Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 30 листопада 2020 року

Націоналізм - це хвороба?

 • 09:53 06.10.2004
  0 0
  Це капєц! По першому каналі російського ОРТ показують фільм про сучасний український націоналізм під назвою "Под тенью чёрных крыльев". Про Львів сказали, що він проклятий якоюсь давньою відьмою і він накритий відьминським куполом, тому там п****издять москалів, а вони бояться ходити по вулицях. А решту фігні розказують про УНА-УНСО (мовляв це сьогодні мощга організація і іншу туфтєнь). Одним словом подивіться... І всьо за РПЦ і про церкву типу це теж є дуже важлива складова українського супільства. І потім наїзд на Юща, мовляв, що всіх націоналістичних діячів вони найшли в його блоці. Махрова путінщина, одним словом, освячена патріархом Олексієм.

  Показали Діму Корчинського, який розповідав, що УНА-УНСО фінансувалася за християнським принципом з бідності та грабунку. Показали українського чеченського бойовика і сказали, що українські націоналісти фінансували першу і другу Чеченські війни... (Будучи націоналістом, відчуваю гордість за глобальність проведеної роботи, але хотілось би звернутись до Президента, щоб він дав оцінку подібним висловлюванням на найофіційніщому російському каналі!)

  Навіть на покійну Стецько наїхали. Сказали, що вона підтримує (уже мертва) чеченських терористів і була дружиною українського повстанця (на екрані показують маршируючих есесівців). Передачу веде Юлія Шамаль, чорнява москалиха з явними калмицькими домішками. Це просто жестяк. Я такого ще не бачив, щоб так відверто брехали. НУ - назвали вивіскою, "необхідною для того, щоб ряд маргінальних лідерів потрапили в Раду".

  я краще під диктовку подрукую (репортаж такий):

  "Соціологічні дослідження показують, що 80% українців настроєні на дружбу з Росією, а націоналісти на чолі з Ющенком можуть організувати більшість у Верховній Раді. І тоді вони заборонять російську мову, і Україна вступить в НАТО..."

  "Втім, навряд чи націоналісти поведуть Україну європейським шляхом. У них свій шлях. Наприклад, у Івано-Франківську вони прирівняли у статусі воїнів дивізії "СС Галичина" з ветеранами ВВВ..."

  Репортаж вів Зорян Безкоровайний,
  Тернопіль, Україна

  З LJ ukr_nationalism
  http://www.livejournal.com/community/ukr_nationali...
   
 • 11:32 06.10.2004
  0 0
  "І потім наїзд на Юща, мовляв, що всіх націоналістичних діячів вони найшли в його блоці" - на самом деле там не все?
  "Президента, щоб він дав оцінку подібним висловлюванням на найофіційніщому російському каналі!" - Президент должен дать голову на отсечение, что укр. националисты не участвовали в финансировании боевиков!? Тут-то они и сознаются...
  "І тоді вони заборонять російську мову, і Україна вступить в НАТО..." - запретить - не запретят, а ограничат сильно, чего и не скрывают. И в НАТО вроде как вступить обещались... Что не так?
  " Це просто жестяк. Я такого ще не бачив, щоб так відверто брехали" - а я бачив. Например, на этом форуме. Некий А.Б. делает как раз то же самое, нарывает всякую однобокую всячину из российских и иных СМИ, смешивает ее с надерганными "историческими примерами", и выдает за постоянную российскую угрозу
  Но кое в чем Вы правы. Российские СМИ явно брешут, называя укр. националистов националистами. Не могут же они не знать, что многие, называющие себя националистами (не будем показывать пальцем)) на самом деле "обычные" антимоскали
   
 • 11:48 06.10.2004
  0 0
  Блін, Москалю, а ви ж мені колись навіть імпонували як співбесідник, і я подумав, що з вами можлива цивілізована дискусія...
   
 • 12:00 06.10.2004
  0 0
  Спасибо за блины, Самийло, сегодня не завтракал. Чего ж не беседовали, если "iмпонувал"? Может, таки попробуем, вдруг не все еще потеряно?
   
 • 22:25 06.10.2004
  0 0
  Москалю! Собаці слова не давали! Завали пакет і хиляй своєю дорогою, упосліджений.
   
 • 22:54 06.10.2004
  0 0
      На зустрічі з російськими журналістами Янукович заявив: "Упевнений, подвійне громадянство буде. Створюються умови для прийняття відповідного закону". Ця теза прем‘єра теж уповні суперечить національним інтересам України.

  Подвійне громадянство – це не лише можливість голосувати в обох державах, але й ще обов‘язки служити в армії, мати зобов‘язання перед податковими органами держав тощо.

  Результат дії подвійного громадянства Віктор Янукович, якби хотів, міг побачити на прикладі Грузії. Там Росія, роздавши всім бажаючим своє громадянство, фактично окупувала частини території цієї країни – Абхазію і Південну Осетію, під приводом "захисту своїх громадян".

  Вочевидь, зміна в чинному прем‘єрі відбулася під впливом не зовсім теплого прийому, організованого йому в Івано-Франківську, зокрема, під впливом яйця.

  Прем‘єр причину такого прийому поклав на націоналізм "западенців": "Націоналізм – це хвороба", заявив прем‘єр після інциденту.

  З цим, в цілому, можна погодитися, якщо під "націоналізмом" розуміти вбивство у мирний час 200 тисяч власних співгромадян, систематичне забивання до смерті бритоголовими на вулицях міст негрів, "чурків", "чорних" та інших інородців.

  Усього цього, на щастя, й близько немає на Західній Україні.
  Однак, усе це вповні є в Росії, з якою збирається "інтенсивно по-вертикалі" інтегруватися український прем‘єр.

  Те, що в Україні традиційно називається націоналізмом – усього лише воля народу до життя.
  Воля до життя не є хворобою. Навпаки, вона є ознакою відсутності хвороби.

  Януковича в Івано-Франківську бойкотували зовсім не тому, що він "донецький" чи мав дідуся білоруса.
  На Західній Україні добре сприймають східняків-патріотів. А їх, треба сказати, завжди було чимало: починаючи з донеччан Володимира Сосюри з його маніфестом "Любіть Україну", і закінчуючи Василем Стусом та першим міністром оборони України луганчанином Костянтином Морозовим.

  На щастя, сьогодні в Україні зростає внутрішній туризм. Чимало фобій природним чином відходять. Однак, у прем‘єра, судячи з усього, після відвідин Івано-Франківська фобія лише загострилася.

  Чинному прем‘єрові чомусь важко осягнути, що його бойкотували тому, що він представляє антипатріотичну владу, яка висмоктує життєві соки з країни. І ще тому, що він нічого не зробив, аби довести, що покладе край цим діям в майбутньому, якщо вже не має можливості зробити це зараз.

  Натомість основний зміст кампанії Януковича звівся до розмов про "спадковість влади".

  Ймовірно, чимало з виданих Росії авансів ніколи не вдасться реалізувати. Це стосується, зокрема, питань державної мови і громадянства, закріплених конституційно. Крім голосування в сесійній залі питання російської мови вимагає проведення референдуму.

  На прикладі конституційної реформи добре видно, як нелегко зібрати 300 голосів, навіть під істотним тиском і щодо менш конфліктних для суспільства питань. Хоча, не виключено, що Янукович розраховує в разі своєї перемоги "построїти" Верховну Раду ще більш жорстко, ніж це робив Леонід Кучма. Також не виключено, що Янукович розраховує, що, в разі його перемоги, вибори до Верховної Ради в 2006 році дадуть характерний "донецький" результат.

  У будь-якому випадку, ініціатива щодо другої державної мови, в разі спроб її реалізувати, серйозно розколола б країну. Вона б з великою імовірністю викликала протест з боку україномовної частини населення, яка б вважала себе дискримінованою. Свого часу сам Віктор Янукович визнав, що в Україні не існує проблеми російської мови.

  Російська і в нинішніх умовах є домінуючою в цілій низці сфер. І це при тому, що чотири п‘ятих населення є етнічними українцями, а дві третини населення країни вважають українську своєю рідною. Водночас, підтримка з боку російськомовної частини населення політики щодо запровадження другої державної мови могла б виявитися недостатньою, адже більшість цього населення і так не відчуває себе дискримінованою.

  Очевидно, останні ініціативи Януковича зумовлені не лише злополучним яйцем, але й тим, що йому не вдається завоювати популярність в Західній і Центральній Україні. Тож, він вирішив кинути цю невдячну справу і спробувати мобілізувати російськомовний електорат та підтримку Росії.

  Практичні спроби реалізувати обіцянки Януковича росіянам створили б в Україні конфлікт на рівному місці.

  Проте, уже навіть сам факт таких авансів свідчить, що прем‘єр-міністр України, на жаль, поставив прихильність іншої держави та поради іноземних політтехнологів вище національних інтересів та мирного майбутнього своєї країни.

  Така політика, без сумніву, не є ані патріотичною, ані сильною.

  ____________________________________________________________________
  Москаль, перестань передьоргувати і давати свої відповіді, які до правди мають таке саме відношення, як я є москаль
  Я був би щиро радий якби у штабі Ющенка були одні націоналісти. Тоді усе б встало на свої місця.
  Я вже наслухався вашого брєду "пра бедних васточних українцев, у которих постоянниє праблєми с язіком потому что ані єго не моглі виучіть". Але це не заважає їм ломитися на посаду президента.
  "Главноє что б человєк хорошій бил" скажете ви.
  Нема питань. Нам хороші люди на уранових шахтах дуже потрібні
   
 • 07:46 07.10.2004
  0 0
  Москаль N - ВИ БРЕХУН І ЖЕРТВА СОВКОВОЇ ПРОПОГАНДИ ВАШОГО ЦАРЯ, скажу вам прямо - без усяких "нєкіх", а прямо і впевнено бо брешете.
  Цитата:
  на самом деле там не все?
  Ні, шановний. Так от УНА-УНСО - це проект найближчого друга вашого царя - Медведчука Віктора(Медвечуркіса), який активно співпрацює напряму з російськими спецслужбами. Активісти НУ подавали до суду щодо заборони УНА-УНСО, які за вказівкою Медведчука організовують мітинги начебто на підтримку Ющенка, такий мітинг в Києві розігнали депутати від НУ, коли влада відмовилася втрутитися.

  УНА-УНСО - це ті що вже понад 10 років марширують на вашому телебаченні як липові націоналісти. Це стандартний прийом російських спецслужб - колись нквд, переодягаючись в бандерівців різало населення, гвалтувало жінок, палило села. Саме той марш і показують вам - рабам вашого царя. З якою метою, москаль?
  Багато, хто об'єктивно вважає, що ця організація була напряму створена КДБ для контролю ситуації і отримана в спадок від російських спецслужб Путіна Вітею Медвечуркісом - вірною собакою царя.

  Ось так от в тихій і дружній атмосфері цар Путькін з своїм агентом творять український націоналізм для своїх мільонів бовдурів, зазомбованих ОРТ.
  Думаю, що після такого фото ти впадеш на коліна і тричі заспіваєш "Боже царя храни.." ) і з захопленням будеш наступний раз переглядати ту стару хроніку зі Львова з унсовцями, розуміючи великий задум вашого духовного вождя.
  Зараз їм вже просто не дадуть провести це, бо навіть в Києві не дали.


  Корчинський(київський націоналіст) спочатку пішов "повією" на канал Медведчука, де мочив Ющенка, а потім Медведчук організував йому виборчу кампанію в презеденти, де він прямо називає головним своїм ворогом - саме Ющенка.
  www.bratstvo.info

  Брати Чорноволи(сини легендарного націоналіста) - один в президенти(основний ворог в агітації - Ющенко), другий активно поливає брудом Ющенка в команді Януковича.

  Роман Козак - лідер ОУН, кандидат в президенти, який в своїх роликах прямо заявляє, що задасть росіянам з Ющенком, а ще нагадує, що в Ющенка жінка американка(вона якраз отримує громадянство), на мітингах виступає проти Ющенка прямо - проект того ж Віктора Медведчука. НУ послалпа запити до притягнення цього клоуна до кримінальної відповідальності за ксенофобію. Якщо ви можете читати і аналізувати - то читайте

  Як з"єдналися серця полум"яних "українського націоналіста" та "російського шовініста", на службі у бандюківської влади
  http://www.ukrcenter.com/forum.asp?message_id=1578...
  Тупому, навіть зацькованому буде зрозуміло, що цей липовий націоналізм, московський шовенізм і КПУ йдуть рука об руку з Медведчуком і Путькіном.


  Тепер щодо нормальних націоналістів

  А. Шкіль - після переходу УНСО під повний контроль Медведчука, покинув УНСО, але не вступив в НУ, а до Юлії Тимошенко(БЮТ).
  Тягнибок - після свого виступу, ознайомся Москаль на вшануванні вояків УПА
  http://www.tiahnybok.info/diyalnist_vystyp/dokumen...
  був вигнаний з команди Ющенка і названий провокатором.

  Ось так от, жертва тоталітарної пропоганди, раджу прочитати цікаве дослідження, щоб могли продовжуваи дискусію у цьому форумі на рівних
  http://www.ukrcenter.com/read.asp?id=1657
  Це як правдива історія Росії - написано просто і доступно, купа цікавих фактів, книга вашого пізнання.

  -----------------
  Сподіваюся, що допоміг вам у самопізнанні.
  Переконаний, що якщо б кожен Москаль перечитав цю книжку - то зрозумів би чому, як і за що в Беслані Путін стратив дітей.
   
 • 10:53 07.10.2004
  0 0
  Спасибо всем, особенно Штурм-у со сменными концами (из номера 33 типа человеком стал)))
  2 Маркян: "перестань передьоргувати і давати свої відповіді, які до правди мають таке саме відношення, як я є москаль" - почему я должен перестать? Что за шовинизьма такая? Обьясните, пжлста, причину, по которой именно я должен перестать это делать
  "Я вже наслухався вашого брєду "пра бедних васточних українцев, у которих постоянниє праблєми с язіком потому что ані єго не моглі виучіть" - где это Вы наслушались моего бреду "пра бедных и васточных?" Чё-т не припомню, чтобы бредил на эту тему.
  2 Alex: разве можно брехать вопросом? Я спросил, Вы ответили, спасибочки. Теперь знаю, что далеко не все националисты сидят в штабе Ющенко )))))))) А книжек по истории (в т.ч. России) я прочитал мно-о-ого... Таких, тёзка, какие Вам и не снились. Главное, РАЗНЫХ. Не две, не три и не десять точек зрения. Чего и Вам желаю. Тогда сами кое-что поймете, не будете считать какй-либо один подход к истории (прежде всего СВОЕЙ страны) единственно верным (потому что единственно верного взгляда на историю вообще нет), и возможно, не будете так уверены, что собеседник представляет себе историю исключительно по учебникам советских времен.
  "в Беслані Путін стратив дітей"
  - Alex Бандерштадтський! Вы БРЕХУН и жертва раннего аборта, Путин в Беслан так и не приехал!
   
 • 11:15 07.10.2004
  0 0
  1. Не зрозуміло тільки, як Шкіль може бути "нормальним", якщо "ця організація (Унсо) була напряму створена КДБ для контролю ситуації і отримана в спадок від російських спецслужб Путіна Вітею Медвечуркісом"?

  Чи він "наша людина" у ворожому логові?

  2. Для націоналіста віддано підтримувати Ющенка - це зрада і ганьба чи справа честі?
   
 • 12:57 07.10.2004
  0 0
  По темі:
  націоналізм - це любов власної нації.
  Якщо якісь збоченці вважають це хворобою, то нехай люблять чужі нації, а свою ненавидять.

  Чому українці не люблять москалів?
  Коли згадують про 100 річне монголо-татарське іго, то чомусь не виникаю питання, чому ті люди не любили монголо-татар.

  А якщо згадати дії москалів від 17 століття дотопер: вбивства, голодомори, обзивання, сажання в тюрми за націоналізм?
  Нелюбов до москалів - нормальна реакція людини.

  А от виявлення любові до москалів: для москалів - це націоналізм, для українців - це хвороба духу, це реакція заляканої душі у хворому тілі.

  Хоча, я проти "нелюбові" як такої. Потрібно ставитись до інших людей неупереджено. В Росії теж є нормальні люди, високодуховні.

  Тільки от на Україну "правити нам мозги" такі люди не їдуть, вони займаються власним народом у себе вдома.

  Москалі-шовіністі - покидьки.

  2 москалю: (дуже надіюсь, що ти не шовініст) книжки з Історії? Хто писав?

   
 • 00:46 27.10.2004
  0 0
  Пeрeчитав я про тe, що москалі про Львів пишуть і скупа чоловіча сльоза скотилася по моїй щоці - а могли би, а трeба би було і пи***дити і майно конфісковувати і на "історічєскую Родіну" шпіцаками висилати. Та вжe, як той кажe поїзд пішов...
   
 • 01:32 27.10.2004
  0 0
  Саме гірше це те, що ми хочемо пояснити, що таке тим, хто не хоче цього чути.....
  Навіщо тоді перли перед свинями розсипати?????
   
 • 01:33 27.10.2004
  0 0
  Саме гірше це те, що ми хочемо пояснити, що таке націоналізм тим, хто не хоче цього чути.....
  Навіщо тоді перли перед свинями розсипати?????
   
 • 03:34 19.01.2016
  0 0
  Полюбляю художні журнали) Для себе я відкрив ідеал журнал "Дніпро"у ньому вміщено ілюстрації та репродукції з творів художників і мій вибір пав на художній журнал "Дніпро" www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html

  Нещодавно відкрив для себе щось нове)
  Дуже полюбляю художню літературу,дуже зацікавив журнал "Дніпро"
  Дуже корисний журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
 • 00:23 26.05.2016
  0 0
  Вітаю всіх,останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-дуже корисний журнал як на мене надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Націоналізм - це хвороба?

Наші Друзі: Новини Львова