Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 26 вересня 2021 року

Програма захисту українців

Переглядів: 2771
Додано: 12.10.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 14
 • 22:15 12.10.2004
  0 0
                 Програма захисту українців.

  1. Визнати геноцид українців (Голодомор 1932-33 рр., розкуркулення та колективізація, фізичне знищення української еліти, примусове вивезення українців на чужину, фізичне знищення мирного населення у воєнний період, мовний та культурний етноцид нації, Чорнобильська катастрофа, винищення нації за останнє десятиліття) злочином проти людства.

  2. Добитися виплат репарацій репресованим, або членам їхніх родин у розмірах, не менших, аніж потерпілим від Голокосту.

  3. Визнати вояків ОУН-УПА і дивізії “Галичина” воюючою стороною у Другій світовій війні. Надання ветеранам пільг нарівні з ветеранами радянської армії.

  4. Покарати злочинців, які нищили українську націю. Створити структуру на зразок єврейського центру Сімона Візенталя, яка б розшуковувала катів українського народу в усьому світі.

  5. Створення інституту катастрофи та героїзму українського народу. Запровадження нагороди “Праведник світу” для кожного неукраїнця, який врятував від геноциду бодай одного українця.

  6. Притягнення до відповідальності колишніх енкаведистів за злочини проти українців.

  7. Переглянути в бік зменшення розміри пенсій та умови проживання для колишньої партноменклатури.

  8. Створення національного інформаційного простору. Заборона діяльності ЗМІ, які принижують національну гідність українців, ведуть антиукраїнську пропаганду.

  9. Перегляд закону про громадянство. Запровадження обов’язкової графи в паспорті громадянина України — “національність”.

  10. Захист територіальної цілісності країни, заборона приватизації українських земель громадянами інших держав.

  11. Перегляд умов приватизації стратегічних підприємств України, запровадження судової заборони на право приватизації стратегічних об’єктів неукраїнськими компаніями.

  12. Державний захист прав українців за кордоном.

  Ми абсолютно чітко розуміємо, що теперішній режим може боятися тільки організованих патріотичних сил. Влада розуміє, що єдиний, хто може фактично похитнути її систему, — це організована вулиця. Влада боїться українців, які повстануть, вийдуть на вулицю, очолювані українськими націоналістами, українців, що не побояться відстояти своє право на життя. Влада створила оберемок псевдонаціоналістичних організацій, кандидатів у президенти, які займаються провокаційною діяльністю, щоб дискредитувати націоналістичне середовище, скомпрометувати лідерів і через підконтрольні засоби масової інформації спаплюжити нас і нашу ідею. Знаю, що прослуховуються телефони мої та членів організації, що за нами стежать, що представники московських спецслужб роблять усе, щоб націоналісти не прийшли до Українського парламенту. Але абсолютно очевидно — настав наш час перемагати. Щоб наші діти і наші онуки, згадуючи нас, не питали: “Тату, мамо, що ви робили в 2004 році, коли потрібно було відстоювати українську справу?”. І я переконаний, що мої діти не будуть останніми українцями в цьому світі, а ми своєю стійкістю, своїм розумінням, своєю принциповістю, своїм ідеологічним наповненням зможемо побудувати сильну, могутню, заможну цивілізовану європейську державу. Тому, що ми є українці. Ми є найкращі.

  Більше можна прочитати тут http://www.tiahnybok.info/inshi_zmi/dokument000068...
   
 • 22:28 12.10.2004
  0 0
  Націоналісти починають об"єднуватись. Невідомо чи це буде дійсно реалізовано. Бо,як видно з історії спецслужбам України завжди хотілось розсварити націоналістів перед самими виборами. На передостанніх виборах до ВР націоналістичний блок не ввійшов до ВР тільки через маніпуляції влади.

     "Свобода" є однією із патрій у котрій віковий ценз членів не є вищтий за 45 років. Переважна більшість членів інших націоналістичних партій є старшими людьми із великими амбіціями. невідомо,як "Свобода" порадить собі з цим питанням. Але принаймні,це вже щось. БО національні права українців,здається ,демократи(ті що називають себе "націонал- ") не збираються захищати.
   
 • 08:05 13.10.2004
  0 0
  Цитата:
  10. Захист територіальної цілісності країни, заборона приватизації українських земель громадянами інших держав.

  11. Перегляд умов приватизації стратегічних підприємств України, запровадження судової заборони на право приватизації стратегічних об’єктів неукраїнськими компаніями.

  громадянами інших держав, неукраїнськими - фігня це повна. Он вже маємо таку логіку в приватизації Криворіжсталі Пінчуком, коли іноземні компанії(які давали в пару раз більше) не були допущені до конкурсу. Та й для іноземного капіталу не є проблемою діяти через підставних осіб - чистих українців. Вважаю це популізмом - не більше. На кшталт - фабрікі рабочім, зємлю крєстянам.

  Цитата:
  Бо,як видно з історії спецслужбам України завжди хотілось розсварити націоналістів
  Як видно зараз - більшість нац. організацій була створена спецслужбами.

  Цитата:
  є старшими людьми із великими амбіціями
  Рагулі вони ... нафіг на рідні села!

  Цитата:
  3. Визнати вояків ОУН-УПА і дивізії “Галичина” воюючою стороною у Другій світовій війні. Надання ветеранам пільг нарівні з ветеранами радянської армії.
  Скоріше внуки цих вояків зійдуть в могилу аніж в цій
  йній державі Хохлостані, де править жид, москаль, злодій хохол та ще пару галицьких яничарів.
   
 • 19:07 13.10.2004
  0 0
  Заборона приватизації іноземним громадянам розрахована не на те,що вони можуть дати більшу ціну,а на те,що зазвичай іноземні компанії провадять бізнес виключно у своїх інтересах,а не в інтересах держави і народу. Кромі того через такі приватизовані компанії інші держави матимуть значний контроль над політикою і економікою країни.(Польща). В той же час вплив держави на такі компанії у демократичному суспільстві мінімальний.

  ПРиклад Криворіжсталі непоказовий. Його хотіли продати певним особам,а не взяти за нього добру ціну. Іноземні компанії були допущені до конкурсу але не пройшли не тому,що вони іноземні,а тому,що умови конкурсу були створені під певних осіб. Але питання в іншому, для чого продавати прибуткове підприємство?

  """Як видно зараз - більшість нац. організацій була створена спецслужбами. """

  Можете навести приклади?

  """Рагулі вони ... нафіг на рідні села! """"

  Хотів би я бачити,як би ви зустрілись з тими людьми у 40-50 роки і сказали їм те саме . Думаю,всі ваші проблеми тоді б вирішились дуже швидко . Вони люди свого часу,котрі заслуговують на пошану,а не на образи і котрі присвятили свої найкращі роки боротьбі. Не думаю,що ви знайдете на Україні більш жертовних людей ніж колишні ветерани УПА,підпілля,ОУН.

  А визнання цих людей потрібне. І я думаю,що воно буде трошки швидше ніж їхні внуки покинуть цей світ.

  В будь якому випадку, говорити і робити все для цього потрібно .

   
 • 08:11 14.10.2004
  0 0
  Ветерани УПА, ОУН - схаменіться про кого ви говорите, цим людям поза 80 років. Які амбіції?

  Маєте наувазі
  Цитата:

  Біографія(героїчна доба Ромця)
  - З 1988 р. ініціатор відродження товариства "Просвіта".
  - Засновник перших осередків, у 1992 році обраний заступником голови Руху (Київ).    
  - З 1994 - член політичної партії "Організація Українських Націоналістів в Україні".
  - 1998 - голова Львівської обласної організації партії ОУН.   
  - З 2001 - голова партії ОУН в Україні (Київ).
  Відповідальний за випуск газети "Нескорена Нація" (Івано-Франківськ), шеф-редактор львівської газети "Сурма", головний редактор газети "Вісник ОУН в Україні" (Київ).

  Воістину "героїчна" біографія нашого патріота РОМАНА КОЗАКА. Але помиляєтесь цей жлоб в 40-50-х роках нічого сказати мені б не міг, бо народився в 57-му. Очевидно ви цю генерацію покидьків мали наувазі?
  Цитата:

  Біографія(негероїчна доба Ромця)
  3 1992 - заснував та працював на керівних посадах кооперативу "Каравелла", малого підприємства "Фіто", концерну "Імпульс", корпорації "Сурма". (!!!)
  1986-1988 - головний інженер фабрики з переробки сировини об'єднання Львіввторресурси.
  1984-1986 - начальник житлово-комунального господарства Франківського району міста Львова.


  На минулих виборах, принесли передвиборчу агітацію. Перекладаю мукулатуру - одразу Куйбіду як мера від Нашої України в смітник(бо дуже вдячний був за "вирішену" проблему з транспортом, водою і "розуміння" політики партії щодо спеціального статусу міста). Та за Куйбіду хоч би сам месія(справжній біблійський ) прийшов агітувати, я б не проголосував.
  А ще там було про те що його тато політвязень і бігборди навіть такі були - "ОУН УПА за Куйбіду" (кажуть бо пожалував їм якийсь там офіс).
   
 • 02:21 15.10.2004
  0 0
  При чому ту Козак? Він такий самий націоналіст , як я папа римський.
   
 • 03:07 15.10.2004
  0 0
  Цитата:
  Він такий самий націоналіст , як я папа римський.
  Ну а де ті амбітні націоналісти переховуються ваші? В криївках?
   
 • 03:15 15.10.2004
  0 0
  В даний мовент їм треба відсидітися. Багато людей,котрі сповідують праві радикальні ідеї вийдуть із "криївок" при будь якому результаті виборів. Як Ющ переможе - це буде позитивний стимул,як Ян - негативний стимул. Націоналістичний рух повинен був вмерти щоб народитись заново. Думаю,що "Свобода" очолить цей рух. Там є люди,котрі здатні і хочуть цього. До речі,колишні націонал-соціалісти поволі але впевнено поширюють свій вплив на центральні і східні області.
   
 • 04:46 15.10.2004
  0 0
  Цитата:
  . До речі,колишні націонал-соціалісти поволі але впевнено поширюють свій вплив на центральні і східні області.
  Доречі звідки ви то взяли? Як саме?
  І ще - хто саме? СНПУ?
   
 • 05:05 15.10.2004
  0 0
  Свобода.
   
 • 11:29 10.07.2006
  0 0
  Свобода від комунобандитів
   
 • 12:34 10.07.2006
  0 0
  Цитата:
  Як видно зараз - більшість нац. організацій була створена спецслужбами.

  що було то було. марчук того ніколи й не приховував
   
 • 12:35 10.07.2006
  0 0
  УНСО наприклад
   
 • 01:00 19.05.2016
  0 0
  Для себе я відкрив ідеал журнал "Дніпро"у ньому вміщено ілюстрації та репродукції з творів художників І. Остафійчука, І. Марчука, А. Антонюка, М. Дахна, В. Лопати та ін.У 2010 році журнал став повнокольоровим, ілюстрованим і відкрив нові перспективи й можливості для подачі художнього тексту, ставши орієнтованим на смаки сучасного читача. www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Програма захисту українців

Наші Друзі: Новини Львова