Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 24 листопада 2020 року

Теледебати

 • 09:20 02.10.2004
  0 0
  З радістю послухав дебати в прямому етері через аську між америмканськими кандидатами в прези

  >> 10/01/2004 03:58:22 friend wrote:
  >> Зараз почнуться теледебати між Кері і Бушем !
  >> 10/01/2004 04:03:23 friend wrote:
  >> почалось    
  >> 10/01/2004 04:03:34 Бандерштадтський wrote:
  >> і що там?       
  >> 10/01/2004 04:04:23 friend wrote:
  >> Кері почав, каже,що може зробити америку безпечнішою ніж Буш              
  >> 10/01/2004 04:05:46 Бандерштадтський wrote:
  >> як?             
  >> 10/01/2004 04:06:12 friend wrote:
  >> Кері виглядає краще, буш нервовий. Кері тисне на Ірак. Буш - на алкаїду, але Буш має дибільний вигляд, постійно облизує губи
  >> 10/01/2004 04:07:33 friend wrote:
  >> Хвилювання Кері було видно хіба з першого важкого подиху
  ..............

  Ну далі можна тут почитати
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...
  Керрі його взув


  Класно америкосам, хоч можуть оцінити своїх кандидатів. Всі кричать, що Буш ідіот, а не побоявся і вийшов та навіть не зомлів. Не сказав, що немає часу - бо це його обов'язок перед народом.

  А що наш жирний щур, жертва яйця, матьорий зек, данєцкій термінатор, ПРОФФЕСОР - часу бідаці бракує. Годинку для народу виділити не може?
  Данецкі, що вас за проффесори такі боягузи, що бояться перед камерою пояснити, хто "карпатський селюк", а хто є "данєцкій проффесор", парашутіст мля.

  Ситуація така
  Мороз хоче з Ющенком
  Ющенко з Януковичем
  Янукович всрався (тому що лідер )
  Симоненко хоче разом з Ющенком, Морозом і Яном
  Малорейтингові хочуть переважно Ющенка

  Яке ваше ставлення до теледебатів чи не варто, щоб то стало обов'язковою традицією Чи надалі будемо вибирати чмочних проффесорів, які й слова сказати нормальною мовою не можуть

  Наймовірніші дебати між Симоненком, Морозом, Ющенком.., бо наш послідовний тільки на параші у Кучми герой
  Чи не побоїться ющенко вийти проти мороза І чи варто то робити Чи варто допускати шісток - таких як Корч, Вітренко і інша лабуда.

   
 • 10:34 02.10.2004
  0 0
  З штатівських дебатів

  – Hello, mr. President, my name is Kerry.
  – Carry what?
  – John Kerry...


  А згадалися мультяшні дебати
  http://atomfilms.shockwave.com/contentPlay/shockwa...   
 • 16:40 02.10.2004
  0 0
  В США дебати проводять між двома фаворитами. Фаворити в нас Ющ і Ян. При чому тут Мороз чи Вітренко.
   
 • 07:19 05.10.2004
  0 0
  Прикро, взяли і стерли мої повідомлення і сенеки
  А для чого?

  Коротко про що йшла мова, яку з невідомих причин видалили модератори

  Цитата:
  В США дебати проводять між двома фаворитами. Фаворити в нас Ющ і Ян. При чому тут Мороз чи Вітренко.
  Отже, я ще раз наголошую, що ми не штати(у нас не двопартійна традиційна система) і фаворити - чотири(Ющенко, Янукович, Мороз, Симоненко). Мене як виборця в першу чергу цікавлять дебати між Ющенком і Януковичем, але й дебати між Ющенком і Морозом, Морозом і Януковичем не меньш цікаві. Певна аудиторія також цікавится й Симоненком.
  Щодо інших "технічних" кандидатів від Януковича й Вітренко згадану - на це немає ні реальної можливості, ні потреби звичайно.

  Теледебати повинні бути в прямому ефірі, бо загальновідомо вміння наших телевізійників монтувати.
  На це наголосив і кандидат в прези Кінах.
  і останні новини
  Мороз розкритикував Януковича за гнилі відмазки. Раніше Янукович казав, що немає часу, бо працює.

  Дивно, що цей рабатя, а мав час грати дурника в реанімації Івано-Франківська, а годинку на дебати немає.

  На пропозицію соціаліста Вінського щодо теледебатів з Ющенком, Зінченко   вважає їх необхідними
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...
  5-й канал стверджує інше - що ні з ким окрім Януковича Ющенко дискутувати не буде
  http://5tv.com.ua/newsline/119/0/1502/
  Але з останніх новин бачу, що ні Ющенко, ні Ян не будуть на теледебатах. Дуже шкода, Янукович- мудак і боягуз, цікаво що б цей каліфорнійський проффесор міг сказати. Думаю навіть останні дурники з лдонецька червоніли від "гнилих базарків" цього мутанта.
  Степан Гавриш, представник Януковича в ЦВК:
  - Янукович щоденно веде дебати як з своїми опонентами, так і з прихильниками, виборцями. І тому, на цей період часу ефективність таких дебатів для нас є не значною і ми прийняли рішення не приймати в них участі.

  А ось результати ЦВК щодо жеребкування
  http://www.pravda.com.ua/archive/2004/october/4/ne...

  Здається Ющенко не буде використовувати можливість теледебатів. На мою думку вони б гідно могли використати цю можливість з Морозом в тандемі.
   
 • 07:21 05.10.2004
  0 0
  Доречі
  теледебати в США істотно змінили ситуацію на користь Керрі, який до того відставав від Буша. Тепер він попереду на 3%!

   
 • 09:37 06.10.2004
  0 0
  У середу, 6 жовтня, Сергій Комісаренко, Михайло Бродський і Василь Волга виступлять на радіо, Анатолій Кінах, Роман Козак та Андрій Чорновіл - на телебаченні з передвиборною агітацією.

  Про це сказано в графіку, опублікованому в газеті "Урядовий кур'єр", текст якого мають Українські Новини.

  Відповідно до графіка, Комісаренко виступить з 21:15 до 21:30, Бродський - з 21:30 до 21:45, Волга - з 21:45 до 22:00 на Першому каналі Національної радіокомпанії.

  Кінах виступить з 20:20 до 20:30, Козак - з 20:30 до 20:40, Чорновіл - з 20:40 до 20:50 на Першому каналі Національної телекомпанії.

  Не теледебати, але може кому цікаво буде. Я телевізор за півроку включук, хочу на легендарного Козака подивитися, бо жодного разу не бачив що то за чмо.
   
 • 03:05 15.10.2004
  0 0
  Євгеній Альфредович Червоненко звинуватив Мороза в отруєнні Ющенка. Вадім Рабінович заявив, що лідер соціалістів - фашист.
  Владімір Кацман написав про непринциповість Сан Санича.

  Але самою цинічною антисемітською виходкою Мороза стала відмова від теледебатів з Михайлом Бродським!

   
 • 11:03 04.11.2004
  0 0
  Знову над "донецьким інтелектуалом" нависла загроза опинитися один на один з опонентом і не в морду треба товкти чи посилати, а цивілізовано дебатувати , щоб повним ідіотом не стати.

  Кваснєвскій наголосив, що добре якби були теледебати, а Пінчу навіть підготував свої канали. А профессор ламається як дівчинка перед першою шлюбною на зоні Все бідачка часу немає - в роботі
   
 • 11:04 04.11.2004
  0 0
  Цікаве почуття гумору в Ківалова
  http://www.ham.com.ua/pic.php?pic=19464962754188ad...
  Скріншот зроблений з офіційного сайту ЦВК, вебдизайнер пожартував
   
 • 11:08 04.11.2004
  0 0
  Команду Януковича, вочевидь, лихоманить від самої думки про теледебати Томуща з Віктором Ющенком. Принаймні, їхні дії свідчать про це - вони запропонували, щоб Ющенко і Янукович дебатували "справами, а не словами".

  Цю ж думку просуває і прес-секретар проффесора Ганя Герман. Мовляв, проффесор вже й раніше говорив про те, що він дебатує "ділами", а Ющенко - "словами".

  Сам Томущо висловився дещо по-іншому. Коли журналісти поцікавилися у нього, чи будуть теледебати, він відповів: "Ми дебатуємо постійно, але, як кажуть, в одну сторону".

  Майдан-Інформу стало цікаво, чи не втомилися янучари від постійного дебатування, де знаходиться та сторона, в яку вони дебатують, і коли вони вже туди "додебатують"?

  ХАМ - пропоную внести зміни в закон про вибори президента. (Сьогодні в парламенті вже зареєстровано два проекта, можно і третій). "Кандидат, яких перед другим туром відмовляється від теледебатів знімається з перегонів". Проблема Томущо вирішується митево.

   
 • 06:02 05.11.2004
  0 0
  Федорович, хочу тебя спросить как конкретный пацан конкретного пацана, ты недавно мазу кинул, типа выйдешь по телеку отсветится, дебаты типа, сам стрелку забил, а теперь с темы съехал. Я не понял тебя, сам рассказывал что пацан ты конкретный, типа пацан сказал - пацан сделал, а сейчас типа в развод пошел, нашу братву подставляешь, порожняк начал гнать, что делов много у тебя, некогда сверкнуться на экране, показать братве, что жив и со здоровьем у тебя в порядке. А то кидалово, по нашим понятиям, высвечивается с твоей стороны. Не сцы, при буром, пальцами в ростопырке в камеру тыч. А то казлы распоясались окончательно, в СТОЙЛО тихо идти не хотят, как у нас на на Донбассе.
  Так тупо все скажи в стойло казли, тихо, ща.........
   
 • 08:33 05.11.2004
  0 0
  Перелякався знову наш "чуттєвий бандюга", побоявся що будуть його теледебати як в часи славної молодості на зоні.
  Тьху, ну і чмо - просто слів немає, знайшли собі гангстера-дєвачку, який без Глєба Павловского, Герман, Тигіпка й два слова не може сказати. Чудова реклама Путіну і Донецьку - знайшли такого відмороженого, що Кучма на фоні цього проффесора просто академік в квадраті.
  http://5tv.com.ua/newsline/119/0/2260/

  Доречі теледебати за Законом є обов’язкові для переможців 1-го туру, тобто Яйцухович вже не може бути президентом.
   
 • 08:37 05.11.2004
  0 0
  Штаб Віктора Ющенка розцінює офіційну відмову кандидата від влади взяти участь у теледебатах як неповагу до виборців та до законодавства, яке передбачає дебати двох кандидатів напередодні другого туру виборів.

  "Настрої виборців, соціологічні опитування показують, що громадяни України хотіли б почути у прямому ефірі позиції політиків, які претендують на право очолити державу. Янукович у черговий раз продемонстрував, що він не є публічним політиком. Він не готовий захищати свою позицію, або не має її взагалі", – сказала прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко, коментуючи відмову провладного кандидата від участі у відкритій дискусії.

  "Спочатку Янукович дозволив собі назвати громадян України "козлами", а тепер він відмовив їм у праві почути позицію влади з найактуальніших питань, хоча міг би використати цей прямий ефір принаймні для вибачення перед своїми виборцями за "козлів", – додала вона.

  Штаб Ющенка вважає, що така позиція Януковича свідчить про його невпевненість не лише у ораторських здібностях, а і у своїх силах, як політика.
   
 • 09:09 05.11.2004
  0 0
  Підписи за теледебати
  http://www.znayu.org.ua/index.php?lang=ukr&get=44&...
   
 • 10:06 05.11.2004
  0 0
  Про яку позицію можна говорити,якщо Я.називає весь Укр. народ "козлами"??!!!!!!??
   

Теледебати

Наші Друзі: Новини Львова