Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Тимошенко виконує обов"язки прем"єра. Що далі? Ваші прогнози.

Переглядів: 5304
Додано: 24.01.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 48
 • 17:58 24.01.2005
  0 0
  Виконувачем обов’язків прем’єр-міністра України до затвердження парламентом призначена Юлія Тимошенко, Секретарем Ради Національної Безпеки і Оборони призначений Петро Порошенко. Також президент скасував інституцію під назвою "Адміністрація Президента України" і заснував Секретаріат Президента України. Державним cекретарем України відтак призначено Олександра Зінченкa. Ці укази були підписані в Київському аеропорту "Бориспіль" безпосередньо перед відльотом до Москви.

  Політики і політологи коментують призначення Юлії Тимошенко виконувачем обов’язків прем’єра. Лідер комуністі Петро Симоненко стверджує, що голосування в парламенті за цю кандидатуру буде залежати від міжфракційних домовленостей, а не з точки зору професіоналізму. Домінувати будуть інтереси кланів, - сказав пан Симоненко. Він додав, що фракція комуністів поки не обговорювала питання підтримки чи не підтримки нового прем’єра. Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов стверджує, що в зв’язку з необхідністю мобілізації всіх ресурсів для вирішення соціально-економічних проблем виникла необхідність саме в особі Тимошенко. Інший український політолог Віктор Небоженко стверджує, що призначення пані Тимошенко - це найрадикальніший крок Ющенка за останні два роки. Спікер парламенту пан Литвин прогнозує підтримку Радою запропонованої Президентом Ющенком кандидатури Тимошенко на пост Прем’єр-міністра. Такої ж думки народний депутат Степан Гавриш. Група "Союз" вже заявила, що підтримає кандидатуру Тимошенко при затвердженні в парламенті.
   
 • 18:27 24.01.2005
  0 0
  Очевидно, що Юлія Тимошенко асоціюється у всіх з великими змінами, можливо навіть радикальними. Голосування цієї кандидатури в парламенті, покаже чи парламентська більшість боїться змін і чинитиме протистояння. Хоча Юлія останнім часом стверджувала, що полювання на відьом не буде, проте здається не всі у це вірять.
   
 • 18:47 24.01.2005
  0 0
  Rishennya Yushchenka - pryiemna nespodivanka. Ya dumav shcho na ce ne zvazhytsya. Cikavo chy budut dalshi zminy v tomu napryamku?
   
 • 19:38 24.01.2005
  0 0
  Цікаво, що про Мороза забули... Невже Юля призначить його віце-прем’єром? Він сам винен, якби вчасно підтримав Ющенка та підписав першим коаліційну угоду, було би все по-інакшому. За що я не люблю Мороза, так це за те, що він "хитрий торгаш". Не уявляю як він зі своєю програмою (а це і тісне співробітництво з СНД, спільні ринки з СНД, російська мова....) впишеться в уряд Тимошенко.
   
 • 09:55 25.01.2005
  0 0
  Радикальні події вимагають радикальних особистостей! А хід досить дипломатичний : в.о., але інших кандидатів забезпечити помаранчевими портьфелями
   
 • 14:19 25.01.2005
  0 0
  Добре було б якби прем’єром була Юлька. Але щоби не вийшло так: домовленість письмова між Ющенко та Тимошенко була. З певних причин Віктор Андрійович не схоче (зможе та ін. варіянти) бачити Юлю на цій посаді. Що робити - поставити Тимошенко в.о. прем’єр-міністра України на певний час нехай, мовляв, порадіє, а на затвердження Верховній Раді подати іншу кандидатуру. "І вовки ситі, і вівці цілі", і хочеться додати "... і вічна пам’ять пастухам". На жаль політика це дуже брудна справа
   
 • 14:30 25.01.2005
  0 0
  Jusch musiw Julku postawyty,za neju stojit` wsja kolyschnja opozycija.Jakscho by win naznachyw kohos` inschogo,win stojit` mizg dwoma wohnjamy:zahid i centr-schid jakyj na njoho i tak dostatnjo ryje....Po druge jakscho win oprawdaje naschi pobojuwannja:ne dotrymatysja swojich obicjanok i bude krasty jak i inschi pered nym,(opasy BOZGE).To Tymoschenko dlja njoho chid konem.Pered zachidnym switom win powynen buty takozg chystyj,zaraz potechut`dopomohy,inwestyciji Meni zdajet`sja scho zaraz sche rano tischytys`i roslabljatysja!
   
 • 14:36 25.01.2005
  0 0
  мені здається, що Юля--в.о. ТІЛЬКИ через те, що її рада повинна підтримати і виключити зі складу депутатів.

  команда Ющенка за останній час багато разів підкреслювала, що він послідовний і дотримує свого слова. саме тому найперша поїздка, яку він здійснив, була до Росії. Тому що колись давно так сказав.

  а Юлі прем"єрство він обіцяв ще влітку. То чому тут мав би відмовитися від свого слова?
   
 • 14:58 25.01.2005
  0 0
  Юлія Володимирівна знищить "совєтську систему управління людьми".
  Ця система дістала багато розумного, порядного народу.
  Люди підтримали тих, кого "система" протиставила собі.
  При цьому полегшення отримають всі, від Кравчука до останнього митника, яких ця система не "підтримувала матеріально", а робила їх злочинцями.


   
 • 15:06 25.01.2005
  0 0
  Всі так оптимістично настроєні щодо Тимошенко-прем"єр, а я думаю, що те, що вона не докрала тепер досить успішно продовжуватиме розкрадати. При всій симпатії до Ющенко, Юля - ганьба, позор України. Не розімую, як він міг з нею звязатися?
   
 • 15:43 25.01.2005
  0 0
  2Ольвія

  В природі є люди які споживають, а є ті які відтворюють.
  "Система" це є споживач при владі.Відтворювачів матеріальних благ "система" знищувала, гнобила і заставляла принижено підкорятись поневолювачам і катам.
  Ви мабуть відноситесь до перших-споживачів.
  Юлія Володимирівна відноситься до відтворювачів.
  Це треба просто осягнути розумом.

   
 • 16:44 25.01.2005
  0 0
  На жаль, не можу дати ніяких прогнозів.
  Що буде, як буде - невідомо.

  Можу хіба що висловити припущення, що Кінах стане Віце-прем`єр-міністром.
   
 • 18:03 25.01.2005
  0 0
  Ольвіє, не смію питатися, ви якісь телеканали, крім ОРТ та НТВ дивитеся?
   
 • 09:58 26.01.2005
  0 0
  Віва ель Презіденте!
  Да здраствуєт революція!

  З.І. Хоча Порошенка за його буржуазні витівки слід було під революційний трибунал
   
 • 10:02 26.01.2005
  0 0
  "те, що вона не докрала..."
  А за руку хто вхопив?

  Може й так було, а з України борг в розмірі 5 млн. дол. США втулила "братській державі".
  Що би ми не казали про необхідність викорінення корупції, це є утопія. Навіть у найбільш розвинених країнах таке явище присутнє - така вже мерзенна природа людини. Один з відомих політичних лідерів, а нині президент однієї з найбільш розвинутих Європейських країн казав, що люди при високій владі крали, крадуть і крастимуть завжди, але тоді в державі буде порядок, коли крастимуть по совісті.
   

Тимошенко виконує обов"язки прем"єра. Що далі? Ваші прогнози.

Наші Друзі: Новини Львова