Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 17 січня 2021 року

Хто відповість перед народом за КОЗЛІВ?

 • 09:21 27.12.2004
  0 0
  Тимошенко: Кучма повинен відповідати перед законом
  Чи можна розкорковувати шампанське і стверджувати, що наша революція перемогла?
  Ваша думка?

  Але ми знаємо, що ця битва буде виграна остаточно, коли такі як Кучма, Пінчук і Ахмєтов(цей в останньому інтерв’ю теж "виваженим і компромісним" зробився) будуть сидіти за гратами. Це виглядає таким примарним як місяць назад президенство Ющенка, але будемо сподіватися і вірити у Юлю.

  Потрібно, щоб Україна не забула своїх "героїв"

  - Пукіна
  - Кучму
  - Ахмєтова, Клюєва, Пінчука, Рабіновіча
  - Медведчука і інших сдпушних щурів (Кравчука ОСОБЛИВО)
  - Гавниша, Тигіпка (одумавшихся
  - Чорноволів, Герман, Скрябінів
  - найголовніше всіх цих чиновників, голів сільрад, які завтра прийдуть з помаранчевими стрічками, а вчора кляли "оранжеву заразу"

  Юля, ХЕЛП, ХЕЛП!!! Порви їх як тузік грілку!!
   
 • 10:28 27.12.2004
  0 0
  Алексе, гальмуйте! Бити лежачих? Та ще й ногами? Та ще й тих, хто й так обробився по самі вуха? Фі!
  От зачекаємо, коли дзявкати почнуть (а вони таки почнуть, вже голос подають), тоді можна буде розкрити Конституцію, вказати пальчиком на ті статті, які вони порушують - і кайло в руки, та й гайда на Жовті Води (цим, до речі, погрожувала колись Конотопська Відьма, то хай би сама й спробувала).
  Все має бути, як казав Віктор Андрійович, ЕЛЕГАНТНО. Тоді, принаймні, світ не боятиметься вкладати кошти в Україну.
   
 • 12:03 27.12.2004
  0 0
  Точно - закон понад усе !!! Ой як слабенько в те віриться
   
 • 16:31 27.12.2004
  0 0
  Wwazaju   shcho nowyj prezydent powynen pryjniaty   zwit wid   prezydenta jakyj widhodyt i premjera i ciloji kliky   za   stan Ukrajiny ,ne   mozna    ne widpowidaty    za wchyneni chyny   na tak wysokyh derzawnyh posadah!!!! Powynna buty stworena komisija   pry Werhownij Radi,jaka by rozsliduwala    dejaki   politychni i ekonomichni zlochyny    kliky    jaka widhodyt   i jakij   zowsim   ne zalezalo   na doli ukrajinskoho   narodu i Ukrajiny   wcilomu.
   
 • 21:41 27.12.2004
  0 0
  Бандюки повинні відповісти за свої злочини перед народом і країною.
   
 • 09:01 28.12.2004
  0 0
  Справжній український президент повинен
  - посадити Кучму
  - виростити 5-тьох дітей
  - побудуватипалатки на Майдані

  На правах анекдота.
   
 • 09:21 28.12.2004
  0 0
  Кірпа(міністр трпанспорту) - перша ластівка, корумпований чиновник, вірний васал Чучми
  Замочили ... Офіційних версій ще не має, але в неті різне говорять на форумах ...

  1. самовбивсто (деколи дуже важко знайти різницю між самовбивством і просто вбивством). Які причини могли бути?

  2. (говорять неофіційно помаранчеві) Кажуть Янек помстився, що укрзалізниця не допомогла на останніх виборах і били його наівіть до того за погану підтримку. ІМХО - це нісенітнеці.


  3. (говорять неофіційно росіяни, Янучари) "Бєспрєдєл-пєрєдєл", ніч довгих ножів у виконанні помаранчевих, хто з наших героїв буде наступний

  4. Від ОБКОМу - злочинний бізнес(Ахмєтов, Пінчук), розкрадання і закономірний наслідок для злочинця такго масштабу.
  http://obkom.net.ua/news/2004-12-27/2125.shtml
  Все, что произошло, без сомнения, является итогом преступной деятельности экспедиторских структур, контролируемых теми людьми, которые сделали ставку на бандитскую власть Виктора Януковича.

  Нам только остается в ближайшее время рассказать, сколько тот же Кучма украл у народа с помощью покойного Кирпы. Это сотни миллионов долларов. Остальные фигуранты криминального бизнеса украли не меньше  Погоджуюся з версією ОБКОМу. Прибирають свідків. Ще хочу додати, що наш земляк Кірпа був чи не найвірнішим слугою Чучми. Його навіть пророчили на президенство як "найвірнішого". Така розв’язка є символом закінчення епохи всесильного Чучми, навряд чи хто стане серйозно тепер на сторону рудого злодія, який не може вберегти своїх людей, а може так розправляється зі свідками.
  Сподіваюся, що така доля спіткає всіх злодіїв ...
   
 • 09:25 28.12.2004
  0 0
  Звільнено Бакая - так Кучма дає злодію сховатися подалі від правосуддя. Бакай керував ДУСею - тобто всім господарством Чучми - столами за десятки тисяч доларів, ремонтами на мільони, численними палацами-адміністраціями, переховуванням незаконної агітації проти Ющенка. Цей завгосп багато міг розказати про рудого покидька, шкода якщо цю заразу придушать десь в брамі як Кірпу, або втече.
   
 • 09:28 28.12.2004
  0 0
  Губернатор Щербань - цей гібрид щура з хамелеоном міняє кольори на помаранчевий. Думаю, що Ющенко не вздумає взяти знову це чмо в свою партію як минулого разу на виборах у парламент.
   
 • 09:29 28.12.2004
  0 0
  з такими темпами може дід мороз принесе нам помаранчевих Медвечуркісів
   
 • 10:05 28.12.2004
  0 0
  Щось хлопці дуже все це гарно, щоб можна було повірити... Що це таке?Не то "ускорение" не то "перестройка"... Побачимо, але краще, щоб я помилявся!
   
 • 11:43 28.12.2004
  0 0
  Мне всё же кажется, что Кирпа был честным человеком и очень жаль, что доказывать это пришлось таким способом( Давайте вспомним овсех работниках железной дороги, которые с приходом Кирпы начали получать стабильные и высоки зар.платы, о всех реконструкциях транспортных магистралей и т.д. Мог бы он это сделать без компромиса с властью? Не мог! Его бы тут же сняли, как сняли когда-то Ющенко с премьерства и в этой отрасли продолжался бы бардак такой же, как мы видим сейчас в нашей экономике. А теперь давайте вспомним слухи о выбитых зубах после встречеми с Януковичем... У слохов ноги не растут ниоткуда.
  Давайте всё же воздадим должное людям, которые трудились на благо Украины не благодаря, а вопреки, плоды труда которых мы можем ощутить на себе передвигаясь по теренам неньки Украiни. На счёт возможных возражений задам вопрос, что бы сделало большинство из нас, если бы ему, образно говоря, зажали пальцы в дверях(а я думаю, что в случае с Кирпой власть использовала на много более весомые аргументы)?
     Давайте будем более взвешенными в своих умозаключениях. Прибережём своё ФЕ для тех кто множит свой капитал за счёт народа, ничего при этом не делая на его блого.
   
 • 11:52 28.12.2004
  0 0
  Согласна на 100%.
   
 • 12:32 28.12.2004
  0 0
  Самое смешное, что западенцы думают что сейчас сразу заживут как в Европе. Откройте глаза, Ющенко первым делом едет в Москву, отметиться, как пионер перед комсомольским вожаком. Пока не прийдут через 10-20 лет новые люди, мы так и будем жить в гибриде совдепии и зоны.
   
 • 12:51 28.12.2004
  0 0
  ==Ющенко первым делом едет в Москву, отметиться, как пионер перед комсомольским вожаком.==
  О, почалося! Одесити, а вам не здається, що зараз вам би краще посидіти тихо? Ви себе вже показали, у всьому цвіті. Чесно кажучи, я про Одесу була кращої думки. Чи то у вас ностальгія за Михайлом Вінницьким (він же- Мишка Япончик) грала, що ви за кримінальника голосували?
  А стосовно Європи - так МИ в ній і так живемо: 2/3 українського експорту йде в Європу. Це ви там ніяк не можете зрозуміти, що працювати можна нормально, без кримінальної "криші". А у нас це вже давно.
  А куди Ющенко поїде і для чого - то інше питання. Як він сам казав: краше 2 рази посваритися з жінкою, ніж 1 раз з сусідом. На якій би позиції не стояв, а мир між сусідами налагоджувати треба.
   

Хто відповість перед народом за КОЗЛІВ?

Наші Друзі: Новини Львова