Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 25 листопада 2020 року

Янукович знову всрався. За згвалтування доведеться відповідати

 • 09:34 07.10.2004
  0 0
  Ну не дає минуле спокою Бандюковичу. Ну згвалтував, але щоб таке нагадувати майбутньому президенту, ну неетично якось вважає вітя Медвечуркіс.

  Невгамовний Омельчинко
  http://www.pravda.com.ua/archive/2004/october/6/ne...

  Цікаво, чи є хоч одна жінка тут, що проголосує за гвалтівника
   
 • 11:55 07.10.2004
  0 0
  Людоньки, невже тепер не зрозуміло, що все це зроблено, щоб зірвати нинішні вибори? Яна, мабуть, для того й висунули, бо ж ясно, що жодна нормальна людина за таке... не проголосує. Потім навесні оголосять позачергові вибори, в яких не матимуть права брати участь Ющенко і Янукович, зате балотуватиметься Медведчук. От і все!

  ==Цікаво, чи є хоч одна жінка тут, що проголосує за гвалтівника==
  Пане Алексе, ще Фрейд казав, що світ сексуальних збочень безмежний.
   
 • 15:18 07.10.2004
  0 0
  І я притримуюсь думки, що говорить Наталка.
  У влади теж не повні дауни, вони розуміли, що за кримінала голосувати не будуть...
   
 • 13:08 08.10.2004
  0 0
  Сенсаційний виступ комуністів, які нарешті розкусили свого соратника по русифікації. сьогодні зранку у Верховнй Раді виступив комуніст Гмиря, депутат від донецького міста Єнакієво. переказую по свіжій пам"яті, бо стенограми ще нема: "Я, як комуніст, із радістю дізнався, що Янукович обіцяє зробити російську мову другою державною. Але коли я подивився його передвиборчу програму як кандидата в президенти, то не знайшов там жодної згадки ані про державний, ані навіть про офіційний статус російської мови. більше того, мені стало відомо, що в Уряді підготовлено законопроект, впровадження якого значно звузить функціонування російської мови в Україні. що ж це виходить? Коли Янукович їде на СХід України, то витягає з лівої кишені обіцянку про російську мову як державну. а коли він їде на Захід України, то витягає з правої кишені обіцянку заборонити російську мову. запитання до Януковича: що він витягне з широких штанин і покаже народу України після того, як його оберуть президентом?"
  Комуністу бурхливо аплодували і ющенківці, і ліві. один тільки братан Януковича, грек з Маріуполя вискочив, як Пилип з конопель і спочатку нормальною українською, а потім не витримав - і російською закричав: чому, коли Янукович робить добрі справи для своїх виборців, це зустрічається в штики? Янукович - найпідходящіший кандидат у президенти... і т.д.
  ТО все ж - що він витягне "з широких штанин2? "Вопрос, конечно, интересный"...
   
 • 00:54 17.10.2015
  0 0
  Привет,ребята)Хочу обратится к ценителям вкусного пива,вчера в баре попробовал новое украинское пиво «Радой»,мне оно очень понравились, вкус мягкий и приятный)Пиво «Радой» варится на основе лечебной Росторопши и вообще оно сделано на основе натуральных компонентов,мне очень понравилось)Так что если хотите отдохнуть после работы за бокалом холодненького пива,то попробуйте пиво «Радой»,будете очень довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 03:39 28.05.2016
  0 0
  Мені дуже подобаєтся журнал Дніпро, в якому свого часу друкували свої поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко. Тут уперше було опубліковано повість «Молодість» О. Бойченка, роман «Народжені бурею» М. Островського. обожнюю йогго за звою ріноманітність.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Янукович знову всрався. За згвалтування доведеться відповідати

Наші Друзі: Новини Львова