Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 17 січня 2021 року

Сенсаційна стаття в "The New York Times"

Переглядів: 4012
Додано: 18.01.2005 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 16
 • 04:23 18.01.2005
  0 0
  Цікава і сенсаційна стаття в "The New York Times" про те, як СБУ та армія недали Януковичу разом із МВД почати громадянську війну. Хто що про це думає? Тут російський переклад.

  http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/january/17/...

  Часом складається враження, що сама СБУ спланувала Помаранчеву революцію.
   
 • 04:34 18.01.2005
  0 0
  Ось декілька цитат:

  """Когда над митингом на Площади Независимости пошел мокрый снег, среди палаток демонстрантов появился полковник Службы безопасности Украины (СБУ) в штатском. Хотя его учреждение – преемник КГБ, его миссия, говорил он, не направлена против демонстрантов. """"


  """Одновременно высокопоставленные сотрудники разведки лихорадочно звонили по защищенным телефонным линиям, в одном случае сотрудничая с генералом армии, чтобы убедить МВД повернуть назад. """"


  """"Были выпущены предупреждения, в которых говорилось, что применение силы против мирных демонстраций незаконно, и если войска МВД войдут в Киев, армия и спецслужбы будут защищать мирных жителей, сообщил один из лидеров оппозиции, ставший очевидцем некоторых разговоров, и Александр Галака, глава службы военной разведки (ГУР), сделавший несколько звонков. """"""


  ""В ходе кризиса группа офицеров украинской разведки, не пожелавших действовать по плану администрации президента Леонида Кучмы, стремившейся передать власть премьер-министру Виктору Януковичу, начала внутреннюю борьбу. Силовики действовали против этого плана. """


  """"Сотрудники СБУ и Рыбачук заявили также, что примерно за неделю до выборов, 21 ноября, личная встреча с Януковичем вызвала у Смешко такое отвращение, что он подал заявление об отставке и поклялся никогда не работать с премьером. """"


  """"Ющенко попросил усилить безопасность его штаба. Смешко согласился предоставить ему восемь специалистов из антитеррористического подразделения "Альфа" и организовать охрану штаба бывшими сотрудниками СБУ. """


  """"Кучма говорил со своим протеже(Януковичем) ледяным тоном. "Вы слишком осмелели, Виктор Федорович, если говорите со мной таким образом, – сказал он, по словам Билоконя и Смешко. – Вам бы стоило показать свою храбрость на Площади Независимости". """"


  """По словам Тимошенко, она с удивлением наблюдала за тем, как силовики, а потом и Петрюк звонят и предупреждают МВД, "что они на стороне народа и защитят людей, и МВД, если его войска войдут в город, придется иметь дело не только с безоружными людьми, но и армией" и спецназом разведывательных служб. """"


   
 • 04:38 18.01.2005
  0 0
  Останнім часом появляються викривальні статті про начальника СБУ Смешка. І ось відповідь. Чомусь в "The New York Times". Цікаво що буде далі? Взагалі я симпатизую нашим спецслужбам в принципі. Кучму підслухали, в Ірак радари продали так, що їх ніхто не може знайти, тепер янучарів прослуховували, попередили громадянську війну...
   
 • 09:51 18.01.2005
  0 0
  Та видається, що вони слухають кого тільки заманеться. Аж смішно. Подумаєш: варто лише щоб комусь забаглося - і вже маємо новий касетний скандал з найконфідеційнішої розмови. Що там актуально зараз. Ющенко-Зінченко чи Тимошенко-Порошенко.
   
 • 21:41 18.01.2005
  0 0
  В мене теж таке враження було... А спецслужби - то мабудь найголовніше в державі...
   
 • 00:18 20.01.2005
  0 0
  А у мене таке враження, що надмірне захоплення спецслужбами на пострадянському просторі шкідливе для суспільного здоров’я. Вже маємо Пукіна і Лукашенка з всесильними спецслужбами, пару років назад молилися на колишнього гебіста Марчука.

  "Шо за ностальгія, чого вам щас не хвата, тюрми?"
  (с)Лесь Подерв’янський.
   
 • 19:15 20.01.2005
  0 0
  Ну в нас на Україні СБУ дійсно добре працює. На то воно і СБУ.
  Прослуховування ведеться нетільки політиків.
  Один працівник СБУ говорив, що телефонні лінії посадовців, підприємців, організаційних установ і т.д. проходять через комп’ютор. Якщо під час розмови лунають певні слова із списку наприклад на 100 слів, типу "президент", "терорист", "гроші" і т.д. Автоматично включається компютор і начинає записувати вашу розмову.
  Так що по телефоні на україні зайвого говорити не варто.
   
 • 19:49 20.01.2005
  0 0
  "президент", "терорист", "гроші"
  ... "печеня"
   
 • 09:09 21.01.2005
  0 0
  Те про що ми і так всі здогадувались: одні люди роблять історію, інших в ній згадують. Так мабудь завжди було і буде
   
 • 09:33 21.01.2005
  0 0
     Трохи не мав часу , тому відповів на ці нісенітнеці про всесильне справедливе СБУ коротко. Проблема в тому, що суспільство не може подорослішати - все як в далекому дитинстві вірять в космонавтів, хитроумних розвідників, офіцерську честь військового, чесного міліціонера. В реальному житті космонавти покривають небезпечних рецедивістів; військові не просихають і тільки вміють що красти, збивати цивільні літаки, душать людей, а щодо честі - то більше її в повії ніж в українського офіцера; міліціонери грабують перехожих, стріляють зернята в бабок, а наше СБУ покриває брудні обурутки, обслоговує інтереси злочинців, розправляється для виду з неугодними(то те що було до і під час Майдану). Тому припиняйте тут пускати дитячі соплі і розводити юнацькі фантазії. Даю установку:
     СБУ покривало, розкрадало, розбазарювало і карало конкурентів.
     Тепер вони елегантно рятують свою дупу, коли поїзд пішов і бачу що це має відгук в юнацьких серцях.

  Загально відомо, що голова СБУ людина Медведчука і Кучми - перевірена на вшивість. Марчук міг чого доброго запороти - прийти на майдан як Радецький, прослідкувати як Кучма і Ко розкрадає і замітає сліди(ну те що входить в обов’язки СБУ). А Смєшко, Піскун виконали свою справу на відмінно і далі дурять поки ахмєтови, пінчуки замітають сліди.

  Смішно навіть коментувати цю качку - це елементарний злив дезінфи в СМІ іншої країни по своїм каналам(певно ще й за наші гроші). З однією метою - ввести народ в оману, щоб мати змогу замісти сліди і домовитися з новим хазяїном, уникнути відповідальності перед законом.
  Адже клубок всіх злочинів розпутується від СБУ і прокуратури, але не від Смєшкової. Їх мета полтягнути час, запудрити мізки, завести слідства у глухий кут.

     Он вже справа на донецького ВОРА АХМЄТОВА відкрита (вкрав 8 мільярдів з бюджету в жовтні), але дуже сумніваюся що ціль Смєшка розпутати цю справу.
   
 • 09:39 21.01.2005
  0 0
  Цитата:
  Те про що ми і так всі здогадувались: одні люди роблять історію
  поки я писав і ви попалися

  Робили історію - Кучма, Ахмєтов, Пінчук, а Смєшко - це тільки проста їх шістка. Після використання сили Кучма разом з своєю Людочкою, донею і злодієм зятем міг залишитися не тільки без бізнесу, а просто бути повішеним десь з своїм сімейством. І тут Смішко ролі жодної не грав - рішення прийняв Кучма.
  Вже були спроби зробити з Кучми захисника майдану , але то якось виглядало смішно.

  Ет побачити б все сімейство Кучм підвішеними десь в ліску
   
 • 07:22 27.01.2005
  0 0
  президент", "терорист", "гроші--- tak vezde ( nu , OK tut u nas pri Bushe, govoryat, chto tak! :-)

  A v SBU mnogie iskrenne ne podderzhivali Yanuka, tam zhe tozhe ludi. V Akademii SBU, tak tochno, mozhno bylo s trudom parochku ludey za Yanuka nayti, ostal`nie-- zas`. :-)

   
 • 18:53 29.01.2005
  0 0
  Я теж думаю, що в СБУ більшість офіцерів Яна не підтримували.
   
 • 19:41 29.01.2005
  0 0
  Я не знаю, як все було в СБУ, але добре знаю, як воно було в ГУР. Стосовно ГУР в статті все вірно, хоча і без деталів.
  Чомусь увага більш звертається на СБУ...
   
 • 19:59 29.01.2005
  0 0
  Можливо,ГУР проявила себе під час виступу ВВ на Київ з позитивної сторони але не ГУР було рушієм революції та причиною її перемоги, а люди.
   

Сенсаційна стаття в "The New York Times"

Наші Друзі: Новини Львова