Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 січня 2021 року

Що вигідніше для України Америка чи Росія

Переглядів: 3712
Додано: 21.12.2004 Додав: Giper  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 16
 • 14:08 21.12.2004
  0 0
  Я не підтверджую і не спростовую той факт що передвиборчі кампанії обох кандидатів могли фінансуватись закордоном!
  Ваша думка панове?
   
 • 16:12 21.12.2004
  0 0
  Америка цього й не приховує, більше того, в її бюджет вносяться конкретні суми на розвиток демократичних інституцій у пострадянських країнах. Але що цікаво: з"ясувалося, що цими грантами охоче користувалися і люди з команди Януковича.
  Я не бачу причин, чому потрібно було відмовлятися від цих коштів?
  І чому ніхто не говорить про російські інвестиції в ті регіони, де переміг Ющенко? Виявилося, що майже всі серйозні інвес тори з Росії уже кілька років , ще з часів прем"єрства Ющенка, вкладають гроші саме в помаранчеві області. Головне не політика, а стабільність, це істина з підручника.
  А Ян вкладав гроші в американську кампанію, яка піарила Буша. і ніхто не кричав про американське втручання.
   
 • 16:42 21.12.2004
  0 0
  Пропоную змінити назву теми. А то схоже на питання: "Що вигідніше для мене: сусід справа чи сусід зліва?"

   
 • 17:11 21.12.2004
  0 0
  Всі інші країни світу - то стратегічні партнери України.
  Відносини з ними мають бути рівносторонні.
  Українцям не потрібно комусь продаватись чи комусь підкорятись.

  Я не маю достовірної інформації з приводу іноземних грошей.
  Але:
  - мені за стояння на Майдані ніхто не платив.
  - ні за 10 ні за 100 грн. в день я би там не мерзла, бо не люблю холод.
  - люди, що були на Майдані стояли під лозунгами демократії, свободи і єдності .
  Якщо за таке дійсно у нас платять - це ж прекрасно! Якщо люди готові платити за відстоювання іншими людьми людських цінностей - це ж радість, благодійництво - треба ж людей до цього заохочувати. Маю знайомих (киян, не іноземнців) - які купляли для людей на Майдані шкарпетки, рукавички.    Ще людей, які привозили за власний кошт чай, каву, бутерброди (не 1 день, а від 7 до 10 днів). Багато знайомих брали людей до себе на ніч (і ми також) - за це нам теж ніхто нічого не платив.

  І головне!!: я прийду на Майдан 22-го і 27-го - якщо хтось бажає заплатити мені гроші - буду надзвичайно рада - пишіть мені на мило, будем домовлятись про умови переказу. (дуже чекаю . на американську валюту згоджуюсь .)
  Але буду рада також і ящику пива, вина, цукеркам, апельсинам (наколотих не пропонувати).
  Валянків (американських і не тільки) - не потрібно. Потрібні, правда, галоші - для бабуні в село. Розмір 24, теплі, зимові (можна і американські).

  А ще хлопці з Мадану просять сигарети - і побільше. Але ніхто їм їх не купує.   
   
 • 23:57 21.12.2004
  0 0
  Якщо є багаті люди або органiзацii яким не подобається диктатура яка є у світі, голод, СНІД і т.п і дають гроші на повалення диктатури, щоб люди жили вільно; боротьбу проти голоду, допомагають дітям.
  Хто бачить в цьому щось погане?
  Я нi.
   
 • 00:10 22.12.2004
  0 0
  Забула написати, що Америка більш вигідніша для України. Америка нікого не загарбувала, а повалювала диктатуру чи то в Європі під час 2 Світової війни, чи в Кореї чи в Афганістані, чи зараз в Іраку і т.п. І люди цих країн будують демократичні держави, знають свою мову і т.д. і т.п. А Росія є загарбником вже більше 300 років на Україні. Щоб порівняти: приклад Північна і Південна Корея. Північна дружить з Росією, а Південна з Америкою. Різницю самі бачите.
   
 • 04:25 22.12.2004
  0 0
  Звичайно , що США. Ще жоден народ не жив гарно, коли "дружив" з москалями.
  І по останніх подіях видно хто розумніший. Путін ,незважаючи на гебешне минуле незміг оцінити ситуації,його спецслужби непередбачили та прогавили цю ситуацію теж. Обкакався полковник.

  Натомість, США зайняли нормальну позицію невтручання в внутрішні справи і тим самим виграли.

  Краще з мудрим загубити ніж з дурним знайти!!!
   
 • 06:44 22.12.2004
  0 0
  То питання складне. Про фінансування маю наувазі. Вважаю, що фінансування від незалежних поважних демократичних інституцій(незалежні престижні фонди незаплямовані тісними зв’язками з комерцією і політикою певної країни). Хтось скаже, що гроші дарма не дають - навіть на демократію і що їх потрібно відробляти.
  Думаю, що це хибна думка. Захід (США в основному) несе відповідальність за нестабільність у світі, за відстояння демократії. Під цим приводом було накинуте ярмо на Західну європу після війни, під цим приводом напалмом відстоювалися інтереси геополітичні у В’єтнамі, під цим приводом ми тримаємо долари(які також зазнають інфляції), під цим приводом захоплювалися нафтові рудовища нещодавно в Іраку. Як декларуєте - то платіть процент з вашого "демократичного бізнесу". Звичайно через незалежні фонди, інситуції, які завтра не прийдуть з проханням подарувати пару заводів.

  Щодо того з ким краще дружити в загальному?
  Думаю ні з Росією, ні з США. Потрібно співпрацювати, а питання дружби (особливо з росією) не розглядати на державному рівні. Якщо дружба - то вже з відносно близькими за потенціалом, впливом і роллю країнами - Польща, Німеччина, Чехія ...
  Дружба та навіть нормальна співпраця з росією (підкреслюю - при сьогоднішньому російському уряді, масмедіа, кримінальному бізнесі, настроях в суспільстві) ТЕОРЕТИЧНО НАВІТЬ НЕ МОЖЛИВА!
  Про це яскраво засвідчила Тузла, а особливо ці вибори.

  З США категорично небезпечно співпрацювати в їх антитерорестичній авантюрі. Ми задекларували мирність, позаблоковість і варто грати вміло на цьому.

  Цитата:
  Америка нікого не загарбувала, а повалювала диктатуру чи то в Європі під час 2 Світової війни, чи в Кореї чи в Афганістані, чи зараз в Іраку і т.п.
  Це дуже спірне питання. Практично США загарбало весь світ
  Ще до другої світової умовні кордони впливу США охопили Південну і Північну америку, після 2-ої Світової США скинуло у прірву економіки Німеччини(1-шу), Англії та інших європейських і не тільки країн, нав’язала загрозою СССР військові союзи і економічну залежність, неймовірно збагатилася і поширила свій вплив.

  Сучасна супердержава США = довоєнна середня країна + кров, розвал Європи

  Між поваленням диктатури і загарбанням існує маленька різниця - чиї масмедіа вам промивать голову.
   
 • 08:52 22.12.2004
  0 0
  для України найважливіше сама Україна. І це гасло потрібно проводити як національну ідею, що могла б об’єднати її всю. А отже за цим принципом і потрібно проводити зовнішню політику. Не давати собі в кашу плювати зі сходу і з заходу також
   
 • 10:43 22.12.2004
  0 0
  2Pike-Sto prozentiw.                                     busch                                                   putin                                                   Ne bude jich pryjdut`inschi,UKRAJINA powynna nikogo ne dopuskaty do sebe.pukin pochynaje widpadaty...? busch sche hirschyj (Irak,Avhanistan).Treba jomu takozg zubky nastawyty!!!
   
 • 12:05 22.12.2004
  0 0
  Ja ne virju Rosiji.Vony zavzhdy kljanyt’sja v ljubovi do nas,a v kyscheni trymajut’ dulju.Vse taky Ameryka mensche zlo.
   
 • 14:41 22.12.2004
  0 0
  Як казав Черчіль: "Немає постійних друзів і ворогів - є постійні інтереси". Правду дядько казав! А де ворог? А всюди він є - і в США і в Росії,і в Україні теж. Але поміж ворогів інколи й друзі знайдуться...
   
 • 06:11 23.12.2004
  0 0
  Думаю, що тепер буде гарна нагода втекти від старшого брата під захист в НАТО. Звичайно, що і працювати над власною обороноздатністю потрібно не покладаючи рук.

  А на рахунок дружби, то про Москву тут згадувати і не потрібно.
   
 • 06:15 23.12.2004
  0 0
  Під захистом НАТО над нашою обороноздатністю будуть працювати американські заводи не покладаючи рух, а наші науковці-оборонники будуть японські пральки ремонтувати і накачувати колеса хаммерам.
   
 • 11:46 25.12.2004
  0 0
  та певне, що Захід не просто по доброті душевній агітує за українську демократію (хоча, надіюсь, не без того). Всім від нас щось треба. Але сусіди є завжди і ліпше з усіма ними підтримувати хороші стосунки, бо вигіднпми є усі, хтось у одному питанні, хтось - у іншому.
   

Що вигідніше для України Америка чи Росія

Наші Друзі: Новини Львова