Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 18 квітня 2021 року

Американське військо окупувало Україну. Що далі?

Переглядів: 4083
Додано: 21.08.2004 Додав: seneka  тем: 63
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 23
 • 23:07 21.08.2004
  0 0
  Цікаво,скільки учасників форуму погодились б на те щоб Україна була загарбана американцями,Кучму б знайшов спецназ в смердючій пивниці,а всю його компанію розмістили на гральних картах і передали армії для ознайомлення і затримання. Потім тюрма,сексуальні знущання америкосів над ув"язненими прихильниками Кучми , американці б встановили свій режим,провели вибори...і їхні військові разом із нашими цей режим охороняли.

  Можливо хтось напише свій варіант війни між США та Україною.
  Брати наші старші,як завжди б за нас заступились. Думаю,що ми не були б такою легкою здобичю для америкосів. От тільки цікаво,якщо б всетаки нас окупували,то чи брали б українці зброю,як араби для визвольної війни?
   
 • 23:17 21.08.2004
  0 0
  I'm back...

  Ні.
  Як на мене, то америкоси кращі за кацапів, що весь час прагнуть підім"яти під себе Україну. Та це трохи цинічно.
  Щодо виборів. Я голосуватиму за Ющенка. І на "американських" виборах він би переміг. А тут, скоріш за все Янукович буде. Сумно .

  "Кучму б знайшов спецназ в смердючій пивниці,а всю його компанію розмістили на гральних картах і передали армії для ознайомлення і затримання. Потім тюрма,сексуальні знущання америкосів над ув"язненими прихильниками Кучми"
  А це мені подобається
   
 • 00:40 22.08.2004
  0 0
  А ось:
   
 • 02:15 22.08.2004
  0 0
  Цитата:
  Потім тюрма,сексуальні знущання америкосів над ув"язненими прихильниками Кучми

  А потім щоб ісламські фундаменталісти з російськими шовеністами перемочили б в сартірє америкоських імперялістів(бажано і за океаном також ), а ізраїльтяни дали б хороших ... за своїх братів заокеанських, а з ізраїльтянами щоб без шума і пилу розібралися араби (палестинці, іранці, а ще бажано пакистанці за гроші з саудівської аравії), а євреї щоб напослідок закидали акуратно все атомними бомбами на близькому сході, а в той час індуси б вломили пакистану по повній ядерній прогамі, а в китаї щоб всі передохли від їхньої пневмонії, а німці щоб дали по шиї східноєвропейським дармоїдам ЄС, французи щоб накопали зажраних британців з їх королевою.
  Це був би просто рай
  Потім ми б дали пляшку горілки і кавалок сала Кофі Анану і послали б його назад на рідне Лімпопо ананірувати на своїх крокодилів. Бо потреба в америкоських повіях і іншихь націях відпала б.
  Всюди були б садки вишневі ...
   
 • 13:07 22.08.2004
  0 0
  Вибачайте, конект перервався. Зараз.
   
 • 13:09 22.08.2004
  0 0
  А чого малюнки не завантажуються?
   
 • 07:27 24.08.2004
  0 0
  Цитата:

  конект перервався
  ....
  малюнки не завантажуються

  Ну так сказав ж сенека - Американське військо окупувало Україну. А що далі - бачите самі ... А ви думали - то вам коники ...
   
 • 08:28 24.08.2004
  0 0
  А що далі
  Бий америкосів, поки не окупували
   
 • 09:56 24.08.2004
  0 0
  Я голосуватиму за Ющенка. І на "американських" виборах він би переміг. А тут, скоріш за все Янукович буде. Сумно

  І Ви в казки про америку вірите   
   
 • 12:41 24.08.2004
  0 0
  В казки про Америку вже ніхто не вірить. Я просто аналізую факти.
  Доречі, а як відносяться до політики Буша в Chicago?
  http://fun.volgograd.biz/images_large/06_celebs/fa...
   
 • 20:09 24.08.2004
  0 0
  Illinois підтримує демократів
   
 • 22:11 24.08.2004
  0 0
  Добре.
   
 • 22:11 24.08.2004
  0 0
  Добре.
   
 • 06:14 26.08.2004
  0 0
  Привіт, народ! Вам ще не набридло займатися дурницями? Чи Ви caмі придумуєте ці нісенітниці про загрозу Україні Америкою і хочете наполошити цим людей, чи Вам просто наказали так робити якісь "впливові структури", чи Ви, до дітька, наслухалися Дмитрика Корчинського і самі повірили в цей абсурд? Ну, почніть, нарешті, думати власними мізками, індивідуально, кожний окремо, не заходячи "в стадо", не слухаючи бредні тих большевицьких псів, котрі, власне, користають від такої пропаганди далі і найбільше!
  Поміркуйте, який інтерес зараз може мати Америка в Україні? Там всі готуються до виборів, причому, поважно готуються, бо і Буш і Керрі - обидва хочуть виграти ці вибори. Тому кожний з них на ділі старається показати який він класний. На ділі! Буш розгорнув величезну кампанію по розширенню місць працевлаштування, розв'язує еміграційні питання, незабаром збирається повернути тисячі американських військовослужбовців з різних регіонів світу на батьківщину, і ще щось там робить багато всякого... Але це йому не допоможе. В Америці люди ніколи не обирали поганих президентів двічі. Звідусіль можна почути, що ці правдиві і наполегливі старання Буша не діють на виборців. Народ більше не вірить йому. Американці не хочуть воювати, гинути, вмирати заради інтересів, наприклад, Буша. Американці воліють займатися своїми проблемами, піднімати економіку в своїй країні.
  А погляньте, що робиться в Україні? Ви що ж не бачите який уряд зараз в Україні, на якій мові цей уряд розмовляє, може на англійській? ( адже Америка, по-Вашому, загрожує Україні? ) Вийдіть на вулиці будь-якого міста, прикиньте оком чи американці Вам наступають на п'яти, чи вони Вами командують на роботі, чи вони знаходяться в адміністративних установах, чи вони є власниками малих чи великих підприємств в Україні, чи вони є власниками елітарних крамниць, бутиків, супермаркетів, туристичних агенств, медичних офісів і ресторанів. Всюди переважає, розуміється, не англійська мова, і, на жаль, не українська, і не китайська, і не іврит, а виключно російська! А якщо і почуєте в цих місцях українську мову, то, звичайно, не від уст якогось боса, а скоріше від прибиральниці. Ось така дико-нестерпна реальність в Україні. Всі українці, котрі не можуть стати великими босами в своїй країні і не хочуть бути прибиральниками в москалів, повтікали за кордон і там пашуть, але це принаймні чесніше за тих, котрі полишалися і не тільки піддаються дешевим провокаціям на користь правдивим ворогам України, але ще й поширюють цю зловредну для України антиамериканську пропаганду, щоб таким чином приховувати істинне зло, яке загрожує Україні - Кучмy, кучмістів, москалів і іншу нечисту силу.
  Якщо Ви не повокатори, чуваки, то робіть висновки самі. Йдіть на вибори і голосуйте за УКРАЇНЦЯ. ( Слаба Богу, що Кучма "зняв" себе, а то ще б третій раз за нього проголосували, "адже нема за кого" в 48-ми-мільйонній Україні? ) Не підхоплюйте новин, які Вам нав'язують, бо перша проблема українців є та, що вони не вміють міркувати самостійно, і потім закінчується подібними, як люблять тепер казати великі українські "політики", апріорі.
  І ще одна деталь, але дуже важлива: не читайте більшовицької преси взгалі ( як казав професор Преображенський ).
   
 • 12:40 26.08.2004
  0 0
  2Сніжана
  Ой, як все серйозно.
  Кажу за себе: я цю тему сприйняв лише як ще один привід постібатися з америкосів.
  А щодо виборів, то тут, мабуть, усі голосуватимуть за українця (звичайно, коли Ви Ющенка маєте на увазі).
   

Американське військо окупувало Україну. Що далі?

Наші Друзі: Новини Львова