  0 0
  Досить багато української поезії є в пізнавально-художньому журналі «Дніпро».Читаю все із задоволенням, все дуже цікаве, тому і Вам раджу. http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 02:38 16.05.2016
  0 0
  Я вот дома занимался и что то не очень помогло, массу не могу набрать никак. По этому решил записаться в зал и мне посоветовали «SportUP», говорят что очень крутой, и все тренажеры есть для прокачек всех мишц. Кто еще там занимается, как Вам??
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Хто кому поміг? Українці - Америці чи навпаки?

Наші Друзі: Новини Львова