Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 17 січня 2021 року

Акція протесту в ЛОНДОНІ триває...

Переглядів: 10577
Додано: 24.11.2004 Додав: ЛЕВ  тем: 105
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 112
 • 08:51 04.12.2004
  0 0
  ia hotiv zapetates che jtos maie che znaie de moshna znaite fotke protestu v londoni za 28 y 29 cheslo,iaksho znaiete to vidpeshit po imeilu budlaska.       El_ucra@hotmail.com     

   
 • 21:24 05.12.2004
  0 0
  проверь почту, я кинул тебе ссылку
   
 • 22:38 05.12.2004
  0 0

      
      ЮЩЕНКО, НАШ ПРЕЗИДЕНТ!!!
     ТРИМАЙМОСЯ МОЇ БРАТИ І СЕСТРИ!!!
     З НОВИМИ СИЛАМИ І НАТХНЕННЯМ ГОТУЄМСЯ ДО НОВИХ ВИБОРІВ!!!
     СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ !!!
     СЛАВА І ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРАМ ЛОНДОНСЬКИХ МАНІФЕСТАЦІЙ!!! МОЛОДЦІ!!!
     МОЛОДЦІ - ДОРОГІ УКРАЇНЦІ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ !!!
     СЛАВА УКРАЇНІ !!!
       
   
 • 01:01 06.12.2004
  0 0
  Spasibo Vanich,no silka u menia ne rabotaiet,paprobuiu poshe,moshet server peregrushen.
   
 • 05:21 07.12.2004
  0 0
  До уваги всіх тих, що приходили до нас на мітинги на Холланд-парку, та й всіх тих, кому просто не байдужий результат президентських виборів (переголосування) 26 грудня 2004!!! Потрібна ваша допомога:

  За прикладом українців Канади ми збираємо армію спостерігачів на `третій тур`(не дати цього разу вкрасти наш вибір). Для цього потрібна допомога кожного з вас в таких сферах:

  перше) (і головне) Звертаюся до кожного, хто зараз знаходиться в Великобританії, будь-ласка, видзвоніть вдома в Україні одного-двох людей (більше по можливості), які готові там, в Україні, працювати спостерігачами (або по місцю проживання, або, ще краще, їхати де є потреба). Я впевнений, що майже в кожного в Україні є друзі, родичі, знайомі, які готові витратити день свого життя на виборчій дільниці заради майбутньго - будь-ласка, знайдіть цих людей.
  Питання - хто їх буде організовувати і фінансувати? Відподь - ми! Як багатьом відомо, ми зібрали і переправили `Нашій Україні` майже 25,000 фунтів. З того часу ми ще зібрали більше трьох тисяч і будемо продовжувати. Ми також зв`язалися з `Нашою Україною` і запропонували допогу в організації спостерігачів - виявилось, що нам доведеться не стільки допомагати, скільки робити все `від і до`.
  Процес: знайшовши в Україні одного-двох (трьох, чотирьох...) людей, які готові бути спостерігачами, запишіть, будь-ласка, їхні імена, контактні деталі, вік, освіту (юристів направляють на найвідповідальніші дільниці), далі телефонуйте мені на 078 3 44 22 44 3 (або пишіть на email:   mail@thorovsky.info). В нас є координатори в Україні і вони зв`яжуться з вашими людьми на протязі доби.
  Тим, що виявлять бажання працювати на дільницях в інших областях (сподіваємось, таких буде більшість), ми надішлемо гроші, щоб покрити їхні витрати. До 26 грудня ми повинні назбирати мінімум 8,000 фунтів, що буде достатньо для фінансування близько 400-500 спостерігачів. Це мало, враховуючи, що в Україні є біля 33,000 дільниць. Тому ми звертаємось до кожного з таким проханням: нехай кожен з нас знайде в Україні двох людей, які готові їхати спостерігачами. Одному з них ви надсилаєте, скажімо, 200 гривень (28 фунтів через Western Union) - цього достатньо, щоб поїхати працювати в інший кінець України. Другому гроші надсилаємо ми з тих, що зібрали. Таким чином нова українська еміграція зможе зібрати вдома тисячу-півтори спостерігачів - і хто знає, може це буде неостаннім чинником в нашій перемозі. Але в будь-якому випадку, не залежно від того чи ви можете знайти одну чи десять людей, чи можете допомогти їм фінансово чи не маєте такої можливості, чи готові ваші люди їхати в інший кінець України чи працювати на дільниці поряд з домом - немає значення, обов`язово дзвоніть, пишіть мені - кожна крапля наших зусиль може стати вирішальною.

  друге) Міжнародні спостерігачі. Дуже важливий фактор, особливо в `проблематичних` регіонах, де закордонних спостерігачів, навідміну від українських, бояться і які, в разі проблем, будуть мати більший вплив на громадську думку ніж, скажімо, спостерігачі від Ющенка. Ми з Союзом українців Британії збираємо закордонних спостерігачів - поки що не дуже багато, але маємо вже викладачів Британських університетів, журналістів і студентів. Простягнули нам руку допомоги поляки і білоруси. ПРОХАННЯ ДО ВСІХ: звертайтесь до всіх людей доброї волі, що готові встати на захист демократії, звертайтесь до своїх університетів, організацій, місцевого відділу СУБу - просіть, тисніть, нехай їдуть - їх допомога зараз дуже потрібна. Всіх бажаючих в Україні зустрінуть, з ними завжди буде хтось, щоб допомогти з мовними питаннями. На жаль ми не можемо допомагати закордонним спостерігачам фінансово (дуже дорого), але ті, що поїдуть, будуть пам`ятати все своє життя, що вони допомогли 48-мільйонному народові відстояти свою свободу.
  Будь-ласка, телефонуйте мені, якщо ви знаєте когось, хто може зацікавитись.
  третє) ті з українськими паспортами, що зараз знаходяться в Великобританії, але мають бажання на час виборів поїхати в Україну спостерігачами, знову ж таки, дзвоніть - ваша допомога дуже потрібна.
  І на останок. Будь-ласка, розкажіть про все вищесказане своїм друзям (особливо пункт перший) і нехай вони розкажуть своїм. Обов`язково приходьте на мітинг в неділю 13/12/04 в 15:00 біля пам`ятника Володимиру - будемо готуватись до виборів; а після мітинга -

  B НЕДІЛЮ О 18:00 В ВЕЛИКОМУ ЗАЛІ УКРАїНСьКОГО КЛУБУ НА HOLLAND PARK AVENUE ВІДБУДУТьСЯ ЗБОРИ ДЛЯ ВСІХ ТИХ, ХТО ЗНАЙШОВ СПОСТЕРІГАЧІВ В УКРАїНІ АБО їДЕ ТУДИ САМ, АБО ПРОСТО МАє ЯКІСь ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ТОГО ЯК МОЖНА ДОПОМОГТИ З ВИБОРАМИ ВДОМА - БУДь-ЛАСКА, ПРИХОДьТЕ.

  Для всіх тих, хто готові допомогти по будь-якому з трьох вищеназваних пунктів (вірю, нас багато) - ще раз мої контактні деталі: телефон 078 3 44 22 44 3 або робочий 0161 477 21 21 (можете залишити повідомлення), email:   mail@thorovsky.info

  Пробачте за таке довге повідомлення.
  Станіслав Тхоровський  Від модератора:

  Обговорення цього питання у темі за цим лінком:

  http://www.ukrcenter.com/forum.asp?message_id=21119#21119
   
 • 07:58 09.12.2004
  0 0
  Vanich,te moshesh ti fotke za 28 i 29 cheslo meni na mail poslate ??? Bo v mene tvoia selka ne robet.Iksho moshesh to vesle.
   
 • 17:55 24.02.2005
  0 0
  fotki s protesta na www.pycckoe.co.uk
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Акція протесту в ЛОНДОНІ триває...

Наші Друзі: Новини Львова