Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 04 квітня 2020 року

ПОЛІТРЕФОРМА - смерть українського президенства

Переглядів: 4556
Додано: 08.12.2004
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 36
 • 14:39 08.12.2004
  0 0
  Novyj zakon 4180 je politechna kastracija funkcijiv prezydenta Respublike. Vid 1.veresn’a. 2005. roku UKRAJINOJU KERUVATYMY premjer kotroho veberatymut DEPUTATY Parlamentu, a NI PREZYDENT ABO NAROD. Prezydent stane mertvoju figuroju bez serioznoho vplyvu na politechne zhytja v derzhavi (tak jak v Nimecheni abo Izrajili ). Zovsim mozhlyvo scho vsja politechna syla znov bude v rukakh Kuchme jakscho za joho proholosujut bilshist DEPUTATIV parlametnu.
  Mandat deputativ trevatymy 5!!! rokiv.
  Koly vidbudutsja novi vybory dla Parlamentu?

  Станом на середу, 8 грудня, чисельність 12 парламентських фракцій і депутатських груп є такою:
  "Наша Україна" – 101 депутат, "Регіони України" – 61, КПУ – 59, СДПУ(о) – 33, НАПУ – 20, СПУ – 20, БЮТ – 19, "Єдина Україна" – 19, "Союз" – 17, "Трудова Україна" – 16, НДП-ПППУ – 16, "Центр" – 15, "Демініціативи" – 14.
  Позафракційними залишаються 40 з 450 обраних народних депутатів.
   
 • 15:11 08.12.2004
  0 0
  Безперечно, Президент в нас дійсно з 1 вересня буде "Англійською королевою". Тоді людям прийдеться більше цікавитись виборами Парламенту.

  В загальному, мені подобається ідея парламентської республіки. Оскільки всі основні рішення в державі прийматимуться 450 народними депутатами, які сидять на вул. Грушевського, лиця яких всім відомі, і за діяльністю яких спостерігатиме весь народ.
  А лиця тих, хто в Адміністрації Президента приймав рішення державного значення ми ніколи не бачили і не чули. От зараз miky обговорює про те, хто і скільки в ВРУ. А хто і скільки мав влади в АП чи хтось знає?

  Ставити всю країну в залежності від 1 особи - то, як на мене, дійсно пережитки феодалізму.

  Єдине, що насторожує - це те, що реформа приймається за натиском влади тоді, коли вона програє президентські вибори.

  Ще говорили про надмірні повноваження прокуратури. Я повністю згідна з думкою, що суди не мають контролюватися ніким, в тому числі і прокуратурою. Оскільки це дає вличезні можливості необєктивного суддівства. І де проголошений принцип розподілу влад?
  Судам таким, які є зараз у нас, майже ніхто не довіряє. А прокуратуру люди просто оминають, оскільки там документів про забезпечення прав людини ще не вивчали.
   
 • 02:54 09.12.2004
  0 0
  Все ж таки дійшли до компромісу з бандою.
  Згадав анекдот
  Кучма згодився визнати В.Ющенка переможцем виборів президента україни при умові, що опозиція проголосує за усунення посту президента України
  Здається сам Ющенко не проголосував ЗА, БЮТ також проти.
  Чи можливо кинути рудого покидька згодом, скасувавши цей закон? Хто розбирається в цій кухні?
   
 • 03:27 09.12.2004
  0 0
  Можливо буде скасувати політреформу рішенням Конституційного Суду.
  Але не бачу різких причин для цього. Принципи демократії заключаються в розсередженні сили поміж різними гілками влади. Щоб одна людина не могла створювати "погоду" у всій країні.

  Тобто народ, не ставить яйця в одну корзину, якщо Віктор Андрійович чи його оточення почнуть пороти боки. Тим паче вибори в парламент будуть по партійних списках, тобто не буде мажоритарників якими легко маніпулювати. В основному виборці будуть орієнтуватися на партію за яку вони голосують і їхню програму. Якщо партія набирає більшість в парламенті, її лідер стає прем"єр-міністром, якщо ні то формують коаліцію ще з якоюсь партією. Для цього треба обмежити число партій в парламенті до 3-4 щоб не було безладу, і щоб партіями неможливо було маніпулювати.

  Політреформа вступає в дію 1 вересня 2005 при умові що, до цього часу нададуть більше повноважень місцевим самоврядуванням (щось на зразок федералізації) Якщо ж ні, то реформа вступає в дію з 1 січня 2006. Парламент буде працювати до останньої неділі березня, 2006 року теперішнім складом. Після цього,його будуть переобирати на 5 років. При чесних виборах не бачу проблем, щоб Наша Україна при хорошій роботі, набрала більшість в парламенті і висунула Ющенка прем"єром.

  А поки що, в Ющенка буде 8 місяців або 1 рік щоб очистити систему від старого лайна, корупціїї і зажерливих функціонерів.

  Слава Україні!    
   
 • 03:31 09.12.2004
  0 0
  """"Чи можливо кинути рудого покидька згодом, скасувавши цей закон? Хто розбирається в цій кухні? """""

  Разом з рудим покидьком треба буде кинути і Мороза із його зграєю червоних комісарів.

  "Вся власть совєтам!!!" Це вже колись було. Я є противником цього. Особливо при теперішній ситуації в Україні.

   
 • 03:46 09.12.2004
  0 0
  Якщо не буде ухвалено зміни до Конституції про місцеве самоврядування, то нинішні зміни вступлять у силу з 1 січня 2006. Але тоді парламент буде змобілізований на вибори до Верховної Ради 31 березня. А потім треба щоб новий парламент обнюхався. Тому фактично зміни вступлять у дію з середини квітня 2006.(с)

  Це цитата з укрправди.
   
 • 06:58 09.12.2004
  0 0
  Припинити паніку!
  По-перше, політреформу треба було колись робити всерівно, тому що сьогоднішня наша Конституція, яка дає майже всесильні повноваження Президенту, мало чим відрізняється від феодалізму.
  По-друге, всі балачки про те що Президент після реформи буде ’англ. королевою’, ідуть від людей які, м’яко кажучи, мало в цьому всьому розуміються. Пропоную перед тим як робити такі заяви трохи почитати, хоча б детальну розповідь на УкрПравді, за цим лінком:

  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/8/...

  Звісно, часу трохи замало, і я, особисто, вважаю що не треба було здаватися, і робити цю реформу вже десь на другому році президенства Ющенка, АЛЕ вся ця паніка, це або результат необізнаності, або черезмірної емоційності. Плюс треба взяти до уваги той факт, що (як нещодавно сказав один розумний нардеп) 'щоб владу не втратити, її достатньо отримати не на вісім місяців, а на один день. Якщо клямка в голові є, то цього вистачить, щоб утримати владу 10 років’, а у Ющенка, все ж таки, буде 8 місяців, що, при ефективній політиці, достаньо.
  Щодо можливих пізніших змін до Конституції з боку команди Ющенка, то це теоретично можливо (хоча б повністю скасувати всі сьогоднішні зміни), але реально буде майже неможливим набрати потрібні 300 голосів у Раді.
   
 • 07:32 09.12.2004
  0 0
  Так - звичайно, королевою важко назвати "урізаного в повноваженнях" президента України, але реально влада зміщається в парламентську залу. Цікаве порівняння з феодалізмом, переконаний що Пукін має значно більше повноважень ніж Кучма. Цікаво який в першій державі світу(США) існує баланс, чим відрізняється від нашого?

  Цитата:
  вважаю що не треба було здаватися, і робити цю реформу вже десь на другому році президенства Ющенка
  Глобальніше. Чи потрібна україні ця реформа?
  Ні я, ні більша частина суспільства не схильна довіряти тим хто засідає в Верховній Раді. Клео стверджувала, що ми знаємо їх в лице, а хто в адміністрації - не знаємо За адміністрацією для народа стоїть Кучма і Медведчук, з них ми і питаємо. А як спитати з тих 450 рил, з яких і чорт не розбере хто наш сьогодні, а хто завтра. Чемодани з грошима просто возять в ВР за голосування, навіть такси на стандартні закони є. Маніпулювати при цьому дуже легко пенсіонеру Кучмі і його Зятю таким стадом. Сьогодні цівлий день комуністи, СДПУ, Регіони голосують одностайно як єдина фракція, а хто ж їх звинуватить у зраді? Ніхто, бо депутатський мандат - це право на безвілповідальність за стінами ВР і броньованих мерсів. Яскравий приклад той самий чорновіл. Ну знає його весь Львів, тут обраний він був двічі, а тепер буде обраний за списками Партії Регіонів, а люди що дали за нього голоси Що їм тепер робити

  Народ не довіряє ВР. Кучма воював колись з ВР, згадайте референдум про депутатську недоторканість! Народ скасував її! Народ за конституцією є основним джерелом влади і він не вірить парламенту. Це факт! Сподіваюся, що Ющ скористається правом на референдум з цього питання, бо він народний президент і сподіваюсяч, що недасть позбавити нас обирати президента.
   
 • 07:37 09.12.2004
  0 0
  Цитата:
  сподіваюсяч, що недасть позбавити нас обирати президента

  А хто нас позбавляє це робити?
   
 • 07:49 09.12.2004
  0 0
  Цитата:
  А хто нас позбавляє це робити?
  Тобто людину з реальною владою, відповідальну сторону, з кого можна спитати за ситуацію в країні, а не президента у якого зав’язані руки для рішучих дій. А рішучі дії зараз - необхідні!
  Аль Купоне(собака Кравчук) сказав, що ми не доросли обирати президента (тим хто обирав цього покидька на преза - це варто знати). Я ж переконаний, що навпаки через банду Кучми, Путіна ми не можемо послаблювати і децентралізовувати владу, ми ще не Німеччина.
   
 • 07:51 09.12.2004
  0 0
  Щодо Путіна, то він має майже (якщо не цілком) стільки же повноважень як і Кучма, тому що більшість Української Конституції, і особливо та її частина що стосується правління державою була напряму змодельована на Рос. Конституції. До речі, до недавна, коли пару тижднів тому Путін не проштохнув одіозний закон через Думу, він мав в одному плані навіть менші повноваження ніж Кучма, тому що раніше місцева влада в Росії, яка мала серйозні повноваження, обиралася народом на місцях, а в Україні найбільші повноваження в провінції завжди мали губернатори, та райдержадміністрації, які напряму призначалися АП.
  Та і взагалі сьогоднішні тенденції в політичному житті Росії, вимальовуються як повільне повернення до феодалізму.

  Щодо Америки, то точно зараз сказати не можу, але можу з повною відповідальністю сказати (спираючись на постійне читання західної преси), що Президент там має меньші повноваження ніж Кучма.
  До речі, щодо розвинутих країн і Української Конституції: після 1 вересня, наша система правління буде максимально наближена до Француської, а по демократичності та прозорості влади Франція спокійно переплюне ту ж саму Америку.
   
 • 08:05 09.12.2004
  0 0
  Цитата:
  Я ж переконаний, що навпаки через банду Кучми, Путіна ми не можемо послаблювати і децентралізовувати владу, ми ще не Німеччина.
  Тому я і сказав, що бажаним було б зробити це все десь через 2-3 роки.

  Цитата:
  Тобто людину з реальною владою, відповідальну сторону, з кого можна спитати за ситуацію в країні, а не президента у якого зав’язані руки для рішучих дій.

  АЛЕ, знов таки наголошую, що жертва не так геть і велика, якщо взяти до уваги що:
  1.) Вдасться мирно вийти з сітуації.
  2.) Ющенко буде мати повні повноваження ще 8 місяців.
  3.) Навіть після вступу в дію змін, Ющенко зможе призначати Мін. Оборони, Мін. Закордоних Справ, Голову СБУ, ГенПрокурора, половину Конституційного Суду, і т.д.
  4.) Навіть після вступу в дію змін, Ющенко зможе впливати на кандидатуру Прем’єра, тому що механізм призначення є: ВР - Президент - ВР.
  5.) Вибори в ВР 2006 року будуть лише на пропорційній основі, тобто якщо сьогоднішні уподобання в суспільстві не зміняться, то ’банда Кучми’ не набире більше ніж 150-170 місць.

  Є ще багато факторів, але в мене нема часу і можливості їх всіх переліковувати, а якщо хтось хоче знати більше раджу Українській політиці пару ходин на день приділяти.
   
 • 09:53 09.12.2004
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський ==Аль Купоне(собака Кравчук) сказав, що ми не доросли обирати президента ==

  Алексе, не ображайте собак. Вони вірніші.
  А Кравчук досі злиться, що тоді, на дострокових виборах прозвучало: народ голосував не ЗА Кучму, а ПРОТИ Кравчука.
  Малорослі люди в більшості своїй дуже амбітні.
   
 • 10:10 09.12.2004
  0 0
  Гандалф правий, не має чого панікувати, ця реакція слід ваших емоцій. З часом, все обміркується і розкладеться по "поличках" в свідомості громадян.

  1) Не те що вдалося вийти мирним шляхом з патової ситуації, вдалося добитися змін на фоні згасаючих протестів.

  2)Фактично ВАЮ буде мати повноваження до травня 2006, що стає 16 місяців. Не думаю що Наша Україна буде йти на компроміс, щоб донецькі князьки отримали більше повноважень, і очевидно буде домовлятися про блокування цих змін з соціалістами і БЮТом.

  3) Ні Гандалф, ці посади що ти перечислив буде призначати ВР   http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/8/...

  4) Інтересно чи може бути президент і ПМ від однієї політ сили? Хоча мало ймовірно, якщо буде створена коаліція з декількох партій.

  5) Так, ще важливо те що депутати не зможуть змінювати фракції як проститутки, що унеможливить тиск на них або підкупи з метою перебігу. Також слід пам"ятати, що при чистій виборчій компаніїї і зразком ведення справ Наша Україна має шанс набрати конституційну більшістьабобути близько. Адже навіть зараз вони є найбільшою фракцією, це навіть при всіх недоліках законів і тиску що вплинули на теперішню розстановку сил в парламенті.
  Для досягнення позитивних результатів на Сході, слід пустити туди збалансоване телебачення, і зробити так щоб вони відчули якісь зміни в житті, при всій моїй зневазі до них, з ними треба жити в одній країні. Зробимо їх цивілізаними    
   
 • 10:23 09.12.2004
  0 0
  2Здравко
  Думаю опозиційний проект розлититься(про це і Мороз, і Тимошенко заявляли ще до вступу в блок Сила народу), посипиться певно і НУ. А Ющенко певно стане як попередні президенти над цим.
  Одне сподівання, що пройде варіант уряду національної довіри(коаліційного уряду) від трьох сил(соціалісти, БЮТ, НУ)

  Цитата:
  з патової ситуації, вдалося добитися змін на фоні згасаючих протестів.

  Протеси згасли тільки завдяки цим перемовинам. А ми так надіялися на блокаду . Більшість казала, що будцуть стояти до останнього. Я поїхав, коли відправили уряд у відставку і стало зрозуміло, що ми там вдже не дуже потрібні.
   

ПОЛІТРЕФОРМА - смерть українського президенства

Наші Друзі: Новини Львова