Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 січня 2021 року

Ю- вжe нe "бандити", а "нацiонально-бiзнисова eлiта"

Переглядів: 7974
Додано: 27.12.2004 Додав: stepan  тем: 3
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 100
 • 17:22 27.12.2004
  0 0
  Ющенко змiнив рeторику -вони вжe нe "бандити", а "нацiонально-бiзнисова eлiта, йому радив Кравчук)
  http://www.maidan.org.ua/static/news/1104108002.ht...
  Майдан 27-12-2004 02:40

  Я переконаний, що бізнес подасть руку державі, а держава подасть руку бізнесу. Наша мета - сформувати високопрофесійний уряд нової держави. Національно-бізнесова еліта повинна присвятити себе служінню Україні. І я переконаний, що така політика нам вдасться
  Кравчук: Якщо Ющенко замовить прокуратурі конкретно Медведчука - це початок кінця!
  Леонід Амчук, УП , 24.12.2004, 23:25
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/24...
  УП-Де можуть бути радикальні помилкові кроки Ющенка? [i/]
  Кравчук- Ющенко по своїй природі не є радикал. Він може піддатися цьому. От я чую радикальні заяви, в тому числі Юлії Володимирівни: „Ми будемо переглядати все, що незаконно приватизовано”. Ви можете собі уявити! Коли в нас все приватизовано - що, будемо все переглядати?! Воно або було приватизовано незаконно, під впливом певних дій, або під контролем влади. Але як це зробити - сказати власнику „ти йди геть, а я посаджу на твоє місце Петрова чи Кравченка”?
  Це ж суд має робити - і тільки цим суди будуть займатися. А в тих, у кого власність - у них сила. Ви можете уявити: ті, хто при владі і навколо влади - вони ідуть в опозицію? З ними іде 80% власності в Україні. І 20% залишиться на сьогоднішню опозиції, яка прийде до влади.

  УП- Чому, коли ви це кажете, так хитро усміхаєтеся? [i/]
  Кравчук- Тому що я уявляю собі спроби забрати і поділити по більшовицькому прикладу. Це буде війна!

  УП- Але Путін забирає і ділить - все нормально. [i/]

  Кравчук- Він не ділить. Він у одного забирає, іншим дає... Робить це не все відразу. Взяв у одного-двох олігархів...
  Я до чого веду? Якщо Ющенко переможе - а прогноз 50% на 50% - у нього починаються колосальні проблеми: як знайти взаємодію з тією силою, яка відійде? Якщо її відразу під прес - то це початок кінця, повірте мені! Якщо з нею знайти спільну мову і відмовитися від політичних замовлень щодо конкретних людей.
  УП- Ви не ображайтеся, але ваші слова виглядають так, що ви адвокатуєте Медведчука.[i/]
  Кравчук- Абсолютно ні.

  УП- Бо в першу чергу Ющенко-президент кине свій суворий погляд на Медведчука.[i/]
  Кравчук- Хай буде. Але якщо Ющенко замовить прокуратурі конкретно Медведчука або ще когось - це початок кінця. Бо влада почне робити з Ющенка те, чим є нинішня влада.
  Чим він буде відрізнятися? Люди вірять, що нова влада - демократична, з повагою до всіх, що кожен буде займається своєю справою - суд судом, прокурор прокуратурою... Якщо тільки люди почують, що Ющенко каже „а ну візьміть того, а ну подивіться”... Все! „Вони ж такі як нинішня влада! І взяли владу, щоб розправитися”.
   
 • 23:45 29.12.2004
  0 0
  Ющенко пропонував руку Ахметову й Пінчуку 29/12

  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/29...

  Віктор Ющенко зустрічався з Ринатом Ахметовим та Віктором Пінчуком під час помаранчевої революції.
  "Були зустрічі з Ахметовим, в рамках круглого столу з Януковичем", - пригадав Ющенко під час інтерв’ю "5 каналу".Також, як сказав Ющенко, "в рамках круглого столу" він зустрічався з Кучмою, де також були присутні спікер парламенту Литвин і екс-спікер, нашоукраїнець Плющ.

  "На закінчення була зустріч з Пінчуком", - додав Ющенко.

  "Ми добре розуміємо, що новій команді треба пройти між двома небезпеками – не піти в репресії, щоб не з’явилася радість від крові. Але і щоб вище керівництво старої команди не було залучене до формування нової політики", - пояснив Ющенко.
  Ющенко сказав, що "держава і бізнес повинні подати один одному руку". "Держава зобов’язується не робити ревізій. Але з другого боку, бізнес повинен визнати – з 26 числа ми розпочинаємо нові принципи", - сказав Ющенко.
  За його словами, "це одна із позицій", які він адресував Пінчуку й Ахметову.

  Серед найближчих задач, за словами Ющенка, він "на перше місце в Україні поставив би тему боротьби з корупцією". "Це удавка, яка сьогодні унеможливлює рух нації по лінії прогресу", - сказав він.


  Ющeнко також сказав що знає що 95% бiзнису в Українi робилось поза законами, АЛИ ЦI СПРАВИ ЙОГО БIЛЬШЕ НЕ ЦIКАВЛЯТЬ] i вiн нe хочeть нiкому помститись. Будe слiдкувати тiльки за тим як "eлiта" надалi будe поводитись
   
 • 00:52 31.12.2004
  0 0
  ЛИДЕР "ПОРЫ" - "УЖЕ СЕЙЧАС ВИДНО, ЧТО ЮЩЕНКО НЕ БУДЕТ ХОРОШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ" 17/12
  http://www.cripo.com.ua/?sect_id=3&aid=3080

  - Главной целью "оранжевой революции" был приход Ющенко к власти. Похоже, все к этому идет. И тем не менее вы разочарованы. Почему?

  Михаил Свистович - Уже сейчас видно, что Ющенко не будет хорошим президентом. И поэтому я могу заявить: как только он выиграет выборы, "Пора" уйдет в оппозицию. Мы его поддерживали только потому, что на Украине сейчас нет достойного кандидата в президенты. Не нашлось у нас ни Гавела, ни Валенсы, ни де Голля. Мы не питаем особых чувств ни к Ющенко, ни к Тимошенко. Они - только обложка, которая нас устраивает, потому что на ней нет Януковича. Я уверен, что президент Кучма сдал Януковича и начал через посредников договариваться с Ющенко. Добиваясь при этом для себя гарантий неприкосновенности.

  Тимошенко літала в Донецьк з Волковим і зустрілася з Ахметовим
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/30...

  Юлія Тимошенко в прямому ефірі ТРК "Україна" 29/12
  http://www.maidan.org.ua/static/news/1104348829.ht...
   
 • 19:44 31.12.2004
  0 0
  Хто оволодів Україною
  http://www.umoloda.kiev.ua/number/219/159/7768

  «Україна молода», на численні прохання читачів, передруковує список українських промислових підприємств, фінансових установ та ЗМІ, розбитий на три розділи – за показником їхньої належності головним державним олігархам. Цей перелік уклала «Львівська газета», аби показати, хто і в який спосіб розділив власність в Україні і хто насправді повинен нести відповідальність за той рівень життя, який має сьогодні переважна частина громадян нашої держави. Поглянувши на назви підконтрольних заводів, фабрик, комбінатів, банків, подумайте, хто і як їх приватизовував, за які гроші, які саме кошти не надійшли в державний бюджет, скільки через це недоплатили вчителям, медикам, іншим бюджетникам, як не поважають пенсіонерів, зауважте, на чиїх підприємствах існує заборгованість перед працівниками.
  Наша держава є такою собі федерацією феодальних володінь на чолі з лідерами трьох кланів — київсько-есдеківського (Медведчук—Суркіс), донецького (Янукович—Ахметов плюс Тарута) і клану Віктора Пінчука, зятя Президента Кучми.


  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Press_centre/168/1...
  Промова Ющенка на Майдані Незалежності у Києві 07/11/04

  Ми припинимо розкрадання державної власності. Всі об’єкти стратегічного призначення, які незаконно - я підкреслюю, незаконно - були приватизовані, пройдуть відповідну процедуру, по якій державний бюджет отримає ту правдиву ціну, скільки коштує той чи інший об’єкт. Ми раніше говорили і зараз засвідчуємо, що такі випадки, як, наприклад, так звана приватизація «Криворіжсталі», принижують нас, принижують українську націю. Тому для нас приватизація «Криворіжсталі» не є юридичним фактом.


  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/1356/...
  Ющенко пообіцяв, що ті, хто вкрав «Криворіжсталь», будуть за це відповідати 21/10/04
  На зустрічі з криворіжцями Віктор Ющенко нагадав про приватизацію «Криворіжсталі». Кандидат у Президенти сказав: «Криворіжсталь» вкрадена за одну ніч. І як після цього можна говорити про спадковість влади? Навіщо нам така спадковість?»
  При цьому Ющенко наголосив, що усі, «хто долучився до цієї крадіжки, будуть відповідати за законом», - підкреслив Ющенко.
   
 • 23:48 31.12.2004
  0 0
  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/decrees

  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/decrees/151...
  Ющенко очистить МВС, СБУ та Генпрокуратуру від корупціонерів та перевертнів, збільшить платню правоохоронцям та захистить громадян від можливих зловживань 04/11/04
  Негайно після виборів правоохоронні органи будуть очищені від корупціонерів, осіб, пов’язаних з криміналітетом, причетних до порушення прав і свобод громадян. Позапланову атестацію працівників МВС та СБУ передбачено проектом Указу «Про першочергові заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності». Цей документ Віктор Ющенко підписав у четвер. Він набере чинності після вступу Ющенка на посаду Президента.
  Головним у діяльності правоохоронних органів стане не безпека можновладців і олігархів, а безпека кожного громадянина - відповідний пріоритет встановлено першою статтею Указу.
  Збільшиться кількість правоохоронців, які безпосередньо виконують функції з охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю. Дільничних інспекторів побільшає, а розмір дільниць зменшиться.
  Заробітну плату правоохоронцям, рівень їх правових, матеріальних і соціальних гарантій буде істотно підвищено.
  Указ передбачає чітке визначення повноважень правоохоронців стосовно затримання осіб, перевірки та вилучення їхніх документів та автотранспортних засобів. Те ж саме стосується діяльності правоохоронців під час проведення громадянами мирних зборів та інших масових заходів.
  Ющенко відзначив необхідність втілення «спеціальних програм співпраці правоохоронних органів з населенням, які довели свою ефективність у багатьох демократичних країнах як дієвий засіб залучення громадян до профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю».

  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/1288/...
  Вищі посадові особи декларуватимуть свої витрати, їм заборонять приймати подарунки, списки корупціонерів оприлюднюватимуть у ЗМІ - Указ Ющенка 14/12/04
  Найвищі посадові особи та держслужбовці першої категорії декларуватимуть не лише доходи, але й видатки - свої та членів родин.

  В Україні буде створено Комітет народного контролю - антикорупційні укази Ющенка 14/10/04
  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/1286/...
  В Україні буде створено Комітет народного контролю з відділеннями в областях і районах. Вони контролюватимуть, як забезпечуються права громадян у стосунках з органами влади, як влада реагує на листи та звернення громадян. До керівних органів Комітету будуть включені представники громадськості.
  «Одна із найгостріших проблем сьогодні в Україні - це проблема корупції, - заявив Ющенко, коментуючи підписані проекти. - Корупція як іржа роз’їдає владу, створює загрозу національній безпеці. Саме через великі масштаби корупції люди не довіряють владі. Майже 90% українських громадян вважають нинішню владу корумпованою, байдужою до інтересів простих людей. Така ситуація має бути змінена - влада має працювати для людей, бути підзвітною і підконтрольною суспільству».
   
 • 14:16 01.01.2005
  0 0
  Свершилось. Ющенко показал свое истинное лицо когда выволок Азарова с собой на трибуну Майдана. Отмазки могет быть разные почему этот Азаров оказался там. Но факт есть факт. Азаров стоял рядом с Ющенко и Тимошенкой и никто его не попросил уйти. Начинаем второй этап революции.

  " Ющенко - ГЕТЬ!!!!!!!!!!!!!!"
   
 • 17:48 01.01.2005
  0 0
  Що ти мелиш Не може ж він їх усіх пересадить. Тоді точно ці барани зі Сходу і Півдня щось утнуть типу ПІСУАР або просто якусь іншу дурницю. Якщо не можеш перемогти ворога - зроби його своїм другом.
   
 • 17:51 01.01.2005
  0 0
  Тим більше, якщо за цим ворогом стоять ДУЖЕ великі гроші.
   
 • 19:43 01.01.2005
  0 0
  HARD

  Спiвпраця з органзованою злочиннiстю як наслiдок матиму полiтичнe самогубство

  1. Аболiцiя кримiналу подальшe розвини кримiнал ... нiчого нe змiниться в країнi

  2. Як то що вкрасти цукeрок страшнiшe чим вкрасти мiльйони чи вбити людину
   
 • 20:20 01.01.2005
  0 0
  Оправдания могут быть разные. Правильно кто то сказал что кучмизм это на 50% Азаровщина. Кто не знает кто такой Азаров тот не знает кто такой Кучма. Само нахождение Азарова рядом с Тимошенко и Ющенко подтверждают сказанные когда то слова Марчука. Его спросили :" А как выше сотрудничество с Кучмой соотноситься с вашими Президенсткими нападками на режим Кучмы" Он ответил:" Есть логика предвыборной борьбы и есть реалии." Кажется мы сталкнулись с реалиями. Ющекно стал предавать тех кто поднял его на педестал в первые дни. Я уже это видел у Кучмы. Теперь я вижу это вновь. И не надо для меня оправданий той низости которую Кучма сделал в отношении меня, человека который не стоял на Майдане а стоял у себя в городе 7 дней о облдержадминистрации, а это поверьте было страшнее и опастнее.

  Теперь я понял заявление ПОРЫ когда они заявили что Ющенко это второй этап борьбы.
   
 • 22:00 01.01.2005
  0 0
  А что, есть такие наивные люди, которые еще считают, что Ющенко чем-то, кроме фамилии и внешности, отличается от Кучмы или Януковича?
  Это же одно кодло, от перестановки мест в которой, в лучшем случае ничего принципиально не изменится, а в худшем - кирдык Украине в ее нынешнем виде.
   
 • 23:10 01.01.2005
  0 0
  Да никто не и не думал, что Ющенко супер демократ. Что Тимошенко приучит всех к честному бизнесу, также думали только в дурдоме. Но люди голосовали в основном не за Ющенко, а против Януковича. Только Кучма с полным пренебрежением к народу мог выставить дважды судимого на пост Президенкта. Давайте не будем повторять нелепости о загубленном детстве и чугунных гирях Януковича. Бред. Я являюсь явным антиподом власти, но я признаю, что выставь Кучма того же Тигипка у Ющенко небыло бы никаких шансов. У нас в области штабом Ющенко руководил бывший губернатор области Епифанов. Ворье еще такого поискать надо. Когда он был губернатором область на площадях кричала ЕПИФАНОВ ГЕТЬ.Но все равно Ющенко в окружении ворья выиграл. Без программы , имея тенденцию говорить не о чем, не ответив прямо ни на один вопрос человек стал Президентом и сразу стал торговаться. Появление Азарова тому подтверждение. Слухи о переговорах с Ахметовым и Пинчуком уже вообще никого не удивляют. А кирдыка не будет. Будет через 2 года опять полные площади народа и крики ЮЩЕНКО ТЫ НАС ПРЕДАЛ. Если найдеться достойных лидер он подхватит знамя опозиции. Но это уж никак не будет Янукович. А вот кто, это вопрос.
   
 • 04:31 02.01.2005
  0 0


  Ющенко розповів, як іде обговорення кандидатур прем’єр-міністра 29/12/04
  http://www.razom.org.ua/ua/news/5394/
  Очолити новий Кабінет міністрів повинен кандидат, який матиме тверду підтримку парламенту та регіонів. "Якщо прем’єр-міністр набере 220 голосів, я завжди буду надавати перевагу прем’єр-міністру, який набере 250-270 голосів, або прем’єру, якого підтримуватимуть регіони", - наголосив Віктор Ющенко, спілкуючись сьогодні з журналістами.

  Наступним етапом роботи, за словами Ющенка, буде залучення "союзників, з якими у нас є непогані контакти". "Їх слід якомога швидше запросити до круглого столу і провести політичні консультації", - сказав він. Серед цих потенційних союзників Ющенко назвав позафракційних депутатів, центристів, членів фракції Народної аграрної партії та ще кількох фракцій, "які лояльно ставляться до тих цілей, що їх висуває моя команда".

  Ключові керівні посади в країні мають зайняти "нові обличчя" - Віктор Ющенко29/12/04
  http://www.razom.org.ua/ua/news/5398/

  Найбільш відповідальні керівні посади центральних та місцевих органів влади мають зайняти нові люди, при цьому не йдеться про заміну всього штату працівників цих органів. Про це Віктор Ющенко заявив сьогодні в інтерв’ю "5 каналу". "Принцип, про який ми говорили в колі робочої групи - суспільство має побачити нові обличчя. Це фундаментальне правило, особливо мова йде про перших керівників. Залишатися на старому - це обірвати людські надії, які вони формували, стоячи на майданах", - так лідер виборчих перегонів прокоментував запитання щодо своєї готовності призначати на посади нових людей, зокрема, голів облдержадміністрацій. "Мова йде не про зміну простих працівників - там є маса професіоналів. Мова йде про вище керівництво", - наголосив він.

  Ющенко зазначив, що "значний сектор державного управління буде запропонований партнерам по парламенту". За його словами, такий підхід дозволить скріпити нову більшість у Верховній Раді, яка, за його прогнозами, нараховуватиме 250-270 голосів.
  При формуванні місцевих та центрального уряду будуть враховані квоти політичних сил - давніх соратників команди Віктора Ющенка. Проте він з охотою дивиться на співпрацю з іншими, лояльними до своєї команди, політичними силами, наприклад, Аграрною партією.
  Формування уряду всіх рівнів, наголосив Ющенко, має проходити публічно. "Революція перемогла від того, що вона була публічна і всенародна. Всі інші процеси теж повинні бути публічними", - сказав він.
  Відповідаючи на запитання про політиків, які ніколи не підтримували Віктора Ющенка проте яких останнім часом помічають на заходах, в яких він бере участь, Ющенко сказав: "Такі люди з’являються, але цей епізод не варто коментувати, це не настільки серйозне явище, щоб змінити дух людей, які творили зміни". Ющенко наголосив, що громада завжди повинна мати можливість запитати свою владу щодо того чи іншого керівника: "Чому ця людина тут? Яке його відношення до професійності, до спільної справи?"
   
 • 06:18 02.01.2005
  0 0
  Provokatoram forumy ura! Bred syvych kobyl!
   
 • 09:52 02.01.2005
  0 0
  Я бы рекомендовал Борису просмотреть еще раз Новогоднюю запись с Майдана, если до того времени шампанское ему в голову ударило и он не рассмотрел кто стоит слева рядом с Тимошенко. Также напомню о поездке Тимошенко в Донбас где мы увидели Волкова. Ну Деркач так вообще примелкался. И все почемуто забыли о знаменитом ужине тет а тет Ющенко с главами СБУ. Смешко никак не назовешь демократом. Этих людей можно назвать прилипалами к новой власти, но если эта власть не захочет то говно не прилипенет.
  А вот не хочет ли новая власть этого?
   

Ю- вжe нe "бандити", а "нацiонально-бiзнисова eлiта"

Наші Друзі: Новини Львова