Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 19 квітня 2021 року

Янукович викрадає людей

Переглядів: 1941
Додано: 05.10.2004 Додав: Орчик  тем: 22
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 4
 • 06:15 05.10.2004
  0 0
  За свідченням очевидців, до математичного факультету Донецького національного університету під'їхав автомобіль "ВАЗ" без номерів.(!!) З машини вийшли молодики, які грубо схопили Тетяну Батрак(сестру місцевого координатора "Студентської хвилі" ), заштовхали в автомобіль і поїхали з місця події.

  Потім було викрадено брата Тетяни - Сашка, який виїхав на пошук сестри.

  Як з’ясувалося згодом, і Тетяну, і Олександра відвезли в одне й те ж місце – напівзакинуту будівлю за містом зі спортзалом.

  Натомість з її братом повелися гірше. Хлопця били в лице та тулуб, натягували на голову поліетиленовий мішок, погрожували зґвалтувати сестру.
   
 • 06:29 05.10.2004
  0 0
  Розтрощений торгівельний кіоск, зруйнований приватний бізнес, понівечене життя цілої родини...
  Дії корумпованої влади невеличкого міста Єнакієве, що поблизу Донецька, були спровоковані не заздрістю можновладців до великих прибутків підприємця, не порушенням „правил торгівлі в даному регіоні”, а звичайним... ляпасом. Ляпасом, котрим підприємець Людмила Могілевцева „нагородила” заступника голови виконкому Єнакіївської міської ради Олександра Антропова...

  http://imi.org.ua/?read=24:5

  Янукович має гордитися своїм рідним містом. А завтра це чекає на нас, якщо проффесор прийде до влади
   
 • 00:52 17.10.2015
  0 0
  Доброго времени суток) Вчера друзья посоветовали попробовать новое пиво «Радой», сначала не очень хотелось, так как привык пить черниговское,но попробовав его,я резко поменял свое мнение,очень вкусное пиво,плюс зделано на основе Росторопши,все компоненты исключительно натуральные)Если захотите отдохнуть за кухлем пива после трудовых будней,то рекомендую пиво «Радой»,будете очень довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html

   
 • 03:39 28.05.2016
  0 0
  Мені дуже подобаєтся журнал Дніпро, в якому свого часу друкували свої поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко. Тут уперше було опубліковано повість «Молодість» О. Бойченка, роман «Народжені бурею» М. Островського. обожнюю йогго за звою ріноманітність.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Янукович викрадає людей

Наші Друзі: Новини Львова