Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Нардепи хочуть Галицького князівства

Переглядів: 2536
Додано: 09.11.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 12
 • 16:35 09.11.2004
  0 0

  Примарне майбутнє Галичини , як окремої території у складі України починають набувати певні обриси.
  Ось , що подала горяча лінія:

  Львівські депутати за утворення Галицького князівства?


  09.11.2004 10:39:58
  ПОЛІТИКА

  Сорок вісім депутатів Львівської обласної та міської рад запропонували створити в рамках адміністративно-територіальної реформи Галицьке князівство. До цієї єдиної територіально-адміністративну одиниці мали би увійти Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Волинська, Рівненська та Чернівецька області з центром у місті Львові, повідомляє «proUA».
  Депутати звернулися до лідера виборчого блоку “Наша Україна“ Віктора Ющенка із вимогою прискорити адміністративно-територіальну реформу в Україні. Народні обранці вимагають від Верховної Ради України терміново прийняти у першому читанні цей закон, який би передбачив створення Галицького князівства.
  У зверненні до Віктора Ющенка зокрема зазначається: “Волевиявлення громадян 31 жовтня 2004 року ще раз підтвердило єдність мислення громадян, що проживають на даних територіях. Саме тому, ще до другого туру виборів президента України, необхідно об’єднати всі ці землі в єдине ціле і таким чином забезпечити максимальну підтримку вам, як кандидату на посаду президента України”.
  Про свою підтримку ідеї створення Галицького князівства вже заявили 12 з 13 депутатів-мажоритарників Верховної Ради від Львівської області. Керівник Львівського обласного штабу “Нашої України” Петро Олійник зазначив, що буде справедливим, якщо центр цього новоутворення розміститься саме у Львові, адже місто Лева завжди було генератором національно-патріотичного руху в Україні""""

  http://hotline.net.ua/content/view/4177/37/


  Тобто,початок вже зроблений. Тільки є одна проблема. Нема князя. А як князівство без князя,навіть конституційно обмеженого чи там віртуального(хоча б)- не князівство!!!!

  Думаю,що це тупо. Краще просто "Галичина",а не князівство чи королівство. Так вони виставили на сміх саму ідею автономії Галичини.
  Модератор> Тему перенесено з гілки "Пиво, музика, мп3, розваги" у відповідну гілку нашого форуму "Галичина".
  Прохання до учасників! Перед тим як створювати тему виберіть для неї відповідну гілку в нашому форумі, цим ви зробити легшим життя для інших користувачів, модераторів. Якщо ви не знайшли відповідної гілки, подайте тему в розділ "Різне", рекламу подавайте тільки у гілку "Реклама". Якщо ви вважаєте, що слід створити новий розділ у форумі, або маєте якісь зауваження до модерування, то подайте пропозиції у гілці "Робота Порталу". При порушенні цих правил модератор буде видаляти такі теми з форуму!
   
 • 20:11 09.11.2004
  0 0
  А тепер інша інфа з цього ж приводу.

  Кажуть,що провокація.

  """ ....пресс-служба Львовского областного штаба Виктора Ющенко распространила заявление, в котором заявила об абсолютной абсурдности и неправдивости утверждений даной информации. Подобную мысль в комментарии "Львовскому порталу" высказал и народный депутат Алексей Гудыма, назвав упомянутую новость "полной бессмыслицей и провокацией".""""

  http://www.zavtra.com.ua/news/1/12477/

  Цікаво,чи дискусії про відокремлення Галичини від України на укрцентрі теж провокація?
   
 • 21:33 09.11.2004
  0 0
  Треба потихеньку шукати "дітей" Данила Галицького, а то мені здається, що потім буде ніколи. Залишилось 13 днів для проведення даного розшуку. Будемо Данилку на трон садити після 21 якщо шо
   
 • 01:23 10.11.2004
  0 0
  Тоді треба лозунг вивісити :
             " ВНУКИ КОРОЛЯ ДАНИЛА , ВІДГУКНІТЬСЯ!!! "

  Думаю,бажаючих буде багато.
   
 • 06:22 10.11.2004
  0 0
  Цитата:
  ікаво,чи дискусії про відокремлення Галичини від України на укрцентрі теж провокація?

  Ага, особливо з огляду на вигнання "націоналіста-провокатора" Тягнибока з лав ОУН, якого ви тут цитували раніше Або ще раніше провокація обасної ради Франіка про визнання героїв дивізії "Галичина" щодо НУ на минулих виборах. Одні провокації, скоро наше існування в цій державі, існування нашої мови, культури буде вважатися провокацією в цій державі. На сході воно так вже і є. Це щодо нашого форуму, а не цієї медвечуркінської провокації.

  Цитата:
  Сорок вісім депутатів Львівської обласної та міської рад запропонували створити в рамках адміністративно-територіальної реформи Галицьке князівство.
  Звичайно, що це провокація і повна нісенітнеця. Цю фігню поширив задрипаний закарпатський "Вісник", яки перебуває під ногою Медвечуркіса (як і вся влада в Закарпатті)
  http://visnyk.info/
  Інформацію спростувала львівськ прес-служба НУ
  http://www.razom.lviv.ua/
  Аналізувати особливо цю "качку" від команди "обрізаних" про "князівство" не вважаю за потрібне тут.

  І дарма ви тут розводите хіхоньки, бо смієтеся ви над собою, смієтеся разом з бандою Медвечуркіса. А правий той, хто сміється останнім. Може буду сміятися я, може Медвечуркіс, але не ви
   
 • 06:51 10.11.2004
  0 0
  Провокація під кодовою назвою "Україна"
  У 1991 році Союз тріщав по швам - "низи не хотіли, верхи не могли". Мітинги, втеча прибалтики, втрата східної Європи, повний бардак давав всі шанси Українцям опанувати ситуацію в своїй власній державі і назавжди порвати з рабством.
  Тоді банда вдарила на випередження і створила свою Україну з своїм старим добрим Аль Купоне Кравчуком і взялася за відмивання політичних "самовиродків" для формування "української еліти" з совкових кар’єрів Донецька і Дніпропетровська. Тоді серйозні західні аналітики прогнозували входження України в першу десятку світових країн, а де ми зараз опинилися Так була дискридитована, приватизована, поділена і частково вивизена разом з ядерною зброєю українська ідея.

  Далі взялися за український націоналізм
  Приклади перед вами щодня на телеканалах від Медвечуркіса ОУН Козака, УНА-УНСО, братва Корчинського ....
  Все приватизоване Медвечуркісом.
  Як маєш страх на появу ворога, то просто створи його сам і керуй прямо - але звичайно вистав свого "ворога" на посміховисько, щоб часом хтось не опанував цю ідею. - це принцип Медведчука.

  Цього разу на посміховисько в термінах "князівство" висміюється ідея самостійної Галичини. Все йде по плану Медвечуркіса, бо нам смішно.
   
 • 07:43 10.11.2004
  0 0
  Доречі широко це питання вже розглядалося
  http://www.ukrcenter.com/forum.asp?message_id=1579...
  про Медведчука і його провокації
   
 • 09:27 10.11.2004
  0 0
  Провокація якраз під вибори
   
 • 12:51 11.11.2004
  0 0
  А я требую от Верховной Рады полной Тавы!!!

  А то - Полтава, Пол-Тава...
   
 • 21:00 11.11.2004
  0 0
  2 Полтавчанин

  А ви пiдкиньте цю iдею Кукобi, вiн же хазяїн Полтави. Якщо вiн зможе заробити на цьому славу i бабки, то i Верховну Раду зi своїми дуполизами переконає.
   
 • 23:46 18.10.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)

   
 • 04:49 18.12.2015
  0 0

  Всім привіт.) Я дуже люблю читати твори нікому не відомих, молодих поетів і літераторів. Читаючи ці твори я знаю що духовна скарбничка нашої неньки України буде поповнюватись. Такі твори я знаходжу у літературному журналі «Дніпро», в цьому журналі взагалі багато цікавих різних творів. Тому якщо ви любите літературу то раджу почитати цей журнал.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Нардепи хочуть Галицького князівства

Наші Друзі: Новини Львова