Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 24 листопада 2020 року

Іван Вакарчук - мiнiстр освiти??! Львiв`яни повиннi сказати `нi!`

 • 20:34 04.02.2005
  0 0
  Ще один цікавий персонаж вималювався. Один запитує: "Навіщо вчитися" а переймається тим, що це не він "снімає пацанів і дєвчьонок"(до речі, варто визначитися з цим питанням, бо тут двозначінсть створює скандальний метанаратив). Інший взагалі зробив цінне наукове відкритя: виявляється , Львівський національний університет ім. Івана Франка...не є університетом взагалі. Що ж, друзі, бажаю вам подальших успішних мисленнєвих експериментів. А ще краще--організуйте власні університети і продемонструйте на практиці свої глибинні теоретичні розробки. Не пропадати ж таким талантам....
   
 • 21:03 04.02.2005
  0 0
  2 Nahtigal’
  То виходить, коли тобі не подобаеться,що з тебе вимагають хабар,треба засновувати свій університет;не подобається державна медицина-побудуй свою лікарню;не подобається президент-стань президентом.Дурість.не варто максимізувати,то лише критика.
  питання "для чого вчитися?" ти не так зрозумів,тому,як не прикро, висновок твій невірний.
   
 • 22:16 05.02.2005
  0 0
  Читаю репліки деяких дописувачів про вину "батьків" у процвітанні хабарництва і сміх бере.

  Як випускник одного з факів цього вузу, хочу сказати, що свою славу по Україні він останнім часом завойовує зовсім не рівнем освіти, а рівнем корупції.

  Звичайно, хто хоче вчитись, тому як правило (але лише "як правило") проблем не створюють. Іншим же універ створив прекрасні можливості самореалізації як хабародавець. Дійшло до того, що на багатьох факультетах промишляють такі собі "посередники", які за певну суму $ "рішають усьо".

  От виходиш ти з кафедри, а туди заходить рєальний пацан, який ніколи тут не вчився і немає ніякого відношення до факультету, але його тепло і радо сприймає начальство, закриваючи двері кабінету для коротенької приватної наради. І потім твій одногрупник на екзамні здає листок з двома реченнями і забирає залікову з п’ятіркою.

  Я навіть не кажу про вступ в універ, коли деякі батьки виїжджають за кордон на заробітки щоб дитина могла на бюджетний набір (!) поступити. Цікаво, навіщо вони це роблять? Може вони не знають, що на бюджетному за тебе держава платить і ще стипендію дає?

  Усім, хто в курсі що діється в львівському універі, відомий розмах корупції.

  Поважаю Вакара за його патріотизм, поважаю за те, що виховав успішного сина, що підтримав революцію, але зневажаю як освітнього менеджера. До речі не лише за хабарництво, але й за кумівство та заскорузлість, неготовність до реформ у вузі. І це не просто заяви, це те, що взято з власного досвіду.

  Тому стосовно його перспектив на міністра - ні і ще раз ні.
   
 • 11:10 07.02.2005
  0 0
  ***"Завєдєніє" Вакарчука важко назвати університетом***
  А я, наївний бідака, думав, що закінчував університет.

  2 Бивалий
  ...а потім рєальний пацан з п"ятірками заходить працевлаштовуватись скажімо на місце моєї роботи, його додаток усі мають у дупі, дають два-три дні на випробовування, і з милою усмішкою показують на двері...
   
 • 12:57 11.02.2005
  0 0
  Ну от--Василь Кремень, колишній міністр освіти, колишній член СДПУ(о) став заступником Зінченка в Державному секретаріаті. Чомусь ніхто не підняв крик на зразок "Львів’яни повинні сказати "ні!"....Зрада, чорна зрада піднімає голову....
   
 • 16:03 11.02.2005
  0 0
  Підступні батьки хитрістю та погрозами змушують беззахистних викладачів , загнаних підступними батьками у безвихідне положення , брати хабарі
   
 • 17:40 12.02.2005
  0 0

  Дорогенькі мої!

  Невже вам так подобається лити суцільний бруд на наш університет, який навчив, виховав і дав хорошу путівку у життя тисячам далеко не останніх (у доброму розумінні) людей в Україні та й не тільки? Хто справді хоче вчитись, у нас навчиться без хабарів.
  Абсолютно досконалої системи освіти та її інституцій не існує, і наші вузи -- це дзеркало нашого суспільства. І, повірте, на фоні решти вузів наш універ виглядає ще досить пристойно. У мене багато друзів працює у різних вузах Львова, я маю що порівнювати. СПРАВДІ ЗДІБНА ДИТИНА (ГОТУЮЧИСЬ З РЕПЕТИТОРОМ) ЧЕСНО ВСТУПАЄ В НАШ УНІВЕРСИТЕТ. А чому ви не говорите про пільги для вступу сільської молоді, запроваджені у вузі?

  Величезна заслуга в цьому нашого ректора.   

  Ідеалізувати його не варто. Але, я думаю, міністр був би з нього непоганий.
  І ще, я думаю, міністром освіти має зараз бути людина-"технар". Не відродивши математику в школі, ми не піднімемо економіку.
   
 • 19:01 28.02.2005
  0 0
  // А чому ви не говорите про пільги для вступу сільської молоді, запроваджені у вузі?

  Tomu shcho ce sumno, koly zamist’ rozumnoji osoby (jaka napysala testy sama) v studenty berut’ jakogos’ tupogo ragulia, lyshe tomu, shcho vin z sela (mav repetytora, znav napered testy, i nabrav stil’ky z baliv abo i menshe).
   
 • 21:29 28.02.2005
  0 0
  Панове!
  Чому ставимо питання про Вакарчука, людину що в перші буквально години революції закликала на боротьбу з гнилою владою.
  Та подивімося на львівські вузи! Медичний інститут - розсадник хабарництва, де неможливо дістати відмінно за виключно свої знання.де майже усі викладачі хабарники, більшість з них ше вкрай некомпетентні.
  Подивіться на памятник , що стоїть на плоші перед деканатом. Ми його свого часу між собою називали " голим" .подивіться на облуплені боки, буряни замість клумб .Обласна лікарня , що є базою інституту. Облуплені будівлі, відкрита каналізаційна яма. посередині алеї, вишерблені сходи, запах затхлості і сечі і відділеннях, скрипучі підлоги це ж середина 19 ст! Недалеко від адміністративного корпусу якась забігайлівка з горілкою і пивом.
  І це храм науки що повинен готувати лікарів!!!
  А подивіться на лісотех, старі корпуси, ректор - злодій, продав 9 поверховий гуртожиток.
  А ми говорима про Вакарчука. Та він інтелеент і герой, чи може можемо хоча б одного з ректорів львівських вузів згадати , щоб так само відкрито виступили як це зробив Вакарчук.
  Поважаю і шаную його, як шаную і поважаю його сина.
  З повагою Олег.
   
 • 23:37 28.02.2005
  0 0
  Tomu shcho ce sumno, koly zamist’ rozumnoji osoby (jaka napysala testy sama) v studenty berut’ jakogos’ tupogo ragulia

  Звичайно, протиставляється розумний, талановитий, неоцінений світом хлопчина, рафінований інтелігент з міста, і тупий, брутальний, підступний "рагуль" із Бібрки. Це типовий українофобський совковий і москальський стереотип, кимось там шанований учасник під псевдом "Місто", і не сумніваюся, що в реальному житті Вам швидко вправлять клепку за такі висловлювання.
   
 • 21:20 06.03.2005
  0 0
  Skil’ky vchusia, nihto shche j ne zbyravsia vravliaty. Vy osyrnit’sia dovkola sebe v univerku. Jakyj shche do dupy stereotyp

  Do togo zh, prava majut’ buty rivni dlia vsih. I navit’ jak vy i pravi, to vse-odno pryvilejiv dlia sela buty ne povynno.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Іван Вакарчук - мiнiстр освiти??! Львiв`яни повиннi сказати `нi!`

Наші Друзі: Новини Львова