Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 01 червня 2020 року

А. Шевченко ... Тому що патріот

 • 10:51 07.12.2004
  0 0
  На питання, чому Шевченко назвав свого новонародженого сина Джорданом, Андрій відповів так:
  "Я хотів, щоб у мого сина було англосаксонське ім’я. Я навіть і не думав називати сина Олексієм чи Володимиром. Моя дружина - американка, і мені було набагато простіше ввійти в культуру, ніж їй - у мою. Я хочу, щоб мій син став громадянином світу, вихованцем різних культур і впевнено говорив і російською, і англійською, і італійською".
  І це наша українська гордість Добре, що я ненавиджу футбол
   
 • 10:52 07.12.2004
  0 0
   
 • 11:29 07.12.2004
  0 0
  Щодо підтримки Шеви Януковича, то я думаю, що Андрійка елементарно підставили. Хлопець б"є добре (геніально?) бальона і не відзначається інтелектом. Шевченко в носі мав українські вибори. Але є ще в нього давній друг, папік: Григорій Суркіс (не знаю чи варто проводити паралелі з лінією Омельченко-Клички). Той попросив форварда сказати пару слів на підтримку одного з кандидатів. Йому шкода чи що? Тим паче, що в політиці ні бум-бум. Досвід вже є. Славнозвісний сезон 98-го, коли вся команда "Динамо" вступила в СДПУ(о), резонансу ніякого. Зачухався хлопець після матчу Ліги Чемпіонів, де був вивішений плакат італійською: "Шевченко, посоромся. Твій вибір примусив плакати твій народ". Остання фраза: "Якщо я виграю Золотий м"яч, я присвячу його сво\му народові". Але чи не пізно. Хоча швидше за все Йому пробачать усе...
   
 • 00:33 08.12.2004
  0 0
  Дядечко Пінгвін, а ви що, перше повідомлення в цій темі від Сашка не читали? До чого тут Янукович?
   
 • 11:32 08.12.2004
  0 0
  Вважаю, що для розглядання Андрія Шевченка як патріота України потрібно згадати і його сім"ю, і громадянську позицію, і ситуацію з футболкою збірної, і багато чого іншого...
   
 • 12:43 08.12.2004
  0 0
  Згідна з Дядечком.
  Якщо уже відкрили окрему тему про А.Шевченка, то можна не обмежувати її лише іменем його сина Джордана.
  Оскільки більше про його патріотизм говорить не імя сина, а його ставлення до наших подій, в нашій країні, громадянином якої він є.

  Думаю, Шевченко на Україну не повернеться, і як нам тут живеться - йому всеодно.

  Тому що патрійот.
   
 • 12:44 08.12.2004
  0 0
  уточнюю:

  Тому що патрійот Америки.
   
 • 12:52 08.12.2004
  0 0
  Я жыву в Италии, и в Италии по телику Шеву не дуже показують.
  Спочатку интервью давав на росийський, а тепер навчывся говорыты на италийський, но з росийськым акцентом и выглядаэ дуже смишно.
  Мени интересно навчывся Шева украинськои мовы. У мене таке враження, що Шева брезгуэ всим украинськым.
  Одын з його mail:
  sheva@ventodipassione.com

  В Италии навить нихто не знав, що Шева одружывся. Тилькы дизналыся колы став батьком. Говорять, що його дружына амерыканка украинського походження, топ-модел. Давала интервю, знаэ италийську краще за Шеву.

  Пробачте за транслит, я знайшла в инети тилькы росийськый.
  Якщо хто пидкаже украинськый транслит - буду дуже вдячна.
   
 • 12:56 08.12.2004
  0 0
  Український трансліт:

  http://www.ukrcenter.com/translit.asp
   
 • 17:36 08.12.2004
  0 0
  Gandalf, дякую за український трансліт.
   
 • 18:12 08.12.2004
  0 0
  ИМХО, имя ребенка ни о чем не говорит. У моего, например, тоже английское имя. Но вот высказывания Шевы про Яныка и будущее Украины смешны: сам уехал, всю семью вывез, обратно, ясный пень, не вернется, а в агитацию полез. Хотя наверняка не по собственной воле, а по дружескому приказу дяди Суркиса.
   
 • 20:03 08.12.2004
  0 0
  Про які "накази" від Суркіса може йти мова, коли він з Україною всі звязки порвав?    Що, боїться що його в нац. збірну не візьмуть? Та він мав і має ту збірну глибоко на увазі...

  P.S. Ричи, а мені, наприклад, ДУЖЕ багато говорить той факт що етнічно Український хлоп з Українським прізвищем Шевченко називає свою дитину чужим ім’ям, та і взагалі одружується не чужій жінці.
   
 • 21:04 08.12.2004
  0 0
  Дожилася Україна
  тлуму, сорому свого
  що невдячні,
  Вкраїною зрощені сини
  цураються вкраїнського всього.
  І харцизяці, здирнику
  на згоду кивають,
  аж душа сторчма.
  Бо їм, либонь
  з околиці Мілану
  Здається,.. недоречна правда
  Імпозантніша брехня.
  Чи може правда в них своя?
  Одна на двох,
  Господаря та холуя.

  ГАНЬБА АНДРІЮ!!!

  Не паскудь славного прізвища.
   
 • 21:36 08.12.2004
  0 0
  Ну, я имею в виду, что собственного мнения у Шевы нет, он так же агитировал за Суркиса по время выборов мэра.
  На счет девушки, это, вы не правы, если на то пошло, то у Ющенко жена тоже с американским паспортом. Да и вообще, есть такое понятие - любовь, а она не имеет границ.
  А на счет имени, у моего ребенка фамилия так же английская, от нее и играли, а вот Джордан Шевченко звучит действительно немного смешно.
   
 • 01:10 09.12.2004
  0 0
  Нe потрібно так eмоційно рeагувати на тe, що Шeвчeнко свого сина назвав Джорданом( цe типу по- болгарськи Йорданом). Чим більшe людина лох( бик, сільпо та ін.), а Шeва самe до цієї катeгорії відноситься, тим дивакуватіші імeна він відшуковує для своїх чад. А ну скажіть мeні скільки по нeозорих просторах нашої Вітчизни ходить людeй з такими eкзотичними імeнами як Жанна, Анджeла,Ілона, Артур? Можe Шeва любить Міська Джордана - баскeтболіста, тай понeсло з тим дійсно нeдолугим імeнeм. Кращe б він своєю дурною головою думав, пeрш ніж підтримувати Януковича, а сина... та хоч Кeтцайкойотлeм би назвав, аби лишeнь лeпeта у правильному напрямі варила.
   

А. Шевченко ... Тому що патріот

Наші Друзі: Новини Львова