Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 09 квітня 2020 року

РУСЛАНА вирішила підтримати ЮЩЕНКА!

Переглядів: 4364
Додано: 16.11.2004 Додав: ЛЕВ  тем: 105
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 32
 • 18:23 16.11.2004
  0 0

  Переможниця «Євробачення», співачка Руслана Лижичко збирається підтримати Віктора Ющенка на виборах президента України. Про це Руслана заявила сьогодні телефоном з Болгарії, де перебуває на гастролях, повідомляє "трибуна"

  Руслана відзначила, що збиралася відмежуватися від виборів – після того, як прем’єр-міністр Віктор Янукович, який зробив її своїм позаштатним радником, привселюдно співав з нею на сцені. Однак зараз, наголосила Руслана, вона змінила своє рішення і вирішила виступити на підтримку Ющенка, оскільки бачить місце України в Європі.

  Свою заяву про підтримку Ющенка Р.Лижичко збирається зробити завтра, після повернення до Києва.

  Як повідомлялося, 20 травня цього року Віктор Янукович призначив співачку Руслану Лижичко радником прем’єра на громадських засадах.

  Коментуючи тоді своє призначення, Руслана заявила, що не цікавиться політикою і не розбирається в ній. Відповідаючи на питання журналістів, чи обговорювали вони під час зустрічі з прем’єром можливість її участі в передвиборчій компанії як довіреної особи Януковича, Руслана відповіла негативно.

   
 • 18:59 16.11.2004
  0 0
  то їй не поможе.
  брат каже що вона дупа і проститутка


   
 • 19:06 16.11.2004
  0 0
  Мда, раз брат каже, значить так воно і є....
  Тут проти не попреш.
   
 • 19:16 16.11.2004
  0 0
  мені вона не подобається як співачка але це не означає що вона проститутка.
   
 • 19:19 16.11.2004
  0 0
  Найбільше мені прикро що за "Я" співає Скрябін. Ніколи від них цього не чекав. ОТСТОЙ.
   
 • 19:20 16.11.2004
  0 0
  а мені здається, що те, що вона продається, кому їй більше вигідно продаватися, якраз свідчить про те, що вона проститутка. політична. так само, як скрябін і їм подібні
   
 • 19:22 16.11.2004
  0 0
  Ти думаєш що їй багато заплатили щоб вона була за Ю? Вона сама побачила що паленим пахне і що за Я вона втратить прихильників. Думаю тут не стільки їм платять скільки тиснуть і залякують.
   
 • 19:23 16.11.2004
  0 0
  а я якраз від скрябіна чекала. то в його репертуарі--якісь такі глупства перед виборами робити. за озимих оце співав... а найцікавіше, що після тамтих виборів він сказав, що в політику втручатися не буде.. виходить, прибутковий то бізнес.
   
 • 19:27 16.11.2004
  0 0
  хай буде, тиснуть і залякують. а хіба не можна політичними проститутками називати людей, які кидаються чи туди, чи туди, залежно від того, як їм більше вигідно? а гроші тут теж замішані, якщо не прямо, то опосередковано--вона ж розуміє, яку купу прихильників втрачає
   
 • 10:10 17.11.2004
  0 0
  Птрібно її підтримати.

  І сказати, що не цікавитись політикою в неї не вийде, політика уже сама нею зацікавилась.
  Рішення таки запізніле, але хай хоч так.

  А от Скрябін - то позор... Не знаю навіть, що він зараз співає, бо слухати його уже не буду.
   
 • 10:29 17.11.2004
  0 0
  ! Чемпион мира по шахматам Руслан Пономарев выступил в поддержку кандидатуры Виктора Ющенко. Он призвал украинцев отбросить меркантильные вопросы, страх и высказать свою четкую позицию и донести ее до всех.

  http://www.obkom.net.ua/news/2004-11-16/1951.shtml
   
 • 10:49 17.11.2004
  0 0
  Факт підтримки Пономарьовим Ющенкадуже цікавий ще й через те, що Руслан "данєцкій" і розпочинав і досягнув супер-результатів у шаховій академії Ахметова. Але, в принципі, все логічно. Свого часу хлопець довго домагався поєдинку проти Каспарова, довго просив допомоги і в Кучми, і в Януковича в організації матчу. А їм на нього було наплювати, тому певна образа мусіла залишитися.
   
 • 18:36 17.11.2004
  0 0
  Переможниця конкурсу "Євробачення-2004" співачка Руслана Лижичко заявляє про свою підтримку на президентських виборах кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка. Про це вона заявила сьогодні журналістам одразу після свого прибуття з Болгарії у міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

  "Ви знаєте, що я дуже довго утримувалась від політики, ви знаєте, що я максимально відмежовувала своє ім’я від політики, і знаєте, чому я це робила. Я не хотіла втручатися у виборчі перегони, тому що берегла перемогу на “Євробаченні”, аби цей факт лишився поза виборчою кампанією", - наголосила вона.

  За словами співачки, зараз вона не має наміру агітувати за одного з кандидатів у Президенти або за іншого, проте хоче висловити свою громадянську позицію та повідомити співвітчизникам про свій вибір.

  Руслана зазначила, що до такого рішення її спонукало багато неприємних фактів, про які вона отримувала інформацію з України, перебуваючи за кордоном.

  Проте, найголовнішою причиною сьогоднішньої заяви, за її словами, є факт затримання активістів студентських рухів у Львові, Черкасах, Вінниці, Сімферополі, Харкові, Миколаєві, Луганську та на Закарпатті.

  "Я приєднуюся до позиції молодіжних та студентських організацій, які вимагають припинити переслідування українських громадян, зокрема студентів, за участь у громадянських рухах, звільнити з тюрем "всіх в’язнів сумління, забезпечити рівні умови кандидатам у Президенти та чесну процедуру підрахунку голосів у другому турі виборів, офіційно оголосити результати виборів не пізніше 23 листопада цього року", - йдеться у заяві співачки.

  Руслана підкреслює, що право обирати владу – не лише громадянське право та обов’язок, але й особисте право кожного громадянина, тоді як сьогодні проти мешканців України намагаються використати "грубу силу та маніпуляції".

  Руслана також зазначила, що можливо не стала б оприлюднювати свій вибір, проте змушена була це зробити зважаючи на те, що її ім’я останнім часом почали використовувати у різних контекстах.

  "Я принципово не заявляла про свою політичну позицію, але за мене "вибрали" інші. Почалося обговорення моїх "переконань" і тому настав час, коли я не просто хочу, а змушена заявити про свій вибір. У першому турі я голосувала за Віктора Ющенка і сьогодні ще більше переконана у правильності свого вибору. Хоча б тому, що В.Ющенко намагається об’єднувати український народ, а не ділити його на "сорти" і зіштовхувати заради власних інтересів", - сказано у заяві співачки.

  Співачка також підкреслила, що їй не подобається намагання на цих виборах розділити Україну на Схід та Захід.

  "Я хочу, щоб моя Україна була єдиною – від сьогодні і назавжди", - сказала вона.

  Руслана закликала громадян України 21 листопада обов’язково прийти на дільниці та проголосувати.

  Щодо своєї підтримки затриманих студентів, вона нагадала, що сьогодні на Контрактовій площі Києва відбудеться концерт-страйк, присвячений темі звільнення студентів, в якому візьме участь її чоловік та продюсер Олександр Ксенофонтов.

  "Я прошу всіх висловити свою думку у мирних мітингах", - підкреслила Руслана.

  Вона додала, що в разі потреби готова теж взяти участь у мирних демонстраціях для того, аби оприлюднити свою громадянську позицію.

  Відповідаючи на запитання про те, чи вплине її сьогоднішня заява на її роботу в якості радника прем’єр-міністра, Руслана підкреслила, що чітко розділяє для себе громадську діяльність та політичні перегони.

  "Не думаю, що моя позиція вплине на організацію конкурсу "Євробачення-2005", - зазначила вона.

  "Я сумніваюся, що Віктор Янукович якось буде про це (заяву Руслани) думати, якщо мова йтиме про імідж держави – це надто важливе поняття, щоб ним розмінюватись", - сказала вона.

  Аргументуючи свою підтримку саме кандидата від опозиції, Руслана підкреслила, що В.Ющенко їй "глибоко симпатичний як людина".

  Вона повідомила, що він телефонував їй під час проведення "Євробачення-2004" та надавав "емоційну підтримку".

  "Я хочу щоб до влади прийшла людина, яка підніме державу. Я дуже хочу прокинутися в Україні щасливою людиною", - додала вона. //УНІАН//ICTV
   
 • 20:15 17.11.2004
  0 0
  Ruslana super!
  Модератор>Mychajlo, утримайтеся від образ!
   
 • 21:00 17.11.2004
  0 0
  Oleksandr Ponomarjov tezh oficijno za Ushchenka!
   

РУСЛАНА вирішила підтримати ЮЩЕНКА!

Наші Друзі: Новини Львова