Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 06 березня 2021 року

Юля Тимошенко - це справжній президент

Переглядів: 36590
Додано: 02.01.2005 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 267
 • 12:47 25.09.2007
  0 0
  До: Ariana - #120111
  О, я тільки тішуся з того, що міністром зак. справ є людина здатна зарепрезентувати Україну, а не околицю "матушкі-Росії" уявіть, що цим міністром міг бути хтось з Яникових підлабузників
   
 • 12:48 25.09.2007
  0 0
  До: Ariana - #120109

  Цитата:
  ПР і без цього переможе вони з "любими друзями" вже все давно поділили а так принаймні ваша совість буде чиста, що ви не підтримали таких же олігархів

  Без БЮТу НУНС однозначно не створить більшості. Стосовно "злитися" з П.Р. - малоймовірно, бо для чого тоді перевибори, якщо вони це могли і раніше зробити.Тобто НУНС непередбачуване, але не настільки.... А от коли західняки проголосують: частинка за непрохідну партію, а решта-проти всіх, то тоді дійсно совість буде забруднена, що віддали всю повноту влади П.Р. Там в такому випадку і опозицію нікому буде створювати. Тому ваше гасло рівнозначне: "Всю владу - П.Р.".
   
 • 13:00 25.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #120115
  Цитата:
  А от коли західняки проголосують: частинка за непрохідну партію, а решта-проти всіх


  А хто Вам таке сказав, що "західняки" так голосувати збираються??? Не все те правда, що Юля каже
   
 • 13:01 25.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #120115


  Цитата:
  А от коли західняки проголосують: частинка за непрохідну партію, а решта-проти всіх, то тоді дійсно совість буде забруднена, що віддали всю повноту влади


  Я за Свободу агітувати не буду але якщо всі казатимуть що вона не прхідна то вона і не пройде, а якщо всі проголосують то пройде принаймні у вас галичан буде своя фпракція у ВР

  Цитата:
  Без БЮТу НУНС однозначно не створить більшості. Стосовно "злитися" з П.Р. - малоймовірно


  Хочете мій розклад коаліція -НУНС +ПР+хтось третій Литвин наприклад, а БЮТ з КПУ "опозиція" Ющенко не пустить ЮЛю до прем"єрства а ПР для нього не поганний варіант , тим більше що Україну вони вже поділили
   
 • 13:03 25.09.2007
  0 0
  До: Ariana - #120120


  Забула ,а Юрась Луценко міністр внутрішніх справ , а може і віце-прем"єр з питаннь безпеки заодно
   
 • 13:07 25.09.2007
  0 0
  О, невже Литвин прохідний? Вперше чую і що означає - Україну вони вже поділили? Ви вже не вперше на цьому акцентуєте. Пишіть в такому разі "на мою думку", бо не розумію, на якій підставі Ви так безапеляційно стверджуєте.
   
 • 13:09 25.09.2007
  0 0
  Цитата:
  Ющенко не пустить ЮЛю до прем"єрства


  ага, таке враження, що весь світ змовився проти білої і пухнастої а Ющенко, то той просто ночами не спить, думає як би то Юлю пообмежувати у владі
   
 • 13:10 25.09.2007
  0 0
  До: lika - #120114

  Цитата:
  Мені якраз здається що Свободі пройти Юля не дасть, з її закликами не голосувати за непрохідні партії а хто прохідний визначаємо МИ!!! Зрештою, саме МИ колись зробили прохідною її партію. Тому якщо є бажанна - треба голосувати за Свободу.

  Я не заперечую, що Юля зважає на об’єктивність "прохідності" і впливає на цей процес. А стосовно того, хто визначає, то для мене показником можуть бути попередні (майбутні) вибори до місцевих Рад. Тут і соц.досліджень ніяких не треба.
   
 • 13:11 25.09.2007
  0 0
  Цитата:
  О, невже Литвин прохідний?


  може пройти , вірніше можуть пропустити бо політик він гибкий

  Цитата:
  Пишіть в такому разі "на мою думку",


  хай на мою думку, на підставі , а хіба це не видно ? що Ющенко з Ахметовим вже давно знайшли спільну мову ваш Захід наш Схід
   
 • 13:15 25.09.2007
  0 0
  До: lika - #120124


  Цитата:
  що весь світ змовився проти білої і пухнастої


  Вбити Юлю Рогоза (с)

  нє, при розподілі ресурсів білих і пухнастих не буває просто Порошенко з Ахметовим Юля з Приватом на фіг не потрібна
   
 • 13:57 25.09.2007
  0 0
  Попили жіночки кави,та й ну гадати на гущі.
   
 • 11:02 24.01.2008
  0 0
  БЮТ не може не стояти на українських засадах через географію виборців.Ющ себе дискридетував змовами з "донецькими" а в інших малий рейтинг тож крім неї нікому
   
 • 14:11 18.03.2009
  0 0
  "Справжньому президенту" присвячується:

  http://www.youtube.com/watch?v=gTk9ReK0rKs
   
 • 00:05 27.03.2009
  0 0
  Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета «Блоку Юлії Тимошенко»

  http://farysei.narod.ru/


  Постійні скандали і роздори у вищих ешелонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль «Блоку Юлії Тимошенко». У зв’язку із цим у книзі приділено значну увагу діяльності цієї політичної сили. Наводиться чимало маловідомих або і зовсім невідомих фактів щодо майже половини народних депутатів України від БЮТ та вождів цієї бізнес-політичної організації. Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.
  http://zvukraine.lviv.mobi/wp-content/uploads/2008...

  http://zvukraine.lviv.mobi/wp-content/uploads/2008/10/8653543.jpg
  "Наступна частина містить чимало цікавого про родовід лідера блоку. Згідно з поданими письменником документами, діда за лінією батька Юлії Володимирівни звали … Абрам Кельманович Капітельман, батька ж відповідно – Володимир Абрамович Григян. «Мене обурює не походження Прем’єрки, а те, що вона приховує правду, коли йдеться про національне походження. Інші, наприклад, той же Фельдман, ніколи не соромилися свого коріння, ба навіть всіляко демонструють і підкреслюють належність до єврейства. Навіщо відверто обманювати людей? До того ж вважаю, що керувати народом має людина, кровно з ним споріднена і віддана йому», – каже письменник."

  Джерело: http://zvukraine.lviv.mobi/?p=2959  Про пугало антисемітизму  У книзі «Макуха» називаються конкретні факти відверто шкідницької і деструктивної роботи бютівських верховодів та їхньої організації в цілому. При цьому зауважу, що про велику кількість негідних, фарисейських вчинків вождів БЮТ я навіть не писав, бо хоча й був упевнений у їхній достовірності, та не мав достатніх доказів. Але те, що написано, безперечно, свідчить про підступні, цинічні і нахабні методи політичної боротьби. І хто б їх не вчинив: — українець, росіянин чи єврей, — такі дії його не можуть прикрашати, бо вони негідні. Тому не вартує негідника виправдовувати лише тому, що він етнічний єврей, а його опонента обзивати антисемітом. Зрештою, невже серед українських євреїв бракує порядних людей?

  Зауважу, що першу брутальну сіоністську провокацію проти мене вчинено не бютівцями, а їхніми ідейними попередниками — об’єднаними есдеками 20 січня 2000 р. прямо у сесійній залі Верховної Ради України під час блокування трибуни. Тоді, аби навмисно зірвати роботу парламенту, депутат Г. Суркіс, із яким я ніколи не мав нічого спільного, несподівано і абсолютно безпричинно, напав на мене прямо у головному проході сесійної зали. Зав’язалася бійка. Наступного дня друг Г. Суркіса В. Медведчук, відкриваючи засідання народних депутатів в «Українському домі», заявив, що серед надуманих причин, з яких вони мусили сюди перейти, було фізичне протистояння, яке вчора відбулося у сесійному залі. Тобто самі влаштували провокацію, самі ж і послалися на неї для об?рунтування своїх же явно протиправних дій!


  ================================================================================

  Таргани бояться світла?
  Нещодавно сервер, на якому розміщено дзеркало сайту "Фарисеї" (kin.43i.net), став об′єктом масованих FTP атак. Не можна стверджувати напевно, але, схоже, цього разу ціллю атак стала книга Дмитра Чобота "Макуха або Штрихи до політичного портрета Блоку Юлії Тимошенко". Текст книги було оприлюднено на цьому сайті десь в кінці жовтня, а вже в останні дні січня 2009 р. сервер упав. То тепер на черзі сайт "http://farysei.narod.ru"? (Для порівняння, книга С. Кузіна "Донєцкая мафія" без проблем доступна на кількох сайтах вже не один рік).

  Наразі тексти книг Дмитра Чобота "Нарцис, "Монолітне болото", "Фарисеї", "Ананас", "Макуха" доступні також на сторінках:

  http://farysei.webs.com

  http://exlibris.org.ua/medv/

  http://makuha.webng.com/

  http://h1.ripway.com/aferysty/

  http://j-tymoshenko.livejournal.com/

  http://farysei.narod.ru

  http://kapitelman.webs.com/


  http://ixf.piccy.info.nyud.net/i3/fe/2f/5e654f4089...  На відео показано як Свині (бидлоеліта) з депутатськими посвідченнями від БЮТ заважають народному волевиявленню, блокують дільницю і перегороджують шлях машині з бюлетенями:

  http://www.youtube.com/watch?v=37gVWM-HV9M

  Голос з ролику: "Депутати від Б’ЮТу, ідіть туди куди вас посилають!"

  Ще остання інформація про дії Банди Юлії Тимошенко:

  http://infocorn.org.ua/
   
 • 22:00 14.07.2009
  0 0
  Досить наговорювати на Юлю!!! Відкрийте очі і подивіться на світ! Так, вона не партіот, але й не москальська шавка, як Янукович! На даному етапі Вона НАЙКРАЩИЙ президент!!!!
   

Юля Тимошенко - це справжній президент

Наші Друзі: Новини Львова