Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Янукович побіг за памперсами до москалів.

 • 08:48 28.09.2004
  0 0
  Після такого сорому, після того як цей мудак виставив себе повним ідіотом навіть перед своїми рідними данєцкіми, йому не залишалося нічого іншого як бігти до російськомовних як Кучма за допомогою.
  Таке правило - як ти повний покидьок і не маєш шансів виграти вибори власними силами, обіцяй москалям "державну мову". Правда нафіг вона їм потрібна, коли телебаченя, радіо ... - все на російський - не розумію.

  Нові обіцянки бандюковича:
  - російска друга державна і мова "дєлавова базара"
  - інтеграція з московією
  - спільна економічний протір
  - якийсь міст
  .....


  Все сука лагєрна продасть тепер, бо шансів немає!


  Шановні рускаязичниє - невже ви завжди будете в Україні притулком для покидьків. Доречі Кучма "кинув" вас і кине Ян, тому що ні Росії, ні Монголії ви нафіг непотрібні з вашими шахтьорами, зеками і неповторною наглістю(згадайте потуги Лукашенка лізти в Росії).
   
 • 08:52 28.09.2004
  0 0
  Від Кучми вимагають відставки Януковича

  www.ПРАВДА.com.ua, 27.09.2004, 17:22

  Українська республіканська партія "Собор" вимагає від президента Леоніда Кучми звільнити з посади прем'єра Віктора Януковича.

  Так прокоментувала УРП "Собор" заяву Януковича про його прагнення надати російській мові статус державної.

  "УРП “Собор” обурена такою заявою керівника української виконавчої влади. Ми звертаємо увагу на те, що державний статус української мови закріплено статтею 10 Конституції України та рішенням Конституційного Суду України від 14 грудня 1999 року", - йдеться у заяві партії.

  Таким чином, слова Януковича розкривають його фактичні плани витіснення української мови на задвірки, адже “діловою мовою”, на думку Януковича, повинна стати російська, зазначається в заяві.

  "Заява прем'єр-міністра, водночас, є різко антиконституційною, бо зачіпає положення першого розділу Конституції України, які можуть бути змінені лише шляхом всенародного референдуму", - вважає партія.

  Крім того, УРП “Собор” підкреслює: "Янукович не зупиняється перед жодними брудними ходами, включно із свідомим загостренням міжнаціональної напруженості в ім'я перемоги".

  "Виходячи з небезпеки антиконституційних висловлювань прем'єр-міністра України, для стабільності в державі, УРП "Собор" вимагає від президента Кучми негайно звільнити Януковича з обійманої посади", - йдеться у заяві.


  "Українська правда"

   
 • 09:01 28.09.2004
  0 0
  З огляду на кількість грубих помилок, які робить цей клоун в документах - це буде справді "дєлавой рускій" під редакцією паханів з донецьких колоній.

  Янукович всрався і росіяни всруться, ставлячи на невдаху!
   
 • 09:02 28.09.2004
  0 0
  Після такої торгівлі інтересами країни він клієнт СБУ
   
 • 11:31 28.09.2004
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський: "Доречі Кучма "кинув" вас і кине Ян, тому що ні Росії, ні Монголії ви нафіг непотрібні з вашими шахтьорами, зеками і неповторною наглістю(згадайте потуги Лукашенка лізти в Росії)"
  - эт точно! (с) - тов. Сухов.
  правда, имхо, главное здесь не то, кто нужен или не нужен России и в каком виде, а то, что ни Янукович, ни кто-либо другой не захочет делиться собственной властью (в случае прихода к ней) и властью элит, которые их проталкивают. Любому из победивших кандидатов придется возвращать вложенное в него. Кстати, именно то, что источники финансирования и политической поддержки Януковича более-менее известны, и находятся в основном внутри страны говорит имхо о том, что ни кусочка независимости Украины он как раз и не отдаст. Янукович - не "пророссийский", он лишь делает ставку на "пророссийский электорат", так же как современные российские коммунисты - отпетые буржуи, взявшие себе для обработки определенную часть электората (пенсионеров). Прошу не считать мое сообщение выражением поддержки какому-либо из кандидатов и наоборот. Выборы - это ваше (украинцев) внутреннее дело. Сказанное является лишь выражением моего скромного мнения по конкретному поводу.

   
 • 00:07 16.10.2004
  0 0
   
 • 00:32 16.10.2004
  0 0
  - Куме, за кого Ви свечку ставите?
  - Да за Путина ж. Дай йому Бог здоров`я!
  - O Да вин же москаль!!!
  - Так, москаль, але яка ж добра людина! Як вин усим допомогае! В Грузии: поручкався з Шеварднадзе - його геть викинули. В Абхазии: пидтримував Ардзинбу - його геть викинули. А з нашими Кучмою та Януковичем тильки що не цилувались - то ми их не просто геть виженемо, а ще й по сракам надамо.
  - То так, куме, а якщо вони сами не пидуть?
  - Так Путин, дай йому Бог здоров`я, ще й Кадирова дуже пидтримував
   
 • 11:03 18.10.2004
  0 0
  Путін все підкорює нові обрії. Сьогодні він знайшов ще одного пріємніка
  http://ukr.for-ua.com/news/2004/10/18/103733.html
  правда тому краще не вставати на колінка як нашому ПАТРІОТУ
  http://www.umoloda.kiev.ua/number/283/112/10147
  «Спершу з машини вийшов Кучма. Він вийшов і поцілував Путіна кудись у шию. За ним до російського президента підійшов Віктор Янукович... і старанно зробив те ж саме, силкуючись скопіювати всі рухи душі старшого товариша. Це було непросто, позаяк Янукович значно вищий за Кучму. ...
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Янукович побіг за памперсами до москалів.

Наші Друзі: Новини Львова