Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 20 вересня 2020 року

ЮЩЕНКО ПРЕЗИДЕНТ! ПЕРЕМОГА!

Переглядів: 4320
Додано: 20.01.2005
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 44
 • 05:02 20.01.2005
  0 0
  Мы выиграли!!!!!!! Ющенко - ПРЕЗИДЕНТ!!!!!
   
 • 05:54 20.01.2005
  0 0
  Дивився суд цілий день у середу - одним словом цирк на дроті.
   
 • 08:44 20.01.2005
  0 0
  пам"ятаю, як я перед 31 жовтня переживала дуже, думала, оце тепер найважливіший день, все зміниться! де ж тоді могла подумати, що чекати треба буде ще 3 місяці!!! ))
   
 • 09:00 20.01.2005
  0 0
   
 • 11:19 20.01.2005
  0 0
  yuschenko vygrav, mozhe z vashoyu dopomogoyu...
  govoryty pro te scho "my vygraly" sche zarano, hocha yak komu, mozhe diisno vy, klyubitsy, "vygraly", a ukraina znov tam de bula...

  Ale, sche ne vmerla Ukraina!
   
 • 11:32 20.01.2005
  0 0
  Поздоровляю всіх з Перемогою! Поздоровляю з першою перемогою і всю Україну!

  Ми доказали, що спільними зусиллями ми зможемо створити достойне життя собі і своїм дітям!

  А тим, хто проти - прошу приєнуватися до мітингуючих на Сході і Півдні: під совєтські і російські прапори, за голубі забори, під гасла "Нам отступать некуда - за нами Москва!" Вперьод, товаріщі!
   
 • 12:35 20.01.2005
  0 0
  Так, ми виграли, але ще не перемогли. Бо крім одвічної української болячки "три кандидати на одну булаву", з"явилися ще й помаранчеві самозванці. Отой рабинович, який зробив усе, щоб знищити перед виборами опозиційну пресу в Україні, тиждень тому виступав на з"їзді Всесвітнього єврейського конгресу в Єрусалимі від імені... українського народу, що переміг режим Кучми-Януковича. А його газетки й далі працюють на розкол команди Ющенка. В областях місцеві фальсифікатори з адміністрацій терміново замовляють портрети Ющенка на повний зріст і помаранчеві прапори. бомжі, котрі окупували спорожнілі намети на Майдані розповідають іноземним туристам, як вони разом з Леді Ю ходили на барикади... Перелік можна продовжити. Тому радості у мене поки що немає. Як кажуть москалі, мідні труби - то найстрашніше випробування.
  Але для мене головне - що народ помітно змінився. Навіть просто на вулицях Києва я спостерігаю значно більше приязних поглядів, ввічливої розмови, ніж то було до початку Спротиву. Люди почали вірити в себе! Аби тільки цю віру не вбили, бо тоді точно Україні кінець.
   
 • 13:53 20.01.2005
  0 0
  А хто сказав?
  Поки сонце зійде, роса очі виїсть.
  То це про нас людей, які живуть в Україні.
  Ми хочемо, але є ті які не хотять, щоб ми жили.
  Все нам дістається тяжко і довго ми чекаємо на своє щастя.
  Але це, як в коханні-чим більше чекаєш, тим більше хочеться.
  Розвал Кучмостану, це не самоціль.
  Побудова красивої України з щасливими і небайдужими до себе людьми, то є життєва теорема, яку треба втілити в Україні.
   
 • 21:14 20.01.2005
  0 0
  Зараз саме час позначити певні пріоритети Нової України, на реалізацію яких буде спрямовуватись державна політика.

  У внутрішній політиці мене особисто цікавить розвиток української мови(книговидання, кінопродукція), фінансування якого мало б здійснюватись за окремою комплексною програмою, запровадження квоти у щонайменше 50% радіо- та телеефіру українською мовою, та питання історичної справедливості--а саме, реабілітація підпілля ОУН та вояків УПА, 14-ї Ваффен-гренадерської дивізії СС "Галичина", батальйонів "Нахтігаль", "Роланд", "Пума"--українських формацій Другої Світової війни.

  У зовнішній політиці--"Геть від Москви!"(С)М.Хвильовий.

  З повагою,
  Кальтенбруннер.
   
 • 22:43 20.01.2005
  0 0
  1небайдужий -
  Кальтенбруннер - ОУН и УПА ещё можно обсудить. Если люди боролись за идею со ВСЕМИ захватчиками - это укладывается в понимание.
  А вот по поводу дивизий и батальонов СС - ОДНОЗНАЧНО (по решению МЕЖДУНАРОДНОГО трибунала) - это преступники и предатели украинского, а в то время и советского народов. Так же, как и РОА Власова. Ну, с ними пусть русские разбираются.
  Не надо устраивать провокации.
  Хотя Ваш ник сам за себя говорит.
  А вывод - немецких нацистов - под украинские пули!
   
 • 23:53 20.01.2005
  0 0
  А, невже Костянтин Костянтинович із пекла "пожаловалі"? Ну, що солов’їну українську мову декому і тепер вживати не хочеться--не дивина....

  "Кальтенбруннер - ОУН и УПА ещё можно обсудить"

  Розумієте, шановний маршале, Вашого дозволу на те, що можна, а що не можна "обсудіть" в контексті нашої історичної спадщини, ми запитувати поки що не будемо. Та й ПРОСИТИ у нашої нової влади--теж. А ВИМАГАТИМЕМО.

  "А вот по поводу дивизий и батальонов СС - ОДНОЗНАЧНО (по решению МЕЖДУНАРОДНОГО трибунала) - это преступники и предатели украинского, а в то время и советского народов"

  Ой, як цікаво виходить. Радянський народ--це фікція, нонсенс, що існував лише у віртуальній реальності, продукованій ГЛАВПУРом, хоча ерзац-субстрати невдалого соціального експерименту дивовижним чином дожили і до наших днів--див. ТРК "Україна".
  Щодо українських батальйонів "Нахтігаль", "Роланд" і "Пума"--то вони підпорядковувались німецькій військовій розвідці--Абверу, та до системи СС жодного стосунку не мають. Матеріалів Нюрнбергського трибуналу Ви, шановний представник "советского народа", звичайно ж, не читали, бо там чітко вказано, що особовий склад військ, мобілізований до бойових формувань СС, можна вважати злочинцями лише за умови скоєння військовослужбовцями злочинів. Наведіть перелік вояків 14-ї Ваффен-гренадерської дивізії, що постали перед судом та були засуджені....

  Вони воювали за Україну. А Рокоссовський, Ватутін, Конєв--ні. Геть руки від НАШИХ героїв!
   
 • 02:36 21.01.2005
  0 0
  Цитата:
  по решению МЕЖДУНАРОДНОГО трибунала) - это преступники и предатели украинского, а в то время и советского народов.

  Іномовний слабо орієнтується в історії,як і в праві. Таких агітпромовських заяв ми ще будемо чути багато. Бо у багатьох код в мозку і коли чують "СС" , то у них на це вже готова відповідь. Вони навіть не задумуються над тим що говорять . Хоча на рахунок ОУН і УПА коди потрошки перестають працювати. Але не у всіх.
   
 • 06:27 21.01.2005
  0 0
  З Кальтербруннером не погоджуюся. Насамперед потрібно розібратися з сьогоденням, тоді братися за українізацію і пошуки історичної справедливості. Воров(Ахмєтова, Пінчука, Медведчука, Кравчука, Кучму, Рабіновіча ... ) на гільотину. Тоді можна говорити, що отримали ми президента, а не чергового злодія.

  Перемоги не відчуваю поки ця зараза на волі.

  2 Рокоссовский
  В гілці Галичина є одна з старих тем, яка називається "Дивізія". Всього лиш 3 сторінки дискусії, але багато корисних посилань, інформаціяї, щоб дати собі раду собі з цим питанням. І дискусія, хоч коротка, але змістовна. Пропоную там і продовжити дискусію щодо дивізії, бо інформації для роздумів там достатньо
  http://www.ukrcenter.com/forum.asp?message_id=464
  Сподіваюся, що стане вам у пригоді. Бо справді це дуже цікава сторінка в історії Галичини, перекручена і згвалтована як при Совєтах - так і при Україні.
   
 • 08:35 21.01.2005
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський - благодарю за ссылку, материал обязательно изучу.
  Однако скажу одно - как бы там ни было, в тех условиях (1941) люди выбирали свой путь. Путь борьбы с захватчиками - это свято, путь предательства и вылизывания задницы захватчикам - это мерзко.
  Я смотрю, уже начинается дерибан - "Да, дивизия СС, а вот батальон-то не СС". А вот почему люди там оказались???
  Да и категории. "Батальон".
  Сравните с 1 Украинским, 2 Украинским, 3 Украинским фронтами, ЧФ и Дунайской флотилией.
   
 • 08:54 21.01.2005
  0 0
  А ви хоч побіжно ознайомтеся з матеріалом(хоча б те що в темі викладено по дивізії "Галичина", а там ще крім того є посилання на окремі сайти) і задайте це питання у відповідній темі і я вам відповім. Ви ж не читали навіть.
  У цій темі це неактуально обговорювати, бо думаю що Ющенку насрати(за перепрошую) на цю несправедливість.(дай бог щоб я помилявся) Принаймі зараз це не на часі.
  Зараз пшеки знов гундосять про вшанування своїх карателів пантеоном з образливими для українця надписами на львівському, начебто у відплату за підтримку поляками помаранчевої революції. Пантеон вже їм збудували. Тоді Ющенко активно полякам помагав, навіть вибачився від нашого імені.
  Не хотів би щоб Галичина знову постраждала у цих українських(київських) авантюрах, навіть якщо вони помаранчеві.
   

ЮЩЕНКО ПРЕЗИДЕНТ! ПЕРЕМОГА!

Наші Друзі: Новини Львова