Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 26 лютого 2020 року

логічна операція

Переглядів: 2833
Додано: 24.10.2004
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 1
 • 11:46 24.10.2004
  0 0
  Вже дещо запізно, але, можливо, ще комусь послугує до вмотивування.
  Щодо обіцянки впровадження другої державної (а саме російської) мови.
  1. Людина, яка дає таку обіцянку, розуміє сутність конкретної мовної ситуації та наслідки виконання своєї обіцянки, а отже - висновок - вороже ставиться до української мови і хоче її остаточно знищити.
  2. Людина, яка дає таку обіцянку, не розуміє сутності конкретної мовної ситуації та наслідків виконання своєї обіцянки, а отже - висновок - неспроможна зважити наслідки ухвалення важливих державних рішень.
  3. Людина, яка дає таку обіцянку, розуміє сутність конкретної мовної ситуації, спроможна зважити наслідки виконання, не ставиться вороже до української мови і не збирається сприяти її остаточному нищенню, але не має наміру виконувати обіцяне, а отже, - висновок - схильна давати обіцянки, яких не має наміру виконувати.

  Питання до загального висновку: чи мусить бути главою української держави людина, яка підлягає визначенню однією з цих характеристик?

  Нота бене до аргументації. Посилання на досвід країн, де є декілька державних мов, - некоректне, оскільки жодна з таких (країн), де ці мови функціонують нормально, не є базовою для них (мов), а там, де мови не мають бази поза межами багатомовної країни, вони нормально не функціонують. Приклади: французька та фламандська в Бельгії - Франція та Голландія базою для мов. Німецька, французька й італійська у Швейцарії. І в тій же Швейцарії ретороманська, яка фактично не функціонує - так, якісь радіопередачі, книжки з казками тощо.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

логічна операція

Наші Друзі: Новини Львова