Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 22 вересня 2020 року

OktoberFest

 • 10:46 02.10.2004
  0 0
  Побачив десь серед повідомлень форуму слово Мюнхен і так сумно стало, бо знову пропустив такий фестиваль
  Та навіть забув про нього.

  Для тих, хто в танку
  OktoberFest - всесвітній фестиваль пива(Мюншен(Баварія(Німеччина(біля Альп(то гори такі))))) - ніби в перекладі жовтневе свято, але щоб ніхто не здогадався дійство відбувається з вересня(третя неділя здається) і святу тому вже багато років(здається біля 200 )
  http://www.oktoberfest.de/en/index.php
  (тут щось є)
  А тут натрапив на фото
   
 • 10:52 02.10.2004
  0 0
  Як вам така німка Зверніть увагу на кількість бокалів Така жінка в господарстві

  Та ще пару фото..


   
 • 13:08 04.10.2004
  0 0
  А ми оце з камрадом Нахтігалем відвідали цей культурно-просвітницький захід. Що можна сказати? Пиво звичайно непогане, але через погодні умови--досить свіжо та зовсім не спекотно--його багато не вип'єш, більше трьох великих кухлів за раз випивати просто немає сенсу. Традиційна їжа--смажені курчата та свинина--непогана. Одне кепсько--ціни вищі разів у 3-5 порівняно із серпнем, готелі захмарно дорогі (нижче 100 євро за добу годі й сподіватися. Щодо кельнерок--як, приміром, жіночка на фото--то це переважно не німкені, а австрійки, є така сезонна робота на фестиваль. А різні придурки--наприклад, дядечко з голою дупою на іншому фото--це переважно австралійці та британці(останніх можна побачити на фото н.2, якщо не помиляюся). Реальні німці звичайно заздалегідь замовляють місця у великих пивних наметах, це можна навіть сказати родинна, корпоративна та громадська традиція--ми святкували з хлопцями з NPD у одному з таких наметів.

  Кальтенбруннер.
   
 • 15:20 04.10.2004
  0 0
  Комиш, що Arier aus NPD принижуватись до того, що sauften Bier з таким slawischen Untermenschen wie du!
  А мо то були звиклі хіппі? Під пивом, тим паче аус баєрішер Брауарай, люди завше сприймають бажане за дійсне
   
 • 20:38 04.10.2004
  0 0
  Ви забалакуєтесь, дорогоцінний наш антифашисте. Це може негативно вплинути на вашу ментальну потенцію в майбутньому. Ми підтримуємо стійкий зв'язок із німецькими націонал-патріотичними організаціями, зокрема із NPD та Stahlhelm, а якщо така ваша ласка, то можемо влаштувати вам наступного року гала-зустріч десь в районі Магдебургу.

  І ще--колгоспно-егалітарний тон із використанням німецького займенника "du" полиште для своїх кошерних колег, адже так може звертатися лише камерад до камерада.

  По суті фестивалю--враження значною мірою суперечливе через великий наплив туристів із Великобританії, США та Австралії, також чимало італійців; оскільки великий відсоток серед них становлять діти природи, то мюнхенські краєвиди суттєво зіпсовані.
  Пиво сорту "Paulaner Weissbier"--то є справді гідний поціновування феномен.

   
 • 23:44 20.09.2015
  0 0
  Привет,друзья)Вчера попробовал новое пиво,которое называется «Радой»,я был очень доволен,его вкус был мне по-душе)Приятно провел вечер за бокалом вкусного пива)Зашёл в нет,пробил инфу о данном пивасике и оказалось,что его делают на основе Расторопши,это лечебный компонент,плюс остальные компоненты тоже натуральные,но основным плюсом является доставка на дом)Так что пробуйте,друзья)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 00:01 01.03.2016
  0 0
  Мы вот пошли в садик, и там много детей разговаривают на русском языке, а я своего учу быть патриотом, даже журналы выписываю, например Познайко. В нем очень много описывается данная тема. Как нам быть с этим?
   
 • 23:48 14.03.2016
  0 0
  Очень было трудно в первое время совмещать работу и уход за ребенком. То муж помогал, то мама. А хочется то воспитывать ребенка самой..Воспитать настоящим защитником и патриотом своей страны. В воспитании очень помогает журнал Познайка, именно в патриотическом духе. Рекомендую всем. Ну а совмещать работу с детьми, особенно маленькими, не очень то и просто.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

OktoberFest

Наші Друзі: Новини Львова