Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 21 жовтня 2020 року

Чорний PR. Знову Бандюкович всрався.

 • 09:16 06.10.2004
  0 0
  ... і знову така лажа. Як соромно, що таке бидло править і правило країною
  Суперовий репортаж майданівця, читати всім!!! Весело і руйнує усякі надії на це, що за тим стоїть якийсь розум від влади, його там вже немає


  00:51 Ситуація нормальна. Депутати від "Нашої України" лишаються ночувати, перед входом на склад вони ставлять помаранчевий намет "Так Ющенко!"
  ----

  уточнені дані того, що рахував Макс:
  12 000 книжок К. Бондаренка "система б"ют - блок Ющенко - Тимошенко", рос. мовою

  газет кпрс - (ну бляді червоносракі, хоч би совість мали якусь)
  6 000 000

  газет слав. єдінство
  7 000 000

  нац. інтерес, додаток до "слав. єдінства" #2 - 3 000 000, #3 - 7 000 000.
  00:15, Мер Омельченко виступив у ролі "миротворця". Передає не наша людина, а "Репортер" Нового каналу. Згідно телевізійникам мер Омельченко вмовив народ розхійтися до ранку і лишити склад під наглядом кількох депутатів. Козак, Базилюк, та примкнувший к нім Шуфрич підтвердили, що вся продукція "іхня" (Базилюка та Козака). Депутати зранку ініціюватимуть зняття обох з виборчих перегонів. - нарешті  23:25,з"явився "Титан", який типу буде "охороняти" . склад. Вони хочуть його опечатати. В той самий час, депутати від опозиції сказали що не вийдуть з примішення, поки повністю не перерахують кількість продукції. (жодних поступок кучманойдам)


  додаткова інформація, повідомлення УНІАН:
  Зараз на 56-й склад ВДНГ, де знаходиться незаконна
  поліграфічна продукція приїхали кандидати у Президенти Роман КОЗАК та Олександр БАЗИЛЮК. Обидва стверджують, що вся поліграфічна продукція на складі – їхня, повідомляє razom.org.ua .

  "Зрозумівши, що вона попалася на гарячому, влада почала підвозити своїх кандидатів-"шестьорок", - розповідає Володимир ЯВОРІВСЬКИЙ з місця подій.

  "Спочатку підвезли КОЗАКА, який сказав, що тут зберігається його продукція. Ми сказали: покажіть хоч одну вашу листівку, націоналістичну. Він не зміг нічого знайти. Тоді за п'ять хвилин привезли БАЗИЛЮКА, який заявив, що все, що на складі – його власність", - зазначає народний депутат. Слідом за О.БАЗИЛЮКОМ на склад приїхав народний депутат Нестор ШУФРИЧ, і
  знову з'явилися члени фракції "Регіони України". "ШУФРИЧ почав заявляти, що все, що тут відбувається, є провокацією. Він стверджує, що вся поліграфія на складі виготовлена депутатами з команди Віктора ЮЩЕНКА", - переповідає В.ЯВОРІВСЬКИЙ.

  На думку народного депутата, скоріш за все, влада намагається видати знайдену "чорну" поліграфію за провокаційну продукцію "технічних" кандидатів, а події на складі ВДНГ – за "звичайну потасовку між депутатами". Саме цим він пояснює те, що досі на склад не зайшов жоден міліціонер.

  Правоохоронці продовжують ігнорувати події на складі, незважаючи на те, що керівник кампанії В.ЮЩЕНКА Олександр ЗІНЧЕНКО зробив телефонні дзвінки в Генеральну прокуратуру, Міністерство внутрішніх справ і Службу безпеки України з вимогою негайно надіслати на склад своїх представників.

  Поки що депутати складають протокол і чекають приїзду представників правоохоронних органів, які мають офіційно засвідчити всі події цього вечора.


  22:47 Макс Ісаєнко: Народні депутати від опозиції, під час того як вони займаються оцінкою кількості надрукованої продукції, випадково чіпляють пачки з нею. Пачки падають і розсипаються. Теж випадково. Така прикра випадковість, на жаль, повторюється вже декілька сотень разів.

  Кармазін кваліфікував плакати із Ющенком, який питає "ти готовий до громадянської війни?" як заклик до такої війни, тому депутати Катеринчук, Жовтяк і Павленко влаштували антивоєнну акцію - вони рвуть вищевказаний агітпроп.


  22:36 даємо для прикладу сертифікат якості наведений на одній з упаковок з листівками "так, Бущенко!" pallet number# 2002305275q
  standart number# q/321100jj0055-1999
  за попередніми даними, продукція може бути виготовлена у Словаччині

  22:25 Як ми вже казали, присутня і офіційна продукція Януковича. Так, в цей момент Макс лежить на
  "Богатирьовій", ну не самій - а на плакатах з нею . На плакатах вказано - наклад 10 000 екземплярів. Макс вже нарахував у тому кутку, де перебуває, 10 піддонів з "Богатирьовою" по 34 тисячі екземплярів у кожному!

  Також, з"ясувалося що у нас є дві дуже багаті партії, "Слов"янська партія" та "КПРС". Лише багаті партії можуть дозволити собі друк таким накладом (оцінку кількості зробив депутат Жовтяк ):
  - словянська партія, 5 мільйонів примірників газети "славянскіє новості"
  - "КПРС" - 20 мільйонів примірників газети "КПРС"  22:15 з"явився секретар ЦВК Ярослав Давидович. голова ЦВК Ківалов терміново став недоступний, всі спроби з ним зв"язатися сьогодні увечері були намарні.  22:11 Базилюк забув, в якій пікантній ситуації він знаходиться, співаючи в один голос з Козаком, та обізвав О. Зінченка "бандерівцем". Йому миттєво порадили всі подібні питання з"ясовувати з справжнім "націоналістом" Романом Козаком

  (які ідіоти )


  22:11 Козак і Базилюк рука об руку, в єдиному пориві, грудьми встали на захист друкованого лайна. Так і з"єдналися серця полум"яних "у. націоналіста" та "р. шовініста", на службі у бандюківської влади )

  Після того як Козак з Базилюком сказали що частина продукції їх, Жванія пожартував - "а решта - буде моя". Після цього, солодка парочка Ко і Ба сказали що "продукція належить 21 кандидатові в президенти!" (це Янукович і всі його технічні кандидати - шістки?)
  22:07 Серед іншого в асортименті:
  плакати "так бущенко!" - колаж з Ющенка та Буша,
  Тарас Григорович Шевченко на футболці - "янкі геть хоум"

  Присутня також агітпродукція за Януковича, плакати з Богатирьовою. На багатьох типах плакатів написано "тираж 5000 екземплярів". Кожен тип листівок складений в десятки піддонів по 50-100 тисяч в кожному ))

  Мер Києва Омельченко пропонує виділити від кожної сторони по лдекілька депутатів і залишити їх чергувати до ранку.


  Міліція! З міста Києва щезла міліція! Нікого з міліцянтів неможливо знайти! )))  22:03 На складі з"явився Роман Козак, відомий "український націоналіст". Він заявив що це його продукція,
  що "тут відбувається безчинство", що "нищать людський труд". Разом з ним, рука об руку, з"явився Базилюк - відомий "промосковський шовініст" - вони кричать в два голоси, що це їх продукція!!! ))))))


  21:54 Креатиффщики влади мавпують наліпки кампанії "Пора". Знайденої продукції вистачить для кожного з жителів України.
  Керівництво міліції різко пішло відпочивати. Про це та інше - Макс Ісаєнко з самого серця "чорної поліграфії" штабу Януковича


  Зараз на складі (майже пів-гектара площею) проходить виїздне засідання ВР, якщо можна так сказати - на місце подій прибули *щонайменьш* десятки депутатів. На вулиці - близько сотні машин


  Депутати від опозиції: Зінченко, Катеринчук, Павленко, Павленко, Жванія, Жовтяк, Пинзеник, Кармазін та інші,
  Багато депутатів з більшості, що приїхали захищати десятки тонн "цінної продукції".


  Майдан
  http://www.maidan.org.ua/

  Тут фоторепортаж
  http://maidan.org.ua/gallery/discovery
  http://maidan.org.ua/n/foto/1097019727

  Знайдено 5 мільйонів!!! наліпок типу кампанії "Пора!", замаскованих під серію про брехню в ЗМІ. Тільки, на них написано "5-й канал", "ВВ" - "вони брешуть"
   
 • 09:20 06.10.2004
  0 0
  Це повідомлення з 5-го каналу
  http://www.5tv.com.ua/newsline/119//1536/
  Депутати з "Нашої України" закликають всіх бажаючих киян прибути до експоцентру та підтримати їхні намагання щодо припинення антизаконних дій.

  Кияни, не будьте бидлом - мусарів немає, влади немає - беріть в свої руки ваше майбутнє, прийдіть туди!!! Обов'язково. Це повна ганьба влади, вони кажуть прямо - що ми бидло. Нехай то кажуть в Донецьку, а не Києві. Відгукніться, хто піде!
   
 • 09:27 06.10.2004
  0 0
  Це також хіт був від ще одного непрохідного кандидата в прези

  Народе, подивись, що відбувається! Донбас! Я звертаюся до тебе: “Якщо ти, мужній Донбас, кожний день ризикуєш своїм життям, виплекав такого лідера, який роздає політикам памперси, а сам злякався курячого яйця?”. До речі, у Юлю Тимошенко також кидали яйцем, але, замітьте яйцями не пана Фаберже, а також куриними і вона не стала кокоткою, а була людиною зберігши свою гідність і не падала “не” втрачаючи свідомість на руки своїх охоронців. Я тільки уявляю, якби хтось морквою запустив, то від переляку, мабуть, йому б побачилася крилата ракета і тоді вже ніякий памперс би не допоміг. І ця людина претендує на найвищу посаду в країні?!
  http://kandidat2004.com/

  Все згадую той анекдот про єврея, що постійно просив в бога помочі,а той не допомагав, а в кінці з'явився в небесах і сказав
  - НУ, НЕ ЛЮБЛЮ Я ТЕБЕ, НЕ ЛЮБЛЮ!

  Так і з проффесором, НУ БИДЛО ВІН!
   
 • 13:44 06.10.2004
  0 0
  Громадяни! ну прикол! дивіться швиденько, поки не виправили!
  Інформація "Рейтеру" про перебування ЮЩЕНКА у Віденському шпиталі, а ілюстрація - фото ЯНУКОВИЧА.
  ловіть лінк(даю докладно, щоб менше шукати)
  www.reuters.co.uk/newsPhotoPresentation.jhtml
  Дивіться, поки не отямились і не замінили.
   
 • 23:29 06.10.2004
  0 0
  Вже опямятались
   
 • 08:45 07.10.2004
  0 0
  Як тільки Роман Козак вийшов за межі складу, пролунали звуки ударів та зойки кандидата у президенти, що його б’ють "ющенківці". Проте у світлі фар авто, які невідомий ввімкнув зі спини Козака, стало видно, що „били” Козака... його ж помічники. Викритий, Козак залишив територію складських приміщень.

  Знову "яйця".
   
 • 08:47 07.10.2004
  0 0
  Посилання забув до попередньої інфо
  http://hotline.net.ua/content/view/1903/55/
   
 • 00:53 17.10.2015
  0 0
  Привіт,друзі)Вчора в клубі друзі пригостили новим,українським пивом «Радой»,дуже мені сподобався цей півас,дуже приємний присмак і зроблено на основі лікарської Розторопші)Тепер я п*ю лише цей півас,і вам рекомендую,будете вражені смаком пива «Радой»)Хто захоче замовити його не встаючи з ліжка,то така можливість також є,просто потрібно перейти по ссилкі)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 03:39 28.05.2016
  0 0
  Доброго вечора,я люблю почітати журнали,ось нещодавно відкрив для себе щось нове)
  Це журнал "Дніпро" журнал орієнтується на смаки сучасного читача. У ньому представлено дуже багато різноманітних рубрик) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Чорний PR. Знову Бандюкович всрався.

Наші Друзі: Новини Львова