Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 17 січня 2021 року

Хто стане прем'єр-міністром...?(можна й як тоталізатор...)

Переглядів: 7864
Додано: 30.12.2004 Додав: БРУДНИЙ ЯНГОЛ  тем: 10
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 87
 • 09:17 05.01.2005
  0 0
  Ги ги
  Пукіну точно не до сміху буде. Знову закатає істерику. Коли побачить себе в розшуку за міжнародні злочини і геноцид.
   
 • 09:23 05.01.2005
  0 0
  Ах Моська, знать она сильна, коль лает на слона.
   
 • 09:36 05.01.2005
  0 0
  Та не сильна вона, Саша. Тільки соплі і воплі, а не політика
  - Югославію, Ірак погавкала, кістку кинули і перестала
  - Афган просрала
  - сьогодні Грузію і Україну, завтра білорусію

  А ще пару років закінчиться нафта і розпиляють останні атомні субмарини на металобрухт, тоді і вже сильною ніколи не буде. уде здавати свої чуркістанські території під військові бази янкі, а частину Китай під розселення по праву забере. І залишиться Масква гола і боса.
  Запоріжжя
   
 • 11:07 05.01.2005
  0 0
  Yab z Vamy sperechavsya. Ce zanadto optymistychnyi varyant. Na ce nikoly ne pohodytsya ameryka, dlya yakoi Rosiya - yaka b vona ne bula - ye havarantom stabilizacii w rehioni , ani chastyna evropeiskykh derzhav. Podyvitsya shcho zakordonna polityka Niemchchyny i Rosii ye maizhe identychna
  Putin & Co. potribni dlya zakhidnioho svitu takozh yako zabezpeczennya pered isliamom (v osonovnomu pislya podij 11 weresnya v USA ta v mynulomu roci v Ispanii). Do toho shche dokhodyt ekonomichno-polityczna borotba z Kyteyem. Odne z chym pohodzhuius to Moskva spravdi prosrala Hruziju i Ukrajinu. Nadijus shcho nazavzhdy


   
 • 11:34 05.01.2005
  0 0
  2 Саша ,Запорожье
  Попередженя за флуд. Навчіться нарешті користуватися форумом.
   
 • 12:48 05.01.2005
  0 0
  Отдже на фінішній прямій четверо
  - Порошенко
  - Тимошенко
  - Кінах
  - Мороз

  Шоколадному зайцю пророкують успіх
  А Юля була б все ж таки найкращим прем’єром
  http://www.pravda.com.ua/archive/2005/january/4/ne...

  Тимошенко також наголосила, що після перемоги Ющенка "бізнес мусить бути відділений від влади".

  "Люди, які мають бізнес, не повинні претендувати на місця в уряді", - сказала вона.

  Коли ведучий став нагадувати, що вона також бізнесмен, Тимошенко сказала: "В 1999 Леонід Данилович Кучма успішно зачистив будь-який мій бізнес".

  "До 1999 року бізнес був випадковістю в моєму житті, політика – моє справжнє покликання", - сказала Тимошенко.

  "Ніякі компанії не належить ні мені, ні моїм друзям, ні знайомим. Покладаючи руку на серце, я скажу, що не маю відношення до жодного бізнесу і не хочу мати".


  Порошенко хай варить свій шоколад ті випускає автобуси, або хай внесе бізнес свій весь в бюджет
   
 • 12:48 05.01.2005
  0 0
  Отдже на фінішній прямій четверо
  - Порошенко
  - Тимошенко
  - Кінах
  - Мороз

  Шоколадному зайцю пророкують успіх
  А Юля була б все ж таки найкращим прем’єром
  http://www.pravda.com.ua/archive/2005/january/4/ne...

  Тимошенко також наголосила, що після перемоги Ющенка "бізнес мусить бути відділений від влади".

  "Люди, які мають бізнес, не повинні претендувати на місця в уряді", - сказала вона.

  Коли ведучий став нагадувати, що вона також бізнесмен, Тимошенко сказала: "В 1999 Леонід Данилович Кучма успішно зачистив будь-який мій бізнес".

  "До 1999 року бізнес був випадковістю в моєму житті, політика – моє справжнє покликання", - сказала Тимошенко.

  "Ніякі компанії не належить ні мені, ні моїм друзям, ні знайомим. Покладаючи руку на серце, я скажу, що не маю відношення до жодного бізнесу і не хочу мати".


  Порошенко хай варить свій шоколад ті випускає автобуси, або хай внесе бізнес свій весь в бюджет
   
 • 14:54 05.01.2005
  0 0
  Тільки Тимошенко "розкорчує" старе і "засіє" нове.

  А це пише Лея Шовкун, Газета "Україна молода"
  =Віктор Ющенко: "Даю слово: ви побачите новий уряд і нових людей при владі"
  ..."Ні лідер партії, ні бізнесмен не може очолювати мій уряд"
  ...- Вікторе Андрійовичу, чи справді, як про це кажуть деякі обізнані люди, між вами і Юлією Тимошенко існує певний таємний протокол, згідно з яким ви пообіцяли їй місце Прем’єра?

  - Є протокол, який передбачає, що моя фракція і я спрямуємо зусилля на підтримку кандидатури Юлії Володимирівни. Я не думаю, що це однозначні обіцянки: от, мовляв, вона точно очолить Кабмін. Зараз тривають переговори, є група, яка, як я вже казав, разом із Юлією Володимирівною формує принципи створення нового уряду. Це означає, що ми обов’язково її підтримаємо, якщо буде висунута її кандидатура, але зараз про конкретних осіб не йдеться. І ми цю розмову принципово не починаємо доти, доки не будуть вирішені всі інші питання формування уряду.=   
 • 16:42 05.01.2005
  0 0
  2 Alex

  *** Ах Моська, знать она сильна, коль лает на слона.

  To pro vas bulo a ne pro RU. Jak ne vtoropaly pro scho jdetsia, to chytajte Krylova. Takyj sobi chlopaka poetychnyj buv, basni pysav.

  Schodo premjera, to dumaju Moroz ne bude. A shkoda. Bo Poroshenko, jak ide v premjery, to lyshe z odnoju metoju - pidtrymuvaty svij vlasnyj biznes, inshymy slovamy krasty u liudej (tobto v nas). Tymoshenko tez na niogo podibna, jiji zajavy schodo vidsutnosti u neji biznesovych interesiv vygliadajut schonajmensche smishno.
   
 • 07:07 06.01.2005
  0 0
  2 Nemo
  Цитата:
  Jak ne vtoropaly pro scho jdetsia, to chytajte Krylova.
  Це ви як не второпали, що то був жарт мій - то не виставляйте себе в ролі форумної жирафи, до якої важко доходять анекдоти. Дякувати, що до запорожця нашого дійшло. І не гарний то тон, встрявати в чужі суперечки. А вам раджу не тільки читати байки Крилова, але й навчитися використовувати транслітератор(то програмка така, що переводить латинку в кирилицю).

  Цитата:
  jiji zajavy schodo vidsutnosti u neji biznesovych interesiv vygliadajut schonajmensche smishno
  палець також для декого виглядає смішно, але це ж не аргумент


   
 • 07:10 06.01.2005
  0 0
  Львівська облрада підтримала Юлю на прем’єрство. Молодці, приємно коли влада з нами!

  Коментар політолога Видріна. Все ж шанс є!
  Про те, що "більшість політологів сьогодні сходиться на кандидатурі Порошенка", коли йдеться про майбутнього главу уряду, в коментарі "Поступу" сказав також і політолог Дмитро Видрін. Водночас пан Видрін, який нещодавно оцінив можливе прем’єрство Порошенка як варіант великих преференцій малому та середньому бізнесу, сказав, що "дуже добрий шанс залишається й у Тимошенко, оскільки у всіх демократичних змінах, що відбулися останнім часом в Україні, відчувається її рука. Відчувається в гаслах, що лунали, відчувається в організованості, з якими все відбувалося, відчувається в енергетиці, -- додав політолог. -- Тому, якщо говорити про заслуги, Тимошенко -- перша, хто повинна отримати ось такий приз".

  Погоджуюся. Ще варто згадати про перший серйозний конфлікт її з Порошенком(тоді він наїхав на Юлю, що вона не має права говорити щось про погляди фракції НУ), коли шоколадний заяць тягнув політреформу якнайшвидше. Може в тому і далекоглядні інтереси нашого олігарха. Адже, коли політреформа вступить в силу Порошенко буде мати достатньо повноважень. Думаю, що злочинні фракції на ура підтримають цю людину, адже вона вміє йти на компроміси.

  Може в цьому був план нашого Порошенка в намаганні обмежити президенськів повноваження? Ваша думка?
   
 • 07:20 06.01.2005
  0 0
  Правильно!!!

  І кабінет собі нехай сам прибирає,тоді може,диктофони під диваном буде швидше виявляти. А то тьотя-прибиральниця може і бачила той диктофон але ж вона в тому не розбирається. От і подумала, що раз він там є значить так і треба.

   
 • 07:21 06.01.2005
  0 0
  І Юля йде у наступ

  - «Я вірю, що Віктор Ющенко дотримуватиме нашої формальної угоди»,
  - «Альтернативи немає».
  - «У мене немає жодних сумнівів в тому, що парламент підтримає мою кандидатуру, якщо Ющенко запропонує її на пост прем’єр-міністра»

  http://ukr.for-ua.com/news/2005/01/05/134039.html
  (в принципі джерело не надійне, можуть щось просто нарізати)

  -----------------------------------------------------------  Що ж каже Ющенко? (а ми думали, що він забув вже про нас у Карпатах)


  - Вікторе Андрійовичу, чи справді, як про це кажуть деякі обізнані люди, між вами і Юлією Тимошенко існує певний таємний протокол, згідно з яким ви пообіцяли їй місце Прем’єра?

  - Є протокол, який передбачає, що моя фракція і я спрямуємо зусилля на підтримку кандидатури Юлії Володимирівни. Я не думаю, що це однозначні обіцянки: от, мовляв, вона точно очолить Кабмін. Зараз тривають переговори, є група, яка, як я вже казав, разом із Юлією Володимирівною формує принципи створення нового уряду. Це означає, що ми обов’язково її підтримаємо, якщо буде висунута її кандидатура, але зараз про конкретних осіб не йдеться. І ми цю розмову принципово не починаємо доти, доки не будуть вирішені всі інші питання формування уряду.

  Одне зазначу: навіть якщо якась кандидатура на Прем’єр-міністра у Верховній Раді має підтримку 226 парламентаріїв, то я завжди віддам перевагу тій кандидатурі, яка має, скажімо, 270 голосів. Окрім того, нам треба відділити лідерство в партії від посади Прем’єр-міністра. Те ж саме стосується й бізнесу - його також треба відокремити від глави уряду. Для цього я готовий ініціювати відповідні публічні документи, які б засвідчували, що жоден член уряду не займатиметься бізнесовими справами або керівництвом партійними структурами. Інакше завжди існуватиме ризик внутрішнього конфлікту між колегами, яким буде не до вподоби, що Прем’єр використовує посаду для розбудови власної партійної сили...

  - Суспільство зараз очікує від влади морального очищення. Люди сподіваються, що ті, хто чинив злочини, будуть покарані, не кажучи вже про те, що їх не буде допущено до влади. Водночас звідусіль лунають чутки, а інколи й безпосередні натяки від членів вашої команди, нібито до нового уряду будуть запрошені деякі представники попередньої команди. Зокрема, йдеться про кандидатуру пана Азарова. Чи не боїтеся ви, що в суспільстві в такому випадку настане розчарування?

  - Це питання буде значно легше коментувати тоді, коли вже будуть сформовані як центральний уряд, так і органи виконавчої влади на місцях. В одному я вас можу запевнити: я не допущу, аби в новому уряді з’явилися будь-які обставини, через які люди могли б нам докоряти, ніби цей Кабмін сформований на помилкових, чужих народові принципах. Я виходжу з того, що в уряді мають бути нові імена й нові обличчя. Хоча водночас і розумію: певні персони могли б стати тими "містками", які б на даному етапі сприяли політичному компромісу. Але ми не повинні ходити по одному й тому самому колу.

  До речі, такого самого підходу - тобто нових облич - я вимагатиму і при формуванні місцевих адміністрацій. Я вам даю слово: в абсолютній більшості ви побачите новий уряд та інших людей. Бо дуже добре усвідомлюю: уже сам образ людини, котра працювала в Кабінеті Януковича, може образити багатьох людей, які авансом довірилися новій владі.


  Щось крутить з Юлею. Але все ж угода була
  Щодо Азарова - то на його віце-прем’єрстві здається хрест!
  Щодо порошенка, уявляю як він відмовиться від фабрик, заводів
   
 • 07:22 06.01.2005
  0 0
  Наразі Кучма сьогодні залишив всіх міністрів і проффесора без роботи.
  Цікаво, хто зараз керує державою?
   
 • 07:23 06.01.2005
  0 0
  """""щось на жарти пробило...   
  Цитата:
  Кажуть у президента Юща повинен бути прем"єром сам Ющ. І це правильно.
  кажуть у президента Юща повинен бути водій і прибиральниця сам Ющ. І це правильно(додаткові гроші до бюджету) """""""

  Правильно!!!    

  І кабінет собі нехай сам прибирає,тоді може,диктофони під диваном буде швидше виявляти. А то тьотя-прибиральниця може і бачила той диктофон але ж вона в тому не розбирається. От і подумала, що раз він там є значить так і треба.    
   

Хто стане прем'єр-міністром...?(можна й як тоталізатор...)

Наші Друзі: Новини Львова