Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 09 квітня 2020 року

Додано: 14.09.2004 Додав: Дядечко Пінгвін  тем: 47
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 332
  • 11:24 14.09.2004
    0 0
    Сьогодні стартує черговий груповий турнір Ліги. Букмекери в наші команди не вірять:

А Ви?

• 12:01 14.09.2004
    0 0
    Цікаво буде подивитись, як Шева буде проти "Шахтаря" грати

• 12:58 14.09.2004
    0 0
    А уявляєте собі таку ситуацію. П"ята хвилина матчу Шахтар-Мілан, довга передача на Шевченка, Андрій приймає м"яч. І тут ззаді у грубому підкаті стелиться Толик Тимощук. Важка травма, Шева вибуває як мінімум на півроку. Ой, щось я тут занадто розфантазувався

• 13:11 14.09.2004
    0 0
    Та нє, на Шеву вони будуть "важєти" - з ним шанси збірної трошки кращі, ніж без.

0 0
    Як хто вважає, дадуть Динамо після інцинденту в Римі 3 очка автоматично чи потрібно буде перегравати? На мою думку, мали б зарахувати автоматичний виграш.

• 11:58 16.09.2004
    0 0
    Ймовірність, що Динамо зарахують перемогу дуже велика. Я однак вважаю, що найсправедливіше би було догравати 2 тайм, на нейтральному полі (Стадіо Олімпіко дискваліфікують однозначно), 11 на 10.

І ще. Байєр-Реал 3:0. Стає все гарячіше

• 16:14 16.09.2004
    0 0

• 20:38 21.09.2004
    0 0
    Контрольно-дисциплінарна комісія УЄФА вирішила зарахувати італійській команді "Рома" технічну поразку 0:3 у матчі Ліги чемпіонів з київським "Динамо". http://www.radio.org.ua/news/?eid=22203

Динамо тепер - лідер групи!

• 11:03 22.09.2004
    0 0
    На користь Динамо зіграло те, що римляни зараз бідні як церковні миші і не змогли підплатити де треба. Крім того УЕФА боялося створити прецедент. Уявімо собі, що матч вирішили переграти. Тоді кожен уболівальник, бачачи що улюблена команда програє, буде "мочити" суддю - лиш би переграти матч пізніше, коли команда вийде з кризи.

• 13:34 22.09.2004
    0 0
    А нам з того що?Теж мені втіха
    Те що буде технічне,то й так було зрозуміле,а от дискваліфікація поля нам не на користь.Реалу й Баєру тепер простіше буде,але не нам.

• 17:45 22.09.2004
    0 0
    Особисто мені набагато зрозуміліше було, що стадіон дискваліфікують

• 10:59 23.09.2004
    0 0
    Від зміни складових результат не змінюється.Набагато корисніше було догравати десь у Палермо 10 на 11,аніж таке.Хоча,якби та якщо б,ясна річ теж поняття доволі розтягнені

• 14:31 23.09.2004
    0 0
    Кажуть, бачте, якщо не покарати Рому, то подібні випадки стануть регулярною практикою. Програє команда - судді каменюкою по голові - матч зупиняють і переграють на нейтральному полі.

Тому Ромі зараховано технічну поразку. Справедливо? Можливо. Але я б категорично не погодився, якби був фаном Роми. Що робити? Кладу в кишеню запальничку із снайперським прицілом і їду дивитися на рідну Рому до Києва. Із свистком арбітра про закінчення першого тайму і в разі неуспіху своюї команди кидаю запальничку...і ось. Що ви думали?
    Динамо зарахована технічна поразка 0-3, справедливість відновлено.

Висновок: не ходітє дєті в Афріку гулять.

• 15:21 23.09.2004