Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

На Київ!!! (31-го жовтня)

 • 09:42 28.10.2004
  0 0
  ПОРА - закликає молодь на багатотисячних страйках у Львові. ПОРА довести, що ми не бидло - бандитів на нари з Кучмою, Медвечуркісом, чуркою Ахмєтовим і їх шісткою Яйцуховичем.
  Найгарячіше буде у Києві, де буде вирішуватися доля України і на Хелуїн збереться нечисть, щоб захистити пахана і перетворити остаточно Україну на зону донецького зразка. Але Хелуїн має закінчитися на Україні.

  Від нас сьогодні залежить чи завтра ми перетворемся на рабів. Я вірю(можливо востаннє), що кияни вийдуть відстояти статус столиці ДЕРЖАВИ.

  З друзями збираємося здійснити "Drang nach Ost" після голосування у Львові. З машиною здається вирішили(постараємося прорватися через ДАІ), зараз головне з житлом, бо не хочеться в камері ночувати (доречі може хто поможе)  Львів’яни з цього форуму, хто ще збирається на Київ відгукніться! Будемо триматися разом Кияни, давайте теж виходьте на зв’язок. Ми у вас віримо. Разом - Сила!
   
 • 10:57 28.10.2004
  0 0
  В Київ добратися дуже важко цей тиждень, патрулі ДАІ не пускають, шманають машини як при військовому положенні
   
 • 10:59 28.10.2004
  0 0
  При в’їзді в Київ багато військових і озброєння.
   
 • 11:17 28.10.2004
  0 0
  на 5 каналі був сюжет про те, як влада готується до найгіршого для неї. це коли дуже організовано і дуже швидко масу людей оточують військові з щитами, зі зброєю, а в середину кидають димові шашки. це тренування. ця маса людей кидається з одного боку в інший і не може вирватися.

  а ще страшилка--це вже мені розказувала знайома з податкової. навпроти податкової є військова частина. і влітку там десь тиждень день в день проводилися подібні тренування: маса людей з криком "ганьба" намагається кудись прорватися. цю масу закидують димовими шашками, поливають водою. важливо, що під час того тренування були поранені люди.

  ну але блін, ну не вб"ють вони там всіх!! особливо якщо людей буде дійсно маса величезна!!!!! мені здається, що це--чи не єдина можливість відчути, що ти можеш якось вплинути на долю виборів (чи чого там--видно буде) я б поїхала. я б дуже хотіла поїхати, але буду задіяна у виборчій дільниці. та й не пустили б мене батьки.

  вірю, що все буде добре що МИ вирішимо. що МИ переможемо!
   
 • 11:37 28.10.2004
  0 0
   
 • 11:37 28.10.2004
  0 0
  Как я вам завидую.. Я бы тоже приехал, если бы мог. В кои веки наши выходят на улицы?
  Помню, в декабре 2001 аргентинского мудака валили толпой в Буенос Айресе..
  Сначало собралось тысяч 10 населения, с детьми, стариками, скандируя президент п....ас в вольном переводе, потом по нам начали стрелят с газових ружей. Довольно таки неприятная вещь, я вам скажу. Зато потом, тыцячи 4 оставшихся разозленних потихоньку возвращается с кирпичами в руках Веселая была ночь я вам скажу.
  Днем присоединилос еще тысяч 20, што творилос, ой ой. Подобное можно посмотрет толко в филмах типа "Спартак" : Гладиатор" и подобное.
  Вобщем итоги следуюшие:
  с нашей стороны 1000 раненых, 30 убитых (из них на той плошади-7, 1 резиновими пуляни, 6- свинцовыми)
  полицейские-- 100 раненых, ни одного убитого.
  А президента мы все таки сняли!!!
   
 • 21:59 28.10.2004
  0 0
  Я вам теж заздрю - з радістю поїхала б, але жодної можливості не маю.
  Едине, що у своєму місті підримаю будь-які мітинги за справедливість!
  Хоча, мабуть, більше вам заздрю, що ви зі Львову, де люди більш патріотичні та обізнані у політ питаннях, ніж на Херсонщині..
   
 • 22:34 28.10.2004
  0 0
  Всіх хто піде до Київа я буду підтримувати хоча не своєю присутністю то хоча духовно, бо теж немаю можливості, як і Katrina .
   
 • 22:36 28.10.2004
  0 0
  Katrina, я дуже радий, що є патріоти своєї країни не тільки на заході ,а і на Херсонщіни.
   
 • 14:32 29.10.2004
  0 0
  Якщо Ви в Украини, э сенс прийти у 8 години ввечери до своих дылниць и прослыдкувати щодо того, що выдбуваэться у пыдрахунку голосив. Цсим хто в Украини-успихив!
   
 • 09:57 31.10.2004
  0 0
  Нажаль, рейд на Київ сьогодні відміняється. У зв’язку з відмовою Сили Народу проводити пікети ЦВК і неможливістю потрапити на авто до Києва. Вчора під’їзди на Київ були закриті ще з самого Львова, не хочеться бути заблокованим в цю ніч. Наразі - йду віддати свій голос, далі пройдемся по пару виборчим дільницям з фотіком(особливо навколо чи не має щурів, що купують голоси) і ввечері буду на 2-х дільницях, сподівакюся знайду доступ в інет, вночі сподіваюся вийти на форум.

  Всім дуже дякую, хто подав мені докладну інфо в асю.
  РАЗОМ - СИЛА!
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

На Київ!!! (31-го жовтня)

Наші Друзі: Новини Львова