Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 29 травня 2020 року

Допоможемо росіянам скинути режим диктатора Путіна

 • 22:26 06.01.2005
  0 0
  """Україна СИЛьНО залежит від російскої політики, як на Європейському, так і на світовому рівні, ТОМУ набагато краще дла НАС буде мати в особі цього сусіда справді демократичну країну""""  Поняття "Росія" і "справді демократична країна" несумісні. Тоді не буде Росії. Невже це важко зрозуміти, що у випадку "справді демократична країна" Росія розвалюється на частини і перестає існувати. Це розуміють добре російські політики. Тільки трохи дали свободи,як піднялась Чечня. Всі решта республіки федерації ще мовчать , бо не настав час. От розвалити Росію за допомогою демократії це гідний пошанування вчинок.

  Народи Російської Федерації,ми віримо в Вас!!!
   
 • 14:40 07.01.2005
  0 0
  2 Seneka

  Не маю бажання заглиблюватися у безпредметні діскусії з опонентами, які не здатні прислухатись до аргументів, а натомість усю власну доказовість основують на догматичних твердженнях типу:

  " Москалі - бидло. Їм свободи не потрібно. Як їм дати свободу, то не знатимуть що з нею робити і назад у ярмо попросяться."
  " Поняття "Росія" і "справді демократична країна" несумісні."

  Або безпідставно заявляють, що:

  " Помаранчеве повстання не планувалось."

  Якби не планувалося, то закінчилося б усе сумнозвісними подіями "України без Кучми" - тобто бійками з ОМОНом
  та арештами. Тільки ідіоти можуть думати інакше. Тут наведу ще кілька ваших фраз щодо вказаних подій "України без Кучми":

  " Такої революції не було. Були мітинги але не повстання. "
  " Можна наводити ще купу причин чому акція "Україна без Кучми" не переросла в повстання." [Тут ви наводите низку причин, але жодної стосовно браку організації.]

   
 • 17:01 07.01.2005
  0 0
  Кий: Цитата:
  Не маю бажання заглиблюватися у безпредметні діскусії з опонентами, які не здатні прислухатись до аргументів - уВас самий сильний аргумент це брак клепок в мене і Сенеки,
  І ще, ви говорите про слабку організацію акції Україна без кучми, але забуваєте що Помаранчева революція також не була достатньо організованою, більше того я стверджую що її керівники не очікували такої народної підтримки, на вказував і факт відсутності будь якого конкретного плана дій, звичайно Вам вельмишановний, замало моїх "ідіотських" аргументів, раджу прочитати інтервью з Томенко на укрправді (при Різдві лінуюсь шукати лінк) в якому він розказує наскільки несподіваним для штабу була така кількість людей на майдані.
  Отож бо якби українці не були морально готові до революції нічого б і не відбулося.
  Цитата:
  Хоча хто зна, може вам з Канади і невидно.
  До Вашої вельмишановної уваги я постійно проживаю у Львові, а через роботу час від часу буваю у Києві і Донецьку

  Сенека : Цитата:
  у випадку "справді демократична країна" Росія розвалюється на частини і перестає існувати.

  Чорт, ніколи про це не думала, але саме так і буде

  Зразу після свят починаю підтримувати російську демократію
   
 • 17:41 07.01.2005
  0 0
  Росія - величезна, багатонаціональна, потужна країна з великим потенціалом. Нерозумно представляти, що всі проблеми в ній відбуваються від неповноцінності російського народу. По-перше, російський народ непереможний. І він це довів. По-друге, демократія Росії можлива, і буде. Сьогоднішні проблеми Росії - слідство захоплення влади силовими структурами, відсутність реформ і економічної політики як такої.
  Ми щойно були майже в ж становищі. Так не слід зловтішатися. Та й Україна практично ще з цієї ями не вийшла. Тож рано комусь допомагати. Треба ще себе зробити так, аби не хиталися п’яниці вулицями, щоб не гадили в під’їздах і не ламали ліфти, дитячі майданчики. За інтелектуальному потенціалу сьогодні США, Росія і Україна очолюють світовий рейтинг. Причому, Штати за рахунок колишніх наших співвітчизників. Більша впливових людей у Союзі, так і нині Росії - вихідці з України. Вони в момент перехіду кордону ставали неповноцінними???
  А все просто. Україна - незалежна держава. У неї є сусіди. З ними треба торгувати і співпрацювати. На вигідних для України умовах. Усе решта - просто слова. Якщо Україні вигідніше з демократичної Росією, підтримуватимемо в ній демократичні руху. Якщо ні - не будемо.
  Але спочатку давайте зробимо так, щоб люди не їхали з України на заробітки, щоб Київо-Могилянка працювала не на Штати, щоб по нашим дорогам можна було їздити, щоб гаряча вода була не тільки в Києві, щоб підприємцю не треба було годувати купу дармоїдів і брати десятки дозволів для цього.
   
 • 17:58 07.01.2005
  0 0
  """" Треба ще себе зробити так, аби не хиталися п’яниці вулицями, щоб не гадили в під’їздах і не ламали ліфти, дитячі майданчики. """"

  От вже і конструктив появився. Все правильно. ПОтрібно повністю звільнятись від культури чи швидше безкультур"я, котре приніс нам старший брат.


  "" По-перше, російський народ непереможний. І він це довів. """

  Можна запитати як він це довів?. Якщо говорити про гідне життя, то в Росії його ніколи "народ" немав. Якщо говорити про війни, то "російський народ" завжди їх перший провокував. Потім встеляв трупом землю,а далі ці території завойовували економічно вже інші держави і "російський народ" черговий раз залишався з "дулею". Порівняйте "російський народ" з "американським народом" або з "німецьким народом". Першого дійсно ніхто не перемагав. НІ комуністи, ні фашисти ні бандити. Та й програв "російський народ" війну "американському народу". І порве на шматки "російський народ" Росію при першій же можливості. Одна частина "російського народу"(чеченці) вже відриває ласий шматочок від іншої частини "російського народу" при першій кращій можливості. І еліта російська це розуміє. Етнічні москалі придатні лише для правлячої еліти,хіба,як гарматне м"ясо, що дійсно вони не раз довели.

  А тепер ще декілька фраз:

  """" За інтелектуальному потенціалу сьогодні США, Росія і Україна очолюють світовий рейтинг. """" - """Більша впливових людей у Союзі, так і нині Росії - вихідці з України. """"

  """"Нерозумно представляти, що всі проблеми в ній відбуваються від неповноцінності російського народу."""" - """ Більша впливових людей у Союзі, так і нині Росії - вихідці з України.""""
   
 • 17:58 08.01.2005
  0 0
  Думаю, що треба допомогти "російському народові" розвалити Рассєю. І ПОмаранчева Революція це перший крок до цього. Я за демократію в Рассєї.
   
 • 18:55 08.01.2005
  0 0
  2 Pike

  " уВас самий сильний аргумент це брак клепок в мене і Сенеки "

  Зауважу, що Ви, шановний, самі дійшли такого висновку. Я лише подав твердження, що "лише <особи певного психічного складу> можуть думати інакше", а потім навів кілька цитат (доречі не ваших).

  " раджу прочитати інтервью з Томенко на укрправді (при Різдві лінуюсь шукати лінк) в якому він розказує наскільки несподіваним для штабу була така кількість людей на майдані. "

  Як би я планував повстання, то це інтервью навіть написав би заздалегідь. Як людям таке казати, то вони починають вірити у власні сили.

  Я переконаний, що помаранчева революція була ретелно <і своєчасно> спланованою <розумними лідьми> акцією з використанням крутих методів пропаганди , і лише завдяки ціому завершилася успішно.

   
 • 18:59 08.01.2005
  0 0
  Цитата:
  """" За інтелектуальному потенціалу сьогодні США, Росія і Україна очолюють світовий рейтинг. """" - """Більша впливових людей у Союзі, так і нині Росії - вихідці з України. """"
  Цитата:
  """"Нерозумно представляти, що всі проблеми в ній відбуваються від неповноцінності російського народу."""" - """ Більша впливових людей у Союзі, так і нині Росії - вихідці з України.""""

  То виходить що оце рідні нам за національністю посадові і впливовві особи українського походження нашій країні зла бажають? Щось мені мало віриться.

  Знаю, що біля 30 % населення російскої імперії петед ВВ І складали українці. Знаю теж, що у Росії насьогодні найбільша у світі українська ді аспора (4 млн здається = 3 %, якщо не помиляюсь). Проте мені якось не віриться, що усі вони зайнають керівні посади (дивився недавно передачу власне про них).

  Цитата:
  Етнічні москалі придатні лише для правлячої еліти,хіба,як гарматне м"ясо, що дійсно вони не раз довели

  Якось непереконливо.
   
 • 19:03 08.01.2005
  0 0
  Переконливо, переконливо. Пригадайте останню війну. порівняйте скільки загинуло військових німців і військових червоних. Почитайте спогади німецьких офіцерів. Почитайте,як Жуков розмінував мінні поля під Берліном. Прикладів багато.
   
 • 19:06 08.01.2005
  0 0
  А цитати , типу
  """"""""Нерозумно представляти, що всі проблеми в ній відбуваються від неповноцінності російського народу."""" - """ Більша впливових людей у Союзі, так і нині Росії - вихідці з України.""""

  подає ніким неперевершений москвофіл SeRg™. Навіть наш Дикий Нет перед ним ховається.
   
 • 19:26 08.01.2005
  0 0
  Ну це і так зрозуміло, що такі цитати повний маразм. Проте і користуватися їх конюгаціями варто лише щоб показати недалекість автора, а не для доведення власної точки зору.

  Ідеться не про те, що російські правителі трактують (трактували, і як нічого не міняти і надалі будуть трактувати) власний народ як бидло. Це звісно стало частиною російскої культури, проте не найважливішою частиною.

  Зрозуміло теж, що якщо рабу у десятому поколінні дати свободу, то він скорше за все не знатиме що з нею робити, і попроситься назад до власника. Я лише намагаюся переконати вас, що всі люди при народженні однакові, і все залежить лише від виховання. (Не буду заглиблюватися у ідеологічні корені не визнаних нуково расисцькич і шовіністичних вчень). Російські діти нічим не гірщі за українських. Тому вони також заслуговують на шанс жити у демократичній країні. І такий шанс для них наразі може дати лише підтримка зі сторони інших держав, і зокрема України.
   
 • 19:41 08.01.2005
  0 0
  """"Російські діти нічим не гірщі за українських.""""

  При чому ту діти? І що ви маєте на увазі під терміном "російські діти"? І чому якраз "російські". Будь яка дитина повинна жити у теплі,достатку і спокої.
   
 • 21:14 08.01.2005
  0 0
  "Уж и как у нас, ребята,
  Стало быть, царь дурак.
  Царь дурак-батрак
  Сопли жмет в кулак,
  Строит Питер-град
  На немецкий лад.
  Видно делать ему
  Больше нечего,
  Принялся он Русь
  Онемечивать.
  Бреет он князьям
  Брады, усие,-
  как не плакаться
  Тут над Русию?
  Не тужить тут как
  Над судьбиною?
  Непослушных он
  Бьет дубиною".

  А що укра1нськ1 д1ти жиють краще в1д москальських п1сля 26 грудня? п1сля Нового року?

  Слава Укра1н1!
   
 • 21:37 08.01.2005
  0 0
  Хлопц1, 1 взагал1...шо це в вас за "манька": вы шо за к1лька дн1в вже пройшли т1х "ш1сть покол1нь"?

  Ображуете: т1 що на сход1 "раби"...

  Щиро бажаю вам вбити в себе рабське! Залишить того Пупк1на, поверн1ться до вого св1точа-Ющенка! Заж1в1ть сам1 як люди,
  пот1м в1зьметеся повчати 1 екпортувати СВОЮ демократ1ю...

  Най ж1е в1льна Укра1на!
   
 • 23:13 09.01.2005
  0 0
  Думаю, що поки що Україні експортувати демократію рано, порібно спочатку збудувати демократію. Щоб не було так як в 91, ті що були при комуністах ті і залишилися при владі, хіба що назву поміняли. А тепер бачу також перефарбовуються. А Вову залишати нічого, треба тримати глаз і глаз, тому що він всєгда тут как тут. І непогано б було для всіх, якщо б імперія Путіна сделала послєдній вздох, тоді б було більше гарантій, що все ОК.
   

Допоможемо росіянам скинути режим диктатора Путіна

Наші Друзі: Новини Львова