Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Львів. Вибори 2004

 • 09:17 07.10.2004
  0 0
  АЛЯРМА -
  До нас їде бандюкович, правда їде як партизан - не признається коли Боїться яєць - чмо донецьке. Кажуть, що може сьогодні буде, але так як персона він "нєжна" - то коли, де і з ким всі мовчать.
  Ех акумулятор би, або хоч яйце
  Жартую, не варто - людину природа обділила, а Медвечуркіс познущався.
  Хто знає таємну інфо, негайно давайте - хочу бачити цього клоуна!
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...


  Мороз- приїде 8-го(завтра). У 15:00 зустріч з виборцями в палаці Хоткевича. Хочу побувати.

  І в неділю Ющенко на концерті Грін Грей, ВВ, Чубай. Явка обовязкова
   
 • 18:24 07.10.2004
  0 0
  та кажуть що ВІН на з"явиться на економічному форумі--це четвер, або п"ятниця, або субота.

  !!!!! я теж там буду ))))))))))))))
   
 • 10:08 08.10.2004
  0 0
  Чкурнув до Путіна на день народження
  Йду подивлюся на Мороза як час буде.
   
 • 13:35 08.10.2004
  0 0
  Зранку об одинадцятій центр був перекритий. Невже приїхав сам ясновельможний? Яйця на нього нема!
   
 • 14:25 08.10.2004
  0 0
  Відносно першого повідомлення - це жарт чи серйозно на виступі Ющенка буде Грін Грей? (ні не подумайте я тою "грін - хєрньою" не цікавлюся)

  Просто на 100 відсотків переконаний, що читав десь їх інтерв'ю де вони відкрито підтримують Я.

   
 • 02:58 09.10.2004
  0 0
  Кандидат у президенти Олександр Мороз закликає штаб Віктора Ющенка перестати експлуатувати тему, пов'язану з отруєнням Ющенка.
  Про це він повідомив на прес-конференції у Львові.
  "Я не знаю, що таке біологічна зброя, і Зинченко не знає, і медики не знають австрійські, і американці, скільки часу шукали в Іраку і не знайшли", - сказав він.
  З його слів, він вірить, що події, пов'язані з Ющенком, не політична технологія, але водночас закликає оточення Ющенка перестати експлуатувати тему отруєння.
  "Якби така ситуація склалася за 2 тижні до виборів, то Ющенко став би президентом на жалості", - сказав він.
  Мороз додав, що, на його думку, через якийсь час ситуація з Ющенком проясниться.

  Це я на укрправді вичитав таке. Або в Мороза щось замерзло або на нього погода львівська не так вплинула. Нервувати почав Сан Санич. Чи то від низьких рейтингів чи то від заздрості,що про нього забувають. Ющ тепер є важко хворий. Генералізована рідкісна вірусна інфекція,котру не можна порівняти з жодним випадком відомим в історії медицини шарахнула по ньому серйозно. І невідомо чи це були самі віруси ,бактерії чи тільки їхні токсини. Виглядає,що мав бути коктейль із цієї гидоти.
  Шановні,переферичний параліч лицевого нерва,гострий інтерстиціальний панкреатит,проктит, токсична енцефалопатія,загальна інтоксикація організму,невідомо чим спричинені поперекові болі,котрі не знімаються морфіном і ще багато чого іншого чого ми не знаємо ввиникли в один час. Не дивно,що медики почали говорити про біологічну зброю. І про це повинні були знати і люди. При чому тут спекуляції?

  Ющ приїде скоро. Його підмалюють трошки,підпудрять щоб виглядав краще але я з власної практики знаю,як людина почувається,коли дивиться в зеркало і бачить там не своє лице,а якогось перекошеного типа. Психологічно це дуже важко переноситься людьми. Вони стараються сховати свою хворобу,а Ющу на люди тре виходити. І коли зі сторони ніби то дружнього табору лунають такі заяви,то я відношу це до такого самого цинізму,котрим характерні медвечуркіси. Дурниці можуть позволити собі говорти другі,треті особи але щоб перша людина серед соціалістів починала нести таку фігню,це вже удари в спину.    
   
 • 08:27 09.10.2004
  0 0
  Цитата:
  Це я на укрправді вичитав таке. Або в Мороза щось замерзло або на нього погода львівська не так вплинула.
  Маю сумнів щодо Мороза, а от щодо вас ...

  Ну по перше, ваші постійні напади на Мороза з'являються в різних темах. І тут я розцінюю як флуд, бо заява мороза на львівській пресконференції аж ніяк не можна розцінювати так вузько як в контексті виборів у Львові(назву теми потрібно перечитувати), скажу більше - вони зовсім не має стосунку до Львова.
  Ви як давній учасник і з огляду на попередні мої прохання(зокрема щодо Мороза) могли б нарешті самостійно відкрити нову тему чи про отруєння В.А.(такої теми доречі не бачив, мало певно нас то хвилює на відміну від "болячок" Януковича), чи просто "Мої претензії до Мороза" ІМХО матеріалу маєте достатньо, навіть нічого придумувати не доведеться - компанія Червоненко&Костенко мають наробки в цьому питанні
  Зразу заспокою, щоб відкрити тему - не потрібно ніяких дозволів, довідок, відбитків пальців - просто клацнути на кнопці "Нова Тема" і ви значно покращити ефективність наших дискусій, якщо вам то має значення.
  Мусів то сказати як є, бо це не перший раз у невідповідних темах починаєте сторонню дискусію, а мені знову доводиться вводити всіх в курс справи. Воно мені тре? Ну не належу я до електорату Сан Санича, але ненавиджу брехню і упереджений аналіз. Як ще вирішити подати щось не по темі щодо цього то я скопіюю цю відповідь і продовжимо в новій темі.
   
 • 08:28 09.10.2004
  0 0
  По друге - щодо посилання, скажу страшну річ - Я НЕ ВІРЮ УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВДІ(на даний момент). Я не знаю, які бізнесструктури контролюють ресурс Гонгадзе, але змушений констатувати, що для отримання інформації об'єктивної доводиться переглядати і інші "незалежні"(всі вони такі незалежні) і провладні навіть, щоб знати що робиться на іншій стороні барикад, бо там той ж самий український народ(аудиторія), який має також думку.
  Наводжу популярний владний ресурс(здається Медвечуркіса), а їх і саме популярних значно більше
  http://for-ua.com/
  Аудиторія в 2 рази меньша приблизно за аудиторію Укр Правди, але не мало-багато - 10 тисяч/день і це приблизно то що бачать десятки мільонів на телебаченні(!!!!)
  Бачимо головне повідомлення на сьогодні(датоване вчорашнім днем 19:43)

  «Абсолютно ніяких доказів присутності в організмі Ющенка отрути або ознак так званого «біологічного тероризму» визначено не було. В цьому складному випадку найкращі лікарі «Рудольфінерхауза» провели консультації з рядом зарубіжних медичних центрів, які спеціалізуються на отруєннях організму, у тому числі і з Науковим центром з дослідження отрут у Вашингтоні, - ніякого отруєння», - сказав Цимпфер.

  Приїхали ... Скажу, я вже навіть не шукаю правди в тому. Просто чекаю, що опозиція буде професійно, вчасно, злагоджекно наносити ОБДУМАНО удари, а не грати дурника для биття. Це як шахи, як не вмієш прорахувати наперед в 2-3 ходи, то грай в казіно і займайся бізнесом.
   
 • 08:36 09.10.2004
  0 0
  Навіть я(не політик і не спеціаліст у озброєннях), почувши Зінченка про "біологічну зброю" одразу зрозумів, що не варто того було так з дитячою наївністю виголошувати, якщо основна мета не отримати на наступний день удар у відповідь. Біологічна зброя - це вам не "коники з гімна ліпити", її так на кухні не зробиш. В Україні маю сумнів(95 % не вірю), що є такі об'єкти - бо це небезпечніше ядерної зброї(яку начебто українці через свій недостатній розвиток не можуть утримувати), а відповідно смертоносні віруси(а поширення такого - це як фільм жахів) у нас є. )) Отже - одразу погляд на Північ до дядька Путіна . Не люблю я його, але у такому западлі не буду підозрювати, бо за поширення біологічної зброї та ще й з такою метою(ми ще не пуп землі) можуть голову відкрутити. А америкоси всі ті віруси ще років 10 назад досконало пройшли в своїх лабораторіях і мають на то повну монополію.(здається їх в США - 13 лабораторій, а ще крім того десь є 3, не можу знайти ті дані, але бачив десь. Може навіть і в Росії є. )

  Повертаюся до Укр Правди, де удар у відповідь, або хоча коментар - адже вже певно то почули всі, кому тре було, окрім довірливих читачів суто цього ресурсу.

  Моя мета не наїзд на Правду, а такий вступ зробив тому, що бачу лише що мороз сказав, але де контекст самої пресконференції.
  Чому маю довіряти, якщо попередній раз Ющенко наїхав на Мороза через вдалий ТВ монтаж влади про сало і вареники(здається), де взяли і скомбінували висловлювання щодо раціону Мороза начебто це була його думка про Ющенка. Мороз відповів з трибуни на ці звинувачення і сказав кому це вигідно (Червоненко & Co), про сенеку він ене знав ))

  Ех немає часу ... продовжу завтра Бо ще додам, що навіть в такому трактуванні Укр. Правди я погожуюся з Морозом. А щодо удару в спину, то здається ви тут не по адресу - ви озвучуєте бурхливу фантазію тих, хто стоїть біля тої спини, а саме - Червоненко, Костенко в першу чергу.

  Шкодпа, що не дали мені можливості сьогодні розповісти про зустріч з виборцями мороза і довелося вести дискусію не по темі, надалі я сподіваюся ми перейдемо або в іншу тему, або я ще додам і ми закриємо цю тему "фантазій Червоненка" тут.

  Доречі знову підлі соціалісти відмивають імідж
  http://www.pravda.com.ua/archive/2004/october/8/ne...
  І тре то їм?
   
 • 17:10 09.10.2004
  0 0
  Для чого так нервуватись. Тема ж звучить "Львів. Вибори 2004". Мороз у ЛЬвові,робить заяви стосовно різних аспектів виборів,сам Мороз у Львові якраз через вибори 2004. ТОбто,повідомлення,що він говорив у Львові,стосовно виборів 2004,під час своєї передвиборчої компанії(у Львові) не є флудом. Вловлюєте,Львів,Вибори 2004,Мороз,передвиборча робота.... Ще не вловили?

  І чому така реакція? Чи я сказав щось погане? Це ж думки в голос. От і все. Жодних стверджень. А те чи це правда чи ні,то на даний момент абсолютна більшість галичан та й львів"ян вірять,що Юща отруїли. Неважливо чим. Чи це була хім сполука,чи ендотоксин,що є компонентом біологічної зброї(мова йшла про компоненти біологічної зброї),чи коктейль мікроорганізмів і токсинів єдиний у своєму екземпляр і вирощений у науковій лабораторії. Ніхто того не знає. Сана Санич також. І поки ідуть дослідження цього питання, заперечують це медвечуркіси із Яном. Тепер до них приєднався ще і Мороз. Але він робить це хитріше. У Львові він не міг прямо наїхати на Юща. От і довелось крутити.
   
 • 17:20 09.10.2004
  0 0
  І ще одне. Медвечуркіси 9 жовтня подали новину,що в Юща в організмі не знайшли компонентів біологічної зброї. За дозволом на таку експертизу віденьські лікарі звернулись до Юща 7 жовтня. А 9 жовтня медвечуркісам вже відомий результат. За такий короткий час навіть зразки крові до відповідних лабораторій не доставиш не говорячи вже про дослідження де потрібно виявляти вже не самі отруйні чи бактеріологічні речовини,а продукти їх розпаду. Логіка медвечуркісів напрямлена на простаків.
   
 • 10:25 10.10.2004
  0 0
  Цитата:
  І ще одне. Медвечуркіси 9 жовтня ...
  Це безперечно знову має пряме відношення до львівських новин

  Цитата:
  на даний момент абсолютна більшість галичан та й львів"ян вірять,що Юща отруїли. Неважливо чим. ... Ніхто того не знає. Сана Санич також. І поки ідуть дослідження цього питання, заперечують це медвечуркіси із Яном. Тепер до них приєднався ще і Мороз. Але він робить це хитріше.
  Така вже доля виборця - вірити, а політика - аналізувати і робити ідповідні кроки.
  Дуже дивна аргументація - якщо більшість донеччан вірить що Ющенко агент ЦРУ - то Сан Саничу автоматично доведеться з'являти те ж саме за вашою логікою
  Як то хитріше? Сумнівається щодо біологічної зброї? Я теж сумніваюся як хомо сапієнс, не заборонити. З огляду на попередню купу заяв від штабу В.А., нам кожен з яких влада відповідала нищівним ударом в своїх масмедіа я щиро сумніваюся що така стратегія штабістів мала хоч якийсь позитивний ефект, а навіть навпаки! Чи не можна було назначити одну людину відповідальну, яка б координувала, а то полетіли одна за другою заяви - Червоненка, Зінченка, Олійника, лікарів нашоукраїнців, ройтерс, сівковича .... жванія зовсім десь пропав - це що команда чи хаос?

  Чому Санич має також вірити, а як завтра Червоненко вирішить змінити тактику штабу - то що Саничу в дуурнях залишатися?

  Цитата:
  А 9 жовтня медвечуркісам вже відомий результат.
  Я навів здається ясно цитату з масмедіа, де йдеться про заяву
  В цьому складному випадку найкращі лікарі «Рудольфінерхауза» провели консультації з рядом зарубіжних медичних центрів, які спеціалізуються на отруєннях організму, у тому числі і з Науковим центром з дослідження отрут у Вашингтоні, - ніякого отруєння», - сказав Цимпфер
  Написано - ЦИМПФЕР, а не медвечуркіси! Є спростування?
  Це ваша логіка направлена на простаків Ну я згоден бути простаком(добровільно), ну галичани, а Морозу нафіга
   
 • 10:29 10.10.2004
  0 0
  Отже повертаюся до львівських новин(як сенека дозволить )
  Нажаль Віктора Андрійовича не буде нині на концерті. Здоров'я ще не дозволяє
  Але буде Юля Тимошенко - а то баба то що тре
  Так що - приходьте!
   
 • 10:31 10.10.2004
  0 0
  2 Лев
  Звичайно не Грін Грей, а Тартак буде.
  Грін Грей зашибає бабло у Януковича(автоматична помилка).
   
 • 10:50 10.10.2004
  0 0
  У п'ятницю відбулася зустріч з виборцями О. Мороза. На якій я мав честь бути присутній.
  Переглядаю на наступний день газету улюблену газету "Поступ" і диву даюся. Ох вже ці журналісти Як щось не збрешуть, або не перекривлять - то жити не можуть.
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...
  З огляду на тематику і тон публікацій протягом виборчих перегонів в газеті переконаний, що Поступ контролюється опозицією. Хоча і в газеті була реклама Збітнєва і самого Януковича, але політика газети прослідковується чітко на команду Ющенка.
  І ось як побачила зустріч журналістка Поступу
  Перед входом у палац ім. Г.Хоткевича, де відбувалася зустріч Мороза з львів’янами, кілька десятків літніх людей його зустріли вигуками „Ющенко!”, і значно рідше можна було почути вигуки „Мороз!” та „Симоненко!” .
  Певно у журналіста проблеми зі слухом, бо якраз я був на вулиці коли приїхав Мороз і було здається зовсім навпаки.
  Ось зазнимкував цей момент зустрічі

   

Львів. Вибори 2004

Наші Друзі: Новини Львова