Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 30 листопада 2020 року

Економічне чудо проффесора Яйцуховича. Що ви робите з гривнею?

 • 07:03 22.10.2004
  0 0
  Чимось цей час нагадує час перед святами, або старі добрі часи гангстера Аль Купоне(Лейби Кравчука). У людей з’явилася нова гра - як би так витрати поскоріше "дуті" гривні, щоб після виборів на руках залишилася надійні "зелені", або хоча б пару кілограм м’яса в холодильнику. Пенсіонери нарешті змогли скуштувати "екзотичні" йогурт, банани(коли ще випаде така нагода). Чим далі - тим більше обережних захоплює споживацька лихоманка. Сьогодні й я почав тратити свою останню стипендію. Гуляєм нині на всі, щоб завтра були не такі болісні наслідки від похмілля.
  Як ви реагуєте на споживацьку лихоманку? І чому? Ваші поради, спостереження
  Думаю тема цікава і актуальна для всіх, хто має пару сотень гривинників.


  Для наочної агітації друкуємо
  http://www.ham.com.ua/pic.php?pic=138219065741775d...

  Для пенсіонерів вашого підїзду.
   
 • 07:22 22.10.2004
  0 0
  А ось про Сало по 16 грн. (розглядайте то як пораду по закупівлі )  важливе - підкреслено!   
 • 07:22 22.10.2004
  0 0
   
 • 07:25 22.10.2004
  0 0
  і коментар від Adolfycha
  http://www.livejournal.com/community/ukr_nationali...

  Про Сало
  Итак, перед вами документ, обязательный к исполнению всеми директорами магазинов и рынков, докУмент даже, ограничивающий верхний предел "рыночных" цен.
  Для тех читателей, кто не понимает, что это означает - поясняем.
  Это означает, что временно, до выборов методом прямого принуждения продавца заставляют торговать себе в убыток.
  После выборов цены отпустят, потому что: в настоящее время производитель(мелкий производитель, украинский крестьянин) не продаёт Сало по такой цене, не привозит его на рынок.
  В связи с подорожанием горючего ему невыгодно продавать по таким ценам.
  Продают только те производители, кому срочно нужны деньги, кто не может ждать.
  Какова будет цена после выборов - никто не знает, но не менее 25 гривен за килограмм Сала.
  То же будет и с горючим - прогнозируют повышение цен до 4,5-5 гривен за литр 95-го.

  Уважаемые читатели, расскажите об этом письме своим родителям-пенсионерам, и узнайте у них - насколько реально "похудеют" через месяц после выборов их "увеличенные лично В.Ф.Януковичем" (за месяц до выборов) пенсии.

  Основное несчастье Украины - глубокое убеждение каждого в том, что он умнее других
   
 • 17:01 22.10.2004
  0 0
  Алексе, нащо волати про очевидне ? Ці ідіоти (здається мені. що у медичному сенсі цього слова...) з команди Бандюковича просто друкують нічого не варті папірці з написом "гривня".
  Наводжу реальний приклад : на одеській книжці долар за 2 (два!) тижні подорожчав на 40 (сорок!) копійок!

  Відповідаю на питання теми : зливаю якнайшвидше.
   
 • 01:02 23.10.2004
  0 0
     Показник індексу споживчих цін (ІСЦ) можна подавати у різних вимірах – зокрема, середньорічному та за останні дванадцять місяців, нагадує член Бюджетного комітету ВР, представник політичної групи Української народної партії у фракції Віктора Ющенка Євген Жовтяк. При цьому економісти сходяться на думці, що, якщо інфляція виходить за межі однозначних чисел (себто перевищує 10%), вона починає чинити дестабілізуючий тиск на економіку.
  “Зомбуючи населення, влада користається лише одним виміром і говорить про те, що з початку року ІСЦ склав 5,6%. Якщо ж оцінити перебіг інфляції за останні 12 місяців - з вересня 2003 року по цьогорічний вересень – то постаємо перед промовистим і значно песимістичнішим фактом: за цей час інфляція склала 10,4%, тобто вийшла за межі раціональної монетарної та фіскальної політики. Беручи до уваги значне інфляційне нависання, що чинитиме тиск на українську економіку в найближчі два-три квартали, мало хто з економістів, які не перебувають на утриманні у владі, сумнівається в тому, що пляшку з інфляційним джином відкорковано остаточно”, - коментує ситуацію Євген ЖОВТЯК.

  Цитата:
  Алексе, нащо волати про очевидне
  Та хто ж і де волає. Доречі для багатьох це не очевидне зовсім Якби було очевидне то навряд чи Яйцухович мав би хоч 10%

  А тема актуальна досить, бо цікаво скільки долар в регіонах, на руках, які продукти в дифіциті - адже це вже наше реальне життя.
   
 • 05:22 23.10.2004
  0 0
  Знайома з Києва говорить,що купити долари або євро у обмінних пунктах практично не можливо.
   
 • 08:27 23.10.2004
  0 0
  Сегодня Кабмин на экстренном заседании рассмотрел причины резкого похолодания и ухудшения погодных условий

  Было определено, что виновниками такой ситуации является группа синоптиков-спекулянтов, которые решили нажиться на том, что заметно разбогатевшие пенсионеры, теперь смогут раньше начать платить за тепло.

  На виновных синоптиков заведены уголовные дела.

  В Украине вводится прямое регулирование температуры и влажности воздуха в осенне-зимний период. Руководители регионов отныне несут персональную ответственность за погоду и синоптиков в подконтрольных им городах и селах.
   
 • 08:39 23.10.2004
  0 0
  Ще гарна стаття про "ЗЕКОНОМІКУ"
  http://obkom.net.ua/articles/2004-10/18.0952.shtml...

  Часов-Ярский карьер уникальных глин полностью контролируется, а точнее – принадлежит, нынешнему кандидат-премьеру Януковичу. Это обстоятельство, конечно, можно не заносить в декларацию при начислении ему будущей пенсии, так как официально карьер принадлежит оффшорным фирмам, и деньги от его деятельности оседают на нелегальных зарубежных счетах.

  Но вопрос о Часов-Ярском карьере важен лишь для того, чтобы продемонстрировать уровень представления об экономике Виктора Януковича. Точнее – полное отсутствие этого уровня у него самого и всего его правительства
   
 • 00:37 27.10.2004
  0 0
  Цe щe нічого, а ось є прогнози, що євро скоро обвалиться!
   
 • 01:41 27.10.2004
  0 0
  Прошу пояснити чому? Або дати лінк почитати.
   
 • 02:03 27.10.2004
  0 0
  Євро і долар вже валиться Такого не бачив ще з часів інфляцій Кравчука - кожен день росте на 10 копійок, за тиждень інфляція річна.

  У банку курс 6.72 продаж, а в канторі по сусідству за 6.9 можна продати. Причому купити ні в канторі, ні в банку звичайно не можна. Бізнес Економіка вже здохла!
  Добре що я не пенсіонер і справу з гривнями не маю
  Вперед Яйцухович! Back to 90-ті
   
 • 02:06 27.10.2004
  0 0
  Чeрeз нeзбалансованість eкономічних пріоритeтів,особливо в сільськогосподарській сфeрі, нафтову кризу, чeрeз проблeму Cхідної Німeччини, чeрeз опозиційність Італії та нeпідготованість "новоприбулих" члeнів Євросоюзу.
   
 • 02:10 27.10.2004
  0 0
  Долар піднімeться навeсні. На жаль чи на щастя, долар щe років 10-15 будe найнадійнішим засобом платeжу, хоч його і намагаються повалити всілякі заздрісники.
   
 • 02:11 27.10.2004
  0 0
  Нагадаю, що до реформ Яйцуховича було євро - 6.4 і були значні резерви. Сьогоднів валютні резерви розпродаються і ринок не насичується.


  Попри всі намагання Нацбанку стабілізувати ситуацію на валютному ринку доларовий бум в Україні триває. Якщо продати готівкові долари за близьким до офіційного курсом в канторах чи банках не становить жодної проблеми, то купити їх в тих же банках чи канторах практично неможливо. Доволі часто у Львові можна спостерігати таке: людина обмінює в канторі якусь кількість доларів на гривні, а наступний клієнт на питання, чи можна купити долари, отримує чітку і однозначну відповідь: "Ні, доларів нема".

  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...
   

Економічне чудо проффесора Яйцуховича. Що ви робите з гривнею?

Наші Друзі: Новини Львова