Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

ПОРА розкололася?

Переглядів: 2299
Додано: 22.10.2004 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 5
 • 09:21 22.10.2004
  0 0
  Звернення справжньої “Пори”: “Не вірте клонам!”
  ШАНОВНІ ДРУЗІ!

  Ми, представники прогресивних громадських організацій України - ініціатори створення кампанії “Пора”, щиро прагнемо брати активну участь у процесі розбудови демократичного суспільства, формуванні цивілізованих правовідносин між представниками влади та громадськістю, які грунтуються насамперед на дотриманні прав і свобод людини.
  Саме з цією метою нами й була започаткована інформаційно-просвітницька кампанія “Пора”, метою якої є проведення просвітницьких заходів серед виборців, спрямованих на їх активну участь у житті держави, у першу чергу - президентських виборах. При цьому, нами декларується політична нейтральність та право кожного вільно обирати своїх симпатиків.
  Проте ситуація, що склалася на сьогоднішній день навколо нашого руху, вказує на те, що дехто намагається використати його у своїх власних меркантильних інтересах.
  Поширеним явищем стали ганебні вчинки окремих активістів та лідерів громадських організацій, які вступають у змову з представниками донорських, у першу чергу американських, організацій в Україні, з метою фактичного привласнення отриманих коштів, надаючи “липові” звіти про свої “великі звершення”.
  Особливе обурення викликає діяльність лідера коаліції громадських організацій “Свобода вибору” та одночасно координатора кампанії “Пора” Владислава Каськіва, який, скориставшись нашим брендом, дискредитує ідею нашого руху. Чого варта тільки одна його заява про намір привести 31 жовтня під стіни ЦВК 500 тисяч громадян України, яка не узгоджена з жодною громадською молодіжною організацією.
  ри цьому, пан Владислав не нехтує й допомогою “спеціалістів-революціонерів” з колишньої Югославії, Грузії та Білорусії, які “вчать” нашу молодь як боротися з владою. І це зерно почало проростати! Правоохоронними органами вже вилучається вибухівка та інші засоби ЙОГО “інформаційно-просвітницької кампанії”.
  По всій Україні активістів “Пори” В.Каськіва набереться максимум дві сотні, а скільки грошей витрачено на фінансування його проектів?! Де тепер левова частка цих коштів ? Ми не сумніваємось, що десь у Торонто чи Нью-Йорку він та його найближчі соратники тримають украдені гроші, а тому без вагань та каяття втечуть з України та кинуть напризволяще своїх обдурених “однодумців”, як “гарматне м’ясо” на вістрі чиїхось інтересів.
  Ми, справжні ініціатори створення кампанії “Пора”, офіційно заявляємо про свою непричетність до намірів Каськіва, відмовляємось від участі в організованих ним акціях та закликаємо інших не піддаватись на провокації таких як він і докласти максимум зусиль для збереження миру і злагоди в нашому суспільстві.
  МИ МАЄМО ПРАВО САМІ ВИРІШУВАТИ СВОЮ ДОЛЮ. НЕ СТАНЬТЕ ЖЕРТВОЮ ЧИЇХОСЬ ПРОТИПРАВНИХ НАМІРІВ. НЕ ДАЙТЕ МОЖЛИВОСТІ КОМУСЬ НАВ’ЯЗАТИ ВАМ СВОЮ ДУМКУ ТА ВТЯГНУТИ ВАС У ПОЛІТИЧНУ БОРОТЬБУ. ПРИЙДІТЬ І ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА СВОГО КАНДИДАТА.

  ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ТІЛЬКИ ВІД НАС
  ЗАЛЕЖИТЬ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ.  Невже і цю організацію чекає доля РУХу
   
 • 11:49 22.10.2004
  0 0
  Видно дюююже комусь та "Пора" в печінках сидить.
   
 • 19:34 22.10.2004
  0 0
  Взагалі то, ця заява така собі ’’тихенька’’ провокація проти Пори, такщо, люди добрі, краще не поширювати такі речі.
   
 • 17:52 19.02.2007
  0 0
  ПОРА набирається всьго -навсьго сил!
   
 • 03:55 19.05.2008
  0 0
  Нехай ці америкоси українського походження покажусть джерела фінансування.
  Тоді поговоримо про сили
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

ПОРА розкололася?

Наші Друзі: Новини Львова