Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 січня 2021 року

Ю- вжe нe "бандити", а "нацiонально-бiзнисова eлiта"

Переглядів: 7975
Додано: 27.12.2004 Додав: stepan  тем: 3
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 100
 • 05:10 09.01.2005
  0 0
  Vse taki tcenzura suschestvuyet v apel’sinovom sadu..
   
 • 05:37 09.01.2005
  0 0
  90: а ты что хотел:"только та революция чего-нибудь стоит, которая умеет защищаться!"
  Забув?

  Нехай живе в1льна Укра1но!
   
 • 05:40 09.01.2005
  0 0
  "рука руку мие"...
  то вже ел1та!

  Слава героям!
   
 • 12:51 10.01.2005
  0 0
  Цитата з obozrevatel.com

  "Вопрос о возможном назначении Николая Азарова в первый кабинет Виктора Ющенко не настолько прост, как кажется на первый взгляд. У нас на глазах, наверное, впервые в истории Украины, формирование нового правительства попало под контроль общественности и от того, как будет реагировать на этот контроль новая власть, будет зависеть развитие в будущем нашей страны."

  Навіть така дрібниця - як наш форум та негативне ставлення до призначення Азарова в новий Уряд - теж додає свої результати. Для цього ж форуми і створюються, щоб показати думки людей, чи не так?

  Думаю, людям рано кидати політику і вертатись до своїх улюблених сайтів з анегдотами. Наші політики відпочити нам не даватимуть.
   
 • 16:59 11.01.2005
  0 0
  з форуму УП

  Сербские "грабли" для нашей революции
  Я по роду своей работы хорошо знаю Балканы и сравнение событий в Сербии в 2000 году и событий в Киеве так и просится на язык. И у них и у нас народные массы (почти по Ленину) практически внесли опозиционных лидеров в Президентские дворцы и поэтому опыт Сербии имеет огромное значение для Украины. Дело в том, чти Сербия сегодня - это одно огромное разочарование. Страна катится все ниже и ниже, корупция достигла масштабов чуть ли не больших, чем при Милошевиче, а опозиционный лидер Воислав Коштуница все больше и больше приближается по стилю правления к свергнутому Милошевичу. В приватных беседах коллеги иностранцы с горечью признают, что Сербия расстратила революционный потенциал и энергию масс впустую и будущее у страны не очень веселое. Как показывает анализ, Коштуница ошибся в том, что шел на слишком большие копромисы, а реально настроенного на реформы и движение вперед премьера Джинджича (чем то похожего по стилю на Юлию Владимировну) убили екстремисты.
  Поэтому нам нужно быть очень внимательными и осторожными в поствыборный период, чтобы самим не наступить на Сербские "грабли".


  Як врятуватися від політичних трансвеститів? 11/01/05 Олесь Доній, для УП
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/january/11/...

  Одна з проблемних сторін "помаранчевої революції" - це те, що на диво, Майдан не надав нових облич. Молодь активно використовувалася під час акцій, але не дуже-то підпускалася до мікрофонів на трибуні.

  Чи не постанемо ми тепер перед проблемою "голів і задниць"? Тобто, представницькі голови будуть перетасовані, але задниці в чиновницьких кріслах лишаться ті самі?

   
 • 17:53 11.01.2005
  0 0
  я теж не раз серйозно задумувалась над проблемою -
  а не затихне все і чи не заліземо ми знову у те ж болото?

  перше: це Богдан Хмельницький - і войовничий волелюбний дух козаків згнив у московських обіцянках

  друге: 1990-91 роки. знову провал, люди вийшли раз-два і залізли назад у свої нори, крісла "наверху" перетасувалися - і ми тихо-мирно покотились в гнійну яму
  для прикладу подивіться на Прибалтику і Польшу - можна ж було інакше і нам !

  що буде зараз?

  дуже прошу всіх, хто мене почує - не розслабляйтеся! нам ще працювати й працювати!
   
 • 08:32 13.01.2005
  0 0
  Представник фракції і член політбюро партії СДПУ(о) Ігор Шурма заявив, що есдеки готові до переговорів щодо формування більшості на підтримку нового уряду.
  СДПУ(о), Медведчук, Шуфрич, Кравчук підтримають Ющенка
  Мене зараз знудить
  Якщо хтось з них не сяде за злочини, а буде сидіти в парламенті в помаранчевих шаликах я того не зрозумію

  подіваюся, що це тільки хворі фантазії Шурми
   
 • 22:51 16.01.2005
  0 0
  Если бы победили "бело-голубые" половина "оранжевых" перебежала бы на сторону победившей стороны.
   
 • 00:11 17.01.2005
  0 0

  Тобто потрібно продовжувати революцію....
   
 • 15:11 17.01.2005
  0 0
  Alex Бандерштадтський ==подіваюся, що це тільки хворі фантазії Шурми==
  Сподіваюся, що ви маєте рацію. Така поведінка нагадує дзявкотливу шавку, котра, коли може, кусає всіх за литки, а як бачить батога, то падає, задирає лапки і крутить хвостом: я хороший, не треба мене бити, краще погладьте мене!
  2 stepan Стосовно сербів - то народ дуже специфічний. Пам"ятаю перший рік війни нам казали у Бєлграді: ми підтримуємо наших земляків у Сербській Країні, це наша кров, ми з ними до кінця. А минув рік економічних санкцій - і ті ж люди, причому, з уряду, говорили нам: не розуміємо, чому санкції накладено на Велику Сербію, якщо війна йде десь там, у Країні? Чому ми мусимо відповідати?
  А політика - справа дуже і дуже неоднозначна. Іноді варто переступити через себе, іноді схитрувати. А не кожен із нас зуміє бути Талейраном.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Ю- вжe нe "бандити", а "нацiонально-бiзнисова eлiта"

Наші Друзі: Новини Львова