Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 30 березня 2020 року

Яка країна - такі і теракти :)

 • 07:51 28.08.2004
  0 0
  Дарма я думав що наші мєнти і СБУ - то звичайнісінькі дармоїди, які нга гроші народу обслуговують інтереси правлячої мафії. Працюють все ж таки пінкертони на благо народу ) - веселять іноді. Ось нова мулька до призеденських виборів як і до минулих знову нас потішили, колись справою Грибників, які готували державний переворот - тепер розкрили цілу терористичну органіхзацію.

  Київська міліція затримала одразу п'ятеро підозрюваних у скоєнні вибухів на київському міському ринку "Троєщина". Як стверджують правоохоронці, двоє із затриманих -- члени Української народної партії, яка входить до блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка. Ще один затриманий працює асистентом режисера на "5 каналі", теж близького до Ющенка. Посилаючись на ці факти, начальник київської міліції Олександр Міленін відзначив політичний підтекст терактів на "Троєщині". Мовляв, цими вибухами терористи намагались вплинути на політичну ситуацію та спричинити соціальне напруження.
  http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?wh...
  Здається приїхали - Путін рвав будинки, кучма ринки. Згадав анекдот про кукурузник в поліб як там було -
  Яка країна - такі і теракти Здається тут щоб дистабілізувати ситуацію потрібно хоч пару ядерних бомб взірвати!
   
 • 10:17 30.08.2004
  0 0
  А тут ширше розказано про "український тероризм" для домогосподарок
  http://imi.org.ua/?read=219:2&export=2
  Силові органи надалі обрали собі роль шоуменів, орієнтуючись на бидло, яке після "правди" окон від Нагієва готове повірити у все - навіть у те що опозиція це інопланетяни(наразі СБУ веде переговори з Спілбергом). Але ці люди обирають владу вже 13 рік і show must go on для них, а нам залишається нервово гигикати від цих жартів, або нарешті закласти по пару кіло тротилу під кожне управління СБУ і відділок мєнтярні
   
 • 00:46 17.10.2015
  0 0
  Привет)Возможно моя информация и не в тему,но я хотел бы порекомендовать пиво «Радой»,вчера попробовал и мне очень понравился его вкус,решил прогуглить данный пивас,инфи о нём очень много…и то что оно на основе Расторопши,и что оно полностью натуральное,делается с помощью новых технологий,но читать можно многое,нужно пробовать…Так что дерзайте,друзья,будете довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html

   
 • 03:40 28.05.2016
  0 0
  Мені дуже подобаєтся журнал Дніпро, в якому свого часу друкували свої поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко. Тут уперше було опубліковано повість «Молодість» О. Бойченка, роман «Народжені бурею» М. Островського. обожнюю йогго за звою ріноманітність.

  Вітаю всіх,останній час дуже зацікавився літературою,а саме художньою літературою)
  І мій вибір пав на художній журнал "Дніпро"-дуже корисний журнал як на мене надає можливість реалізувати творчий потенціал і заявити про себе на літературному просторі. Сьогодні часопис публікує твори видатних сучасників і молодих письменників) www.dnipro-ukr.com.ua як на мене то дуже чудовий журнал)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Яка країна - такі і теракти :)

Наші Друзі: Новини Львова