Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Охоронні загони Нашої України.

 • 07:16 03.10.2004
  0 0

  Здається про що дискутували раніше(повідомлення вальтера в темі про фашизм) таки може статися.

  Керівник виборчого штабу Віктора Ющенка на Львівщині, народний депутат України Петро Олійник, коментуючи побиття депутата Львівської обласної ради, керівника штабу Віктора Ющенка у Городоцькому районі Ярослава Коржинського, заявив Західній інформаційній корпорації, що на його переконання "провладні кандидати перейшли до третього, силового сценарію". Це підтверджує той факт, що довірена особа Віктора Януковича Олександр Кузьмук став Міністром оборони України.

  Якщо так далі продовжуватиметься, ми будемо організовувати самооборону та патрулювати вулиці для наведення правопорядку. Але робитимемо це в межах чинного законодавства

  Джерело
  http://vgolos.lviv.ua/index.php?part=article&artid...

  Все це добре звичайно. Справді, якщо Рінат виставляє за Януковича в Донецьку свою банду ахмєтюгенд - то чому у Львові у відповідь не створити лише "охоронні загони" та ще й "в рамках чинного законодавства".

  Ну виникає багато АЛЕ:
  - час, чому такі світлі ідеї не приходили під час шабашу у донецьку як відповідь на свавілля. Був свіжий мотив. Часу обмаль, а потрібно підготувати людей(дружинників), навчити(мєнтів скільки вчать, а що з них виходить), перевірити, запобігти провокаціям, провести "тестування" цієї формації.
  - чому саме в Львові осінило Олійника? Здається просто - люди знайдуться, ресурси також, народ сприйме на ура. А відгук на Сході. Уявляю як завтра москалі ів наші канали будуть знову крутити ролики з маршем УНСОВців десятерічної давності і як Вальтер розказувати про то як це починалося в третьому райху. (задовбали ці москалі звичайно, але що поробиш - наш дім - Україна, наше село -Росія). А Ющенко не грає на протиставленні Схід-Захід(хоча й дивно то - чому).
  Якщо він був би не політиканом(це сраний Олійник), а політиком - то запропонував би то місяців 5 тому і запропонував організувати перші загони десь в Криму, або в Києві. Логічно? А може у нього своя власна ціль?

  Щодо львівського виборчого штабу - то це реальне багно. І автор статті дуже влучно поставив запитання, вдячний що ще додав інформації. То додам в тему про вибори в регіонах.
  http://www.ukrcenter.com/forum.asp?message_id=1532...
  І вважаю то з основних причин заяв Олійника .

  Ну ще додам пару питань до експертів(якщо такі є тут)
  - чи можливо організувати в рамках чинного законодавства дієві охоронні загони?
  - скільки часу на це потрібно і які ресурси?
  - є якісь приклади, наробки?
  - чи взяли б ви на громадських засадах участь в таких формуваннях?

  Вважаю, що потрібно - але не в цьому окремому випадку. І давайте без емоцій, знаю, що мочити цю заразу треба, але як(в рамках чинного законодавства звичайно)?
   
 • 14:18 03.10.2004
  0 0
  Ну ще додам пару питань до експертів(якщо такі є тут)

  - чи можливо організувати в рамках чинного законодавства дієві охоронні загони?
  (можливо) !!!

  - скільки часу на це потрібно і які ресурси?
  стільки часу скільки потрібно для реєстрації громадської організації, набирання людей, заклюення угоди з правоохоронними структурами про взаємодію...
  це пункти які необхідні, і обговоренню не підлягають... а далі вже дрібниці.. час на формування загонів відзнаки.... і т. д. .
  - Ресурси -
  гроші приблизно 300-400 у.о (якщо лягти повністю під МВС то ні копійки, але це самі розумієте ДУПА) , людину яка буде працювати тобто вести всю справу на громадьских засадах, або за якусь оплату, але тоді ще потрібно звідкісь брати гроші на з/п). пару фотоапаратів диктофонів, бажано відеокамеру.) от - це все на початок..

  - є якісь приклади, наробки?    Є!!!

  - чи взяли б ви на громадських засадах участь в таких формуваннях?   ТАК!
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Охоронні загони Нашої України.

Наші Друзі: Новини Львова