Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 24 листопада 2020 року

Іван Вакарчук - мiнiстр освiти??! Львiв`яни повиннi сказати `нi!`

 • 22:33 02.02.2005
  0 0
  Ректор Львiвського Нацiонального Унiверситету Iван Вакарчук називається одним з претендентiв на посаду мiнiстра освiти i науки. Це той самий Вакарчук, пiд керiвництвом якого в Франковому унiверситетi процвiтають дике хабарництво i кумiвство. На жаль для Вакарчука тут є лише два варiанти - допускаючи таку зневагу Унiверситету, вiн або сам є хабарником, або дуже поганим менеджером, який не в станi зупинити злодiяння в своїй органiзацiї (як нещодавнiй студент Унiверситету маю, на жаль, всi пiдстави пiдозрювати, що це перше, а не друге). Невже нова Україна буде розпочинатися з таких людей? Невже достатньо бути батьком Славка Вакарчука? Львiв`яни, звертаюся до вас - ви знаєте ситуацiю зсередини, дайте знати Президенту   http://www.president.gov.ua/feedback/ , що такi люди йому в командi не потрiбнi. Дякую
   
 • 14:45 03.02.2005
  0 0
  Все, викладене вище--нахабна цинічна брехня. В першиий же день Помаранчевої Революції Іван Олександрович Вакарчук підтримав своїх студентів, оголосив про приєднання до страйку, активно мобілізував керівників інших навчальних закладів на спротив збройному заколоту влади. Ганьба провокаторам!

  Геть тхорів з укрцентру!
   
 • 15:20 03.02.2005
  0 0
  Аспірант, перш ніж звинувачувати Станіслава у провокаторстві, може, ви спершу представитеся? Бо Станіслав підписався своїм справжнім іменем і готовий відповідати за свої слова, а ви? Гукати "ганьба" з-під прикриття анонімності - то не штука. Якщо ви готові підписатися піж своєю заявою на підтримку Вакарчука - то зробіть це!
   
 • 15:25 03.02.2005
  0 0
  І ще: той факт, що Вакарчук підтримав Ющенка, не має нічого спільного з хабарництвом у університеті. Чи ви хочете сказати, що палким прихильникам Ющенка всі гріхи автоматично прощаються?
   
 • 15:58 03.02.2005
  0 0
  Не знаю нічого про Вакарчука, тому від коментарів утримаюся. Але щодо індульгенцій палким прихильникам Ющенка - що ж, Азаров теж товкся біля Ющенка на Майдані, але справи мусив здати. І якщо виникне така необхідність - доведеться йому відповісти на дуже неприхємні для нього питання.
   
 • 16:09 03.02.2005
  0 0
  Аспiранте, я не ставлю пiд сумнiв позитивної ролi Вакарчука в Революцiї, але я нi в якому разi не погоджусь, що цього достатньо, щоб працювати в новому урядi. В даному випадку я ставлю пiд сумнiв його професiоналiзм i, можливо, поряднiсть. Я не хочу, щоб вся галузь освiти перетворилась на копiю ЛНУ, я не хочу, щоб, скажiмо, декан Мiжнародних Вiдносин Мальський став ректором Унiверситету. Я вважаю, що керiвник є вiдповiдальним за дiяльнiсть своєї органiзацiї i якщо в цiй органiзацiї процвiтає корупцiя, то керiвник або не вiдповiдає своїй посадi, або має не зовсiм чистi руки. Аспiранте, ви знайомi зi словом `помазуха`? Ви знайомi з самим Унiверситетом i його викладацьким складом? Якщо так, я вам назву конкретний механiзм дачi хабарiв з розцiнками i iменами. Так, я знаю, що серед викладачiв є поряднi люди, я знаю, що бiльшiсть студентiв заробляє на диплом не доларами, а знаннями, але я також знаю, що декани найпрестижнiших факультетiв Унiверситету заробляють кожної сесiї тисячi (не гривень) i я задаюсь питанням: як такi люди змогли втриматись на своїх посадах понад десяток рокiв?
  Стосовно `Геть тхорів з укрцентру!` - я залишу це на вашiй совiстi.
  Адвокате, дякую вам
   
 • 16:44 03.02.2005
  0 0
  Станіславе, я повністю з тобою погоджуюсь. Президенту вже написав.
   
 • 16:56 03.02.2005
  0 0
  Вибачте за офтопік

  Станіславе, ви тут згадали декана факультету Мiжнародних Вiдносин Мальського. Я з того розумію що той факультет ви знаєте добре - чи могли б дати пораду до кого там краще звертатися? (Планую подорож до Львова у вересні ц.р. і хотів би провести пару семінарів з міжнародних фінансів, бо працюю в тій галузі в Лондоні).
   
 • 17:13 03.02.2005
  0 0
  Buchik, скиньте, будь-ласка, свiй емаiл менi на mail@thorovsky.info (i можливо трохи бiльше подробиць стосовно семiнарiв). Я вам завтра до обiду дам контактнi деталi.
   
 • 19:46 03.02.2005
  0 0
  Що ж, скажу і я слівце--як аспірант ЛНУ і людина, що знає Івана Олексанровича вже не перший рік. І от що хочеться відзначити--відсиджуючись в Британії протягом останнього часу, коли в університеті з березня до жовтня безперервно проходили перевірки(КРУ, МВС, інші цікаві служби), спрямовані на здійснення тиску на ректорат з метою його підпорядкування інтересам влади у виборчій кампанії, кидати тінь на цю людину та обливати її брудом з безпечної відстані може лише тхір.

  Вакарчук не побоявся стати на захист наших студентів, котрих затримували органи МВС у вересні--жовтні 2004 року за розповсюження наліпок кампанії ПОРА, ігноруючи пропозиції керівників МВС про "посилення профілактичної роботи". Навідміну від тієї ж "Львівської Політехніки", ректорат якої займав угодовську позицію, в нашому університеті не зафіксовано жодного випадку тиску на студентів чи агітації за провладного кандидата, санкціонованих адміністрацією.

  Щодо професіоналізму І.Вакарчука (відомий як фахівець з теоретичної фізики), то не вам про нього судити--чого вартий лише його прекрасний підручник з квантової механіки, відзначений кілька років тому Державною премією.

  Відтак вищенаведені закиди є елементарною спробою дискредитації Вакарчука.

  Нахтігаль.
   
 • 20:07 03.02.2005
  0 0
  2 Нахтігаль

  Я ваші дописи поважаю як раціональні, принципові, виважені та доцільні - але тут ви чомусь уникаєте коментувати головне питання - про хабарництво. Незалежно від громадської та політичної позиції пана Вакарчука, є хабарництво у ЛНУ чи нема? Ви, як аспірант, повинні б це знати.


  А щодо Станіслава - ви страшенно неправі. Ви кажете, що знаєте Вакарчука - а я ось маю честь знати Станіслава. І, повірте, фраза "відсиджуючись в Британії протягом останнього часу" повинна вам застрягнути в горлі через свою кричущу неправдивість - Станіслав для "Помаранчевої Революції" з Англії зробив стільки, що зробив далеко не кожен українець в Україні. Він, як ніхто, присвятив весь свій час і свої фінансові ресурси спочатку допомозі тим українцям, що не мали фінансової можливості двічі поїхати до Лондона, щоб зареєструватися до списків, а потім проголосувати, а потім - збору коштів та активної участі в акціях протесту на підтримку Майдану. Тому не варто паплюжити людину, якої ви не знаєте, коли ви навіть не в стані навести елементарне заперечення викладених ним фактів, не кажучи вже про наведення доказів протилежного.

  З повагою
   
 • 21:36 03.02.2005
  0 0
  Незалежно від громадської та політичної позиції пана Вакарчука, є хабарництво у ЛНУ чи нема? Ви, як аспірант, повинні б це знати.

  Запитуєте--відповідаємо. Хабарництво продукують студенти з яскраво вираженою тенденцією до низької академічної успішності, девіантних форм мислення та занадто активним соціальним життям. Ці три категорії, представники яких на 5-му курсі неспроможні дати визначення поняттю "інтерпретація", або не знають, чим відрізняється індукція від дедукції, та хто такий Солон, найбільше сприяють появі хабарництва. Є ще одна причини: люди часто просто уявлення не мають, для чого їх жорстокі батьки заплатили за вступ улюбленої дитини на факультет міжнародних відносин, і відповідно займаються хтозна чим. Тут теж напевно Вакарчук винен?


  "Тому не варто паплюжити людину, якої ви не знаєте, коли ви навіть не в стані навести елементарне заперечення викладених ним фактів"

  Фактів? А які саме факти навів шановний п.Тхоровський? Окрім шельмування Вакарчука та заяв про страшне "хабарництво і кумівство", та ще явно голослівних закидів щодо професіоналізму(Ваш друг фахівець з теорії конденсованих систем? Працює в галузі астрофізики? Займався квантовою механікою? Врешті-решт, колись обіймав керівну посаду у вищих навчальних закладах?), я не бачу нічого, окрім сумнозвісного "нє магу малчать"(С).

  Тепер щодо суті справи. І.О. Вакарчук двічі отримував пропозиції очолити відповідне міністерство--першого разу в урядовому кабінеті В.Ющенка, другого разу від А.Кінаха. Обидва рази відмовлявся. Впевнений, що і цього разу вирішить залишитись у Львові.

  З повагою,
  Нахтігаль.
   
 • 21:50 03.02.2005
  0 0
  Нахтiгалю, я бачу, що винен вам дещо розширене пояснення. Цей топiк стосується можливостi призначення Iвана Вакарчука членом уряду - уряду моєї держави. Як i будь-який громадинин, я маю право на свою думку стосовно того, хто буде керувати моєю державою, а як людина, яка вiрить в демократiю, я ще маю i обов`язок свою думку вiдстоювати. Нахтiгалю, будь-ласка, подивiться тему топiка i мої попереднi постiнги - я думаю ви побачите, що я не ставлю пiд сумнiв роль Iвана Олександровича в Революцiї, а тим бiльше його професiоналiзм в галузi теоретичної фiзики (!). Я не хочу бачити Iвана Вакарчука в урядi моєї держави бо я, на жаль, дуже добре знайомий з корупцiєю в Унiверситетi i тому маю всi пiдстави ставити пiд сумнiв професiоналiзм Iвана Вакарчука як керiвника (в разi якщо вiн корупцiю зупинити не може), або його поряднiсть (в разi якщо не хоче). I перше, i друге роблять його не найкращою людиною для ролi мiнiстра. Корупцiя в Унiверситетi простягається до дуже високого рiвня (включаючи деканiв найпрестижнiших факультетiв) - i Iвану Олександровичу дуже добре про це вiдомо, проте чомусь цi люди продовжують займати свої посади вже понад десяток(!) рокiв. Нахтiгалю, давайте не будем кривити душею - я впевнений, що ви знаєте про членiв приймальних комiсiй, що працюють репетиторами в абiтурiєнтiв (використовуючи при цьому якi матерiали?), я впевнений, що ви знаєте про роль секретарок i бiблiотекарок в дачi хабарiв, я впевнений, що ви знаєте про студентiв, якi з`являються в Унiверi лише на сесiю (i зовсiм не для того, щоб продемонструвати свої знання), я впевнений, що ви знаєте хто такi `помазухи` i, думаю, можете декiлькох назвати, я впевнений, що ви знаєте наскiльки рiвень життя керiвництва так званих `блатних` факультетiв не вiдповiдає рiвню їх зарплатнi. Пробачте, але я нiколи не погоджусь, що керiвник такої морально `здорової` органiзацiї зробить доброго мiнiстра.
  Я дозволю собi залишити без коментарiв вашi `зауваження` стосовно особисто моєї персони.
  Адвокате, ще раз дякую.
   
 • 22:00 03.02.2005
  0 0
  Це все дуже цікаво, проте не має ані найменшого відношення до актуального моменту, через те, що Вакарчук неодноразово мав нагоду обійняти посаду міністра, і жодного разу цього не зробив--тож існують підстави сумніватися у тому, що вся ця розмова має хоч якийсь сенс зараз.
   
 • 22:02 03.02.2005
  0 0
  будь-ласка, подивiться тему топiка i мої попереднi постiнги

  Так отож-бо, тема топіка у Вас чомусь звучить "...Львiв`яни повиннi сказати "нi!". Чого б це вони ПОВИННІ?

  Нахтігаль.
   

Іван Вакарчук - мiнiстр освiти??! Львiв`яни повиннi сказати `нi!`

Наші Друзі: Новини Львова