Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 28 травня 2020 року

Хто топить Януковича?

 • 08:04 03.10.2004
  0 0
  Ну по перше - ми не США(в прямому значенні). У нас не 2 партійна традиційна система(НУ - зовсім не партія наприклад). Для мене були б цікаві дебати соціалістів і НУ та й вони могли б домовитися я переконаний попередньо(якщо червоненко не має ніц проти ) - й то б пішло тільки на користь обом(якщо звичайно червоненко не заперечує).

  Щодо фаворитів - то тут вже бабця надвоє гадала. На моє переконання - є 4 фаворити, інших немає можливості, сенсу і часу розглядати. Найбільшою прикрою несподіванкою минулих виборів в верховну раду для мене була - брехня, брехня соціологів. Ми знаємо, що є соціологи хороші, а є погані(ну як Павлоського фонд) зараз - так я скажу вам, що все це матриця. На минулих виборах нам ясно казали - Мороз не пройде, Юля може, але навряд - всі казали(це при похибках в десяті процента тих опитувань), А ЩО СТАЛОСЯ? Висновок - нас дурили(якщо ви звичайно не вірите в чудеса) і зараз тим більше дурять з рейтингами! І хороші, і погані соціологи. А мороз вірив, що пройде.
  Цитата:
  За інформацією Євгена Таліпова, сьогодні на столі у президента України лежать реальні рейтинги: Віктор Ющенко — 26,8%, Олександр Мороз — 16,4%, Петро Симоненко — 12,2%, Віктор Янукович — 9,9%
  Вірю чи не вірю я цьому ? Не знаю, але минулого разу я не повірив. Ні за вибором не шкодую(я б не голосував за соціалістів), я віддав свої голоси за достойну партію БЮТ, яка не підвела мене, але те що мене дурили не забуваю.

  Скільки вкрали у нього тоді голосів? Може то голоси губернатора Щербаня, або інших зрадників, що втікли з НУ?
  Так, я ще не визначився і ці дебати необхідні, ми ж не агітатори - ми виборці, що ми боємося почути?

  Та й рейтинги в інтернеті (провладна намахаловка)
  http://www.president.org.ua
  Як бачимо титани Рогожинський і Корчинський набагато обійшли на думку вебмайстрів януковича кандидата Мороза. А може то у них план такий, сенека(ви любитель фантастики політичної) - мовчати всюди про Мороза, а хитрий народ візьме і обере нерейтингового знову?))
   
 • 09:04 03.10.2004
  0 0
  Цитата:
  Обнародувати нову інформацію Мельниченко планує 14 жовтня в столиці Польщі Варшаві на спільній прес-конференції з колишнім народним депутатом України Олександром Єльяшкевичем.

  За словами Мельниченка, під час прес-конференції буде зроблено «кілька важливих заяв сенсаційного характеру, а також будуть обнародувані раніше невідомі докази злочинної діяльності української влади».  А ось це справді має бути цікаво. Карнавал тільки починається.
  Ох, вже цей майор
   
 • 17:41 03.10.2004
  0 0
  """"Ну по перше - ми не США(в прямому значенні). У нас не 2 партійна традиційна система(НУ - зовсім не партія наприклад). """"

  Там теж не 2 партійна традиційна система.

  Витрачати час , ресурси на дебати між опозиційними силами нерозумно. Мороз так чи інакше пролітає. Краще щоб Мороз І Ющ дебатували із Яном окремо кожен.

  """Щодо фаворитів - то тут вже бабця надвоє гадала. На моє переконання - є 4 фаворити, інших немає можливості, сенсу і часу розглядати.""""""

  Не гадала. Є така річ,як соц опитування. А вони говорять,що Ян і Ющ набирають найбільше голосів в першому турі. Якщо Таліпов так переконаний у 16.4% за Мороза у першому турі,то чому самі не проведуть соцопитування і не дадуть інфу ?

  На рахунок того, що Мороз і Тимошенко пролітають на виборах до ВР ніхто не вірив. У нашому окрузі перемогу здобув представник БЮТ. Як Соціалісти так і БЮТ мають свій електорат. Правда, прихильники лівих поступово вимирають.

  """"Так, я ще не визначився і ці дебати необхідні, ми ж не агітатори - ми виборці, що ми боємося почути? """""

  Такий великий дядько і не визначився А почути тут нічого. Нема про що дебатувати. Дебати це тоді,коли суперники мають різні шляхи вірешення одного і того ж питання. Це тоді,коли одні правлять,а інші кажуть,що вони роблять це нетак,як треба. Ні Мороз ні Ющ не є представниками правлячого режиму. Про що вони дискутуватимуть? Про минуле? Мороз бачить Україну парламентською республікою. Ющ - змішаною. І один і другий колись ули "у руля". При чому Мороз був головою ВР. Небачив щоб націонал-демократи і націоналісти були ним тоді задоволені. Ющ теж був прем"єром. Залучив Тимошенко. З його правління вийшла користь для мене особисто і для народу в цілому. Те,що його спровокували на сумнозвісну заяву 3 - сумно. Але тоді,люди,котрі знали Юща говорили про нього,Як про доброго макроі мікро менеджера але поганого політика. За останні роки влада "навчила" Юща. Навіть останні події є дуже вартісним елементом у його досвіді. Він вже не м"якотілий прем"єр. Він - лідер. Лідер у своєму політичному напрямку і сходинка до національної держави. І це зрозуміли праві партії і організації. Тому і підтримують його.

  А на рахунок Червоненка,то цей "політик" може говорити що хоче. окищо він вносить деструктив у співпрацю Мороза І Юща. Далі - побачимо,що з того вийде.
   
 • 19:24 03.10.2004
  0 0
  Знайшов сьогодні у своїй поштовій скринці листівку "Так! Ющенко!".
  А на тій листівці прямим текстом "Ющенко готовит Украину к войне!" і подані три його цитати, кожна з яких сама по собі нічого не значить, але цу сумі вони підтверджують той тезис. Мудаки, мля. Хоча яка в зека честь...
  Краще б його дійсно втопили... У лайні. Хоча ні - не втоне.
   
 • 19:25 03.10.2004
  0 0
  Януковича звичайно.
   
 • 12:37 07.10.2004
  0 0
  Доволі не тривіальний крок влади:

  Народний депутат України, член фракції “Наша Україна” Юрій Кармазин заявляє, що готується провокація проти кандидата на Президента Віктора Януковича та його фiзичне знищення
  Таку провокацію, за даними депутата, планується здійснити пiд час вiзиту прем'єра до захiдного регіону України найближчими днями.
  Кармазин заявляє, що таку акцію запланували політтехнологи інших держав та Адміністрація Президента для того, щоб пізніше звинуватити у всьому “Нашу Україну”.

  Юрій Кармазин: “Я хочу звернутися до Віктора Федоровича Януковича. Я не є Вашим прихильником, але я не можу допустити Вашого знищення. Хочу назвати імена тих, кому доручили виконувати цю акцію. Це заступник міністра внутрішніх справ України Микитенко Станіслав Володимирович, начальник Департаменту зовнішнього спостереження Прилипко Олексій Данилович. Наслідки після цього плануються такі: введення надзвичайного стану, оскільки станеться трагедія не просто із кандидатом, а з чинним прем’єр-міністром”.

  © http://www.radiosvoboda.org/article/2004/10/97A05F...
   
 • 18:32 07.10.2004
  0 0
  А в Харкові до поштових скриньок кидали листівки такого змісту:
  "УКРАЇНЦІ ПО КРОВІ! ОБ"ЄДНАЙМОСЬ! Якщо ти з нами, якщо в тебе не брудна москальська чи жидівська кров, а щире помстливе кипіння національних пристрастів - ПОРА ДІЯТИ".
  І що ж слід було зробити з отим "помстливим кипінням"? всього лише 4 жовтня о 19.55 загасити світло у своїй оселі. Нормально? Автори листівки перерахують усіх "хто з ними", а хто не вимкне світло, на того чекає "справжнє покарання!" Остання фраза - просто шедевр. "Твоє темне вікно врятує тебе і нашу Україну!"
  їй Богу, трапився б мені автор цієї прокламації, руки повідбивала б, хоча б за "псевдограмотність".
  А тепер уявіть собі яку-небудь просту бабцю, що прочитає цей шедевр? Та її ж з переляку шляк трафить, бо це ж Харків!
   
 • 09:07 15.12.2004
  0 0
  Буш выступает в конгрессе:
  - Лэди и джентельмены, сегодня я хочу представить вам главный секрет Америки, нашего самого ценного супершпиона. Именно он развалил тоталитарную систему в России, развалил российскую армию, именно он вызвал демократические революции в бывших советских странах, именно он сориентировал российскую экономику только на экспорт нефти и газа, Именно благодаря ему никто уже совсем не боится России!

  Входите, Владимир Владимирович...                                          
   
 • 04:09 30.12.2004
  0 0
  Патриот , Kiss ORANGE ass!І це все що ти можеш зробити , ну і на цьому форумі повозмущатися.
  Собака гавкає , а караван іде...І до Росії прийде.ТАК!
  P.S. Прівєт Путіну.
   
 • 02:03 02.01.2005
  0 0
  Всеравно я прав . Модератор> Текст видалено,останнє попередження перед баном(якщо вам відомо, що це таке :)).
  2 Admin’s: а удалять-то сообщения не хорошё!
  Модератор> Не здогадуюся в чому ви праві :). Поза правилами адміністрації давати будь-які пояснення незареєстрованим учасникам, але бачу що людині потрібно допомогти(і подібним учасникам).
  Уважно прочитайте тему повідомлення і перше повідомлення, після цього дайте відповідь по темі. Те що ви думаєте поза темою(флуд) можете обговорити з дружиною на кухні.
  Патриот, сподіваюся що цей простий урок допоможе вам прилучитися до форумного життя і зрозуміти що таке "не хорошё"
   
 • 05:44 17.10.2015
  0 0
  Привет друзья хочу вам порекомендовать пиво РАДОЙ. Это новый украинский бренд. Давайте поддержим отечественного производителя!

   
 • 00:34 27.05.2016
  0 0
  Полюбляю художні журнали) Для себе я відкрив ідеал журнал "Дніпро"у ньому вміщено ілюстрації та репродукції з творів художників і мій вибір пав на художній журнал "Дніпро" www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал) http://www.dnipro-ukr.com.ua/anons.html
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Хто топить Януковича?

Наші Друзі: Новини Львова